Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

melory
12. okt 2006

ja nahodou k svokre rada chodim a to preto ze tu nemam mamu a oddychnem si od maleho.

dea
12. okt 2006

no ja uz teraz viem ze ked nase male podrastie, tak ona s nim bude chodit stale do kostola 😀

veronika13
12. okt 2006

nikdy by som neverila, čo sú niektoré svokry schopné urobiť, moja kamoška sa museli odsťahovať aby bol pokoj, a to bola týždeň pred pôrodom 😖 Ale to sú zas výnimky.

snilko7
12. okt 2006

aj my sme sa práve pred hodinkou od nich vrátili, aj ma obskákala, asi aby sme častejšie chodili 😀 ja si s ňou rada pokecám, aj sa zasmejeme, ale len do chvíle kým nezačne mudrovať 😠

zuzanat
12. okt 2006

ja som teda poriadna drzka, ale na to, aby som svokre povedala svoj nazor, na to nemam!Tak sa len usmievam a myslim si svoje...Ja tu tiez nikoho nemam, moja rodina byva 30km odomna, ale za to mam super susedov, kde mozem prist hocikedy

veronika13
12. okt 2006

ja zatiaľ ani netuším ako sa bude správať k našému malému, ešte som ju s malým deckom nevidela. Ale ona je cez deň dosť vyťažená, tak hádam to s tou starostlivosťou nebude preháňať. Horšie to bude so švagrinou 😒

melory
12. okt 2006

dea moja tiez slubovala a ako by mi to dobre padlo? v nedelu - doobeda - sup maly prec z domu - popri vareniu dake sex volno jaaaj, kiez by ho bravala.

dea
12. okt 2006

u nas bola svokra aj so svokrom teraz vecer, o 21.00 odisli, a ja mam 2 tyzdne pred porodom a manzel isiel dnes do brna takze spim sama, tak uz mi hovorila ze cislo na nich mam tak mam hned volat keby nieco, 🙄 no vsak viem ze nebudem volat nasim, ktory byvaju na dedine ale im, kedze od nas byvaju 5 minut pesej chodze 😀

snilko7
12. okt 2006

tak moja by ho aj brala, lenže ona ho vždy napchá hocičím a ja potom večer upratujem ovracané postieľky, prípadne nasledujúce dni liečime hnačky ☹

veronika13
12. okt 2006

melory 😀 😀 😀

dea
12. okt 2006

mojim svokrovcom strasne chybaju vnucata, oni ked stretnu nejakeho znameho s malym dietatom, tak su uplne hotovy, hned sa s nim zacnu hrat, tak som zvedava co budu stvarat s nasim

snilko7
12. okt 2006

dea budú ho rozmaznávať 😀

dea
12. okt 2006

no s tym ratam, ale dufam ze to budu robit s mierou 😉

melory
12. okt 2006

to niekedy aj ja napcham a potom su galeje ale to su deti pazrave 😝

snilko7
12. okt 2006

moja svokra tvrdí, že rodičia sú nato aby vychovávali a starí rodičia aby rozmaznávali 🙄

zuzanat
12. okt 2006

Moja svokra ma este dve male deti - 7r. a 10r. a ked vidim ako sa ku nim chova, tak mam dost!!Nema problem pred nimi pouzit vsetky vulgarizmy sveta, a stale len po nich krici.Len aby mala pokoj, sedela na balkone a fajcila.O detstve mojho muza ani nehovorim..

melory
12. okt 2006

to je pravda moja svokra rozmaznava ale moja mama ta je na neho ako gestapo.

snilko7
12. okt 2006

melory tak to aj náš je niekedy pažravý, ale dávať mu hrozno, slivky, maliny a potom celú fľašu džúsu si myslím je dosť blbé, asi aj ja by som mala črevné potiaže 😖

snilko7
12. okt 2006

zuzanat to koľko rokov má tvoja svokra, keď má ešte také mladučké deti? 😅

cukrikk
12. okt 2006

dea svokra zvycajne zacne vadit ked uz mas dietatko a zacne ti davat kaleraby co mas ako robit atd tak v tedy je to na nevydrzanie .....

melory
12. okt 2006

to ano to je previtaminovane - vsetko s mierou. zomna by to vsak slo spodom

dea
12. okt 2006

snilko, no co chces, aspon sa crievka sem tam nedobrovolne precistia 😀 ved oni to robia s dobrym umyslom 😀

melory
12. okt 2006

jaaaj a potom su na druhy den hladne a vyzeru nam chladnicku!

snilko7
12. okt 2006

dea 😀 melory z Paťka to chodí kombinovane 😀

veronika13
12. okt 2006

to poznám, "čo by som mu nedala, keď to papá" 😀 😀

dea
12. okt 2006

cukrikk,no ved jej sa aj teraz cez tehotenstvo zdalo ze chodim nejako casto na usg, to som bola 4x a ona bola normalne zhrozena , lebo ona bola pocas svojho tehotenstva len raz a aj to sa jej zdalo vela 😀 a aj to bolo pred 27 rokmi

veronika13
12. okt 2006

a potom matky vyzerajú, že držia deťom podvýživu 😔

zuzanat
12. okt 2006

ma 45r.S prvym muzom ma dvoch chalanov a s druhym partnerom ma dve dievcata.

dea
12. okt 2006

snilko 😀

snilko7
12. okt 2006

veronika moja dala malému, keď mal si 11 mesiacov hrachovú kašu v ktorej sa vyvárala klobása a vraj mu chutnalo, aj sa pochválila. To sme si odskočili s mužom nakúpiť plienky...vraj sa postará, no a čo bolo potom večer, celú noc sme nespali, malý asi 5x vracal, ešte aj teplotu dostal