Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

ma_se
4. nov 2008

janeette...ta sa zasa vyhovarala,ze ju bolia nohy /ale ked behala po dedine,tak ju neboleli/ a stale sedela v kostole a bla bla a otec a druh makali na poli,aj preto na mna mozno nadava,lebo teraz nema kto robit na poli...stratila paholka...
ona zasa,len sa vyobbliekat a behat po dedina a chvastat sa a nadavat na druhych...no a najvacsia vec, ktora ma doraza,ze ona nam ide radit ako mame zit a bla bla a sama nezije poriadne s manzelom...toto tu nebudem rozvadzat,lebo je to velmi osobne,co mi povedal jej manzel...
skoda reci,a presne ako si pisala,koli nej mame aj my problem a neklud v rodine...niekedy,to cloveka zaboli,lebo zijem normalne a nejaka bosorka...skoda o tom vobec pisat...a roznasa to vsade kde sa da....ja som sa uz aj branila,ale nema to cenu,je to taka povaha a zaprela by aj nos medzi ocami...taky clovek sa nikdy nezmeni... 😝

ilduska14
4. nov 2008

janeette som rada že od nej odchádzate.Uvidíš ako sa ti uľaví.A s tých jej rečí si nič nerob.Svokry si totiž myslia že robia všetko najlepšie a že ich synáčikovia sú bez nich stretení.Kašli sa na to.Podľa nich ešte nič dobré nebolo čo urobila nevesta opačne ako to robia oni. 😉 😠 Nech si žije vy budete kľudnejši a aj malá nebude musieť počúvať hádky.Držím palce.Ma_se to je tak že najmúdrejší je ten čo robí najviac chýb a má oničomživot.Oni si tak kompenzujú zabŕdaním vlastné neúspechy,nie že by ste sa mali lepšie ako ona.Oni sa takto snažia zmazať aj vlastné problémy že stále "riešia" iných.Len je podľa mňa mespravodlivé že my musíme kôli nim trpieť. 😖 a doplácať na ich dobabraný život.Lebo podľa mňa kto si žije spokojne nemá záujem iným otravovať život.

ma_se
5. nov 2008

presne tak ilduska...ja sa drzim hesla ZI A NECHAJ ZIT...ale ked sa ti stale niekto mota do zivota,musi sa clovek ozvat...
a ci sa mame,lepsie alebo horsie ako ona?to neviem,lebo ja som skromna a nepozeram na hmotne statky.ona si mysli,ze ludia co nemaju dom a bla bla su nuly,ked zasa maju vela tak zacnu,a skade tolko nahrabali?proste ani z voza ani na voz...myslim,ze to je zb.sa vobec nimi zaoberat.Len dufam,ze ja taka nebudem... 😉

ilduska14
5. nov 2008

Také názory zbožňujem.No predsa veď v dnešnej dobe sa dá tak "ľahko dostať k vlastnému bývaniu". 😠 Nám tiež jeden známy povedal že načo nám bolo dieťa keď nemáme vlastný byt alebo dom.To by som vlastnoručne škrtila.Čo sa človek hodnotí podľa toho čo vlastní??? 😠 😝 To by trištvrtina slovenska nemali deti.Lepšie povedané všetci čo žijú v podnájmoch a u rodičov.To sú ale zvrátené názory. 😠 😖

ma_se
5. nov 2008

...no nikto nepozera na seba,ale na inych... 😝

kikusa100
6. nov 2008

ahojte baby.no my ideme tej mojej svokre povedat ze by sme sa chceli brat uz v januari..kvoli mnohym veciam ktore budeme mat neskor..poninnosti pracovne a skolske ..tak uz teraz sa bojim co nam povie..uzcite to zvali na mna, ze co tolko vymyslam a kde sa tak plasime..to je jej oblubena fraza a mna ide z toho porazit..a najma ked jej povieme ze nechceme vela ludi ale len take komorne..uf..a pritom je to nas den a ako si ho my zariadime tak bude.. moja mamina s tym suhlasi je uplne v pohode ale svokra ostala sokovana, kde sme jej minule naznacili ze by sme sa chceli uz aj brat, teraz sme kupili aj byt a uz mi povedala ci mi nebude v byte otupno ked moj chodi na tyzdnovky..no co by ste jej na to povedali, podla nej by sem si asi nikdy nemali kupit byt..hruza..

dasena
6. nov 2008

ahojte.s manzelom sme sa konecne osamostatnili,odisli sme od jeho rodicov a poviem vam,je mi o vela lepsie.konecne ziadne stresy ze zas musim ist k svokre,ktora neda vydychnut cloveku,ked sa vrati domov z roboty a chce si oddychnut.Akurat vcera sme nejako svokricke zacali chybat pretoze uz vyvolavala synacikovi ci prideme na obed ze koli nam navarila,islo ma rozpucit lebo som vedela ze za tym nieco bude.aj bolo,potrebovala odviezt. 😠

dasena
6. nov 2008

Kikuska,poviem ti ze je lepsie byt sama v byte ako pri svokre.ta moja je expertka,ako som uz pisala neda vydychnut.Prides z prace unavena,zatvoris sa do izby a uz je pri tebe a zacne ti vykladat zazitky z celeho dna,a to pritom sedi doma na riti,pretoze jej ziadna robota nieje dobra. 😉

kikusa100
6. nov 2008

dasena..no to si neviem predstavit, ze by som mala zit so svokrou..aj ked nie je az taka hrozna..ale predsa..ma svojsku povahu..a dost krici .. 😒 a to mi vadi..ja este byvami pri mamine a ten moj doma ale on je doma len cez vikend, takze tak..no ale aj tak ked dojde sme dost u neho a uz som si vselico zazila... s nou..ale no da sa to ked tam nemusim zit..
ale osm rada ze budeme sami aj ked s nasimi vychadzam, neviem si tiez predstavit, ze by osm mala existovat v trojizbovom byte s rodicmi..takze tak.niet nad vlastny bytik..

dasena
6. nov 2008

jasne ze je uzasne mat vlastny bytik.aspon nepride k ziadnym sex.trapasom 😀

livi
6. nov 2008

ahojte. ja som zato, aby mladí bývali sami. ja by som nežila ani s rodičmi ani so svokrou. a to napriek tomu, že aj s rodičmi aj so svokrou vychádzam dobre a aj manžel. človek v ich byte musí dodržiavať ich pravidlá a tým pádom vždy vznikne nejaké nedorozumenie. a ďalšia vec je presne to súkromie 😉
len dúfam, že raz budeme mať aj my "vlastný" byt. 😔

dasena
7. nov 2008

neboj sa livi.rocik si pozijem v novom,potom vyhram v lote tie miliony,darujem byt a nejake drobne z tych milionov ti darujem a mozes si kupit novy.Vies cio?bude lepsie ked kupim nejaky hrad,tam bude polovica vasa a druha nasa.po nociach by sme hrali skrivacky.a vies kolko Lilliniek by sme mali,aspon takych desat. 😀

ma_se
7. nov 2008

livi,tak to mas cistu pravdu,vsetci maju byt zvlast maldi a strarsi...kazdy ma svoje pravidla a malo kto vie ustupit...tak ako starsi zacinali niekedy,tak chcu aj mladi,maju svoje predstavi atd.starsi uz potrebuju klud a mladi zasa chcu zit....len terza je tak tazka doba,ze ty mladi nemaju na vlastne byty a na vlastne byvanie,preto su odkazani niekedy byvat s rodicmi.

jonatanka
7. nov 2008

ahojte, tak mna moja svokra vcera vecer dorazila, po 4dnoch som sa vratila domov z bratislavy, kde som z malym bola na ct vysetreni mozgu, a ona mala na starosti malu (sama sa ponukla), ked som sa s malou chcela uvitat, tak mi ju vytrhla z ruk zo slovami pod ku mne ja som tvoja mama-baba. a nebud s "nou" - to myslela mna. po zvysok casu co sme tam boli sa k malej spravala strasne majetnicky a mna k nej vobec nechcela pustit. 😠 ,
citila som sa taka odstrcena ako este nikdy, aj do placu mi bolo, a pritom som si chcela pomojkat svoje vlastne dieta ktore som 4dni nevidela. ona to robi snad uz schvalne ze sa ku mne takto sprava 😖

julyb
7. nov 2008

no a preco si si malú jednoducho nezobrala a nemojkala ty? 🙂

jonatanka
7. nov 2008

lebo mi ju vytrhla z ruk a uz ju nepustila 😠

julyb
7. nov 2008

to teda nechápem ako sa môže takto správat, ved aj ona je mama a tvoj muž na to čo? ved mal zasiahnut a ty si jej čo na to povedala? 😒

jonatanka
7. nov 2008

on tam vtedy nebol, a ja som v ten moment nevedela co robit uplne som onemela, mala som jej nieco povedat, ja viem ale nedokazala som otvorit usta

kikusa100
7. nov 2008

jonatanka..uplne tak chapem..ja tiez niekedy ked niekto urobi to co necakam... tak neviem co mam na to povedat a doslova onemiem..

kikusa100
7. nov 2008

no dasena a hovor mi to tych sex. tapasoch..raz sa nam uz jeden stal a myslela som ze ma porazi.. 😉 😕

livi
7. nov 2008

dasi 😀 😀 😀
paráááááááádny life 😎

dasena
7. nov 2008

kikus-tiez tych trapasov je.
dnes ma inac opat nasrala.rano o piatej nam vosla do izby,este sme spali,ona totiz nevie potichu vojst ale musi skocit na tu klucku a samozrejme ma zobudila,serie ju to?asi ani trosku skor si myslim ze sa nad tym teraz doma vytesuje.A urazena je na nas,pretoze len par dni co sme sa odstahovali tak volala aby sme prisli na obed ze navarila,samozrejme sa nebudem cez tyzden este trepat k nej ked sme si doma robili poriadky a clovek pride z roboty unaveny,vtedy je rad ze lahne a spi. 😠

dasena
7. nov 2008

livi este si tu?

roasha
7. nov 2008

na odlahčenie-
"Viete čo má spoločné smrt svokry a slivovica? 😅
Najprv vám vyrazí dych 😲 ,a potom mate taký dobry pocit....." 😀

livi
7. nov 2008

bola som na obede

livi
7. nov 2008

a viete ako sa povie svokra po poľsky?
"baba prebytočna" 😉

dasena
7. nov 2008

ved preto teraz ta tvoja je v Gelnici 😀

livi
7. nov 2008

😀

dasena
7. nov 2008

zajtra bude links taaaaak sa tesiiiim.dnes uz budu aj zarubne a dvere,tak o chvilu pridete a bude pijales 😉 prides aj s lilinkou ok?aspon uvidim ako ci sa hodi do bytu k nam nejaky havko
😅

livi
7. nov 2008

no jasné 😉 potom pijeme 😀
a potom onedlho aj v našom bytíku. len v prvom rade musí byť vymaľované, tak som zvedavá, či sa chlapec posnaží 😠 už to mohlo byť všetko dávno hotové, tak dúfam, že si švihne, lebo keď chce, aby malý spal u nás, tak nemá na výber..