Aké povolania vykonávate?

krasulka
16. máj 2008

Ahojte zienky, tak ma napadlo, ze by mohlo byt celkom zeujmave, vediet cim sa ktora zivime, ake povolania vykonavame, alebo sme vykonavali, comu sa naozaj rozumieme a co nas bavi. A tiez ma napadlo, ze by sme si mozno takto vzajomne vedeli pomoct ci poradit v roznych oblastiach.
Napriklad v bankovnictve, v zdravotnictve, v uradovani, a vela vela ineho. Ved by bolo pekne keby sme si my buduce ci aktualne maminy vedeli poradit a pomoct a tym si usetrit cas zhananim informacii po celom meste a vyhnut sa neochote ci neprijemnosti niektorym vykonavacom profesii.

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

miriam25
16. máj 2008

ahoj krasulka, no zaujimava tema. Jaksi si zabudla ale napisat svoju profesiu.. 😀

otrivinkajanka
16. máj 2008

krasulka ja som robila barmanku mozem ti akurat tak vediet poradit miesane napoje 😀

elise
16. máj 2008

nevesta vysnívané povolania ja rozumiem pod tým čo by som chcela robiť keby som nerobila to čo robím teda môj nesplnený sen. 😉 😉 😉 😉 😉

sociálna práca, personalistika, vzdelávanie 😉 to robím ja 😉

danciacik
16. máj 2008

no tak sa pridávam, účtovníctvo, ekonomika, mzdy. 😉

achalteke
16. máj 2008

jsem recepční, svojí práci mám ráda, ale raději bych dělala někde u koní 😉

karla6
16. máj 2008

Technik investičního oddělení ve stavební a správcovské společnosti.

bora8
16. máj 2008

policajtka 🙂

krasulka
autor
16. máj 2008

ja mam pedagogicku, zameranie na postihnute deticky, ale inak sa rozumiem bezpecnostnym dveriam,obchodu a moderovaniu v radiu. 🙂

Inak som velmi rada ze ste sa tak rychlo rozbehli, sna si budeme vediet v niecom poradit ked bude treba 🙂 jeden ikdy nevie

elise
16. máj 2008

ja rada pomôžem ked by niekto chcel poradiť alebo pomôcť. 😉 ce z ip v pohode😉

ivka10
16. máj 2008

botanička 😉

lukin
16. máj 2008

soudní zapisovatelka

krasulka
autor
16. máj 2008

danciacik, teba by som mozno uz aj potrebovala oslovit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nevies nahodou ci v Irsku plati take iste uctovnictvo ako na Slovensku? Chcem si otvorit obchod a neviem ci bude ok ked mi uctovnictvo spravia na slovensku,alebo platia normy. Dakujem.

Bora, elise, wowo zaujimave povolania, super. 🙂

karla, to mas super pracu, bavi ta to? To mas asi vela chlapov okolo seba ci nie? 😉 😉 😉 😉

haninka
16. máj 2008

ahojky,
logistika, transport, intrastat ...a nejraděj bych si otevřela curkárnu 😵 😀

krasulka
autor
16. máj 2008

haninka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 deklrantka cukrarka? 😀 😀 😀 😀 😀 mile 😀 😀

martina.d.
16. máj 2008

príslušník ZVJS - práca s odsúdenými 😀 😀 😀

elly
16. máj 2008

Ahojky ja delam ucetnictvi 😉

elly
16. máj 2008

Krasulko zalezi jaky obchod, jakou formu...jestli budes mit pujcku od banky..ale asi budes muset mit jejich uceti system...

miriam25
16. máj 2008

no tak sa pridam aj ja.. ekonomika, management, marketing, ale najradsej by som ucila matiku alebo robila niekde v logistike vypocty a tak. Ale tak teraz som povolanim v prvom rade mamicka 🙂

zdenka26
16. máj 2008

Ahojky,přidám se ,učetnictví,ekonomika 😉 😉

krasulka
autor
16. máj 2008

elly dakujem pekne, obchod z deckymi porebami, vecickami, potrebami a oblecenim pre tehotne, proste vsetko pre miminka a maminky 🙂

martina.d, to fakt? Tak s tymto povolanim este nikoho nepoznam. 🙂

miriam ja som matiku neznasala jakziva 😀 😀 😀 😀

miriam25
16. máj 2008

krasulka, ja viem, matiku nema vacsina rada, no ja sa trosku vymykam z normalu,mna bavi vsetko, kde treba rozmyslat, kde treba nieco pocitat a pod... 😀

elly
16. máj 2008

Krasulko, no takze jako fyzicka osoba.....no vis, budes muset mit jejich system, protoze budes kazdy mesic odvadet dane, kdyby ti pak prisla kontrola, tak bys mela problem. Nevim jak je to v Irsku, ale u nas v NL ma i fyzicka osoba ucetni system. Sice asi budes mit ucetni kancelar co ti bude ucetnictvi..odvod dani a tak zpracovavat. Mozna je to lepsi..pak bude mit min starosti.... 😉

julova
16. máj 2008

ja som (bola) financny kontrolor...teraz som mama 😀...velmi ma moja praca bavila...tooooolko penazi hoci len na papieri 😀...a davat tie cisla dokopy a pocitat zisk firmy a vediet to odovodnit a diktovat sefovi, kde sa ma setrit a robit financne plany na dalsie obdobia 😀...bolo to super...ale aj casovo narocne, tak ktovie, ci v tom budem moct neskor pokracovat ☹...ale to je este daleko...teraz si chcem uzivat dcerku 😵

bora, martina.d - waaaau...super 🙂...moj tajny sen bol nieco podobne..bud policajtka (ale tajna-vysetrovatelka 😀)...alebo vypocuvat podozrivych a taak...tak vsetkych "zlych" pochytajte 😠 😀 😉

martina.d.
16. máj 2008

krasulka, keď som bola v 7 ročníku na ZŠ, tak sa nás pýtali, že čím chceme byť. Zo mňa vyšlo, že budem robiť vo väznici. Dostala som za to poznámku, že neviem o čom hovorím. Pozdravujem milú pani učiteľku 😠 . Síce som vychodila hotelovú akadémiu, hneď po škole som sa zamestnala najprv na polícií - len 4 mesiace a prešla som do väznice. Mňa to baví. Je to zaujímavá robota a stretávaš sa s rôznymi príbehmi. 😉

elly
16. máj 2008

Martina.d a nebojis se nekdy? 😉

kristi
16. máj 2008

mam ekonomku,takze prava kancl. mys.....neeee,me bavi asistentske a recepcni prace, proste mezi lidmi

krasulka
autor
16. máj 2008

martina.d 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ormalne som sa nasmiala, tak to by ucitelka cumela keby jej zavru niekoho z rodiny a na navsteve ta stretne medzi dverami. Ale take svine som mala aj na v skole, zatoze som mala stvorky z matiky tak mi povedala ze: No hadam nechces ist na strednu skolu s maturitou? Ty chod len na 2 rocnu sa ucit sit zvrsky. A ja kukam na nu jak puk..A nakoniec som skoncila strednu s maturitou PVD a ani s VS som nemala problem 😀 😀 😀 TAkze tiez ju pozdravujem. 🙂 🙂 🙂 🙂

miriam25
16. máj 2008

to iste napadlo aj mna. Nebojis sa? Ze niekto sa dostane von a bude sa ti chciet za nieco pomstit a pod. Alebo take nieco funguje len vo filmoch?

elly
16. máj 2008

Miriam mozna hodne koukame na tv 😀 😀