Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

veronika13
12. okt 2006

snilko7 - v takom prípade by som jej už vyčistila žalúdok bez ostychu 😠

snilko7
12. okt 2006

no tak moja má 48

dea
12. okt 2006

snilko a sa cudujes ze maly ti uz zje teraz vsetko, ked mal take dobre zaciatky, 😀

no ved aj moja svokra hovori ze muzovej sestre uz na 2 mesiace davala krupicovu kasu, tak som zvedava kedy ja zacnem s prikrmmi 😀

snilko7
12. okt 2006

veronika však som jej aj prečistila, tusím to bolo prvýkrát čo som na ňu hučala, ale asi aj posledný. Asi už nič také strašné nevyviedla, aby mi to stálo zato 😀
dea on mi už ale fakt popapá všetko, a teraz mu už nič neškodí, až na to ovocie, to ho furt preháňa. Ale ani mi moc nebol chorý, žeby to tá klobáska 😀

veronika13
12. okt 2006

možno tá klobáska, štiplavé prečistí žalúdok 😀

dea
12. okt 2006

no vidis snilko, casom este prides nato ze mu dala dobry zaklad do zivota 😀

cukrikk
12. okt 2006

😀 no nic v zlom moja dala malej 4 mesacnej knedlo vepro zelo!!! 🤐

melory
12. okt 2006

to sa s nami vezie to ze im nedavame jest mi im davame ale nechceme ich prejedat. u nas je kampan proti obeznym detom.

dea
12. okt 2006

cukrikk, chuda tvoje male, to uz malo zubky ze taku dobru tuhu stravu dostala??

snilko7
12. okt 2006

cukrikk moja svokra by povedala, že v kapuste je najviac vitamínikov a to deti potrebujú 😀 ona vraj môjmu mužovi keď mal tri mesiace dávala kačaciu pečienku ochutnávať a vraj mu tak chutnalo, že mu aj masť tiekla po brade 😕 teraz vždy rýpem muža že stade má tie kilogramy 😀

melory
12. okt 2006

jaj to nemozem pocut ze fazulova v troch mesiacoch ...a este sa kozy chvalia

cukrikk
12. okt 2006

ja jej vzdy poviem ze sa pise rok 2006 a pochopi
dea nie nemala ani zub a uz hltala knedlu od svokry skoro ma porazilo a napchavali ju vseliakymi chrunkami a kinder cokoladou 😒

dea
12. okt 2006

vidite baby, co robi 20 rokov zivota,?? predtym to bolo asi normalne, ze do nas pchali vsetko co uz jedli oni 😀

veronika13
12. okt 2006

to si neviem ani predstaviť, ako takému malému úbožiatku cpú knedlu, kapustu a to mastné mäso do tých malých ústočiek, ktoré ani netušia čo im to urobí ☹

snilko7
12. okt 2006

inak musím sa pochváliť, dneska bol manžel veľmi milý - pred svojou maminkou zahlásil, že som navarila takú skvelú gulášovú polievku, vraj v živote takú dobrú nejedol...ale zazerala 😅 no ale keby ho videla ako ju hltal to by ešte len oči otvárala...ešte dobre že jej nepovedal, ako sa mi minule parené buchty nepodarili 😀

melory
12. okt 2006

nebolo to normalne ale to uz nepovedia

veronika13
12. okt 2006

ešte teraz si pamätám ako nado mnou stála moja starká /mám ju veľmi rada/ a chcela ma napchať rezancami s makom 😢 Rezance s makom som odvtedy nejedla.

dea
12. okt 2006

no ved moj synovec mal 6 mesiacov ked mu svagrina zacinala davat aj nejake tie vyzivky a chudak ved to este nevedel ani poriadne ustocka otvorit, no a neviem si fakt predstavit 4mesacne babo s knedlou v puse

cukrikk
12. okt 2006

veronika pochvalili sa ze to rozmyxovali he

veronika13
12. okt 2006

vtedy keď nemali svoje mlieko, tak asi nebolo v obchodoch na výber toľko umelých výživ ako teraz, ale zas tie ich zvyky nemusia tlačiť nám, a nieto ešte keď to nevidíme, natláčať deti.

veronika13
12. okt 2006

cukrikk-aspoň že to, ufff 😀

snilko7
12. okt 2006

inak sestrina dcérka má tiež 6 mesiacov a tá veľmi pekne papá lyžičkou, myslím že už taký mesiac, ale len ovocie a také tie detské vareníčka 🙂

dea
12. okt 2006

cukrik 😀 😀

melory
12. okt 2006

ja nehovorim ved skus jest celi den mrkvu, ale zas lepsie zdrave veci ako ich pecienky a fazulove polievky.

dea
12. okt 2006

snilko ten maly ma teraz 11 mesiacov, ale teraz uz tie usta vie poriadne otvorit na vsetko co sa da zjest 😀

snilko7
12. okt 2006

melory súhlasím, ja som tiež malému odštipla kúsok z mäska, alebo dala ochutnať z chlebíka ale nešla som do extrémov

melory
12. okt 2006

baby inac vraj si muz vybera zenu podla mami? tak co mi tu na seba kydame?

snilko7
12. okt 2006

melory 😝 čo ja mám spoločné so svokrou 🤐 asi iba priezvisko 😀

dea
12. okt 2006

no neviem ale ja asi s jeho mamou nemam nic spolocne 😀

melory
12. okt 2006

hihihi 😀 ved to... 😝