Aké povolania vykonávate?

krasulka
16. máj 2008

Ahojte zienky, tak ma napadlo, ze by mohlo byt celkom zeujmave, vediet cim sa ktora zivime, ake povolania vykonavame, alebo sme vykonavali, comu sa naozaj rozumieme a co nas bavi. A tiez ma napadlo, ze by sme si mozno takto vzajomne vedeli pomoct ci poradit v roznych oblastiach.
Napriklad v bankovnictve, v zdravotnictve, v uradovani, a vela vela ineho. Ved by bolo pekne keby sme si my buduce ci aktualne maminy vedeli poradit a pomoct a tym si usetrit cas zhananim informacii po celom meste a vyhnut sa neochote ci neprijemnosti niektorym vykonavacom profesii.

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sylvka
5. dec 2009

já jsem pracovník sociální péče v př.péči-neboli zdr.sestra v domově seniorů 😀

pastuska
5. dec 2009

Ja som jazykárka - už len prekladám, netlmočím (nemám na to čas) a nikdy som neučila (na to zas nemám nervy). Ale preklady v pohode, na materskej sa dá - ale len po nociach 🙂

vranka4
5. dec 2009

--aj ja som sestrička na detskej onkológii... 😒

misak78
5. dec 2009

vranka4:máš můj neskonalý obdiv!

swatka
5. dec 2009

Pracovala jsem jako Kuchařka ve školní jídelně a momentalně si při MD začínám dodělávat školu + rekfalifikace socialní pracovník ..pokud se povede chtěla bych po MD pracovat v centru nové naděje nebo v podobných centrech..které pomáhají mladým lidem ..Dost mi kdysi pomohli tak bych tet více méně chtěla pomáhat ja ...

kim
6. dec 2009

Farmaceutická laborantka - vývoj nových léku 😉

marianka79
6. dec 2009

kim tak ty maš na starosti naše zdravíčko?jééj mohli by ste zrušit radšej niektoré lieky lebo moja mama sa nimi napcháva ako lentikami malé deti niečo ju len pichne a hned na to dáva ibalgin 😒

dukie
6. dec 2009

kim: Achóóój... 😵 Vzpomeneš si na mě ještě? Už docela dlouho jsme se tu nepotkaly, co? 🙂

Jinak moje profese před mateřskou: Ekonom Centra pro transfer technologií. 😎

lotris
6. dec 2009

ja som skoncila ako bakalar odbor zeleznicna doprava ale pracovala som v lodenici vo vyrobe kym nezbankrotovala. 😝

zuzin78
6. dec 2009

chemik operator pre farmaceuticku vyrobu 😉

kim
6. dec 2009

Marianka, nene jen ať lidičky baštěj chemii 😅 😅 né si dělám srandu, je to svinstvo, přiznávám, sama se lékům vyhýbám, už tak jsem všeho načuchaná z práce dost..ale jen ať se prodává, zvlášť v této špatné době ☹

Dukie, ahoooj...to víš, že jo, kolikrát jsem Ti chtěla napsat, ale nějak jsem se k tomu nedostala, napíšu Ti zítra IP 😉 😉 😉 😉

Zuzin, koukám, že jsme asi kolegyně 😉 😉 nepracovalas před mateřskou v nejmenované firmě v Hlohovci????? 😉

lamarika
6. dec 2009

tak moje povolání je trochu z jiného soudku než vaše. Vystudovaná jsem účetní, ale pracovala jsem jako plavčík 😀

lamarika
6. dec 2009

jo a momentálně trenér závodního plavání a jako přivídělek na mateřské jednatel jedný neziskovky (s tím po Vánocích seknu, už je toho moc ☹ )

koniarova
14. júl 2012

Ja som technik BOZP a PO. 😉

orgovanka
15. júl 2012

Masérka 😎

myskacici
12. mar 2013

učiteľka v mš 🙂