Aké pesničky spievate svojim pokladíkom?

elise
19. jún 2007

chcem sa vás spýtať aké pesničky spievate svojim pokladíkom??? 🙂 my spievame kukulienku, tancuj tancuj, čížička malého vtáčika, červený kacheľ a spi diťaťko spíže. poradíte nový repartuár aby sme to mali pestrejšie? malý zbožňuje keď mu spievam (obdivujem ho že ma počúva) 🙂

titkovamiriam
19. jún 2007

my si doma tiez vyspevujeme a marek pri,,malicka som husky pasiem,,zaspava a inak spievam vsetky mozne detske,ludove a aj ine pesnicky co ma napadne a kto sa prida.Elise ak nemas vlastny repertuar kup si niaku knizku.zmojho este:prsi,prsi,,kom kom kominar,,siroky jarcek bystra vodicka,,dinom danom,,my sme smely vojaci,,vysoky jalovec a mnoheeeee ineee 😀

elise
autor
19. jún 2007

vďaka za pripomenutie 🙂 človek zabúda ale aspoň si pripomenieme viac pesničiek.

danka2
19. jún 2007

ja som tiež toho pozabudala ale pozri www.koncertypredeti.sk
🙂

emjee
19. jún 2007
janinah
19. jún 2007

najviac z Čanaky-Podhradská z prvého CD a v aute všelijaké ľudovky až do zachrípnutia-Anička-dušička,A okolo Levoči,A dze idzeš Helenko,Ani sa ma mepýtaj,Sedemdesiat sukien....

mojalili
19. jún 2007

NO ja denne vyspevujem do zblbnutia aj 40x za sebou KOLO KOLO MYLNSKE a OLI OLI JANKO, pomerne maly repertoar zatial, ale tiez pocuvam CAnaky a Pdhradska 1,2,5. A teraz aj pesnicky na dobru noc od nich, su krasne.
MYslim,ze tieto CD obsahuju vsetky piesne, ktore sa deti v MŠ a na ZŠ prvom stupni učia.
A na dobrú noc som jej vzdy spievala ANJELIK MOJ KDE LIETAS od Rolincovej.

alenkap
19. jún 2007

u nás sa zaspáva na "Čierne oči choďte spať" a cez deň nám vyhrávajú (alebo si spievame sami) Čanakyho a Podhradskú

veronika13
24. jún 2007

my spievame tiež Kukulienku, Spí dieťatko spí, riekanky ako ťapi, ťapi, ťapušky, Varila myšička kašičku sa mu veľmi páči, zaujali ma tie CD Čanaky a Podhradská, aké sú tam pesničky, len detské? dajú sa kúpiť cez net, nakoľko nemôžem veľmi behať po obchodoch, hoďte link 😉

vedvies
24. jún 2007

ahojte babenky,
elise 😵 maminku musi pocuvat a urcite pre neho spievas najkrajsie na svete 😉
my si zatial spievame "spi dietatko spize" ale mala ma rada aj ked nieco chrumem - vtedy mi najviac tancuje v brusku. Momentalne som chora a nemam hlas - tak dufam, ze mi ho "kradne" malinka a bude z nej hotova spevacka 😲 .

rainbow
24. jún 2007

ahojte moj malinký momentálne zaspáva pri pesničkách z muzikálu na skle malované, páči sa mu katie melua a grigorov, púštala som mu to už ked bol v brušku 😀 😀 🙂

0401
24. jún 2007

ahoj maminky 🙂
naši princeznu vždycky zaujalo, když jsem začala zpívat, tak jsme se naučily, že některé písničky patří jen k některé činnosti. U střihání nehtíků máme: Když jsem já sloužil... sloky si pak už vymýšlím, dle potřeby, pokud ji ještě potřebuju zabavit. Když je bebí a potřebuje tuli tuli, tak máme: Maličká su, husy pásu...
A teď malou baví písničky od Pehy a zpívá kouzelně slovensky 😉

elise
autor
18. aug 2008

ešte spievate detičkám? 😕
my spievame skoro stále pri každej činnosti 😉

aponchie
18. aug 2008

zpivame celkem casto tak nejak neplanovane..mala si zpiva sama masinku tomas a cedecka s popikem v aute a posledni tri dny zpiva lasko boze lasko... 😀

asitka
18. aug 2008

ja spievam kukulienku, išla sova na tanec...macko uško, ja som budík budíček a zaručene mi zaspí na zbohem lásko nech mne jííííít 😀

karot
18. aug 2008

Okolo Hradce,v malé zahrádce.....................cca kolem půl roka.
Teď vede:"Pší,prší jen se leje,..........." 😵

bubba
18. aug 2008

mala miluje vsetko od podhradskej a canakyho ine ju nic nebavi skusala som vsetko mozne.....a nenavidi pesnicku cierne oci chodte spat ked jej to zacnem naprotiven spievat tak mi jednu struhne 😀 a ona tu pesnicku neviem preco vola,ze mamina nespievaj cervene oci 😲

bubba
18. aug 2008

momentalne ficime na "rafaele stonozke"a pesnicku z 3kozliatok od podh.a canaky-"hop kozicka sestra zlata..." 😀

babalala
18. aug 2008

Už asi zpívat nebudu - synáček asi bude teďka zpívat mně! Dneska cestou na plavání spustil sám Okolo Frýdku a na zpáteční cestě Skákal pes..

Ale vážně - tohleto je slovenská diskuze - má moc rád Čerešničky a Kebych byla jahodú.. 😵

melory
18. aug 2008

a detom? vselico co ma napadne, ale radsej recitujem

zuzkafuny
18. aug 2008

Elise... ja keď začnem spievať? tomu mojemu milovanému, tak začne krútiť hlavou že nieeee 😀 😀 😀
Asi to nebude potom spev... 😀 😀 😀

kitty68
18. aug 2008

takze z ceskych: eliska nebyla pysna a zajicek ve sve jamce
z anglickych: old mc donald, wheels on the bus a baabaa black sheep - vetsinou zpiva tatinek 😵

aponchie
18. aug 2008

zizalu julii 😀

mysinka
19. aug 2008

A taky Velblouda a Rudlu Šmudlu, ať žije Dáda 😀

anamor
19. aug 2008

my spievame Kukulienku - uspavačka , Bola jedna žabka malá - na šantenie, Strašidílko Emílek 😉 a civíčíme pri Cvičíme, cvičíme každý aspoň chvílu....

eli77
19. aug 2008

Vsetko co sa spievat da...ale mala najviac zerie...podhradsku a canakyho...ale spievam jej aj po madarsky a anglicky a jednu pesnicku viem po francuzky...ale z toho je cela vyhukana lebo nerozumie co jej to meliem... 😀

waitinka7
26. sep 2008

Ja spievam pesnicky: Ked som bol malicky pacholicek... a Ochorela myška malá... a potom ešte napr. Mala som milého, čo sa myši bál.

claudinka
29. okt 2008

Nepoznate niekto nejaky link na stiahnutie nejakych detskych basniciek, pesniciek, cohokolvek zadarmo?

kopcik
30. okt 2008

holky neznáte někdo všechny slova k ´spinkej můj maličký spi´? zpívám to odmalička malému, ale v polovině se zastavím, dál to neznám 😒 mu se to moc líbí... takže vždycky už to je jen na na na na.....
claudinka: jedna mamča mi poradila na www.hero.cz, je to stránka sunaru, mají tam rádio a tam fajn písničky pro malé...

miresta
30. okt 2008

My spievame veľa a malá si stále hmká. A od maličká jej spievam Vráť mi tie hviezdy, na to sa usmievala keď mala 8 týždňov, a stále pri tom zaspinkala, a teraz čo je väčšia veľmi často pesničky z rozprávok: gumkáči, ˇškaredé káčatko, ale aj ťapy ťapy ťapušky..... macka uška, kozliatka, a miluje pesničky z reklám