Aké sú príznaky zápalu slepého čreva?

janeette
9. dec 2007

prosím Vás baby,ak ste mali niektorá zápal slepého čreva,napíšete mi príznaky?na internete som našla veľa článkov,ale rozhodla som sa,že sa spýtam aj Vás 😔 diky diky diky 😵

natalym
21. júl 2015

@nikcole18 No človeku , ktorý nechce tak tomu sa nedá pomôcť. Povedz mu, že na slepé črevo sa dá aj umrieť. Alebo ja už teda neviem. Alebo sa ho nepýtaj a a volaj.

0silvia0
21. júl 2015

@nikcole18 že čo mu pomôžu??? 😅 No keď máš doma takého mučeníka, tak asi nič...

nikcole18
21. júl 2015

Už je po operácii no ja si nespomínam, že by som nemohla piť celý deň po operácii :o? Ne pýtala som sa zavrela sa do izby A volala :D

veronika1441
28. aug 2015

Ahojte chcem sa spytat ci mi viete poradit dneska ma strasne zacola pichat a strasne krce v lavom boku moze to byt slepe crevo?dakujem za odpoved

meno_12345
15. nov 2015

Ahojte potrebovala by som poradiť. Bola som na sono lebo ma bolelo v oblasti pravej oblički asi tak týždeň. Dotor povedal že z obličkami nič nemám ale že okolo slepáku mám nijakú takutinu a že mi ho nevidí. Obvodná ma s tím poslala na chyrurgiu a tam mi povedali že sú to len plodné dni ale ja tomu neverím. Od vtedy čo som tam bola sa to len zhoršuje. Poraďte mi prosím. 😪

pato1234
23. feb 2016

Dobry den mam bolesti alebo pichanie v pravom podbrusku. Lezal som aj v nemocnici odber krvy aj moc ziadny zapal , bol som dokonca aj na ultrazvuk a nasli len uzliny ale mna to nepicha pri nich skor je to take rôzne. Nevie niekto z coho by to mohlo byť?

lecham
3. jún 2016

aj ja mám problém, syn je po operácii slepáku už vyše troch rokov, teraz mu jazva hnisá a opúcha, čo s tým? viete niekto?

adriana1988
3. nov 2016

@margareet ahoj prosím ta mam asi to iste. Preslo to ? Alebo vies co to bolo?

anaviky
9. nov 2016

Ahojte,vie mi niekto poradit. pravdepodobne som mala par dni dozadu,resp cez vikedn ovulku, mala som aj silne bolesti. najviac v sobotu... bolest ale stale pretrvava,nie vela,niekedy o tom ani neviem a boli to viac menej pri nejakom pohybe,napr ked sa postavim tak ma tam pichne. skusila som si aj stlacit len tak v sede a pustit a zabolelo. Moze takto boliet vajecnik,ze by tam bola cysta alebo to bude slepak? Nemam ani teplotu ani nezvraciam ani nic podobne co by malo pri slepaku byt. dakujem

katkabg
27. nov 2016

Pisem sem lebo uz neviem co si mam myslet,minuli mesiac som dostala menstr.asnou aj dosla bolest v pravom pobrusku.v klude neboli ale ked si stlacim tak citim taku divnu bolest akoby som to mala strasne udrete.Skoncila menstruacia,skoncila aj bolest.Teraz to mam znovu.Zase s prichodom menstruacie dosla aj bolest v pravej strane brucha:((( ako na operaciu mam take hrozne spomienky ze si neviem predstavit ze by mi teraz slepak mali operovat.

martina2005
27. nov 2016

nie si po cisárskom ?

katkabg
27. nov 2016

@martina2005 no ja som pred siestimi rokmi mala strasne zly cisarsky,som skoro vykrvacala,a aj hematom som mala masiac po porode,no a vlastne brucho od vtedy nemam vobec ok.Teraz do toho este aj tato divna bolest.Ktora je zvlastne ze dojde pocas menstruacie.Teraz sa mi to stalo druhy krat.Ja neviem pri slepaku nema clovek horucky a taketo veci?

martina2005
27. nov 2016

Pýtam sa kvôli tomu lebo ja som mala tiež pred 6 rokmi cisársky a pred mesiacom mi operovali schloffer/je to opuzdrenie jazvy po cisar. zvnúntra plus nevstrebanie šicieho materiálu/, tiež ma to bolelo na dotyk počas ms, mala som to už zapálené veľmi a že preto bolelo. Na začiatku tiež len niekedy potom už stále. Dr hovorila že tá bolesť súvisí s cyklom. Zvonka som mala jazvu pekne zahojenú,len mňa to bolelo na ľavej strane.

martina2005
27. nov 2016

Mňa to takto raz za mesiac bolelo skoro rok..

katkabg
28. nov 2016

@martina2005 to o com pises som tu davnejsie citala.Aj ja mam shoflera urcite,tiez na lavo,taketvrde zvnutra pod kozou zvonku nic,a boli pocas menstruacie o ovulacii ani nevravim.Tiez mi baby povedali ze to bude shofler.Ja som bola po doktoroch a tu v bulharsku asi nik toto nepozna,lebo kazdy ze zrasty,hernia atd.Neviem ci mam ist s tym rovno k niakemu chirurgovy a rovno mu povedat ze pocula som ze to moze byt shofler,alebo uz neviem.Teraz ma len vystrasila ta bolest na pravo v boku,lebo nestaci ze ma to co je asi shofler boli kazdy mesiac a este j toto.Dnes sice pravy bok nepobolieva tak moc,tak hadam prejde.A aka bola operacia,ja sa tak bojim operacii,z prvej a poslednej co som zazila pocas cisarskeho som sa horkotazko zobudila tk preto panika.

martina2005
28. nov 2016

Ja som tam mala toho viac na jednom mieste, ešte aj herniu a lipóm. Takže ktovie čo s toho všetkého spôsobovalo bolesť. Asi by si mala ísť najprv na sono, i keď tam herniu nie je vidno a potom chirurg. To že mám schlofer zistili až pri operácii. Tiež som sa bála ale bolo to v poho, na jednodňovej chirurgii v celkovej anestéze asi pol hodinu. A bolesť potom oveľa menšia ako po CS.

katkabg
28. nov 2016

@martina2005 no urcite pojde, ale asi az po zime lena ta hrca v jazve ma boli stale viac,to uz aj pri kychani.Tak ja pojdem na sono nech mi to pozru to bude najlepsie.Lebo u gyndosa znutra ked mi robil sono tak povedal ze tam mam vsetko ok cize to bude v jazve ja to aj citim pod kozou v jazve az k lonovej kosti

monikamony
1. mar 2017

@trinitylex12 ahoj čo myslíš čím podráždený?Mávam podobnú bolesť.Riesila si to s doktorom?Dakujem vopred

jajavany
1. apr 2022

@maskrta ahoj co z toho vzniklo? Zistila si pricinu? Mam podobny problem

denisaaairdacova
25. jan 2024

Dobrý prosím vás chcem sa spýtať boli ma na ľavej strane dole viacej ma to boli na zatlačenie prosím vás nemzoem báť zápal slepeho čreva ?

denisaaairdacova
25. jan 2024

@marcelka82 prosím vás zápal slepého čreva môžem mať aj na ľavej strane ?

marcelka82
25. jan 2024

@denisaaairdacova nie som lekár. Určite by som zašla za Dr. Aj keď sa nemusí jednať o zápal slepého čreva, môže sa jednať o zápal vaječníka. To tiež nie je príjemné. Takže ráno šup k Dr.

denisaaairdacova
25. jan 2024

@marcelka82 neviem fakt mňa to boli len na ľavej strane takže neviem pôjdem dr bojím sa či to není niečo vážne

marcelka82
26. jan 2024

@denisaaairdacova áno. Chápem. Ale doma to nevyriešite. A čím skôr, tým lepšie.

marcelka82
26. jan 2024

@denisaaairdacova ako ste dopadla?

denisaaairdacova
26. jan 2024

@marcelka82 dali mi termín na pondelok a dnes ma to zas neboli len keď zatlačíme aj to trsoka tak neviem čo to môže byť :/

marcelka82
27. jan 2024

@denisaaairdacova a pre istotu na gynde ste nebola?

denisaaairdacova
27. jan 2024

@marcelka82 myslíte u gynekológa ?

marcelka82
27. jan 2024
denisaaairdacova
27. jan 2024

@marcelka82 volala som obvodnému a vravel mi že mám ísť tam gynekológovi