Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

sisanka
11. feb 2011

@andysok a preco si radsej s nimi ako vasimi?nevychadzas s nimi dobre?

sisanka
11. feb 2011

@miculienka snad sa vam situacia doma upokoji..ale niekedy ked je niekto tvrdohlavy tak sa to neda!ja skor bojujem niekedy s tvrdohlavostou mojhop manzela 😀

miculienka
11. feb 2011

@sisanka - uvidíme dokedy to zas potrvá, ono to už nieje 1x a tuším ani posledný - ale priať si to môžem aby bolo poslednýx , chlapi , tí sú tiež super niekedy , o tom mojom by som tiež mohla - no druhé dieťa je to 😀

okana1985
11. feb 2011

@miculienka ma este dceru ta ma dve deti a syna

froschka
11. feb 2011

Viete aka to je najlepsia svokra? Mrtva alebo veeeelmi daleko 😀 moje je veeeelmi daleko 😵 zabila by som ju asi keby bola blizko 😀 😀 😀

miculienka
11. feb 2011

@okana1985 - a ku nim je tiež taká ? či si jej proste nesadla a teraz bude robiť problémy ?

andysok
11. feb 2011

@sisanka nie su v pohode, len otec tazka povaha, ale akoze su fajn aj oni , ale tito su rozumenjsi realistickejsi

sisanka
11. feb 2011

@andysok jaaaj...ja s nasimi tiez nemam problem...ale kebyze byvame s nimi tak verim ze by sa starali do nas viac ako svokrovci...a moj oco by bol u nas vareni peceni urcite 😀 😀 bo na vnucika neda dopustit,my sme boli same baby tak ho uplne zboznuje 😀 a mama sa vzdy smeje ze ked mame k nim prist tak uplne ziari 😀

sisanka
11. feb 2011

@froschka alebo preco ma svokra kruhy pod ocami..lebo cert nikdy nespi 😀

sisanka
11. feb 2011

@miculienka asi kazdy chlap je ako druhe dieta 🙂 ja som sa mojho snazila aj trosku zmenit...ale ostalo to na bode mrazu...

miculienka
11. feb 2011

@sisanka 😀 - dobrý vtip

zuzkaremiaska
11. feb 2011

@sisanka ďakujem za povzbudenie a v dobom Ti závidím.Je hrozné vchádzať do domu s pocitom,či sa s ňou stretnem alebo nie, či sa vôbec pozdraví a s predtuchou,že opäť sa do kočiara na svoju vnučku ani nepozrie. 🙄

okana1985
11. feb 2011

@miculienka ja sama neviem co je jej skor by ma mala mat rada nikdy neodvravam ani nic som uplne kludna a tych dvoch vnukov miluje.

sisanka
12. feb 2011

@zuzkaremiaska to si viem zivo predstavit..tiez boli niekedyaj krusne chvile ze mi blo hlpe niekam ist a rozmyslat ci sa stretneme..ale tak som si vzdy povedala ze som tam na prizenkoch,som mladsia tak pozdravim..az nie som drza.. 😉

miculienka
12. feb 2011

@okana1985 - to je nejaká divná osoba , ale obyčajne mamy bývajú citlivejšie na synov , možno ju čosi pochytilo , nejaká clivosť , chcela možno synčeka len pre seba

okana1985
12. feb 2011

@miculienka skor jej chyba jeho financovanie

miculienka
12. feb 2011

@okana1985 - hm , tak aj to môže byť ono , ja už sa ani v tých svokrách nevyznám , ani jedna nevie čo chce

okana1985
13. feb 2011

@miculienka som zvedava ake budeme my ale urcite lepsie kazdy si chrani svoje dieta ale nie za cenu jeho stastia

majka3107
15. feb 2011

@mandm ahoj nemas zaco ja sa ospravedlnujem ze pisem neskoro,ale tyzden sme boli chory dcerke nie a nie zbit teplotku a od vcera fungujeme normalne ,iba kaslik mame,a som rada ze si sa rozhodla bojovat a vobec nemas zaco,som rada ze si sa mala aspon s kym poropzpravat..,a ako sa vam dari teraz vsetko je ok? 🙂

alenka6
25. feb 2011

Ide ma poraziť. Toľko negatývnych pocitov čo mám teraz to som ešte nezažila. Dotlačila som muža aby sa popýtal na kúpu jedného bytu, úvery atď. Byt sami páčil, úver by nám dali ale vyrátali nám také splátky, že keď som zrátala naše náklady tak by nám na živobytie nezostalo nič moc. Asi budeme musieť viac šetriť aby sme mali menší úver alebo čakať než pôjdem do práce, čo je tak za 2 a pol roka. Tak to asi necháme tak. Tlak, adrenalín, žlč, hnev a sklamanie..........No des. Vonku mrzne, idem to rozdýchať. Nehccem už bývať u svokrovcov!!!

duncan
26. feb 2011

ahojte, ja ako ani neriesim, ze je moja svokra falošna, ale mne strasne vadí že je humusačka, az by ste sa po.... keby som vas poopisovala čo robi, mne vadí, že v tomto humuse musí vyrastat moja polročna dcera. Dufam, ze čoskoro zmenime adresu.

markinko
26. feb 2011

ahojte baby tak to ja svami suhlasit nemozem ja mam najlepsiu svokru na svete a to byvame pod jednou strechou je uzasna vobec sa nam nemiesa do zivota nikdy sa nehada pomoze ked treba niekedy sa mi zda ze je rozpravkova😉😉😀

lilla244
26. feb 2011

ja mam stastie,ze s priatelom zijeme v byte.. sice v prenajme,ale zvazujeme nad kupou niecoho vacsieho... ak by som sem napisala,ze sa uprimne bojim toho,ze by sme boli odkazani byvat u svokry..tak by som klamala.. ja sa toho hystericky obavam... mam z toho hrozu... nezvladla by som tam ani den.. bez nejakeho zranenenia teda 😀
svokricka je jedna z tych,co povazuju za spravne,len to,co za spravne povazuje ona... uz teraz robim vsetko zle.. tak sa neviem dockat toho,co bude,ked sa male narodi...
som z nej zufala, dokonca tam uz ani nechodim,zvykly sme kazdu nedelu,ale uz tri mesiace som sa tam neukazala.. lebo naposledy sa tam falosne rozplaklala... pretoze sa nechcemem vziat.. atd...
resp my sa vziat chceme,ale vide nam to az po narodeni naseho babatka...
dieta nazvala hriechom, plaklala ako sialena, samozrejme bez slz 😖
je to hruza

lilla244
26. feb 2011

@okana1985 presne tak.. toto mi minule priatel povedal.. ze kto vie aka ja budem raz svokra... skoro som odpadla...
je pravda,ze neviem co bude, ale uplne urcite sa so mna nestane taka falosna harpia

lilla244
26. feb 2011

@froschka uplny suhlas 😀

markinko
26. feb 2011

@lilla244. tak to ti nezavidim my sme u svokry len preto lebo prerabame nas dom ale je mi snou fasa takt je uzasna nepatri medzi potvory je velmi dobra takze ja som spokajna...

duncan
26. feb 2011

@lilla244 po porode ti bude stale radit, čo oni davali, čo oni robili atd... prvy den za mnou dosla svokra do izby aby videla ako kojim!!!! a ze oni to tak nerobili!!!! A stale ma otravovala s tym ze mam malej davať čajík a vzdy ked zaplakala, tak to vzdy zhodila nato ze ma vetry a ze bohviečo som pojedla 😖 Sledovala ma pri kazdej činnosti, pri prebalovani, kupaní, kojení a neustale mi radila ako to mam robit, ako mam malu drzat atd. Tvrdo som jej naznačila, ze to čo robí neni normalne, nasrala sa, poohovarala ma po celej rodine, dedine, dohovorala mojmu muzovi, ale on si zastal mna. Ale predo mnou sa robí ako by sa nič nedialo

alenka6
26. feb 2011

@duncan Ahojte. No mne ta moja nehovorí čo mám robiť ale jednoducho bez slova mi zoberie fľašu z ruky a ide mi nakrmiť dcéru. Ja jej musím hovoriť aby jej to nedávala po sedačky a ako má tú fľašu vlastne držať...Keď ide kočíkovať a uspať ju tak sa zastavuje pri každom človeku koho stretne a každemu ju ukazuje. Potom príde domov a povie že malá nechce spať...Ide ma roztrhnúť. Nekojila som dlho pretože mi 10x za deň niekto vliezol do izby. Nie že by som sa hanbila ale nemala som kľud ani keď som si chcela odstriekať mlieko. Teraz čím je dcérka staršia, tým viac mi ju berie na povarovanie a mňa to tak vytáča, nemám 10 minút pokoj s vlastným dieťaťom.

duncan
26. feb 2011

@alenka6 aj moja malu kazdemu ukazuje ked ju kočikuje aj domov volala všeliakych z dediny aby prisli malu pozriet. Ani ja som neni hanbliva ale tiez napr pri odsavaní si švagrina isla ku mne do izby kludne pozriet niečo v telke, ked som jej povedala, ze chcem trosku sukromia povedala, ze však ona sa na mna nepozera 😒 ked vyjdem s malou z izby hned mi ju vytrhnu z ruk. Mne dokonca svokra vymysla roboty len aby som jej musela nechat malu. Najprv som bola rada ked mi malu povarovala ked som niekam potrebovala ist, ale ked som potom zistila, ze malej zarabala mlieko "od oka" tak uz sa na nu odvtedy nespolieham

teddynko
26. feb 2011

Dievčatá, ja píšem svoj príbeh, aby ste videli, že sú aj iné " svokry", o akých tu vy píšete.. tá moja bola báječná, nasmiali sme sa dopopuku spolu.. zomrela po ťažkej chorobe, už tomu bude 9 rokov.. a môj báječný svokor-a to nehovorím s iróniou sa po roku oženil - vo svojich 70 tich rokoch. Zobral si ženu z dediny, o ktorej každý vedel, že je svojim spôsobom švacnutá.. ale skutočne.. odvtedy mal doma peklo, keď sme mu prišli napríklad zablahoželať k narodkám, alebo na Vianoce - viackrát sme do roka nechodili, a to bývame v jednej ulici.. ale o tom pekle sme my nevedeli.. až nám to raz prišiel povedať - aby sme kvôli jeho sviatkom nechodili, lebo jej sa nechce nám kávu variť.. odvtedy sme neboli, sú to už roky.. neskôr nám porozprával, že jeho rodinu má ona za bandu cigánov, a tá jej je niečo.. odsudzuje rodiny s viac, ako dvoma deťmi, lebo " tam, kde sú deti, je bordel".. je úzkostlivo čistotná, svokor- dnes už 78 ročný sa musí prezliekať aj 3 krát denne, podľa toho, či je v záhrade, pri telke, alebo v dedine.. keď sme k nim ešte chodili, nás dospelých pošepky upozorňoval, aby sme nedrobili na koberec.. a naše deti tam poslušne presedeli celú návštevu.. Keď ochorel a to vážne - ustlala mu v práčovni, pritom má dvojposchodový domisko s hádam 8 izbami, 2 kúpeľňami.... a on ležal pri zapnutej práčke .. prečo? lebo si šetrí svoje izby.. na záchod sme chodili von na suchý , tie dva v dome nám akosi nechcela predstaviť a keď aj, s nevôľou.. svokor má 4 deti , dávno dospelé s rodinami, vysmievala sa mu, načo štyri? Keď mala prísť jeho dcéra domov zo zahraničia aj s deťmi, bývala u nás, lebo ju nikto nevolal do priestranného domu, kde býval svokor - ten dom patrí jeho žene.. bývali sme takto aj dva týždne a bolo nám so švagrinou veľmi dobre, som rada, že ju môžem ubytovať aj s deťmi, veď sme predsa najbližšia rodina.. a urobím to zakaždým.. ľudia z dediny ich ohovárali, pýtali sa ma, prečo švagriná nebýva u otca, keď príde raz za 3 roky?... mohla by som písať ešte celé hodiny.. čo vy na toto?