Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

honeyjane111
7. okt 2012

dakujem ,mas pravdu budem v tom musiet urobit poriadok lebo potom s tym uz tazko budem moct nieco urobit

suzy34
17. mar 2015

Ja mam tak lenivu svokru, ze keby nemusela chodit ani nechodi, ma 120kg len sedi na tom svojom vysedenom kresle pred telkou a hra na tablete hry a prdi v spolocnosti. Nic nerobi cely den,neupratuje, nevari (chudak svokor ja mu niekedy donesiem, aby vedel co je to domace jedlo). Ked jej dam malu raz za tyzden, v zivote s nou nebola vonku s kocikom aj ked je pekne, ked sa jej opytam preco, odpovie ze je leniva. Zasvini malej vsetko oblecenie co jej poslem a nahaze to mokre do sacku, kde to necha hnit aj dva dni, lebo je leniva vyprat to. Nestara sa o seba, v zivote nepocula o spirale, vlastny muz ma narodeniny, ideme do dobrej restiky oslavit to a ona si da stare roztahane, vysedivene tricko na spatie. Proste, aj ked je mila, vadi mi jak je to spinava lemra a ani co sa tyka malej jej neverim, ked jej padne dudel na ten 15 rokov stary nevysavany koberec plus macacie chlpi, nejde jej ho umyt lebo je leniva a taky jej ho da do ust (ved nikto nevidi) Zhrnutie: Moja svokra je jedna humusacka a leniva zenska a je to nemka (ale vychodna).

natalym
17. mar 2015

@suzy34 No Ty kokso dúfam, že ja taká nebudem. 😀

agapi
11. júl 2015

Aj moja svokra teda este len buduca je hotovy zazrak.S priatelp, sme spolu uz 12 rokov. Prezili sme si toho spolu dost dobreho alr aj zleho. Jeho mamka na prvy pohlad nevyzera ze by bola nejake monstum, ale rodiciama az prilis dobre vychovali tak ju neviem poslat kade lahsie. Pijr mi krv posledne dva roky. Vlastne ako sa nam narodil syn. Hned po porode k nam dokvitla ze nam bude pomahat a to som bola este v nemocnici. Asi tyzden po porode som dostala mozgovu cievnu prihodu, na co som ostala na pol tela ochrnuta. Uznavam, ze v tych zaciatkoch pomohla, ale mam pocit ze od tejdoby si vyhradila pravo mat ku vsetkemu komentar a akoze rady. No ako si zabudla, ze ked som sa dala trochu dohromady, tak sa nechcela maleho vzdat, ze vsak ona sa bude on ho starat a ja mozem k nej chodit na navstevy ho pozret.A uplne milujem, ked ma porovnava so svojou dcerou, ktorej sa narodil tiez syn styri mesiace po mojom. Este stale mam zdravotne problemy lavu ruku neovladam a chodim len o palici aj to dost tazko, ale s malym i viem poradit. naucila som sa. ale jej uzasne komentare typu pozrisa na Petku, ona si maleho z ruky nepusti. Aj ja by som svojho stale na rukach nosila, keby som ich mala obe zdrave.boze ako sa mi ulavilo ked priatel povedal, ze odchadza do Viedne za Petkou pomahat jej starat sa o maleho. teraz ked ale pride stale nasho porovnava s damiankom. damian toto damian tamto. Nas mal teraz sracku. A ona mala hned vysvetlenie: to ma zo zubov aj damian to mal . dva tyzdne sral. 😝 teraz najnovsie dokoncujeme byvanie a uz rozmyslame nad zariadenim - tak to zase. Petka kupila taku super spalnu. urcite by sa aj vam pacila. podla jej popisu by sa mi teda urcite nepacila. A nemienim sa opicit po jej Petke. Mozno sa vam to neda take strasne a podla toho co som citala mate j hotsie pripady, ale ja som zufala aj z tejto a ked sa nejaka moja kamaratka dostala k nej do kontaktu, tak sa jej nanutila a az jej nejaka dala svoj telefon uz si s nimi vypisuje a ked jej neodpovedia tak savypytuje mna ze co je s nimi. 😠 sere ma a stale do mna rype preco nechodim rychlejsie a preco nepohnem s rukou. normalne by som jej dopriala tiez taku mrtbvcu a som zvedava za aku dobu by sa pozviechala aspon tak aby si vedela aspon zadok utret, ale to radsej nie, lebo by mi este nahodou zostala na krku 😒

natalym
12. júl 2015

@agapi Nikdy som na svoje dieťa nepovedala, že mal sračku a že sral 2 týždne. Možno na seba zo srandy to áno, ale na dieťa nie a to ja hocičo vytrepnem.
A eštš s tým, že dcéra bude vždy lepšia ako nevesta s tým neurobíš nič, to tak skrátka je a bude, u nás podobne, jej dcéra sa viac narobí, jej dcéra to má horšie a bla bla bla, Nezaujíma ma to, nepočúvam. Ak Ti pomáha, tak pomoc prijmi, poďakuj a ak Ťa serie tak ju normálne pošli do riti. Možno jej to natvrdo treba povedať.

agapi
16. júl 2015

@natalym - prepáč, až ťa slovo sračka urazilo, tak sa to pokúsim povedať inak - vyprázdňoval sa rýchlejším tempom než je normálne. K svokre sa snažím chovať slušne. keby som sa chovala inak mala by som pocit, že zahanbujem rodičov a ich výchovu, čo na mne praktizovali. v podstate sa snažím nebrať si to tak k srdcu, škodí to viac môjmu zdraviu ako jej a mňa keď porovnáva nech si, hovorí, čo chce, ale malého si nedám,na svagrinine deti frflu aj jej surodenci, ze neposluchaju, su rozmaznane atd, tak, ked bude iní ako oni bude len dobre 😎