Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

leony83
11. aug 2008

kevama, raz to musíme povedať 🤐 ale kým nevie mám od nich aspoň pokoj. jej dcéra je lekárka typu "všetko vie všade bola".... tá by ma v kuse buzerovala.
sú dve možnosti: 1. všetko sa zhorší. bude sa hanbiť, že sme spravili nemanželské dieťa. pre mňa by to viacej vyhovelo 🙂 2. že si bude nárokovať moje dieťa. a budeme mať peklo. ☹

kevama
11. aug 2008

to je prvada, ze raz to musime povedat...ja mam zatial este cas, kym sa nam podari urobit..ale aj tak mam z toho blby pocit..a ako ju poznam, ona sa nebude zaujimat o vnuca...ona nema vztah k detom ziadny ako som uz pisala, cize nepredpokladam ze sa to zmeni narodenim vnucata..ved to predsa nebude dieta jej milovanej dcery ale syna..
a svokra raz zahlasila, ze otcov priatel, nema vztah k detom a ze aj ked budeme mat nahodou my, takze jemu to bude jedno, ze zaujimat sa nebude...uz dnes viem ze dieta im nedam samostatne..to radsej do jasli ako im strazit..otec priatelov totiz pije a ked je v ..nalade" neraz udrie jeho mamu, cize netuzim aby dieta zabudol v krcme alebo nedajboze bolo svedkom tryznenia..

didusa.risulo
11. aug 2008

kevama, poviem ti, ja by som bola stastna, keby svokra nejavila zaujem o maleho, takze vidis vseliake su svokry na svete, dobre, zle a najde sa aj taka 1 z 1000 ktora miluje svoju nevestu a po tom tuzim aby som si s nou sadla za stol a popijala kavicku ale to asi az ked budem mat druhu svokru 😀 to som srandovala samozrejme, ja svojho muza milujem, sme spolu len 2 roky zosobaseny, ale uz si ho ucim na to ze musi respaktovat mna a nasho syna a jeho rodina bohuzial musi ist bokom za to ako sa spravaju

leony83
11. aug 2008

didusa a tvoj manžel to pochopí? stojí pri vás? ja sa veľmi bojím, že ked sa nám narodí malé, budem stále sama, lebo on bude chodiť cez víkendy k mame. tá p... mu stále vymyslí nejakú robotu..... ked už nič iné, tak preinštalovať počítač alebo podobné kraviny, len aby nebol so mnou

kevama
11. aug 2008

ja som tiez svojim sposobom rada, ze najavi zaujem akurat ma to mrzi kvoli priatelovi..napriklad na vianoce sa dozadovali nech dojdeme,a to som ja sla do nocnej..tak predtym sme zasli a ked priatel dostal len jeden darcek aj to ponozky a holiaci gel tak mi bolo do placu no nezabudla sa spytat co dostal doma...a ked zacal menovat tak si neodpustila ci bol az taky dobry...
a co sa tyka stupla, tak to sa starat nebude moct, ja mam ako priatel hovori,,velke usta" a okrem toho som porodna asistentka cize nebudem potrebovat dobre mienene rady a navody ako sa co ma robit..a priatel ma v tom podporuje..sam povedal ze radsej dame dieta postrazit mojej babke ako jeho rodicom...jednoducho im ani on nedoveruje..nastastie, ze on sa pri mne zmenil...on deti zboznuje a vdaka mojmu,,ockovaniu" ma jasne predstavy o vsetkom co ho caka...

kevama
11. aug 2008

neboj leony..moj bol tiez taky ze ked mamicka zapiskala tak tam siel...no akonahle nam nechcela pozicat na auto a stale mala nejake reci ohladom nasho zitia tak prestal s navstevami..samozrejme ze este som ho podpichla aj ja.. 😉
a teraz tam ideme len ak ozaj nieco surne potrebuju a aj to mna musi nutit...a take babo zmeni cely svet.ved ak si sa z snim rozhodla ho mat, tak musi ako otec stat za to..
a mamka pojde postupne bokom uvidis..

leony83
11. aug 2008

baby ďakujem za podporu 🙂 vždy to bolo zlé, len teraz to vnímam nejak citlivo...
kevama čo sa týka Vianoc, nám spravili zoznam, že čo chcú (telefony a podobné veci) a ona nám kúpila nejaký hnusný vankúš z quelle.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kevama
11. aug 2008

poznam to ja som ako blba chodila po obchodoch aby sa jeho matka aspon raz tesila na vianoce a meniny a narodeniny..ona ma to totiz vsetko naraz..a ked mi zahlasila ze ona chce ruz lebo ho videla v casopise a priatel ho siel kupit takmer za 300 korun tak ma porazilo..sedi totiz doma na zadku,kedze ma cukrovku ale ruz jej treba..
a najlepsie ze jej dcerka sa neunuvala ani prist nam zavolala na stedry den nech kupime kyticu aj za nu a darceky poslala postou...nejake kremy z oriflemu co jeho matka v zivote nepouzivala a ani neevdela na co to je...
ale ked dcerenka dosla v marci tak sa sli posrat z jej navstevy..my sme mali choreho psa, tak nam povedali ci je pes prednejsi ako oni..a priatel ze hej a odisiel.. 😀
vies leony, tvoj stav asi ani inak neda aby si to vnimala...veim ta pochopit..moj priatel sa napriklad hrozne tesi na stupla a aj nasi a vidim na nom ze obcas ho to boli ze jeho rodina je taka chladna..a to si este tak nepripustam ale urcite ak budem tehu aj ja, tiez budem voci vsetkemu a hlavne voci jeho rodine viac citlivejsia..

leony83
11. aug 2008

ach jaj, tá moja "švagrina" je tiež číslo. byt jej kúpili rodičia, mama jej chodí upratovať, otec jej platí všetky výdavky, jedlo bere tiež od nich. celá jej výplata ide do banky. typická stará dievka, čo sama si strihá vlasy, lebo "nemá" 500 sk na kaderníčku... a ona včera vykrikovala, že priateľ sa má so mnou rozísť, lebo ja neviem čo je život a čo sú problémy... platíme hypotéku, 2 autá, ona nevie ani koľko stojí liter mlieka...

kevama
11. aug 2008

no moja,,svagrina" tiez ma byt v ba a ked som sa pytala mojho ze ako k nemu dosla, tak vraj jej pozical byvaly priatel kedze sa od neho stahovala..tak tak sa inak kupuje byt..
a na kolko ste si vzali hypoteku leony??my sme tiez rozmyslami ze si kupime svoj bytik ale nemam ani predstavu kolko to vyjde mesacne..vy kolko platite??

leony83
11. aug 2008

platíme 10tis/mesiac a je to rozdelené na 30 rokov 😒 😒 😒

kevama
11. aug 2008

a aku velku hypoteku ste brali????tych 10000 je ale bez inkasa vsak??

leony83
11. aug 2008

brali sme to ešte pred 2 rokmi, 1,9mil., teraz sú už oveľa lepšie úroky. máme aj štátny príspevok, nejakých trápnych 1500 mesačne, ale to môžu kedykoľvek zrušiť

kevama
11. aug 2008

no a ked k tomu priratam este inakso tak to vyjde tak na 14000 mesacne a to sa miz da dost,kedze nejake horibilne platy nemame ☹

leony83
11. aug 2008

+ ostatné výdavky na telefony, autá.... ☹ ☹ ☹ ☹ kokso a ešte ja neviem, aký je život a aké sú problémy 🙂

kevama
11. aug 2008

my sice splacame uz ,,len" auto,telefony a najom mame 9.000 ale vzdy sa najdu nejaky vydavky ktore riadne zatazia rozpocet..aj preto sme sa rozhodli ze vlastny byt az ked zacnem po materskej pracovat ☹

hilii
11. aug 2008

No ale ste toho popísali.Svokri sú nevyčerpatelná téma čo?Môj muž zajtra ide s otcom na ryby.Ja tam prídem dodatočne som zvedavá ako zareaguje.či sa pobalí alebo ostane.Ved mu vnúčatá donesiem ukázat nech ich aspon takto vydí ked za nimy nepríde.Už teraz mi je zle s toho.Aj sa bojím ale zajtra vám napíšem môj zážitok 😕

miami
11. aug 2008

hilii,tak drzim palce,to aj ja ked som sa s nimi stykala,tak som mala pred kazdou navstevou bruchablolenia 😒
drzim palceky 😉

hilii
11. aug 2008

miami a už sa nestretávate?Lebo ani mi to len ja taká rúra mu pchám vnúčatá pod nos či sa mu nerozjasní

abetka
11. aug 2008

zeny ja ked si spomeniem na svoju svokruu,a svokra, tak ma hlava rozboli a len sa bojim, aby som ja a MM taka nebola 😒 .Ja ich nemozem pomaly ani vidiet, ale zaroven mi je aj luto, ze mna a nase deti nemaju za nic a to maju syna jedinacika a svokor sa s muzom absolutne nebavi. Nikdy sa nepohadali, jednoducho prestal komunikovat, lebo on mojho manzela povazuje za totalne neschopneho a vobec nevie ako zijeme a co robime. ☹ A to ci nieco potrebujeme ich absolutne nezaujima. nech sa strcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hilii
11. aug 2008

Abetka tak aj mne je lúto,že svokor sa nezaujíma o vnúčatá aj ma to dost štve.Lebo ako mám odpovedat dietatu ked sa ma pýta,že prečo dedo nepríde.No čo mu mám povedat,že sa hnevá na mna lebo sa nesprávam slušne k jeho žene?Ani neviem čo som jej spravila.Do dnes mi to nikto nevysvetlyl.Ona mi dlhé roky strpčovala život a ja trúba stále čušala ona sa špárala vo mne až mi pukly nervy a odsrali si to deti lebo nevydia deda.Ani moja svokra nieje.Jaj prizabit ju je slabé slovo. 😠

womenne
12. aug 2008

ahojte ja som sicesvoj nekonečny pribeh pisala v teme čo so svokrou ale často vas čitavam mi sme po roku vzajomnej ignorancie zakopali vojnovu sekeru ja hlavne kvoli manželovi,teraz je to takže sa nemožem stažovat ale tiež tam nemusim byt stale a stačia mi občasne navštevy,som rad že sme sa konečne prestali hadat a vykrikovat si somariny hlavne že som si udržala manželstvo.Baby uplne s vami sucitim a viem čo preživate,a nedajte sa a stojte si za svojim.Držim vam palčeky

miami
12. aug 2008

hilii nie nestretavame sa,ved o nas nebol zaujem od zaciatku,a ked sa chcela na verejnosti urobit a chytit mojho syna,tak som to nedovolila,ved naco? porozpravala na mna veci,tak som povedala koniec,a chvalabohu muz vie aka je,a stoji pri mne 🙂
tot vse 🙂
womenne tak ti dakujem aj za baby 😉

jonatanka
12. aug 2008

no nic u svokry sa dnes kona grilovacka a ja samozrejme nie som pozvana ale mojho tam zvolavali cely den az tam napokon teraz siel., nie ze by mi chybali ku stastiu, len ma strasne s..e, ked sa ku mne spravaju ako k handre. ani mu ani bu

lienocka235
12. aug 2008

jonatanka a tvojmu to neni blbe a ide tam aj ked ty nie si pozvana? to by som ja neprekusla...

didusa.risulo
12. aug 2008

jonatanka mala si povedat muzovi ja som tvoja manzelka a ked tam nepojdem ja nepojdes ani ty razne moja musis ist na to daj pocitit jeho rodine ze vy ste par

ka77ka
12. aug 2008

jonatanka..tak tvoja svokra zavola aspon svojho syna...moja ani len to.ta je pripad sama o sebe, pride ku nam, len ked maju deti sviatok.naposledy ked tu bola, umyla mi riady...ale nik jej to nekazal.som sa trosku aj potesila, myslim si, ako dobre, nemusim ja potom...a tyzden na to som sa dozvedela, ze uz ku nam tak skoro nepride, lebo ona sluzku a upratovacku robit nebude.som sa ale fakt nas....a.

junovka
12. aug 2008

...mam dakedy pocit, teda u mojej svokry je to tutovka, ze to robia z toho, ze sa asi velmi nudia a nevedia uz od samej rozkose 😠 😠 😠 co maju robit, tak preco si nensrat svoju nevesticku, vsak ano? 🙄 😉

jonatanka
12. aug 2008

no moj drahy je na svojej rodine zavisli, ked sa hadame kvoli jeho mame da mi za pravdu, ale pred jeho mamou retoriku otoci, som uz zufala aj som si dodavala odvahu ze tam pojdem, a od srdca jej poviem, ale v poslednej dobe mi nie je dobre a nechcem sa este viac rozculovat a nicit si svoje zdravie kvoli takym....

junovka
12. aug 2008

jonatanka, ja svojej svokre poviem stale rovno do oci, co si o vsetkom myslim, ked sa nahodou pochytime, alebo len tak kecame, ale aj tak to nepomaha 😠 😠 to uz musi byt v povahe cloveka, taka HRUUUUUUUUUUZA 😝 😉