Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

lenuska74
29. feb 2008

takže ja som vydatá 13r./toho roku už to bude14r./ a môžem vám dievčata povedať že ta moja svokra sa vôbec nevyšmikla z priemerú. Prežila som si 3,5r.peklo keď sme bývali u nich vždy som pre nich bola iba dajaká panička z mesta ktorá nevie nič robiť a svokor sa dodnes chvasta s tým ako ma musel učiť robiť na polí/ čo je úplny nezmysel pretože robiť som vedela a možno že ešte lepšie ako on mám predsa starých rodičov a obaja aj chovali aj pestovali takže roboty som sa nikdy nebála ale oni akokeby my chceli stále dokazovať aká som neschopná tak sme všetko museli okopať zasadiť ručne na niekoľkých hektároch jak v stredoveku až do dňa, to sme bývali ešte u naších v byte, kedy dom sa tak nazlostila hodila zo všetkým a oddyšla petože som mala 3mes. syna a v kočiari sme abolvovali trasu denodenne k ním cca 3km a prišla som neskoro keďže malý spal a nechcela som ho budiť a brať do vetra neoblečeného a už robili cirkus že sa celý deň váľam na materskej a ešte ani po obede neviem prísť na čas a vten deň som bola taká uťahaná že som nevládala ani vedro dvihnúť s burinou tak som to dajak dokončila pozdravila sa odchádzala a za sebou som počula ako svokra vraví, iba skrúti chvost a už jej net a to bolo už 6h večer a mám predsa aj syna čo už reval od hladu. Vtedy som si povedal a teraz stačilo a ozaj stačilo 2r. sme sa vôbec nerozprávali ani malému blahoželať neboli a keď ho muž nezobral k ním tak im ani nechýba. No proste hrozné. Ale z ich rodiny o našich vzťahoch nikto nevedel a keď mal svokor oslavovať 50ku tak predtým asi mesiac bol sa pomeriť a povedal že svokra sa nehneva že aby som s ním išla k ním tak som obliekla malého a vybrali sme va no už von som počula ako vraví že načo ma priviedol, že ona ma nepotrebuje a ona sa somnou baviť nebude. tak som za s plačom vybrala domov a nadávala si do hlupaň. Zatiaľ sa moj mužík aj svokor s ňou hádali a prehovorili ju aby sa spamätala a asi o hodinu bol muž naspäť doma že prečo som odyšla že som mala počkať a že keď sa ospravedlním tak ona to prijme. Najprv som nechcel ale potom som si povedala že to robím pre moje dieťa nemusí celý život trpieť tým že má strelenú neústupnu babku a tak som kupila najdrahšiu kyticu ako som v nedeľu poobede zohnala a išla sa ospravedlniť. Najprv huhňala čosi popod nos a potom povedala že nech tu kytku odnesiem do kostola tak som jej povedala nech ju tam odnesie ona že je jej a nech si s ňou robí čo chce. A potom sme sa ešte zopár rôčkov rozprávali z povinnosti a keď prešla do inej práce kde robila iba po obede, tak mi navrhala aby som išla do roboty a maleho dávala k nej ale ona chcela tak aby som ho v pondelok priviezla a v piatok po neho prišla, čo som skoro odpadla, a tak som súhlasila iba s podmienkou že sa k ním presťahujeme a keďže svokor mál pozemok na ktorom sme chceli stavť náš dom ale zanič ho nechcel prepísať na nas tak tom sa rozhodla že keď nás budú mať u nich doma dosť tak na to pristpi a tak aj bolo. Teraz už 8r. bývame sami a je to úplne súúúper a tiež nám nič nepomoha pri stavbe ani z varením ani so synom ten bol chudáčisko do noci s nami na stavbe neraz zaspal na kartónoch ale ju to netrápilo a my sme nemali inú možnosť. No a na koniec som ta najlepšia nevesta, svokra sa namne vyškolila a dúfam, že už ta druhá a tretia nevesta nebudú mať s ňou také ťažké ako ja, teraz by chceli aby ta ďalšia nevesta bývala s nimi /ako povedala na starobu je ťažké ostať sám/aj keď nás vyhadzovala každý deň, tak som jej povedala že ešte nevedia aká bude ta druhá tak ono je niekedy lepšie ostať bez nevesty ako zo zlou nevestou. No myslím si že moji švagrovci si túto krížovu cestu prešli s nami a nebudu to chcieť absolvovať ešte raz aj sami.... 😉 😉 😉 Takže dievčata želám Vám aby sa aj tie vaše svokruše konečne spamätali ako ta moja a nech vás nechajú žiť po svojom. Pevné nervy 🙂 🙂 🙂 🙂

kapp
29. feb 2008

Taaak babuľky - ja sa k vám pridávam. Svokrovci mi "pijú krv" už 10. rok. Kým som s manželom chodila, bolo všetko fajn, bola som "krásna ako princezná" a aká dobručká 😉 , všetko sa zmenilo, keď sme oznámili s manželom, že bude svadba. Odvtedy mám peklo. Svokor mi pred 8 rokmi takmer spôsobil potrat = totálne "najmúdrejší" tvor na celej planéte a ja len sprostá debilná krava = citujem, prosím pekne. Svokra tá sa držala bokom... Keď sa narodila malá, prvý rok poriadne ani nevedeli, že existuje - len sa všetkému čudovali - poznámky typu - Čo je krokodíl, aby mala toľko zubov - prepánakráľa, to koľký jej už ide - a prečo 6 mesačnému decku nedáš hrozno - prečo je ešte dojčíš, keď už mala 1 rok ... atď... Jednoducho - 25 rokov nevideli vyrastať malé dieťa, tak sa všetkému divili - choro sa správajú až doteraz.
Okrem toho ani zapána si nedajú vysvetliť, že záhrada u nás im nepatrí - ja si tam nemôžem nič posadiť (sadila som prvých 5 rokov, potom ma to prestalo baviť, keď mi po záhrade chodili 2 "policajti" - akože "urobila si veľké riadky medzi hriadkami a dostatočne si nevyužila hospodársku pôdu=no choré 😠 ), svokor - keďže sa jedná o jeho rodičovský dom (my máme nadstavené so samostatným vchodom a dolu žije svokrova mama)- si naďalej obhosporaduje vinič a ovocné stromky, napriek tomu, že môj manžel už asi po stýkrát kričal naňho, že si to neprajeme a chceme to dať vyklčovať a normálne existovať bez nich. Nedá si povedať a tak sme rezignovali a do našej záhradky si nesadíme nič... Každú chvíľu ich mám na dvore, všade mi lezú - tak zamykám ... - úžasná predstava, že? - každú chvíľu mať svokrovcom na dvore ...
No a včera ma svokra dorazila - dcérka je u nich na prázdninách, boli sme na betón dohodnutí, že malá tam bude spať iba jednu noc (nakoľko sa tam nikdy poriadne nevyspí, chodí odtiaľ úplne zdemolovaná, ale povedať im to nemôžeme, lebo by sa na smrť urazili, a najmúdrejšia svokrička by to nikdy nepochopila), a zrazu, keď sme pre ňu prišli, už to svokra išla meniť - samozrejme s poznámkami, že malá nemá svoju hlavu, ale že ja rozmýšľam za ňu a nič jej nepovolím. No jednoducho všetko robím zle ... Nech spravím čokoľvek, všetko je zle ... Jaaj, ako ma vytočila. Zobrali sme malú a išli domov.... čo si myslí, dokedy jej to budem trpieť - ja som dcérina matka, tak nech to rešpektuje, no nie?
Sorry za dlhý príspevok, ale potrebovala som sa vykecať, lebo ma z nich porazí! Iste to chápete, že?

kapp
29. feb 2008

Lenuška - úplne ťa chápem ... Ja som sa dala ukecať na svokrinu 60tku - tiež prišiel svokor za mnou, aby sme sa pomerili - a dopadlo to katastrofálne - síce sme akože pred rodinou absolvovali 60tku ich oboch, ale hneď po tom mi dali najavo, že už ma nepotrebujú ...
Momentálne viem, že jediná cesta spočíva v odsťahovaní dobre ďaleko od nich ... Tak to pomaly realizujem ... Inak sa to nedá. Babuľky - to aj my budeme také hnusné svokry, až dosiahneme ich vek?

lenuska74
29. feb 2008

jaj kapp dúfam že nie lebo potom by som sa musela zastreliť ,ja sa už na nevestu už teraz pripavujem dokonca aj dom mame tak riešený že my s mužíkom ostaneme dole a vrch ostane synovi alebo dcére ale zo samostatným vchodom 😀 😀 😀 😀 ja som sa neraz skoro utrápila kôli ním a riešila čo robím zlé, veď som im chcela zo všetkým vyhovieť a odkedy bývame sami tak si svokrovi poviem v jeho drzom jazyku čo chcem ako on ale čuduj sa svete asi ho to baví kedže sa neuráža a svokra keď prídem teraz na návštevu k nej tak ma zdrží aj 3h kecáme iba tak o ničom. Ale taraz ma napadlo že viacmenej sa zmenili keď sa nám narodila malá / ale keď sme bývali u ních tak mi kričali že dúfaju že si neurobíme ďalšie decko lebo oni si tie svoje už vychovali a decký žgrevot už v dome nechcú/, dedo bol z nej celý het a svokra mi ju naučila odmala na cukríky čo ma ešte doteraz rozhadzuje, ale už mám na to iba tak 5min. limit potom sa nadýchnem a tvárim jak slničko / šak o chvíľu odddídu 😀 😀 😀 / A myslím si že teraz ma už tak ich poznámky nerozhadzujú ako dakedy, jedným uchom dnu a druhým von. 🙂 🙂 🙂

janulik13
29. feb 2008

Kapp,držím ti palce a želám pevné nervy... Kolko majú tvoji svokrovci detí? Ku všetkým sa tak správajú? Matky lipnú na synoch- aj moja svokra na svadbe žiarlila- mala blbé poznámky a bola odutá. Dovtedy fajn, vlastne mi začala liezť na nervy až keď sme pripravovali svadbu. Ešte nemáme deti, ale moje kamošky ma už varovali, že potom je to ešte horšie. Lebo svokra je najmúdrejšia čo sa týka výchovy detí.
A my také samozrejme nebudeme 😀

lenuska74
29. feb 2008

kapp, ale veď nakoniec si povedz, že ani ty ich nepotrebuješ, odbi si svoje povinné návštevy a kýchaj na nich nestojí to za to, ničiť si nervy. Aj môj mužík tak lipol na mame až do okamihu keď mu tak netaktne vykričali, že keď sa už oženil tak oni ho už nepovažujú za syna, nech sa stará o seba sám /čo robil aj dovtedy 😉 / A myslím si že až vtedy pochopil, že jeho jediná rodina som ja a jeho syn a aj keď ma to vtedy rzelo aj zaňho že sú taký hrozný bolo to pre nás dobre a ani svokra nevie ako nám tým možno pomohla. 🙂 🙂 🙂

kapp
29. feb 2008

Ďakujem babuľky - už som sa ukľudnila 😀 ...

Janulík - svokrovci majú 2 synov. Manželov brat je rovnaký hnusák ako jeho rodičia. Trošku sa to teraz zmenilo k lepšiemu, keď sa oženil, ale jeho žienka je totálne tichučké, nepriebojné stvorenie, s ktorým sú moji svokrovci maximálne spokojní = čo ma žerie ... (ruku na srdiečko), lebo ja sa snažím 10 rokov, a stále som len ja tá zlá a ona si zrazu príde, a to, čo im vadilo na mne, na švagrinej im zrazu neprekáže. Čo už ...

Lenuška - máš pravdu - asi znovu začnem praktizovať len tie povinné návštevy ... A môjmu mužíčkovi tiež chvíľu trvalo, kým pochopil, akí v skutočnosti naozaj sú ...

neroriso
8. mar 2008

tema ako vysita pre mna😀
ja som si so svojou aj ked buducou svokrou odzila dost....
z spravu to boli veci cisto neprijemne spravala sa ku mne (aj priatelovi) otrasne...
po novom roku dostal priatel nove miesto v zahranici....
samozrejme vzal ho a ja som silou mocou chcela ist lenze priplietla sa nam tam aj moja buduca svokrulienka...
ja som jej vtedy na rovinu povedala ze ked si bude drzat hubu na slusnej urovni tak moze zit v pohodicke s nami....
a odvtedy mame pokoj 🙂 dokonca sa nas vztah omnoho omnoh zlepsil.-..

revayova
10. mar 2008

ja sa mojmu svokrovi uz ani nezdravim. zdravila som sa a on nic. nastvalo ma to a minule prisiel a ja som ho nepozdravila a svokra to videla a zacali vycitky. To, ze sa s nami nebavi 3 roky nevidi, ze ked ku nim prideme a on zmizne ako smrad nevidi a ja sa mam stale vtierat? Co myslite. ? Chcela som sa s nim porozpravat, ale on povedal, ze ma nebude pocuvat a tak je to stale horsie a horsie. Na nervy 😒

otrivinkajanka
10. mar 2008

no s tymi svokrovcami je to asi vsade skoro rovnake asi idealny ani neexistuju vsade je nieco mna vie strasne vytocit,ze svokrovci maju od nasho domu kluce a svokra ked dojde ku nam,tak mi zacne do vsetkeho dirigovat a prehadzovat mi veci co mam na polickach v obyvacke ide ma slahnut od jedu a toto si urob tak a toto tak staraju sa aj do mojho stareho /muza/diriguju mu zivot,akoby ani nebol dospely si myslia,ze ked mu dali polovicu penazi za dom,tak maju pravo sa miesat do vsetkeho uz som sa raz so svokrom pekelne pohadala potom sa mi svokra za neho ospravedlnovala niekedy mam chut zbalit sa vypadnut keby som mala ist kam,,,,

zuzanocka
15. mar 2008

baby, ja ked mam divne pocity z mojej (inak vcelku ok) svokry, idem si vas tu precitat a hned zmenim nazor 😉

neuveritelne, ake vedia niektore zeny byt...
len ktovie, ci si to aj ony tak uzivali so svojimi svokrami a hovorili si "ja taka nebudem!" 😀 😀

co by ste inak povedali na to, keby svokra, rozvedena, zijuca sama s v podstate vsetkymi muzskymi pracami v jej (novom) byte cakala na syna (ktory mimochodom nema cas ani DOMA napr. diery do stien navrtat)
to mam akoze ratat s tym, ze napriklad este aj pokazeny zachod jej bude letiet moj muz opravovat, pretoze ona chlapa doma nema?
faktom je, ze on je vzorny a zodpovedny syn, takze ide...
niektori chlapi neprestrihnu pupocnu snuru ani do staroby 😒 😉

smatulka
16. mar 2008

ahojte,

tak sa k vam idem pridat, niesom zatial vydata, ale s priatelom mame male babatko, takze svokru v pravom slova zmysle nemam, moj priatel je rozvedeny a z prveho manzelstva ma 5 a pol rocnu dceru...no a vztah s priatelovou mamou? nikdy sme sa nepohadali ani sme nemali slovny konflikt, ale s priatelom sa kvoli nej hadame jedna radost... obidvaja jeho rodicia su uz starsi, maju obaja cez 70 rokov, takze uz na nich clovek tazko nieco zmeni, ale co mna na nej stve je, ze nerespektuje nazory svojho syna, teda mojho priatela, on ma nejaky nazor ako vychovavat svoju dceru a ona este aj pred nim ako keby naschval robi inak... a kedze ma na malu velky vplyv a priatel sa s mamou nechce hadat, tak je vzdy po "svokrinom", mne ani nezavola ako sa mam, ako sa ma maly, ze by ho chcela vidiet, ale byvalke od priatela vola jedna radost, ze chce vidiet vnucku... a potom sa dozviem, ze preco nezavolam, ze pridem ukazat maleho? a ja sa mam ozyvat a vnucovat? hadam ak chce vidiet vnucika, tak si ma ona zavolat, ci nie? a tiez k nej chodim len na povinne navstevy, lebo sa nemozem pozerat na to ako sa sprava... s priatelom byvame v inom meste a tak sa domov dostaneme len raz za cas a vtedy byvame u mojej mamy, ta sa o nas stara ukazkovo... s priatelom si potykali a on jej hovori maminka, ale ked prideme k jeho rodicom, tak sa spravaju tak formalne a pokial je tam aj priatelova dcera, tak mi dvaja ani neexistujeme, co by mne ani nevadilo, ale pride mi krute, ze sa matka vobec nezaujima o svojho syna, uplne ho odstavila na druhu kolaj, a kedze mne sa na to neda pozerat, tak tam radsej nechodim a naco vlastne, ani si s nimi nemam co povedat, akurat tie formalne hovadiny...

junovka
16. mar 2008

ZUZANOCKA, presne a moj manzel je taky.Jeho mamulienka len zavola, ze treba daco, okamzite nabehne.Ale, ked ja daco poviem, tak.... 😝 no coment.Ide ma porazit.Lenze, co!Najlepsie je to, ze este aj svokrina kamoska daco potrebuje opravit, tak okamzite nabehuje.Je totot normalne???? 😕 A pritom ta kamoska ma muza a syna!!!! 😔

betka1
16. mar 2008

smatulka, a neni to u vas tym, ze mama Tvojho priatela sa nevie zmierit s tym, ze nechal svoju zenu a dieta a nasiel si inu? Pomery u vas nepoznam, ale toto by mi celkom davalo zmysel.

smatulka
16. mar 2008

betka no ani nie, kedze nas vztah sa zacal, ked uz s manzelkou spolu nebyvali a dohadovali rozvod, este sice neboli rozvedeni, ale uz spolu ani nezili a nebola sanca, aby sa k sebe vratili... a okrem toho rozvadzat sa chcela ona a vsetci o tom vedia, aj jeho maminka...

betka1
16. mar 2008

smatulka, tak aspon dufam, ze bude mat rovnako rada obe svoje vnucatka 🙂

smatulka
16. mar 2008

no pravdu povediac o tom dost pochybujem... ale mozno sa mylim, problem je v tom, ze byvala nema na svoju dceru cas, takze ta travi aj 4 dni (niekedy aj viac) u priatelovych rodicov a ja tam spava, takze priatelova mama ma na nu velky vplyv a tiez s nou travi vela casu, tak ma na nu slabost, my s priatelom, ako som pisala, byvame mimo, takze prideme len raz za cas aj to na chvilku a mne sa nechce byt u jeho rodicov, kedze sa tam necitim dobre, takze som bud u mojej maminky, alebo idem k mojmu tatovi, takze priatelova maminka nebude mat sancu vytvorit si k nasmu synovi az taky vrely vztah, ved aj teraz ked sme tam boli s malym, tak miesto toho, aby sa mu trochu venovala, tak bola bud v kuchyni alebo sa bavila s malou, sem tam odbehla ku nam, zkontrolovala ci neplace alebo co robi a zasa odisla a este mala nejake divne poznamky ohladom pristupu k nemu... esteze tam nemusim tak casto chodit a ze mam mojich rodicov, ktori idu maleho zozrat 🙂

solida
16. mar 2008

no baby, a ja som si myslela, ze len ja mam doma taku potvoru 😉 ! vydata som skoro 3 roky, pred svadbou to bolo celkom v pohode, no po svadbe hned v nedelu rano som si nechtiac vypocula svokrin komentar na mna, no a od vtedy ju to nepustilo 😒 . nic neviem, nicomu nerozumiem, vsetko robim zle. upratuje za mnou upratane, ked varim ja, tak mi NIKDY nezabudne povedat, ze no ale takto a takto to robim ja, dochucuje co uvarim a tak podobne. a potom sa cuduju, ze je tolko vtipov o svokrach...

marianna5
20. mar 2008

ahojte 🙂
Tak takýto poklad-SVOKRU som mala aj ja a samozrejme manžela,ktorý mal ešte v 35-tich rokoch pupočnú šnúru 😀 .Naše manželstvo sa skončilo 12.2. po 4,5 mesiacoch...Držím vám palce a hlavne želám pevné nervy 😉

karolinkafe
20. mar 2008

ahojte 😉
Ja som na tom teda trosku lepsie. Moja svokra (teda skor buduca, lebo este nie sme zosobaseni aj ked sme spolu uz 4 roky 😉 ) tak ta byva aj so svokrom asi takych 2000 km od nas 😀 😀 😀 Nesmejem sa, je to pravda, kedze milacik je cudzinec. Viem, ze mu rodicia chybaju, tak ako aj mne moji (kedze zijeme v zahranici), ale na druhej strane ani jeden z nas sa na svokrovcov nemoze stazovat 😀 Ked k nim ideme na dovolenku, tak si vzdy dam gelove nechty a tym padom som fakt na dovolenke a nepomaham v domacich pracach 😀 drzana jedna 😀 Ale svokra si nikdy nestazovala, aj sama ma radsej obskakuje 😅 a vzdy o mne mojmu milackovi basni. Tu je vyhoda toho, ze sa vidime len raz za rok 😀 A myslim, ze aj moj drahy si nemoze stazovat, lebo vzdy, ked prideme k nasim, tak sa o neho staraju ako o pana krala 😀 Po zvysok roka sme potom len my sami a nikto sa nam do zivota nemiesa 😉

marianna5
20. mar 2008

karolinkafe: tak toto ti úprimne závidím 🙂 Ale myslím,že tej mojej exsvokre by ani vzdialenosť z Marsu na Zem neprekážala a sra..a by sa synáčikovi do života... 😀

zuzka30
20. mar 2008

Na obhajobu svokier musim napisat, ze existuju aj vynimky. Moja svokra je skvela, byva sice od nas 200 km, ale ked potrebujeme postrazit deti pride, povaruje, navari..........teraz koncim skolu, zariadila si povinnosti tak, ze sa mi uplne prisposobuje, ked sa potrebujem ucit na statnice....je obetava, starostliva, nasla som v nej svoju druhu mamu....... 🙂

vivien742
21. mar 2008

zuzka30 pridávam sa, aj moja svokra je vzácny človek, ktorého si veľmi vážim. samozrejme, keby som chcela nájdem na nej chyby, keby chcela nájsť ona na mne, nájde ich určite tiež. Máme krásny vzťah napriek tomu, že s jej synom už pár rokov nežijem. 🙂

marianna5
21. mar 2008

zuzka30:veď áno...pomoc od svokry je vítaná,ale vtedy,keď o ňu požiadame a nie,že ona nám ju vnucuje za každú cenu...aj vtedy,keď absolútne netreba.A to len preto,aby ona bola tá najdokonalejšia a najlepšia...

zuzka30
21. mar 2008

Marianna to je jasne, treba vediet kde su hranice, teda kedy konci pomoc a zacina obtazovanie 😉

majada
25. mar 2008

Práve o to ide že svokra si nevie uvedomiť aspoň tá moja ,že kde sú hranice pomoci a kde už obťažovania. Tá moja si myslí že moje deti sú jej. A popri tom by si mala uvedomiť že rola babičky je veľmi pekná pohrať sa s vnúčatmi, popestovať si ich. Nechať rodičov aby si svoje deti vychovavali sami.
Nehovorím že moja svokra je zlá. Je to dobrý človek .Mne prekáža ako sa chce starať do výchvy mojich detí. Mala by si uvedomiť že jej deti už vyrástli a jej úloha je len byť starou mamou. A ja len rozmýšlam ako jej pekne a slušne povedať ,že ma obťažuje keď mi chce pomáhať že tým viac robí škody ako úžitku.

gabika11
25. mar 2008

caute, tak ja som od vcera napalena. A to sme isli k svokrovcom a z celej navstevy som mala z toho dobry pocit. Az svokrulienka zaclaa s tym, ze by sme jej nemali davat sa hrat s plastovymi hrackami, lebo su sama chemikalia. Potom ked mi ukazovala album manzela, ked bol maly len tak ku koncu mimochodom podotkla, ze ona mala radsej mojho manzela ako ja Karolinku, ze deti su jej zivot. v klude sme odisli, ale potom som na to neustale myslela, az som to povedala manzelovi, ktory chytil z toho taky amok, ze som z toho este teraz riadne soknuta. Svokra je u nas velmi osemetna tema. zjavne nam drbe do nasho vztahu, ma nemiestne poznamky, a to ma byt akoze v poriadku. Neviem, ale mam pocit, ze jej uz sibe z toho, ze je stale sama, a nema ani jednu kamaratku alebo priatelku a to ma jedineho syna, a teda len jednu nevestu. Ale nech je tak, ako ona berie svojich svokrovcov, tak beriem presne aj ja ju. Vsetko sa jej traz vracia.

gabika11
25. mar 2008

Aspon sa tu trochu vykecam z mojho trapenia, najradsej by som na to nemllsela, ale to, co povedala, sa ma tak dotklo a hneva ma, ze na to nikdy nezabudnem 😠

abetka
25. mar 2008

gabika ja mam tiez muza jedinacika a strasny vztah so svokrovcami.Nema ma za nic. A to som popri malej studovala a este chodila do roboty a nakoniec z toho vysiel moj muz ako chudacik lebo sa v sobotu musel starat o malu.ale on bol zlaty a nevsimal si to. Ja sa na nich kaslem a uz si z nich robim srandu aj pred muzom. A ked ma nejako nastvu, tak sa uz nedam. Moc tam nastastie nechodime, ale vzdy ma vytocia a po novom aj manzela, aj ked sa este neutrhol od retaze.Povie, ze su to jeho rodicia a viac to neriesi, ale ja ano.

majada
25. mar 2008

Ja tiež poviem manželovi čo si myslím o jeho mame. Môj manžel to nechce počúvať no ja mu to aj tak poviem. On mi len odvetí že je to jeho mama a že to nemieni počúvať. Ja som mu povedala že ja som zas mama mojich detí a určite nemienim dovoliť aby moje deti vychovaval niekto iný. Raz som mu povedala že určite som nebola tehotná a neporodila som svoje deti jeho mame. Bol ticho nepovedal na nič.