Aké povolania vykonávate?

krasulka
16. máj 2008

Ahojte zienky, tak ma napadlo, ze by mohlo byt celkom zeujmave, vediet cim sa ktora zivime, ake povolania vykonavame, alebo sme vykonavali, comu sa naozaj rozumieme a co nas bavi. A tiez ma napadlo, ze by sme si mozno takto vzajomne vedeli pomoct ci poradit v roznych oblastiach.
Napriklad v bankovnictve, v zdravotnictve, v uradovani, a vela vela ineho. Ved by bolo pekne keby sme si my buduce ci aktualne maminy vedeli poradit a pomoct a tym si usetrit cas zhananim informacii po celom meste a vyhnut sa neochote ci neprijemnosti niektorym vykonavacom profesii.

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sylvar
16. máj 2008

asistentka ředitele+fakturantka, stejně jako amj, za jedny peníze 😝 😝 😝 i při rodičovské 😎 ale až se vrátím...,tak přitlačej, to musej 😀 i když za 4 hod asi nepřitlačej 😢

karolinkafe
16. máj 2008

Vidim ze nas je tu viac, ktore robime viac "povolani" za jeden plat 😅

sylvar
16. máj 2008

bohužel 😔

mikca
16. máj 2008

zdravucha... skoro za žádný peníze 😝

amj
16. máj 2008

sylvar - jsme na tom stejně..furt na telefonu, na netu...ale až se vrátím!!!tak mi budou muset přidat 😀

martina.d.
16. máj 2008

Baby, ako tak čítam, nezávidím vám. Musím uznať, že čo sa týka platov u nás,tak je to priemer, ale nám to aspoň vynahrádza naše sociálne zabezpečenie. To sa dá porovnať len s vojakmi, aj oni to majú dobré.A plus majú aj super platy. 😉 😉 😉

sylvar
16. máj 2008

amj, člověče, neděláme u stejné firmy 😀

avanka
16. máj 2008

Ja mam vystudovanu pedagogiku volneho casu v B.B. a aj Specialnu pedagogiku socialne a emocionalne narusenych v Ziline a pracujem v Domove socialnych sluzieb ako vychovavatelka

sylvar
16. máj 2008

já taky žiju stále na telefonu, protože nikdo neví, kde co v kanceláři je, protože ví, že je někdo kdo to ví, tak je nejjednodušší zvednout telefon a zavolat 😎

sonoga
16. máj 2008

farmaceutka- praca v lekarni

sylvar
16. máj 2008

avanka, to musí být náročné 😔

rosinka
16. máj 2008

no tak ja som vojak.
martina.d, tak choď za vojačku a potom zistiš, že to čo dostávame za to čo robíme je aj tak málo 😒
z domu odchádzam a šiestej a prichádzam o pol piatej, máme 24 hodinové služby, ktoré nie su platené a máme prebratú techniku za veľké peniaze, takže keby sa sňou niečo stalo, tak mám do konca života na krku splátkový kalendár. a keď držím pohotovosť, tak sa nemôžem pohnúť ani z domu, lebo ak by ma náhodou zavolali do roboty, tak tam do dvoch hodín musím byť. 😒

martina.d.
16. máj 2008

Avanka, tak to ťa obdivujem. Klobúk dole.

ajka23
16. máj 2008

avanka, mozno sa pozname, ja som v BB studovala pedagogiku volneho casu tiez... 😉 pracujem ako vychovavatelka v polepsovni... 😉 🙂

susik77
16. máj 2008

krasulka-priznam sa, ze o ten silgard som sa az tak moc nezaujimala, pretoze sa doporucuje hlavne pred tym, ako zena zacne s pohl. zivotom 😎 potom to uz nie je az tak moc ucinne ☹
teda asi nie uplne bez ucinku, ale ucinnost je o dost nizsia...tu bezpecnost sa mozem pozret nekde na nete v odbornych cl. a mozem ti napis. do IP 😉

martina.d.
16. máj 2008

Rosinka, ja som sa ťa nechcela dotknúť. Všetko záleží od funkcie. Ja som mala prvého manžela vojaka a vojak je aj môj brat. A oni sú na tom super 😀 😀 😀

noangel
16. máj 2008

projektova manazerka v IT firme plus personalistika taky na me nak zustala navic 🙂

krasulka
autor
16. máj 2008

susik77, az mas moznost pozriet sa na to hlbsie vacsiu ako ja tak by si mi moc pomohla 😀 😀 😀 😀
zienky idem do mesta, som rada ze vas sem tolko prislo, velmi ste ma potesila, a niektore povolania su naozaj velmi velmi zaujimave. Tesim sa. 🙂

maybee
16. máj 2008

platy? možno tak v BA sú ako tak dobré... a na vrcholových pozíciach. Je to špinstvo.. pretože viac snahy sa vkladá do starších a zabehnutých ako do mladých, ktorí to majú všetko pred sebou a môžu priniesť kopec nového.. Avšak motivácia = 0 bodov.. (čo sa týka platu).

Skúste si na www.profesia.sk urobiť taký malý testík, či máte dostačujúci plat, ja keď som to videla, že ľudia na mojej pozícií zarábajú v priemere okolo 31 000,- , tak mi prišlo zle.. 😠

rosinka
16. máj 2008

martina, ja som sa vôbec neurazila 😉 , len to nieje až také ružové ako si všetci myslia

kpetra
16. máj 2008

Ahoj. Mám stejného zaměstnavatele jako martina.d. Jenom v Čechách. 😉 Takže Vězňská služba ČR. 😀 😀 😀

gedren
16. máj 2008

Ja jsem zustala na skole (matfyz - informatika) a delam vyzkum. Vymyslim algoritmus, naprogramuju, sjedu tim velka data a koukam, co to dela. A tak furt dokola. Je to uplne super napinavy a tak ;)

Kdyby na chleba nebylo, tak jsem schopna spravovat pocitace a site (hw/sw), tim jsem se taky driv prizivovala.

mata79
16. máj 2008

No, ja som pracovala pre reklamnu agenturu a tlacila kaleraby do klientov....... 😝

nikka.vo
16. máj 2008

Já budu asi brzo potřebovat pomoc od atunko 😅 ... neb mě z mého malého spratečka jebne 😅 😀

mywiel
16. máj 2008

Ja mam ekonomicku skolu, teraz zijem vo Svajciarsku a tu som si urobila skolu pre maserky a kozmeticky a teraz ucim v kozmetickej skole, je to velmi zaujimave, popri tom mam aj klientky doma, takze ked budem s babom doma tak si budem robit kedy chcem, je to vyhodne... 😀 😉

alcatko.j
16. máj 2008

Ja jsem sefka nasi rodiny 😀 Ridim manzela, ridim dceru a aberu za to sakra malo penez 😅

andelka
16. máj 2008

já jsem historik (teda budu, ještě nemám státnice), ale ještě půjdu na 2 roky na pajdák. Co budu po škole dělat ještě nevím. Na svoje město mám blbý obor.

karot
16. máj 2008

Já jsem momentálně na plném úvazku s rodičovskou péčí a výchovou.Před tím jsem dělala hadrpíchnu. 😉

elly
16. máj 2008

Alcatko 😀 😀 😀

danulka2
16. máj 2008

ja som sestricka. Ale popri tom aj sanitarka, administrativa, obcas upratovacka ..../za jeden plat/ ale hlavne slniecko 😀 😀 😀