• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké sú vaše svokry?

16. júla 2015 
ja nahodou k svokre rada chodim a to preto ze tu nemam mamu a oddychnem si od maleho.
12. okt 2006 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz teraz viem ze ked nase male podrastie, tak ona s nim bude chodit stale do kostola :grinning:
12. okt 2006 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikdy by som neverila, čo sú niektoré svokry schopné urobiť, moja kamoška sa museli odsťahovať aby bol pokoj, a to bola týždeň pred pôrodom :confounded: Ale to sú zas výnimky.
12. okt 2006 o 21:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme sa práve pred hodinkou od nich vrátili, aj ma obskákala, asi aby sme častejšie chodili :grinning: ja si s ňou rada pokecám, aj sa zasmejeme, ale len do chvíle kým nezačne mudrovať :angry:
12. okt 2006 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som teda poriadna drzka, ale na to, aby som svokre povedala svoj nazor, na to nemam!Tak sa len usmievam a myslim si svoje...Ja tu tiez nikoho nemam, moja rodina byva 30km odomna, ale za to mam super susedov, kde mozem prist hocikedy
12. okt 2006 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zatiaľ ani netuším ako sa bude správať k našému malému, ešte som ju s malým deckom nevidela. Ale ona je cez deň dosť vyťažená, tak hádam to s tou starostlivosťou nebude preháňať. Horšie to bude so švagrinou :unamused:
12. okt 2006 o 21:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dea moja tiez slubovala a ako by mi to dobre padlo? v nedelu - doobeda - sup maly prec z domu - popri vareniu dake sex volno jaaaj, kiez by ho bravala.
12. okt 2006 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas bola svokra aj so svokrom teraz vecer, o 21.00 odisli, a ja mam 2 tyzdne pred porodom a manzel isiel dnes do brna takze spim sama, tak uz mi hovorila ze cislo na nich mam tak mam hned volat keby nieco, :rolling_eyes: no vsak viem ze nebudem volat nasim, ktory byvaju na dedine ale im, kedze od nas byvaju 5 minut pesej chodze :grinning:
12. okt 2006 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moja by ho aj brala, lenže ona ho vždy napchá hocičím a ja potom večer upratujem ovracané postieľky, prípadne nasledujúce dni liečime hnačky :frowning2:
12. okt 2006 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2006 o 21:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojim svokrovcom strasne chybaju vnucata, oni ked stretnu nejakeho znameho s malym dietatom, tak su uplne hotovy, hned sa s nim zacnu hrat, tak som zvedava co budu stvarat s nasim
12. okt 2006 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dea budú ho rozmaznávať :grinning:
12. okt 2006 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no s tym ratam, ale dufam ze to budu robit s mierou :wink:
12. okt 2006 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to niekedy aj ja napcham a potom su galeje ale to su deti pazrave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moja svokra tvrdí, že rodičia sú nato aby vychovávali a starí rodičia aby rozmaznávali :rolling_eyes:
Moja svokra ma este dve male deti - 7r. a 10r. a ked vidim ako sa ku nim chova, tak mam dost!!Nema problem pred nimi pouzit vsetky vulgarizmy sveta, a stale len po nich krici.Len aby mala pokoj, sedela na balkone a fajcila.O detstve mojho muza ani nehovorim..
to je pravda moja svokra rozmaznava ale moja mama ta je na neho ako gestapo.
12. okt 2006 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory tak to aj náš je niekedy pažravý, ale dávať mu hrozno, slivky, maliny a potom celú fľašu džúsu si myslím je dosť blbé, asi aj ja by som mala črevné potiaže :confounded:
12. okt 2006 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanat to koľko rokov má tvoja svokra, keď má ešte také mladučké deti? :sweat_smile:
12. okt 2006 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dea svokra zvycajne zacne vadit ked uz mas dietatko a zacne ti davat kaleraby co mas ako robit atd tak v tedy je to na nevydrzanie .....
to ano to je previtaminovane - vsetko s mierou. zomna by to vsak slo spodom
snilko, no co chces, aspon sa crievka sem tam nedobrovolne precistia :grinning: ved oni to robia s dobrym umyslom :grinning:
jaaaj a potom su na druhy den hladne a vyzeru nam chladnicku!
12. okt 2006 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dea :grinning: melory z Paťka to chodí kombinovane :grinning:
to poznám, "čo by som mu nedala, keď to papá" :grinning: :grinning:
12. okt 2006 o 21:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cukrikk,no ved jej sa aj teraz cez tehotenstvo zdalo ze chodim nejako casto na usg, to som bola 4x a ona bola normalne zhrozena , lebo ona bola pocas svojho tehotenstva len raz a aj to sa jej zdalo vela :grinning: a aj to bolo pred 27 rokmi
a potom matky vyzerajú, že držia deťom podvýživu :pensive:
12. okt 2006 o 21:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma 45r.S prvym muzom ma dvoch chalanov a s druhym partnerom ma dve dievcata.
12. okt 2006 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snilko :grinning:
12. okt 2006 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika moja dala malému, keď mal si 11 mesiacov hrachovú kašu v ktorej sa vyvárala klobása a vraj mu chutnalo, aj sa pochválila. To sme si odskočili s mužom nakúpiť plienky...vraj sa postará, no a čo bolo potom večer, celú noc sme nespali, malý asi 5x vracal, ešte aj teplotu dostal
12. okt 2006 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok