Aké povolania vykonávate?

krasulka
16. máj 2008

Ahojte zienky, tak ma napadlo, ze by mohlo byt celkom zeujmave, vediet cim sa ktora zivime, ake povolania vykonavame, alebo sme vykonavali, comu sa naozaj rozumieme a co nas bavi. A tiez ma napadlo, ze by sme si mozno takto vzajomne vedeli pomoct ci poradit v roznych oblastiach.
Napriklad v bankovnictve, v zdravotnictve, v uradovani, a vela vela ineho. Ved by bolo pekne keby sme si my buduce ci aktualne maminy vedeli poradit a pomoct a tym si usetrit cas zhananim informacii po celom meste a vyhnut sa neochote ci neprijemnosti niektorym vykonavacom profesii.

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tweety22
16. máj 2008

ahojte, tak ja mam skoncenu hotelovu akedemiu, zameranie cestovny ruch ale pracovala som ako team captain a trainer pre oddelenie Event Detection & Notification (Hewlett-Packard) a v buducnosti by som sa chcela venovat animovaniu volneho casu v hoteloch, pripadne by som xcela robit v banke alebo s nehnutelnostami 😉

liliandax
16. máj 2008

tweety - aj ja mam cestovny ruch 🙂

a pracovala som v cestovke 😀

lukajda
16. máj 2008

Taky cestovka 😀 😀 😀 Doufám, že se bude možnost dělat po MD stejnou práci, protože mě to dost bavilo 😉

tweety22
16. máj 2008

liliandax, u mna bol paradox, ze do cestovky ma nezobrali co som nechapala pretoze mam toho precestovaneho fakt dost vela a aj skolu so zameranim na CR... o pocitacoch som nevedela absolutne nic a do pocitacovej firmy ma zobrali ihned (ale to kvoli jazykom), najprv som robila tlmocnicku chalanom co nerozumeli customerom a potom som sa do tych pocitacov trosku zasprtala a skoncila na technickom oddeleni, ale bola to dost nudna praca 🙂

liliandax
16. máj 2008

takze CR je tu dost v oblube 😉

mna moja praca bavila, len nebavilo ma vedenie cestovky 😀 Ved sa neda porovnat dobyt po dovolenkach v nasom meste a medzi BA.. ale to nikoho nezaujimalo 😖
Len splnit plan za kazdu cenu.. a ja asi nie som najlepsi obchodnik, lebo nasilu nanutit, prehovarat na zajazd som nikdy nerobila..

bibula
16. máj 2008

zdravotna sestra oficialne a materska a ockovska tiez oficialne,medzitym liecitelka a ine para....neoficialne,ale aktivne 🙂
a na vsetky som roooovnako hrda.

bibula
16. máj 2008

aha a tato tema by sa mohla volat ako komu mozme pomoct.... 😉 😀 😉 🙂

lukajda
16. máj 2008

Taky jsem moc nepřemlouvala - z toho akorát vždycky kouká průšvih, když má klioš svojí představu o dovolené a pak se nechá přemluvit na něco jiného. Měla jsem na starosti VIP klientelu a to byl mazec - jednou jsem měla klienta, co se mu nelíbil tvar bazénu, že by prý radši nějaký ve tvaru laguny a ne hranatý...jsem myslela, že po něm něco hodím 😠

janinac
16. máj 2008

Já jsem telefonní operátorka....u jednoho mobilního operátora 😎

liliandax
16. máj 2008

lukajda 😀 to ti verim 😀 😀 mna by tiez z toho vystrelo.. taky VIP je podla mna najhorsi.. 😝

ja som mala raz klienta, ktory chcel ist do Thajska.. a ked som sa spytala na datum odchodu, tak vraj ZAJTRA 😲 .. a pre 4 osoby... 😕
Nehrozilo, aby bolo daco volne 😔

janinac
16. máj 2008

Hihi tak koukám, že v cestovním ruchu pracovat nikdy nechci 😀

liliandax
16. máj 2008

janinac.. 😀
ale ako kukam tvoje povolanie, obkecavat vies, nie?? 😀 tak to je plus 😉 😀

luci
16. máj 2008

ja mam OA - a robila som vzdy ako uctovnicka 🙂

lukajda
16. máj 2008

Ty jsou nejlepší...chci někam teď hned, vlny jenom občas, sluníčko každý den kromě pondělí - protože to se chystá na výlet...a hlavně ZADARMO 😀 😀 😀
Janinac - je to divný, ale já bych cestovní ruch neměnila, i když je to v sezóně neskutečný stres 😀

liliandax
16. máj 2008

joj veru, taky co ma penazi dost, chce zlavu snad aj z morskeho vzduchu 😠

janinac
16. máj 2008

Lili joo okecávat umím 😀 proto mě vždycky cestovní ruch lákal. Hrozně bych chtěla dělat delegátku, ale bohužel jsem debil na jazyky ☹ A tak je mím největším snem provádět na hradech nebo zámcích 🙂

Lukajdo jooo stres to určitě je, to je asi v každé práci, ale myslím, že vy to máte takový nejzajímavější 😵

bibula
16. máj 2008

vidim,ze su tu aj temy,ze bratislava ma lepsie platy ako ine casti slovenska,ja by som to ani nepovedala,a navyse je tu vsetko drahsie,uz som mala viackrat tu cest to porovnat.minule som priatelovi kupovala holiaci strojcek za 450sk u nas a potom som ho videla v RS v tej istej drogerii-znacke -a o 80sk lacnejsi.ziadna akcia,taka cena a utierky na ritku pre maleho?tak isto na balicku aj 20 korun....
asi sa tu nechvali platmi ale ja ako sestra s 11 rocnou praxou na spec.pracovisku -onkologia-s diplomom,specializaciou-plat cca 10400 ciste,je to moc?

lukajda
16. máj 2008

😀 😀 😀 Taky mě baví..."Jsem váš stálý klient - už jsem s vámi jednou cestoval"
Koukám, že je to všude stejný 😀

andrea.m
16. máj 2008

bibula v BA? je to málo

marcet
16. máj 2008

zdravotní sestřička na novorozeneckém oddělení

hirondelle
16. máj 2008

Prekladatelka,tlmocnicka

sestri
16. máj 2008

sestrička u zubára 😉

liliandax
16. máj 2008

bibula - som si vedoma, ze v BA su platy (jasne, ze nie vsetky) vyssie ako napr. v nasom meste a ze aj zivot je tam drahsi.. ale.. ceny zajazdov danej cestovky su v kazdom meste rovnake.. a z vlastnej skusenosti viem, ze u nas je naozaj dost malo rodin, co si nejaku kvalitnejsiu dovolenku mozu dovolit ☹
radsej pojdu na vlastnu past niekde na slovensko a su spokojni..

ale ja som musela zajazdy predavat, nakolko niektore hotely ma cestovka uz dopredu kupene a ked sa nepredaju?? Pucung!! 😠

lukajda - asi to tak naozaj vsade je, klienti radi spekuluju 😉

lukajda
16. máj 2008

Janinac - to je jasný, že stresík je všude. Naštěstí jsem ukecaná, což je dost důležitý. Docela blbý je, když si skoro každý myslí, že jsem viděla každý hotel z katalogu a všude jsem byla. Pak je výřečnost víc než nutná 😀 😀 😀

sestri
16. máj 2008

bibula...to je naozaj malý plat na BA

karolinkafe
16. máj 2008

Bibula, tak to mas velmi nizky plat na to co robis a este aj v BA 😖
Hirondelle aky jazyk tlmocis? Predpokladam ze franinu 😉

hirondelle
16. máj 2008

Karolinkafe-franinu a anglinu 😉

mywiel
16. máj 2008

Hirondelle- lastovicka ty si vo Francuzsku? 😉 😀

lukajda
16. máj 2008

Janinac - a ten operátor je přímo v Lounech, viď? 😉

mywiel
16. máj 2008

Karolinkafe ty asi tiez ze? 🙂