Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

didusa.risulo
8. aug 2008

a nepis moja s velkymi pismenami, vies ze adminky sa na to hnevaju 😉

junovka
8. aug 2008

😕

helenkasabinka
8. aug 2008

ale moja ani nevies o com tocim a ja sa tu nebudem s tebou o tom hadat a myslela som si ze si tu budem pisat s inymi babami a nie len s tebou takze serus

didusa.risulo
8. aug 2008

priznaj sa ze si sem prisla za inym zamerom

ahoj junovka

helenkasabinka
8. aug 2008

Ahoj junovka 😉

helenkasabinka
8. aug 2008

Diana daj pokoj a neries to a som rada ze konecne je tu uz aj niekto iny

junovka
8. aug 2008

Akoze nic v zlom 😅 ...ale ked sa poznate navzajom, predpokladam osobne, kedze ste z jedneho mesta, tak preco to riesite cez tuto temu??? 😕 🙂

junovka
8. aug 2008

inak Ahojte 🙂 ...a nehadajte sa 😀 😉

helenkasabinka
8. aug 2008

JUNOVKA nie nie ja som sem prisla za inym cielom a to som netusila ze ju tu stretnem ale pohodicka ja uz ju nespomeniem viac a prepac prosim ta 😉

didusa.risulo
8. aug 2008

junovka som si precitala tvoj prospevok,no co na to napisat, kadzu treba dat do jedneho vreca

junovka
8. aug 2008

Didusa SuuuuuuuuuuuuuuuHLAS 😀 😉

helenkasabinka
8. aug 2008

Diana vazne???? ze to ty prave pises 😕

junovka
8. aug 2008

...JA SI MYSLIM, ZE K MOJEJ SVOKRE....UZ nO COMMMENT 😎

helenkasabinka
8. aug 2008

JUNOVKA preco no comment? 😉

junovka
8. aug 2008

skus si precitat moje prispevky v tejto teme a uvidis 😠

didusa.risulo
8. aug 2008

junovka zapamataj si ze ked uz si s nou raz mala problem mozno si raz budete rozumiet ale vzdy ked sa na teba pozrie bude ta prepichavat pohladom, ja to poznam

helenkasabinka
8. aug 2008

junovka jasne ale neviem preco to- 😠 prepac ale nevedela som 😕

junovka
8. aug 2008

didusa, ved mi sme spolu uz vychadzali po otrasnej "burke" kraaaaaaaaaaaasne, dokonca som ju zacala aj milovat 😀 , ked uz od nas odisla a prisli ine problemy, ktore ona sama vytvorila a znova by som povedala, ze je to na bode mrazu 😝 Co uz!Raz je jasno a zase raz je zamracena, ako asi celkovo v zivote, nie? 😉

didusa.risulo
8. aug 2008

junovka presne ako pises, raz sme hore a potom zas dole, ale ak ti to ma narusat manzelstvo ako mne tak to je uz vazny problem

junovka
8. aug 2008

didusa, ja som si tiez myslela, ked som byvala so svokrou 3 roky, ze nam krachne manzelstvo.Dala som mu ultimatum, bud sa odstahuje k nasim s nami, vtedy som mala len Timeiku, alebo si ostane pri mamicke.Vyhrali sme my s Timeikou 😎 😉

vinka
8. aug 2008

Tak máš štastie.A muža ktorý vás lúbi.Viem o čom píšem.

junovka
8. aug 2008

😉

alexaa
8. aug 2008

moja helenkasabinka - trochu som ťa nepochopila, s akým zámerom si prišla do tejto témy? 😕

junovka
8. aug 2008

popravde povedane, ani ja 😅 😕

helenkasabinka
8. aug 2008

baby rada by som si s vami pisali o svokre a nie som tu za inym zamerom len som netusila ze tu bude jedna dotycna-prepacte

didusa.risulo
8. aug 2008

mam byt ako male decko?bola som tu prva a chcela som si pisat o problemach ktore maju v tejto teme spolocne zeny predovsetkym, ale ako vidim, asi to nepojde, mrzi ma to

junovka,alexaa vyzerate super baby, lebo vas zaujima poctata

helenkasabinka
8. aug 2008

nechcem nikomu robit problemy a som tu pre ine len ona ma nepochopila spravne 😕

junovka
8. aug 2008

tak, to je siiiiila 😖

didusa.risulo
8. aug 2008

prepac ak som ta ne4pochopila spravne, tak teda si tu vitana a pis co mas na srdci, ved preto si sem asi prisla, aj ja som sem prisla za to ze mam problem so svokrou a este inymi clenmi rodiny ale este stale som sa nedostala k tomu co som chcela to asi az zajtra ☹

didusa.risulo
8. aug 2008

junovka co je moja?nechapes?ani ja ale co uz podme sa venovat tomu preco sme tu a nevsimajme si....