Aké plemeno psa by ste dovolili deťom?

daniela1983
18. mar 2008

Ahoj!
Prípadne aké psy sa vám páčia?

lucula73
12. aug 2013

@macamac no ja neviem,som sa informovala z viacerých zdrojov a som sa dozvedela,že všetci ic majú vnútri............tak v lete nepoviem,ale od jesene do jari určite nie............on nemá podsadu,ti vonku zamrzne 😝

macamac
12. aug 2013

@lucula73 😲 fakt?
no musím sa tiež radšej popýtať, lebo ja som plánovala ho mať vonku, keď ho majú aj kamoši vonku
dík za info 😉

lola323
2. apr 2015

Ak by som mala v buducnosti deti určite kúpim boxera,madarsku vyzlu,francuzkeho buldocka a orieska z útulku. So všetkými plemenami mám skúsenosť takže viem aký sú. Podľa mňa najmúdrejší pes je oriesok z útulku než nejaký predrazeny zo stanice. Oriešok je múdry, zlatý, inteligentný 🙂 prečo nedať šancu nejakému krizenemu za 20 eur ako s pp za 300.. Veď pes ako pes.. Nemusia po svete behať len ,, namyslenci,, zo staníc :-P nehovorím že pes za 300 nemôže byť dobrý priateľ ale toto je môj názor, každý pes si zaslúži domov aj taký čo mal ťažkú minulosť, možno ho bili, tyrali a čaká v malom koterci v útulku aj 3 roky.. Treba sa najskôr zamyslieť.

lenatali
26. nov 2015
Používateľ lenatali je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lenatali.

Určite mopslíka, vlastná skúsenosť 😉

janka0007
26. nov 2015

@lenatali Ahoj mate mopslika?Aj my by sme si chceli zaobstarat psika,a tiet by sme chceli mopsa,uz davno tuzim po tomto psikovi...