Aké sú vaše obľúbené hlášky z filmov?

monkula
7. júl 2008

Aké sú vaše obľúbené hlášky z filmov?
U mňa jednoznačne vedie trilógia Slunce, seno.... 😀 😀 😀

abetka
7. júl 2008

maminko co to mate v ruce?
nic , nic, nemam. Maminko co to mate v ruce.?
Hov.o!
Ona tam ma fakt hov.o

achalteke
7. júl 2008

já mám hrozně ráda komedii s Adamem Sandlerem : Malý Nicky - Satan Junior a hlášku:

"míchač na pepř - stříbrný udělátko z Afriky" nebo tak nějak a ještě"
"tak ty na mě budeš valit oči? Já je na tebe teprve vyvalim" 😀 😀 😀 geniální dabing 😉

aponchie
7. júl 2008

a me nedas??? 😀

mirka414
7. júl 2008

hakumama tata....to je s levieho krala.

aponchie
7. júl 2008

malicka rika Hakuna Matata 😀

nobody
7. júl 2008

This tongue thing is amazing 😝 to je nej hláška ... ale teď nevím, jak to dabovali 😀 😝 😝

nobody
7. júl 2008

hatumakata makaka
já už nevím nic 😀

pacna
7. júl 2008

-nech me nic nebude-
-bohusu koza se ti objesila- a velavela dalšich aj použivame s manželom. 😀 😀 😀

alionuska
7. júl 2008

Irenko,ja ta ma rad aj bez penez!
Kurva je to.Ja ji znam.Ja s ni ziju.Teda zil jsem! 😀

alionuska
7. júl 2008

Aponchie aj nasa Alenka hovori:Hakuna matata.A ja som to tiez tak zaregistrovala!

mirka414
7. júl 2008

pacna u nas chlapi v krcme pozerali tento film milion x a tie ich blbe hlasky potom pri pive 😖 vzdy som si vravievala,,boze ako malo chyba k detskej radosti 😀 😀 ...a paneboze daj nech si ja najdem normalneho 😀 😀 😀 nastastie ma aj vyslisal...

eraserhead
7. júl 2008

Pro mě úplně nejvymakanější hláška je z Vrchní prchni: "Doufám, že důvěru ve mě vloženou nezklamete!" To je prostě naprostá genialita.

bershka
7. júl 2008

slunce seno... Beroun s malým b. Jdi vod toho blbe!!! 😀

sonoga
7. júl 2008

mne sa najviac pacia hlasky zo serialu Priatelia a uplne zboznujem z Gilmoriek Lorelai a jej hlasky. takze nepisem nic konretne, lebo aj tak neviem, co z toho by som si vybrala.

monkula
autor
7. júl 2008

sonoga, aj ja žeriem Gilmorky...
Mňa napadla hláška, na ktorej sme sa so sestrou rehotali ako divé...
Luc niečo rozprával Jessovi a spýtal sa ho čo t obolo predtým?
Jess: pred čím? 😀 😀
Teraz to tak srandovne neznie, ale v tej scéne to nemalo chybu...

bershka
7. júl 2008

ešte slunce seno... "Já vím, že muj starej stojí za hovno, ale je to muj muž"

monkula
autor
7. júl 2008

Slunce, seno:
Králika, zase králika, se pobleju...
Se nepos..er 😀

sonoga
7. júl 2008

monkula a mne sa zas pacilo, ked Emily volala Lorelai do hotela a ked Lorelai zdvihla, Emily sa nepredstavila, len hned zacala hovorit: "Potrebujem vesiak na klobuky" a Lorelai na to: "Ryby plavaju v noci" Emily: "Co?" A Loerali: "Co? Neviem. Kto vola?" Ked tu to tak pisem, tiez sa mi to nezda byt vtipne, ale ked ich pozeram a este v originali, tak sa v kuse rehocem, aj ked danu cast vidim desiaty krat.

monkula
autor
7. júl 2008

sonoga, ja zúfalo túžim po všetkých častiach Gilmoriek, so maj hovorila mužovi, že keď mi ich zoženie, už nikdy nechcem žiaden darček... 😀

herminka
7. júl 2008

Můj šálek čaje jsou Cimrmani:
Možná si říkáte, kde jsou mí dva kamarádi Dlouhý a Široký, kam se ti čerchmanti schovali? Neschovali, děti, umřeli!
A nejhorší ze všeho jsou trpaslíci. Ty potvory vám vlezou všude a strašně rychle se množí.
To by se spletl každý, natož pak takový primitiv jako je Frištenský. - Děkuji ti, náčelníku, že jsi se mě zastal.
(takto bych mohla citovat donekonečna).

Filmy typu Slunce seno... či Dědictví moc v lásce nemám, ale v druhém jmenovaném je krásná hláška:
Mně je tak blbě, že nemám ani tužku 😀 😀

m311293
7. júl 2008

Mon, davají je na Nově, ale jedno mi není jasné, viděli jste to od první série? Jak to začínalo?

monkula
autor
7. júl 2008

Eliško, ja nemám Novu ☹ ☹ ☹ ☹
Lorelai prišla s Rory do svojho rodného mestečka Stars hollow, ale prečo, to netuším... 😅

sonoga
7. júl 2008

monkula, ja mam vsetky. som si podstivo stahovala po seriach. a siestu a siedmu seriu som stahovala podstivo po castiach. normalne som bola taka zavisla, ze som cakala, kedy uz bude dalsia cast na nete. hned som si ju pozrela a potom som este cakala, kedy budu na nete titulky a pre istotu som si to pozrela aj s titulkami, aby som sa uistila, ci som to dobre pochopila.

m311293
7. júl 2008

to co te´d dávají na nově začínalo tak, že se Rory dostala na Chilton ( ani nevím jak se to píše)ale to asi nebyla první serie, co

monkula
autor
7. júl 2008

takže to máš v angličtine? To by so mz toho veľa nemala... 😅
Dávajú t oteraz aj na ORF, ale tiež rozumiem každé tretie slovo, takže z toho veľa nemám...
A ja som milovala Paris... 😀

henri001
7. júl 2008

Kralika, kazdej den mame kralika, ani Pinda to uz nezere, vid pindo, ze uz taky nechces kralika... 😀

alebo ked Veskrnova klopka nohou , ruka v bok a hlasi: Bohusu, at de pric ti povidam - tak to milemu robim ked kuka po neakej zenskej 😀

sonoga
7. júl 2008

m311293, Rory sa dostala na Chilton v prvej serii

sylvie
7. júl 2008

tiez som rada pozeravala Gilmore girls..teraz to ale nikde nedavaju a novu nemame.. ☹
tie Lorelaine hlasky boli super a jezis teraz neviem ako sa volal ten chlap co vlastnil ten fast foof co chodil stale v siltovke a flanelke.. ten mal tiez super hlasky.. ale tiez si uz neposmeniem na nejaku konkretnu..

inac minule som akurat pozerala niekde, tusim na gorila.sk, daju sa kupit vsetky serie Gilmore girls, ale je to v originaly bez SK alebo CZ titulkov..

monkula
autor
7. júl 2008

sylvie, ten chlapís sa volal Luke 🙂

sylvie
7. júl 2008

jaaj, jasne.. hlava derava.. monkula dik za pripomenutie.. 🙂