Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

jonatanka
5. aug 2008

no musim si zas raz vyliat srdce, od neurologa mame zakazane choditko, potvrdila to aj terapeuticka na rehabilitacii, a moja milovana svokricka nam to choditko jednoducho vcera kupila. este ze mi ho nedoniesla ona osobne, ale poslala ho po drahom, ked tam bol na navsteve s detvakmi. asi by som ju vyhodila medzi dverami. tak ja sa snazim, lietam po doktoroch, kupujem detskam vitaminy od vymyslu sveta, len aby boli zdrave, a ona toto 😠 , mam pocit, ze to co poviem oni jednoducho veselo ignoruju. ak to pojde takto dalej asi ma zbavia aj svojpravnosti, vsak co ja poviem nie je dolezite.

kupim gulovnicu, ponuknite, terc mam uz vyhliadnuty 😉

abetka
5. aug 2008

jonatanka, ja som tiez napalena na svokru. Mala mala oslavu - narodeninovu a ona bola taka nafucana, nicim sa neponukla a jed isla domov, len medzi deverami oznamila, ze odchadza a ja krava som za nou utekala s tortou a povedala mi ze ju nechce a tak. JA som tam stala ako taky debil. Som si myslela, ze sa mi nieco stane.Malu uci take veci, ze by som ju aj ja zastrelila. Tiez ma ignoruje a ma ma za handru atd. Mozem sa aj rozkrajat aj tak sa im tie moje kusocky nebudu pacit.Takkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaa som nasrata

jonatanka
5. aug 2008

abetka to poznam keby som bola vzduch asi by to bolo idealne najhorsie je ze drahy teraz zabuchol dvere lebo som sa postavila proti svokricke, tak asi bude ticha domacnost 😒 , uz ma to aj hneva, vyzerato tak ze aj z nasej svadby nic nebude a predpokladam ze si ta stara bosorka madli ruky od radosti. nakoniec dosiahne to co chcela, nikdy ma nemala rada a ja sa s priatelom kvoli nej s nim denne hadam, som uz zrela na prasky

bubatinko
6. aug 2008

ahojte babenky ak mozem tak si tu trochu ulavim na dusi lebo uz mam pocit ze sa zblaznim.....

v podtate asi ani o nic nejde neviem ci som len ja precitlivela abo co ...ale od svadby su to uz 2 roky, neviem vystat svoju svokru normalne som na nu alergicka ... zacalo to vsetko takymi malickostami ako ze stale ohovarala jej dve uz nevesty, najstarsi jej syn ma manzelku dost obeznu a to sa jej nepaci lebo ze ona sa za nu hanbi a nahovarala ho aby sa s nou rozviedol ze naco mu je taka zena ze ani o ich syna sa nevie postarat/ je pravda ze su aj starostlivejsie matky ako svagrina ale to je predsa ich vec nie?/.... potom druhu svagrinu ze je ticha a taka a onaka ze naco kupuje malej drahe kozene topanky ked sami nemaju vela penazi a tak ....

inak ona sa stale stara o vnucata co ma od jej dvoch synov stale im kuúpuje veci lebo ona im vie najlepsie kupit atale je doslova "pokakana" z toho co Matko, Veronika, teraz aj 4 mesacny Tomasko robia....

ked sme cakali nasho Sebiho tak som mala rizikove tehu, musela som stale lezat a ona nas stale volala nech ku nim prideme lenze ja som nemohla cestovat tak sme nechodili to bolo zle ze preco ku nim nechodime...
potom sa narodil maly a kedze byvame 200Km daeko od nich tak sme tiez nechodili prvy krat videli maleho ked mal 2 mesiace aj to bola urazena ze az tak neskoro, potom sme ku nim prisli my ale to bola katastofa teda pre mna, predstavte si spat traja na takmer rozpadnutom gauci co dali muzovi do izby stale mi bola za chrbtom co ako robim urazena ze jej nechcem dat maleho ani jej matke/babke mojho muza/ ktora neudrzi ani pohar vody... pozvali si navstevy celej rodiny ktora sa tam zdrzala do 22,30 bez ohladu na to ze som potrebovala uspat maleho robili strasny hurhaj... boli sme tam potom este 2x na naliehanie mojho muza vzdy to bolo strasne naposledy ked sme tam boli tak urobila na obed vyprazane fasirky /vsak 1,5 rocne dieta moze nie?/ skoro som odpadla, a moj drahy sa nechapavo tvaril ked som povedala ze toto maly jest nebude..... ono on vzdy sa tvari ako by som spadla z Marsu a co hovori a robi jeho matka je svate ☹

ono je toho viac ale to by bolo na strasne dlho ..... ked som bola v januari chora mala som tyzden 39,00C teploty tak ju drahy zavolal ze nech mi pomoze tak dosla a ja som jej mujsela v teplotach poskytovat full servis a aj o maleho sa starat a to dosla aj so svokrom a ked som povedal muzovi ze ci mi ona nejde pomoct tak ked sa jej to opytal tak zacala revat ze si vymyslam ze ona mi pomaha cely den....

tak nakoniec som ja bola ta zla a manzel chytil stranu viac menej jej znova... tak ako tento vikend ked som jej odpisala na jednu smsku co pisala muzovi oborila sa na mna ze co jej ja odpisujem ked mne nepisala.... a ked som jej odpisla ci nemozem ked o tej veci viem aj ja tak druhy den pisala muzhovi srdcervuce smsky a on znovu na mna ze co som taka na jeho mamu ...

babenky ja uz neviem ale ako mam dosiahnut to aby otvoril oci a zastal sa aj mna mam pocit ze by som lahsie znasala keby mi mňbol neverny ako bojovat proti jeho mame/teda ja bojovat nechcem / ale ked vytaca ma ako sa ona sprava ako ospevuje ostatne vnucata a nase dieta si ani nevsima snad len na narodeniny a teraz budeme mat druhe babo normalne mam krce v bruchu ked ma takto vytoci ..

fakt mam pocit ze ja som stale ta druha ta co stale ustupuje ...

dakujem a prepacte ze je to take dlhe ale uz som sa isla zadusit z toho ....

jonatanka
6. aug 2008

ahoj bubatinko, to ti verim je to na prasky ten pocit, ze drahy sa zastane mamicky a ty si ta zla, my mame kvoli jeho mame uz dva dni tichu domacnost, a co je najhorsie,ked ja pridem domov on odide, zacal ingnorovat aj deti. mam pocit. ze svokra dosiahla co chcela:ja som ta zla ktora jej vzala synacika a ona chuderka tym teraz trpi, ani pre moju svokru moje deti nie su nicim zato deti jeho brata su pre nu vsetkym.

lefika
6. aug 2008

ja necgapem, o co tym svokram akoze ide. chcu rozbit manzelstva svojich synov? co tym dosiahnu? ze synator sa raz konecne uvedomi a potom jej bude vycitat, ze mu znicila zivot. lebo pochybujem, ze su taki blbci, ktorym to nedojde nikdy. vacsinou im to len straaaasne dlho trva 😖

jonatanka
6. aug 2008

lenze ja uz som pevne rozhodnuta neustupit svokre, ked tak velmi chce ja jej toho synacika zabalim aposlem naspat

bubatinko
6. aug 2008

jonatanka je mi z toho do placu dnes som si znovu poriadne poplakala lebo to nechapem pride mi to nanajvys zvlastne taketo "vztahy" aj dnes mi povedal ze ma v tomto nechape ze by som vraj po nom chcela aby sa na matku, na rodicov vykaslal.... ale ja som to nikdy nechcela chcem len to aby som citila ze ja som prenho na prvom mieste a nie jeho ctena matka.... a mna to tak trapi dnes som si povedala ze by som asi skor zniesla keby ma podviedol z nejakou ako riesit toto ☹

jonatanka
6. aug 2008

moj nechape, ze deti by mali byt na prvom mieste, navyse este stale nie je doma, mam taky hlupy pocit, ze siel za svojou mamou a tam ma riadne preberaju ☹ , vazne si myslim ze ked to pojde takto dalej, tak si zbalim veci a idem s detmi k mame

bubatinko
6. aug 2008

uff Jonatanka tak to je blbe moj nastastie za nou nema moznost chodit casto pre vzdialenost ale ona u nas dokaze rozputat peklo aj cez mobil no hroza....

naozaj je to blbe ked si otec neuvedomuje ze deti su prednejsie ako vsetko a vsetci... myslis ze by to pomohlo keby si odisla? mozno by mu pomohla sokova terapia a uvedomil by sa ... boze fakt neviem co by som na tvojom mieste urobila ty mas aspon kam odist ale ja nie ....

jonatanka
6. aug 2008

mama ma 1izbovy byt, my teda tiez, ale ja sa uz nenecham dalej takto ponizovat. neviem kde je neviem s kym je- len tusim. moja trpezlivost ma tiez svoje hranice

lefika
6. aug 2008

jonatanka, my sme nejaky cas byvali so svokrovcami v dvojdome. a velakrat to vyzeralo tak, ze manzel bol u nich aj do jednej v noci, neviem co preberali, akurat ze ked som sa ho pytala, tak mi vzdy povedal, ze nic dolezite a ze on si to uz nepamata....uboha vyhovorka 🙄
ked mala dcera 2 mesiace, zacala som utekat k nasim, aby som z tych nervov neprisla o mlieko. vyostrilo sa to napokon tak, ze ked mala pol roka, stari ma s nou vyhodili, tak som byvala u nasich, kym sme nekupili byt.
bola to inak veeelmi zatazkavajuca skuska pre nase manzelstvo: on cez tyzden spaval u nich kvoli praci, a cez vikend u nasich sme nemali takmer ziadne sukromie v malom byte. nastastie vsetko dobre dopadlo, ale som si vedoma toho, ako sme mali na male ☹

jonatanka
6. aug 2008

no ja neviem prave prisiel a zavrel sa v kupelni, sprchuje sa ,hned po prichde domov, myslim ze tento krat nebol u svokry 😢

abetka
6. aug 2008

lefika , tak mi sme boli na tom presne tak isto, len muz bol aj cez tyzden s nami u nasich. Teraz stale dakuje Bohu, ze sme sami a isli sme odtial, inak by som skoncila zle ☹ .

didusa.risulo
8. aug 2008

ahojte, mozem sa aj ja k vam pridat ?rozoberat svokru?boooooooooooze, niekedy nechapem ako take zeny mozu jestvovat, nic v zlom ale my nevesty to mame niektore velmi tazke

helenkasabinka
8. aug 2008

jaj veru zeny .....niektore to maju velmi tazke

didusa.risulo
8. aug 2008

veru helenka, co sa tyka svokry, my nevesty trpime,nuz v inom uhly ako myslis ty

helenkasabinka
8. aug 2008

jaj ha DIDA ........ 🤐 🤐

didusa.risulo
8. aug 2008

preco jaj ha, helka?hmm?

helenkasabinka
8. aug 2008

DIDA preco???????????? no ja budem 🤐 🤐

didusa.risulo
8. aug 2008

co budes heli? 😲

helenkasabinka
8. aug 2008

ze budem radsej ticho 🤐

didusa.risulo
8. aug 2008

preco heli?kludne sa tu vyrozpravaj, o com len chces,mysli, ze ti bude lepsie na dusi 😵

helenkasabinka
8. aug 2008

DIDA vies je to tak ze uz nemozem nikomu verit lebo ma sklamala aj nadejna kamaratka a ktora ma klamala....je to tazke ale co uz zabudam pomaly na nu a je mi fajn,mam este z konika straaasne vela kamaratiek 🙂

didusa.risulo
8. aug 2008

heli, tu je tema svokry a ak chces, tak pis co mas na srdci, na toto tu je, tu sa neriesia kamaratky 😉

helenkasabinka
8. aug 2008

ale ale DIDA ved ty vies o co mi ide-pozname sa ale ja to tu nebudem rozoberat a maj sa a viem citat ze to je tema SVOKRY ale co maju robit svokry ak su neni spokojne s nevestami? no co uz aj taki sme 😅

didusa.risulo
8. aug 2008

ved preto si vyhladala temu svokry, lebo asi mas aj ty podobne problemy ako baby tu, nie?alebo to je iny dovod? 😕

helenkasabinka
8. aug 2008

iny dovod moja iny ale uz ho TU nebudem rozoberat a ja som s mojou svokrou spokojna 😉

didusa.risulo
8. aug 2008

pocuj heli, nekaz tuto stranku, bavime sa o svokrach a nie o inych temach, ak chces ist riesit iny problem co ta tazi, vytvor si temu 🙂

didusa.risulo
8. aug 2008

no vravela si mi nieco ine, alebo sa mylim?tak potom preco si prisla do tejto temy ked ta nezaujima tato tema?hmmm? 😖