Aké povolania vykonávate?

krasulka
16. máj 2008

Ahojte zienky, tak ma napadlo, ze by mohlo byt celkom zeujmave, vediet cim sa ktora zivime, ake povolania vykonavame, alebo sme vykonavali, comu sa naozaj rozumieme a co nas bavi. A tiez ma napadlo, ze by sme si mozno takto vzajomne vedeli pomoct ci poradit v roznych oblastiach.
Napriklad v bankovnictve, v zdravotnictve, v uradovani, a vela vela ineho. Ved by bolo pekne keby sme si my buduce ci aktualne maminy vedeli poradit a pomoct a tym si usetrit cas zhananim informacii po celom meste a vyhnut sa neochote ci neprijemnosti niektorym vykonavacom profesii.

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

greta24
6. jún 2008

Ta vaznica je zaujimava, ja mam povolanie z uplne ineho sudka - chovatelka v zoo 😵

vladkaz1
6. jún 2008

momentálne materská -pred manager v oblasti reklami a predaja

wrtulka
6. jún 2008

ahoj
já jsem aplikační konzultantka 😉

ukana
6. jún 2008

pracujem v knihkupectve 🙂

majka35
6. jún 2008

ukana ... brala by som tvoju prácu 😉

ukana
6. jún 2008

majka, ja tu mam viac vyhliadnutych povolani 😅 uz by som s touto pracou aj skoncila, ale este pockam, kym maly trochu podrastie 🙂 urcite nieco v obchodnej sfere...este neviem, co 😒

a ty co robis, ked nebehas okolo barborky? 😅

majka35
6. jún 2008

pre moje povolanie ani neexistuje ani definícia ... pracujem pre spoločnosť, ktorá vlastní zopár nehnuteľností a tieto prenajíma ... či už ako ubytovacie zariadenia, alebo obchodné priestory ... no a ja sa o celý tento chod starám ... a mojou "bokovkou" je preklad filmov a zhotovovanie titulkov ... 😎

anajko
6. jún 2008

Ja som odborna referentka kvality a "trapim" sa s ISOom. Ale celkom ma to bavi, predtym obchodnicka a to veru nebolo nic pre mna.

kalo
6. jún 2008

Učitelka na ZŠ 😎

ufka
6. jún 2008

aj ja sa pridám vychovávatelka to tu myslím ešte nebolo

gabka32
6. jún 2008

ahoj, taky se přidám.
už 5 let pracuju jako doktorka na interně, v posledních 2 letech specializace endokrinologie 😉

eli77
6. jún 2008

pd900bo jasne ze si ta pametam zo "strechy" 😀 len skoda ze nebyvas niekde poblizku... ☹

andy.a
6. jún 2008

gabka,kedy si atestovala ?? 😕 😉

atima
6. jún 2008

ja robim redaktorku, moderatorku v jednej mestskej televizii alebo ak chcete novinarku

kika13
6. jún 2008

ahoj ja som bankovy pracovnik 😀

kika13
6. jún 2008

to bol prirodzeny usmev ktory som mavala na tvari pri mojej praci 😎

wadiiiii
6. jún 2008

predavačka 🙂

altea
6. jún 2008

lekárka 😝

gabka32
6. jún 2008

andy, státnice 2003 a atestaci ještě nemám co u nás změnili systém 😠 takže mám jen z 4/2006 písemný test z interny který je povinný a do atestace z endokrino mi chybí 1 rok.

ankaa
9. jún 2008

Potrebovala by som právnu radu ohľadom zostavovanie petícií. Je tu právnička, ktorá by mi ochotne pomohla? Prosím. IP. Ďakujem.

skuli
9. jún 2008

Já jsem vyučená nástrojářka.Ale nikdy jsem to nedělala.Dělala jsem pokojskou,prodavačku a poslední roky před mateřskou kuchařku v restauraci.

vlastulka
9. jún 2008

učiteľka 😉

najjulinka
9. jún 2008

Tak ja mám maturitu na matickom gympku 😉 😀
A som "profesionálny rodič" a ešte popritom nejaká administratívna práca na pár hodín v treťom sektore... A čo som ešte okrem toho robila, tak 3 mesiace som v roku 2006 robila v T-com a otravovala som ludí po telefone aby si kupili internet 😅

mysti
10. jún 2008

Ahojte, ja som referentka zivotneho prostredia a technologickej dokumentácie...staram sa o zivotne prostredie v nasej firme (odpady, ovzdusie, vody) a zavadzam predpisy na nove vyrobky, ktore vyrabame...okrem toho som interna auditorka sys. manazerstva kvality a environmentu (ISO)...a to tiez vsetko za jeden plat ☹ ale clovek si nenavybera. V podstate som spokojna, robim to, co som aj studovala (TU v KE - Mineralurgia a environmentálne technologie). 😉
Mojim snom vsak bolo pracovat niekde na upravni vod, alebo v nejakom krizovom time pri povodniach, ekologických havariach a tak, kedze mam specilizaciu: cistenie a uprava vod...snad raz...

waitinka7
1. okt 2008

Ja som účtovníčka

bolulka
1. okt 2008

ja som pracovala u exekutora.. 😉

etuska
1. okt 2008

stredoskolska ucitelka-momentalne vycestovana v zahranici 😀
tu by som mala nastupit na poziciu "learner assistant" a pomahat deckam cudzincov (najma teda Poliakom,Slovakom,Cechom...) s anglictinou 😉

No a zatial sa venujem nasej malej skolacke,pre ktoru je to velka zmena a snazime sa hravou formou zvladnut anglictinu 😉

modrica
1. okt 2008

vystudovala som bezpecnost prace a TS, no momentalne pracujem ako asistent predaja, konstrukter 😖

petruskaberuska
1. okt 2008

Ja mam momentalne zamestnani 3. Zdravotni sestra v nemocnici (to delam 1 nocni v tydnu),dalsi je ze navstevuju pacienty v domacnosti (district nurse) a me treti povolani je tak trochu spojeno s mym konickem - bojova umeni,delam vyhazovacku na diskotece 😉

titkovamiriam
1. okt 2008

laborantka a doucovatelka matika chemia 😀