Aké meno sa vám páči najmenej?

huma3
4. apr 2008

nechcem nikoho urazat alebo znehodnocovat dake mena len cisto nazory. ved je tema ake mena sa pacia tak moze byt aj opak 🙂

edita33
4. apr 2008

ahojte,kazde meno ma v sebe nieco zaujimave,,,,aj tie zahranicne,,ale nie velmi to sedi ked davaju cudzie mena ku nasim slovenskym priezviskam.niekedy je to otrasne,co potom trpia deti v dospelosti,,,ale je to vec kazdeho.ale nepacia sa mi tie stare mena co nosievali nasi predkovia,tie by fakt mohli vyhodit z kalendara 😉

ella1
4. apr 2008

len-čo sú to staré mená?
ved aj alžbeta,sofia sú tak staré,že až.len sa to nezdá,lebo načas sa ,,stratili" a teraz sú také ,,in"

edita33
4. apr 2008

mne sa moje meno tiez nepaci,a hlavne ked ma premenia na Juditu.ale kazdy ma vola Edit.

ella1
4. apr 2008

ved to je ako edit piaf 🙂 mala by si byť pyšná 😉

mixka
4. apr 2008

inak musim povedat, ze ja by som nikdy nedala svojej dcere ani moje meno andrea, moc sa mi nepaci 😅

edita33
4. apr 2008

ja neviem trebars dnes mas IZIDORA,pochybujem ze niekto da dnes take meno .ja som dala svojim chlpcom mena ake nam z mužom sadli,ani nie otrepane ani stare uplne,ale keby som mala dievcatko bola by urcite KAROLINA,

danulik
4. apr 2008

mne sa tiez nepaci, ked ma dieta meno po rodicoch 😖
no a konkretne sa mi nepaci napr. jozko, maria, sofia,.. noo..je ich viac 😀

edita33
4. apr 2008

mas pravdu.... bzuco...tej misske nesedi meno EDITA.

arabeska
4. apr 2008

iveta,jozef,frantisek 😅 ....

zuzana76
4. apr 2008

tak dnes som v novinach citala meno jedneho dievcatka, ze Boglarka ☹ chudatko, ktovie co na to jej spoluziaci v skole

ella1
4. apr 2008

zuz-to je normál. madarské meno.a čo taká F 😝 ružina

zuzanocka
4. apr 2008

bianca,
moja mami je irena a chuderka cely zivot sa trapi, ze ma take meno... mne vyslovene skarede nepride...jej sa podla mna hodi

bzuco,
mne sa vacsinou tiez nepacia tie "starodavne" - no kto uz dnes da meno bartolomej... alebo cyril...? 😀 cecilia... 😝
a
ale zeby sa mi vylovene nejake meno nepacilo...alebo protivilo... mozno podla nositelky toho mena - Žaneta a chlapčenské moc nemusím Marcel

a u nas v banke pracuje jedna pani, co sa vola TOTA 🙂 (bulharske meno vraj)

zuzana76
4. apr 2008

Boglarka sa tusim volala aj ta co ju hrala Zora Kolinska v Alzbetinom dvore, alebo jej dcera sa tak volala, tu hrala Jana Nagyova, uz si nepamatam, ja poznam to meno len odtial

ella1
4. apr 2008

moja mama je 3tefánia acelý život je z toho hotová 😀 ale už videla pár dievčatiek Steffani,tak ju to trošku ukľudnilo. 😀

piculinkasrajda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana76
4. apr 2008

no zase sa tu niekto nudi

piculinkasrajda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
edita33
4. apr 2008

pocuvaj ty..... srajda...preco sa tu pripajaš?maš chuť provokovať ludi???? 😎 preco si nedas fotku ty?

zuzanocka
4. apr 2008

edit,
kuk sem : https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
hned prvy prispevok..

uhlikova09
4. apr 2008

edita prosim ta,tu na konovi je dohoda ze taketo stupidne temy a stupidne pubertiacky ignorujeme!!!!!!!!!

elise
4. apr 2008

edit stláčaj výkričník pri jej mene 😉

mne sa nepáči napríklad meno prisca je to staré slovenské meno ale hambila by som sa tak volať

edita33
4. apr 2008

pozrela som si....sorry ale musela som reagovat,lebo neznasam takych ludi, 😝

uhlikova09
4. apr 2008

edita to nic aj mne to dviha tlak ale nic nespravis 😒

elise
4. apr 2008

edit 😉

edita33
4. apr 2008

tak kde sme to skoncili??? 😀 😀 😀 😀

expertka8
4. apr 2008

...vyjadrenie jedneho Marosa 😀

...V Izraeli som bol pre kazdeho Marush a mali to aj problem napisat v hebrejcine spravne. Tu, v Irsku , je zase problem so spelovanim. Pokial im to nevyhlaskujem, tak som Maris, Maras.... Ale uz sa ucia. Najlepsie to vyriesili Poliaci, co sa volaju Jacek. Tolko Jackov (Dzekov) von Krakow neuvidite nikde na svete
😀 😀 😀

lul
4. apr 2008

mne sa nepaci meno Tobias 🙂 i ked niekomu sa mozno hodi.

nelucinka
4. apr 2008

caute kocky, ja sa napriklad volam Kornelia a ked som bola mala na jednej strane to bolo super ze sa tak nevolal vobec nikto z celej skoly a mala som pocit ze som naj-naj, ale na druhej strane ked sa nad tym zamyslim s mojim rodnym priezviskom Surova to pre cudzich ludi muselo vyzerat fakt divne.

tutifruti
4. apr 2008

Mne sa tiež nepáčia mená v súvislosti s ľuďmi, že mi nesadli... Tiež sa mi nepáčia mená po rodičoch... Bratranca voláme malý Janko, hoci má 3 deti a 30 rokov 😢 ...
Ked som chodila po táboroch s deťmi s DD, tak tam boli iné mená... Sandokan a Žoldi Boldi... To sme s kámoškou nemohli rozchodiť dosť dlho... My sme si mysleli, že to sú prezývky...
Kamarát mi tiež rozprával, že na Orave, bol kedysi dávno farár, ktorý vyberal deťom mená podľa kalendára... Rodičia proste nemali šancu... A tak keď sa napr. dievča narodilo na Pankráca, tak dostalo meno Pankráca... V dedine bol napr. Barbor... 😀

edita33
4. apr 2008

tak to fakt znelo surovo.... 😀 ....sranda..neuraz sa ,ano?!