Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

helenkasabinka
8. aug 2008

junovka ..... 😉

lovacka
8. aug 2008

didus a hela nie ste nahodou svagrinne 😀

alexaa
8. aug 2008

helenkasabinka - keď si nechcela debatovať s didusou - tak prečo si diskutovala? veď si videla že tu je. A keď ťa nepochopila, ako si chcela, tak si ju mala usmerniť . Veď to sa stáva, že sa ľudia nepochopia. Mne to skôr vyznelo ako provokácia. Pretože som ťa nepochopila ani ja

ale inak ja mám svokru v pohode 😉

helenkasabinka
8. aug 2008

alexaa ale kdeze mylis sa uz som ju usmernila

didusa.risulo
8. aug 2008

alexaa presne ako pises,dik

lovacka ahoj nie, nie sme svagrine preco?

helenkasabinka
8. aug 2008

lovacka Boze nieee nie sme len sme sa spoznali cez kona ale uz koncim s tym a nechcela som ju provokovat

alexaa
8. aug 2008

už som asi pochopila - pre helenkusabinku bola asi didusa tá nádejná kamarátka a sklamala ju... trafila som? 😕

helenkasabinka
8. aug 2008

alexaa ano spravne

didusa.risulo
8. aug 2008

alexaa pochopila ale bolo to obojstranne

alexaa
8. aug 2008

ale už odbočujem od témy 🙂

helenkasabinka
8. aug 2008

aaale noooo
😠

lovacka
8. aug 2008

no tak baby mozno vas dame v teme svokry opat dokopy.nic nie je horsie ako nenavist.nenavidiet sa mozu len svokry 😀

alexaa
8. aug 2008

baby kašlite na to - to sa stáva, že sa ľudia nepohodnú. Ak sa nemienite spolu baviť , tak skrátka na seba nereagujte a basta 😉

didusa.risulo
8. aug 2008

lovacka ale ja uz nemam zaujem

helenkasabinka
8. aug 2008

ok BABY uz nereagujem ved nechcem jej zle boze to nie 😉

lovacka
8. aug 2008

skoda didus

junovka
8. aug 2008

tak, kde su tie SVOKRY!!!! 😀 😀 😝

didusa.risulo
8. aug 2008

alexaa pozeram ze nemas album a mas malo prispevkov ty si sa len pred nedavnom zaregistrovala?

helenkasabinka
8. aug 2008

no svokry nam uz asi spia 🤐 😀

didusa.risulo
8. aug 2008

lovacka vy snazilkujete?ako dlho?

alexaa z kade si?

didusa.risulo
8. aug 2008

baby musim ist uspat maleho sa mi zobudil len neviem kde ma dudlik tak idem najskor hladat 😖

alexaa
8. aug 2008

didusa - nie , už som sa zaregistrovala dávnejšie ,ale radšej čítam, ako prispievam. lebo sa nesnažíme, nemáme dieťa.... tak keď je čas tak si rada prečítam čo baby kecajú 😉

junovka
8. aug 2008

tak, teda baby, ma pocit, ze tema SVOKRY sa zmenila na temu REGIONY 😝 Idem ja radsej spat 😎 😉

alexaa
8. aug 2008

neprezradím 😀

didusa.risulo
8. aug 2008

junovka niekto iny to tu zmenil na regiony ale co uz , ja sa nedam, dnes je to onicom ale zajtra ideme na temu svokry ako som planovala dnes ale ked uz mi to zatiahli tak co uz

didusa.risulo
8. aug 2008

alexaa a preco? 😕

helenkasabinka
8. aug 2008

ideme spat baby ahojte

mayap
9. aug 2008

ahojte. ak sa nenahneváte, tak sa k vám pridám. 🙂 ja už 10 rokov bývam so svokrou v tri a pol izbovom byte 😖
ona sľúbila 😖 že po svadbe ssa odsťahuje ka svojmu otcovi, ktorý síce býva asi 10 minút od nás ale aj to je niečo 😠 no akosi jej asi postáli hodinky a zabudla si otáčať stránky v kalendári.... 😀
keď sa mi pred deviatimi rokmi predčasne narodila dcérka a po tom umrela, tak otehotnieť sa mi už nepodarilo 😢
no naveľa som presvedčila muža na adopciu. svokrušu skoro rachlo lebo ten môj je jedináčik a také decko z domova predsa nemôže mať dobré gény... ako keby v jej žilách kolovala modrá krv či čo 😝
no nakoniec máme dvoch adoptívnych synov a aké ofuky ona kvôli tomu robila, to stálo za to...... 😝
stále do synáčika rýpe, nič neurobím dobre.... no skrátka nie som ideálny typ nevesty. to má byť taká čo drží hubu a krok. no ja už 😠 taká nie som. hádam len viem, kedy mám prať, kedy vysávať, kedy žehliť , kedy...........
a to má menší reflux vracká doteraz . stále behám s ním po lekároch. doteraz som neprespala jedinú noc, lebo stále sa zobúdza..... ale nevymenila by som ho za nič na svete. a ani toho staršieho. 😵 😵 😵
keby som pred svadbou tušila ako to bude, tak by som trvala na tom aby sme si najskôr našli vlastné bývanie a až potom by bola svadba. no po vojne je každý generál.. 😝
ona stále rozpráva o tom ako musela sama vychovávať syna , lebo muž jej pil. no veď preboha nie je jediná, kto rá sa sama stará o dieťa. koľké majú aj viac detí a nerozprávajú všade o tom. to aj ja mám v budúcnosti vyčítať deťom ako som sa s nimi natrápila?
😒
baby dávam vám právo na môj odstrel ak sa na mňa bude sťažovať moja nevesta a ja jej naozaj budem robiť zo života peklo... 😀 😀 😀
díky, že som sa mohla vykecať, hneď mi je lepšie 😠

didusa.risulo
9. aug 2008

ahoj maya, vitaj ja som tu tiez nova v teme svokra
co ti na to povedat?este som sa nestretla so zenou, ktora by bla spokojna so svojou nevestou, obdivujem ta, ze si sa rozhodla adoptovat deti, fakt.a ty si uz potom nemohla mat dieta, alebo preco si sa rozhodla pre adopciu?to som nezaregistrovala.

baby, ja by som Vam uz tiez mala napisat moj pribeh so svokrou ale aj s mojimi svagrinami a podobne, ale neviem sa k tomu akosi dostat, vravite si ze preco to nepisem teraz?no pride za chvilu manzel so synom a to by ma akurat tak vyrusili, ale manzel ide aj dnes na ryby ako aj vcera na noc, tak vecer okolo 21:00 zhruba sadnem za pc a napisem,mozno mi bude na chvilu lepsie na dusi ale co chvila zas pride neaky problem a zas budem na tom istom 😢 ano chce sa mi plakat z toho, lebo uz ma nebavi takyto zivot, ale esteze ideme na dovolenku, na tu strasne tesim, tam zabudnem na tyzdne na moju aj manzelovu rodinu a budem zit a venovat sa len mojim dvom chlapom 🙂

helenkasabinka
9. aug 2008

babulky ahojte aj ja som mala jedno obdobie nie celkom krasne so svokrou ale teraz je to uz uplne super a som rada ze mi vychovala takeho dobreho a skveleho manzela ako mam ja 😀