• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké sú vaše svokry?

16. júla 2015 
asi si vyberá to, čo u mami nemal :confused:
12. okt 2006 o 22:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja svokra sa pytala aka som a muz ze ako ty taka blazniva??? :zipper_mouth:
12. okt 2006 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja svokra sa chváli, že môj manžel keď mal tri roky jej zdrhol v pyžame na ulicu a hybaj do dediny :unamused: asi nezamykali :grinning: len neviem, čo by robila keby ho zrazilo auto :frowning2: to by som nemala mužíka :frowning2:
12. okt 2006 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory :grinning: takže predsa máte niečo spoločné
12. okt 2006 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a môj muž už v 6 rokoch šoféroval auto :sweat_smile: normálne ho vybral z garáže, povozil sa po dvore a zaparkoval ho na to isté miesto, aby otec nezistil. Ja tomu tiež nechcem veriť, že6 rokov, ale oni to tak tvrdia :fearful:
12. okt 2006 o 22:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale taka nezodpovednost...dieta zmyzne bez stopy.
12. okt 2006 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však počkajte keď budeme my rozprávať o našich dietkach ich partnerom/kám :grinning: to len budú hovoriť,ale mami buď ticho, nevymýšľaj...však ako my dnes :grinning:
12. okt 2006 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, a čo tie naše deti povyvádzajú... Mňa dvakrát hľadali v noci po dedine :zipper_mouth:
12. okt 2006 o 22:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim lepsie dbat na zamok lebo hugo ten si uz vie aj odomknut :slight_smile:
12. okt 2006 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj náš Paťko si už vie odomknúť, takže ja mám už vždy zamknuté a kľúčik von zo zámku a šup na poličku :wink:
12. okt 2006 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac muzov trapi ak nieco mame proti jeho mame ale asi to je prirodzene lebo ja tiez nereagujem o.k. ked ma niekto nieco na moju.
12. okt 2006 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zväčša žena býva u svokrovcov,tak dochádza medzi nimi častejšie ku konfliktu ako muža s mojou mamou. Ja môjmu o všetkom nehovorím, len také vážnejšie veci, čo ma už fakt naštve, ale na dieťa budem asi citlivejšia
12. okt 2006 o 22:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to budes to viem, ze budes. ale ma to tak byt. mi sme od zaciatku sami a nieje nad to. zili sme v podnajmoch a v chudobe ale ta sloboda stala za to.
12. okt 2006 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, že tie mesiace /dúfam, že to nebudú roky/ tu u svokrovcoch mi nik nevráti :frowning2: Nevravím, že tu do mňa režú zaživa, ale ale... Veď viete. Vôbec sme si po svadbe neužili takej tej slobody, bezstarostnosti, hneď prispôsobovanie, zvykanie na mužovu rodinu, ale za to si môžeme aj sami :pensive:
12. okt 2006 o 22:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika ja som tiež hneď po svadbe bývala u svokrovcov, malo to byť na chvíľku a trvalo to až tri roky :frowning2:
13. okt 2006 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm my mse bývali u mojich rodičov ale len 3 mesiace čo sme zariadovalinový bytík a rada by som mala svokru....ale zomrela ale svokor je úžasný...má priateľku ktorá mi je však kamarátkou a úžasným človiečikom....
13. okt 2006 o 11:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka, to máš šťastie. Ja netvrdím, že svokra je harpia, to nie, ona je v pohode, svokor to je kapitola sám o sebe-škoda rečí, len to bývanie nie je ono :frowning2:
13. okt 2006 o 12:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nezijeme so svokrovcami, ai ba to hlavne moj manzel psychicky nezvladol, tazko zvlada aj navstevy..velmi nam hovoria do zivota, ako svokrovci :slight_smile:
13. okt 2006 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika to ti verím a dúfam že sa vám podarí byť ami...to by bolo skvelé a neoceniteľné.....
13. okt 2006 o 12:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som nezniesla, keby sa medzi nás plietli, stačí keď musím počúvať ich občasné rady...
13. okt 2006 o 12:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bublinka, ďakujem :wink:
13. okt 2006 o 12:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko zalezi od muza ci vie mame povedat tak dost
13. okt 2006 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, nedavno sme boli na navsteve a to bolo rad do zivota! by som si to mala zapiovat, su uplne nervozny ze nezijeme na ich obraz..povazuju ho za svaty, ale ziju dost biedne a stale sa hadaju..a lezu si pekelne na nervy, to je fakt dobry priklad..
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2006 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lodia to su ty starsi :grinning:
13. okt 2006 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mudrejsi :grinning:
13. okt 2006 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne co davaju 3mesacnym detom fazulove polievky
13. okt 2006 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo slaninu, mojej dali sisku ..a sa cudovali co sa jej deje.ze?
13. okt 2006 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty nam radia.
13. okt 2006 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm veru holky......moja mami je ešte mladica budem rada ak poradí ale ako som písala svokru nemám - ale svokor má priateľku a to skvelá osoba - je lekárka vie aj poradiť - sme kamarátky - veľké..dnes sme k nej pozvaní na večeru...mne sa páči to, že občas svokor povie že to a to by tak malo b&ť ale môj manžel ho hned okríkne že tak to bolo pred 100 rokmi...to sa už len smejem
13. okt 2006 o 13:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je to ze muz si nas musi zastat
13. okt 2006 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok