Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

veronika13
12. okt 2006

asi si vyberá to, čo u mami nemal 😕

melory
12. okt 2006

moja svokra sa pytala aka som a muz ze ako ty taka blazniva??? 🤐

snilko7
12. okt 2006

moja svokra sa chváli, že môj manžel keď mal tri roky jej zdrhol v pyžame na ulicu a hybaj do dediny 😒 asi nezamykali 😀 len neviem, čo by robila keby ho zrazilo auto ☹ to by som nemala mužíka ☹

snilko7
12. okt 2006

melory 😀 takže predsa máte niečo spoločné

veronika13
12. okt 2006

no a môj muž už v 6 rokoch šoféroval auto 😅 normálne ho vybral z garáže, povozil sa po dvore a zaparkoval ho na to isté miesto, aby otec nezistil. Ja tomu tiež nechcem veriť, že6 rokov, ale oni to tak tvrdia 😨

melory
12. okt 2006

ale taka nezodpovednost...dieta zmyzne bez stopy.

snilko7
12. okt 2006

však počkajte keď budeme my rozprávať o našich dietkach ich partnerom/kám 😀 to len budú hovoriť,ale mami buď ticho, nevymýšľaj...však ako my dnes 😀

veronika13
12. okt 2006

nooo, a čo tie naše deti povyvádzajú... Mňa dvakrát hľadali v noci po dedine 🤐

melory
12. okt 2006

musim lepsie dbat na zamok lebo hugo ten si uz vie aj odomknut 🙂

snilko7
12. okt 2006

no aj náš Paťko si už vie odomknúť, takže ja mám už vždy zamknuté a kľúčik von zo zámku a šup na poličku 😉

melory
12. okt 2006

inac muzov trapi ak nieco mame proti jeho mame ale asi to je prirodzene lebo ja tiez nereagujem o.k. ked ma niekto nieco na moju.

veronika13
12. okt 2006

zväčša žena býva u svokrovcov,tak dochádza medzi nimi častejšie ku konfliktu ako muža s mojou mamou. Ja môjmu o všetkom nehovorím, len také vážnejšie veci, čo ma už fakt naštve, ale na dieťa budem asi citlivejšia

melory
12. okt 2006

to budes to viem, ze budes. ale ma to tak byt. mi sme od zaciatku sami a nieje nad to. zili sme v podnajmoch a v chudobe ale ta sloboda stala za to.

veronika13
12. okt 2006

ja viem, že tie mesiace /dúfam, že to nebudú roky/ tu u svokrovcoch mi nik nevráti ☹ Nevravím, že tu do mňa režú zaživa, ale ale... Veď viete. Vôbec sme si po svadbe neužili takej tej slobody, bezstarostnosti, hneď prispôsobovanie, zvykanie na mužovu rodinu, ale za to si môžeme aj sami 😔

snilko7
13. okt 2006

veronika ja som tiež hneď po svadbe bývala u svokrovcov, malo to byť na chvíľku a trvalo to až tri roky ☹

bublinkajasminka
13. okt 2006

hmmm my mse bývali u mojich rodičov ale len 3 mesiace čo sme zariadovalinový bytík a rada by som mala svokru....ale zomrela ale svokor je úžasný...má priateľku ktorá mi je však kamarátkou a úžasným človiečikom....

veronika13
13. okt 2006

bublinka, to máš šťastie. Ja netvrdím, že svokra je harpia, to nie, ona je v pohode, svokor to je kapitola sám o sebe-škoda rečí, len to bývanie nie je ono ☹

lodia
13. okt 2006

my nezijeme so svokrovcami, ai ba to hlavne moj manzel psychicky nezvladol, tazko zvlada aj navstevy..velmi nam hovoria do zivota, ako svokrovci 🙂

bublinkajasminka
13. okt 2006

veronika to ti verím a dúfam že sa vám podarí byť ami...to by bolo skvelé a neoceniteľné.....

veronika13
13. okt 2006

ja by som nezniesla, keby sa medzi nás plietli, stačí keď musím počúvať ich občasné rady...

veronika13
13. okt 2006

bublinka, ďakujem 😉

melory
13. okt 2006

vsetko zalezi od muza ci vie mame povedat tak dost

lodia
13. okt 2006

jaj, nedavno sme boli na navsteve a to bolo rad do zivota! by som si to mala zapiovat, su uplne nervozny ze nezijeme na ich obraz..povazuju ho za svaty, ale ziju dost biedne a stale sa hadaju..a lezu si pekelne na nervy, to je fakt dobry priklad..
😝

melory
13. okt 2006

lodia to su ty starsi 😀

lodia
13. okt 2006

a mudrejsi 😀

melory
13. okt 2006

jasne co davaju 3mesacnym detom fazulove polievky

lodia
13. okt 2006

alebo slaninu, mojej dali sisku ..a sa cudovali co sa jej deje.ze?

melory
13. okt 2006

a ty nam radia.

bublinkajasminka
13. okt 2006

hmm veru holky......moja mami je ešte mladica budem rada ak poradí ale ako som písala svokru nemám - ale svokor má priateľku a to skvelá osoba - je lekárka vie aj poradiť - sme kamarátky - veľké..dnes sme k nej pozvaní na večeru...mne sa páči to, že občas svokor povie že to a to by tak malo b&ť ale môj manžel ho hned okríkne že tak to bolo pred 100 rokmi...to sa už len smejem

melory
13. okt 2006

to je to ze muz si nas musi zastat