Aké povolania vykonávate?

krasulka
16. máj 2008

Ahojte zienky, tak ma napadlo, ze by mohlo byt celkom zeujmave, vediet cim sa ktora zivime, ake povolania vykonavame, alebo sme vykonavali, comu sa naozaj rozumieme a co nas bavi. A tiez ma napadlo, ze by sme si mozno takto vzajomne vedeli pomoct ci poradit v roznych oblastiach.
Napriklad v bankovnictve, v zdravotnictve, v uradovani, a vela vela ineho. Ved by bolo pekne keby sme si my buduce ci aktualne maminy vedeli poradit a pomoct a tym si usetrit cas zhananim informacii po celom meste a vyhnut sa neochote ci neprijemnosti niektorym vykonavacom profesii.

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

holly1
16. máj 2008

karolinka, jaké je teď na Korzice počasí?

karolinkafe
16. máj 2008

Dnes cely den prsi 😖 normalka, ved mam volno 😀

karolinkafe
16. máj 2008

Ale minuly tyzden bolo pekne a vela turistov sa uz kupalo. Brrrrrrrr pre mna je voda este studena, pockam si tak do druhej polky juna 😉

tetka
16. máj 2008

já jsem vždy chtěla být doktorka, ale osud mne zavál jinam, živilajsem se celá leta psaním, ale nikdy jsem v tom necítila větší smysl...teď jsem podruhé vdaná a manžel je dostatečně zajištěný, a mému studiu nakloněný..tak za měsíc dělám přijímačky na medicínu, je mi 37 let, mnozí myslí, že jsem se zbláznila...tak mi držte palce

krpcek
16. máj 2008

tetka tak to ti drzim place - medina je tazka!

krasulka
autor
16. máj 2008

tetka, nezblaznila, na plnenie snov niesu ziadne vekove hranice.

BAby najde sa tu medzi vami aj pravnicka?

zuzkaprofant
16. máj 2008

tetka drzime moja mama ma50r. a teraz studuje 1rocnyk na vyske spolu smojim bratom a jeho kamosmi 😀 😀 no co splnnila si svoj sen 😀

krpcek
16. máj 2008

krasulik naco ti je pravnicak? uz sa chces rozvadzat? 😉 😉 😉

pavlina05
16. máj 2008

Ahoj holky!!! Já jsem radiologický asistent -tedy práce u RTG, Mammmomatu, CT, Magnet. resonance, ozařovačů,... 😉

belda
16. máj 2008

ahoj,já jsem taktéž radiologický asistent,ale pracuju na onkologii-ozařuju nádory

karolinkafe
16. máj 2008

Pavlina tak to je naozaj neobvykle povolanie 🙂

egyptanka
16. máj 2008

osobny telefonicky operator pre firemnych zakaznikov

ella1
16. máj 2008

cafte.tak ja budem ešte dva týždne fakturantka v logistike,potom budem domáca pani 😀 ale dúfam,že nie dlho a uvidíme kam ma vietor zanesie......

pavlina05
16. máj 2008

belda ahoj!!!
Já teda pracovala na rtg a u CT a mammo 😉 , strašně moc mě ta práce baví. A ještě jsem i zdravotní sestřička, ale to nedělám

belda
16. máj 2008

pavli05 ahoj!mě to taky baví.já nešla jsem na rtg kvůli službám.takhle jsem to ve dvě zapíchla a šla domů.bohužel nám zrušili 7h pracovní dobu 😠

pavlina05
16. máj 2008

bel, no jo vy na ozařovačích bez služeb 😀
No u nás se to celkem dalo ty služby, jen 2 noční do měsíce a jedna víkendová 24hod 😝 teda!!
No !!!!!!!!!!!!!!!
Sebrali nám vše co mohli, potvory jedny politický, že jo!!!
Jen nám teda nechali tu dovolenou rizikovou 5 dnů.

krasulka
autor
16. máj 2008

krpcek, pravnicak mi je nanic ale pravnicka by sa zisla 😀 😀 😀 😀 😀 kvoli bytu

belda
16. máj 2008

pavli,jojo.jak to budeš dělat s prckem až s vrátíš do práce(myslím noční?)bude hlídat manža?(vím,že je to daleko,ale strašně rychle to poletí,to mi věř!kdybych neměla teď mimčo,už bych od minulýho měsíce chodila bouchat klacky 😀 😀 a to jsem si tedíka přivezla zporodnice nedávno a najednou mu jsou 3 roky!!! 😅

mywiel
16. máj 2008

Tak uz som aj naspat, kupila som si jahody... 😝 😀 Typicka tehula. 😀

pavlina05
16. máj 2008

bel, nestraš!!!!!!!!!!!!!
Já nechci do práce 😀 , ikdyž mě to bavilo!
no to bude asi záležet na domluvě. Teda zatím slouží u nás všichni, ale nikdo tam nemá tak malé děti. no snad se domluvím. Byla jsem zástupkyně vrchní, tak snad..???
No bude to těžké. Já do práce teď dojížděla autem 45 km...

alionuska
16. máj 2008

A ja mam najkrajsie povolanie na svete!!!!Som mamicka na predlzenej materskej dovolenke,starajuca sa o dieta do 6 rokov.Inak som cukrarka s maturitou.A aj to ma velmi bavi! 😀 😀 😀

pavlina05
16. máj 2008

myw, mňam. Já nektarinky 😎

bel, ty jsi teď ještě na mateřské??? JAk to děláš s kredit. bodama, sbíráš? Jsi registrovaná???

ali, jéé, taky pěkné povolání. To by mě také bavilo 😉

belda
16. máj 2008

nechci strašit,prostě je to tak 😢 😀
my se odstěhovali taky o nějaký ten kousek od mýho zaměstnání,takže já to budu mít taky asi 41km,no nebude to sranda,ale snad to nějak zvládnem.ale asi si budeme muset najít nějakou paní na hlídání,která občas bude vyzvedávat ze školky,protože jinak to asi stíhat nebudeme.a chtěla jem se zeptat-nevíš,jak je to s registrací?já se registrovala už na mateřský-před dvěma lety,žádný body jsem ještě nesbírala,mám licenci jenom na 4 roky,musí se sbírat i na mateřský,nebo se do toho období mateřská nepočítá?

belda
16. máj 2008

tak koukám,že se na to samé ptáš taky...

belda
16. máj 2008

jo a jsem doma na mateřské od roku 2005+ před tím PN=celé těhu bylo rizikové

pavlina05
16. máj 2008

bel....to je asi telepatie..ne???
Já se právě chtěla optat tebe 😀 jak se to dělá 😀
Já jsem registrovaná na 6 let, bodů mám nasbíráno tak na 10 let 😀 , takže teď mám vystaráno 😀 (do roku 2011)
Jak je to na mateřské právě nevím. Ale koukni na www.srla.cz a optej se tam 😉
Já tam chodívala často a celkem tam poradí 😉

pavlina05
16. máj 2008

Já jsem doma od října 2007, raději také na rizikovém 😉
No tak jsem ti neporadila, ale tam ti to určo řeknou 😉

belda
16. máj 2008

teda,nechceš nějaký body dát??? 😀 teda kdyby to tak šlo,že... 😀 😀 to je věc,která mě celkem děsí!já je určitě nestihnu nasbírat a pak jít před nějakou komisi-ble,ble,ble 😝

belda
16. máj 2008

když jsem se registrovala,tak mi tenkrát nikdo nedokázal poradit!!!řekli mi,že jsetli plánuju druhý dítě(to já v té době nevěděla,jestli bude),tak ať se neregistruju.ale kdyby ne,tak ať se pro jistotu zaregistruju.tak já to udělala,druhý dítě přišlo,ale jak to bude dál,to nevím...

pavlina05
16. máj 2008

bel, je to na h....o, přiznejme si to. Je to honička za bodama a aby člověk rajzoval po republice a za svoje peníze...no bez komentáře!!
Jo, kdyby to šlo, tak ti pošlu 😉
Já nejvíce nasbírala za články v prakt. radiologii. TAm napíšeš 1 a máš 15 bodů 😉
Jenže...o čem chceš na mateřské psát, že jo?????
A taky byl e-learning. kurz na pC, za to mám taky 15 bodů.
Oni možná ještě nějaký budou dělat. Stačí se opravdu trochu informovat na těch SRLA 😉