Aké povolania vykonávate?

krasulka
16. máj 2008

Ahojte zienky, tak ma napadlo, ze by mohlo byt celkom zeujmave, vediet cim sa ktora zivime, ake povolania vykonavame, alebo sme vykonavali, comu sa naozaj rozumieme a co nas bavi. A tiez ma napadlo, ze by sme si mozno takto vzajomne vedeli pomoct ci poradit v roznych oblastiach.
Napriklad v bankovnictve, v zdravotnictve, v uradovani, a vela vela ineho. Ved by bolo pekne keby sme si my buduce ci aktualne maminy vedeli poradit a pomoct a tym si usetrit cas zhananim informacii po celom meste a vyhnut sa neochote ci neprijemnosti niektorym vykonavacom profesii.

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

hirondelle
16. máj 2008

Mywiel-dlho som vo Fr zila aj studovala,ale teraz sme "odleteli" do Walesu 😉 😀

mywiel
16. máj 2008

Ja zijem vo Svajciarsku ale vo franc. oblasti takze tiez hovorim francuzsky. 😉

mywiel
16. máj 2008

Tak ty si fakt lastovicka... 😀 😀

karolinkafe
16. máj 2008

Ja zijem vo francuzku 😉 Mywiel a akym inym jazykom sa tam dorozumievas?
Inak vcera v meste som videla vela hirondelles 😅

hirondelle
16. máj 2008

😀 to som 😀
Tak Ty si vo Svajciarsku,super,mne sa zda ich prizvuk dost "pomaly" 😀 ,teda,ked sa vyjadruju.Uz si tam dlho?
Predpokladam,ze Karolinkafe je vo Fr 🙂

karolinkafe
16. máj 2008

Vsetky sme take rozlietane 😀

hirondelle
16. máj 2008

Karolinkafe,neboj,dlho tam nebudu,opat odletia 🙂 😀

mywiel
16. máj 2008

Som tu 13 rokov ale naucila som sa jazyk len tu v skole som mala anglinu a nemcinu, ale z nemciny som nulova kedze sa mi nepaci a anglicky tiez len priemerne. Tu hladaju vela prekladatelov z rustiny... 😉 Karolin a kde vo Francuzsku ja tam mam tiez kamosku...

karolinkafe
16. máj 2008

No neviem, lebo ja zijem na korzike, tak myslis, ze aj odtial na zimu odlietaju? Fakt neviem 😅 Ty si taka lastovicka tak prezrad 😀

hirondelle
16. máj 2008

Jeejj,Mywiel,Teba sa to uz blizi 🙂 Zelam rychly porod s krasnymi spomienkami 🙂

karolinkafe
16. máj 2008

Mywiel ako sa tam dohovaras, ked vravis, ze jazyky, len priemerne? 😅

karolinkafe
16. máj 2008

Mywiel az teraz pozeram, ze chcete dat babatku meno Kaya, mna tak volali cely zivot 😅

mywiel
16. máj 2008

Karolin no francuzsky po 13 rokov uz nemam problem. 😉 Hirondelle dik uz sa neviem dockat... 😀 😵

karolinkafe
16. máj 2008

Aha jasnacka 😉 a tvoj muz je odtial (ak sa mozem opytat 😵 )? Ta tvoja kamoska kde byva vo fr

katy2
16. máj 2008

Ahojte!
Pridavam sa - som ucitelka v ZS - 2.stupen: SJ, FJ, NV 😉

avanka
16. máj 2008

Ajka, a kedy si koncila? Ja som promovala v roku 2003, o 2 tyzdne mam 27 rokov 🙂
Inak, da sa ta robota zvladat, na zaciatku som veru asi 3 mesiace preplakala, s nechutou som chodila do prace, aj vypoved som mala napisanu, ale preslo ma to a teraz to robim uz 5 rok..(teda od januara som doma kvoli rizikovke a o tyzden nastupujem na matersku)...clovek si zvykne a ked zacne mat tie velke "deti "rad, ma vyhrate...u mna bolo najhorsie ziskat si respekt, lebo som zacinala v skupine, kde boli vsetci klienti starsi ako ja a aj to dost vyuzivali

karolinkafe
16. máj 2008

Ahoj Katy. Tak sa nas tu nazbieralo francuzky hovoriacich 😀

mywiel
16. máj 2008

Muz je Svajciar, kamoska byva pri Nancy... 🙂

mywiel
16. máj 2008

Karolin na Korzike musi byt krasne, a more jeej to je super, hned by som ta prisla pozriet. 😀 Svagrina ma muza so Sicilie a casto tam chodia pozerat rodinu... 🙂

karolinkafe
16. máj 2008

Juuuuj tak to je daleko od nas. Inak tento tyzden tu mame na dovolenke svajciarov. Boze aku smolu maju. Ked odisli z domu tak im v Geneve ukradli penazenku, tak po prichode na korziku si chlap vytkol clenok, na druhy den mala zena hrozne bolesti maternice tak stravila 2 dni v nemocnici. Zevraj jej praskla cysta. Vcera vecer ju prepustili a dnes (posledny den, lebo odchadzaju zajtra) cely den prsi 😒 . Chudaci a to mali len tyzden dovolenky, lebo robia ako divi, kedze popri praci si platia studium 😖

mywiel
16. máj 2008

Ja robim len na pol uvazok, ale dufam, ze uz ma necha doki pomaly doma... 😉

mywiel
16. máj 2008

Na chvilku sa odmlcim musim skocit na postu, objednala som vecicky pre mimco a uz prisiel balik, potom sa zas ozvem... 😉

karolinkafe
16. máj 2008

Za mnou tu tiez chodi rodina. Mam to stastie, ze byvam na juhu, kde su najkrajsie plaze korziky 😅 Je tu naozaj skvele, len zimy su otrasne. Teda nie pocasim, ale tym, ze tu je uuuuuuuuuplne mrtvo 😖 hroza.

karolinkafe
16. máj 2008

Tak pa zatial 😉

mywiel
16. máj 2008

Mrkni na moj album uvidis kolko snehu sme mali na velku noc....! No uz idem...

krpcek
16. máj 2008

ahojte, tak ja mam tiez skoncenu hotelovku, teraz chodim este na ekonomicku! a pracujem ako fakturantka, ekonomka, varicka kavy, upratovacka v jednej velkodistribucnej firme zdravotneho matieralu. a ako som tak citala, tak je nas tu zo zdravotnictva viacej a niektore baby mozno aj nasu firmu poznaju alebo dokonca od nas odoberaju material.

niekto tu bol tusim z onkologie - tak aj tam dodovame! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natalien
16. máj 2008

Ahojky, taky mám hotelovku, ale emigrovala jsem do dopravy a logistiky. Než jsem odešla na MD, tak jsem dělala dopr. dispečerku a Crossdock🙂

elennka
16. máj 2008

Zdravka a vyšší odborná škola sociální.. pracuji jako koordinátorka pečovatelské služby a příležitostně sestra domácí péče

janis24
16. máj 2008

Ahojte, skolska psychologicka, strasna drina ale zaroven neskutocne naplnujuce povolanie... 😉

zuzkaprofant
16. máj 2008

Janis pekne povolanie aj ja som chcela byt ale dako nevyslo vystudovala som cestovny ruch a momentalne som zienka domaca, niet nad pokoj a klud 😀 😀