Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

zuz11
28. sep 2006

jaj jaj, mat vase problemy 😀 poslite ju ku mne ja vam ju vychovam 😀

snilko7
28. sep 2006

no danii ja aspoň do tej roboty nemusím, ale myslím že byť s Paťkom celý deň je omnoho väčší zaberák ako chodiť do roboty. A konečne to uznal už aj môj manželík. A to s ním bol sám len dve hodinky 😀

snilko7
28. sep 2006

zuz možno by to pomohlo 😀

zuz11
28. sep 2006

snilko, moja kura je zarucena 😀 a overena 😅 taky uzasny rok ako je tento som nezazila este 😀 som ju nevidela a ani nepocula, dokonca ani trieskat dverami som nemusela 😅

snilko7
28. sep 2006

bože zuz pošli recept...bo ja som myslela, že moje problémy s ňou pominú, keď sa odsťahujeme, ale zabudla som že môže k nám začať chodiť na návštevy 😉 ☹

barunka
28. sep 2006

snilko, čo povieš, vybavíme jej dovču u zuz?? ? a možno budeme mať svätý pokoj...

a už sa teším, čo bude teraz cez víkend. budú hody, zas sa sem dovalí celá ich rodina a všetci sa zas len budú driapať a ťahať simi na ruky a tá bude vrešťať a ja budem mať nemerateľný tlak, lebo by aj tlakomer vybuchol... poprípade sa sem dotrepú a moje sny o prechádzke vonku medzi stánkami sa rozplynú a potom vyvraždím kompletne celú zostavu...
a zas bude, a prečo nedáš simi toto, prečo nedáš simi hento, prečo ju nedáš do chodítka a bla bla bla...

na tvojom mieste na nich nasolím paťa, nech ho zoberú von. aspoň im vybieli peňaženky 😀 😀 😀 (neboj, určite prídu k vám, pochváliť sa, aký krásny dom má ich syn)

snilko7
28. sep 2006

barun nehnevaj ma, len nech ku mne nechodia. bo namiesto murovaného plota bude elektrický 😀 no a Paťa im nezverím, lebo ho napchajú gumovými cukríkmi a potom tu zasa večer bude ovraciavať steny a parkety. Ďakujem včera a dnes mi už stačilo.

zuz11
28. sep 2006

panecku, pockajte ja vyrabam balkon na svokry a nevitanych hosti 😅 pri dverach bude prepravka s mineralkami a balkonove dvere bez balkonu v kuchyni 😅 tadial pojde nevitana navsteva a to bude fakt rychla 😀 aj ked svokra asi nepride tak ci tak 😅 ma respekt 😵 🤐

barunka
28. sep 2006

snilko, veď keď pôjdu, tak ich začuješ, to ich auto počuť už keď ho naštartujú v garáži. potom zamkneš dvere, zatiahneš žalúzie, vylezieš na poschodie, aby ťa nezbadali cez terasu a budete čušať ako myšky.. ˇveď oni odídu 🙂

snilko7
28. sep 2006

hej barun hlavne keď Paťuško je taký tichučký jak myška. Však by sme mu museli páskou zalepiť pusinu, aby čušal.

barunka
28. sep 2006

a pre istotu nacpite aj ponožku. tú voňavú čo strká každému pod nos. 😀

tundika
28. sep 2006

ja si myslim ze to ako sa sprava k neveste svokra a ako zasahuje do rodiny a vychovy vie ovplyvnit jej syn cize nasa polovicka. moja svokra je sice pohoda, hlavne preto ze je odo mna 500 km vzdialena 😵 , ale ak aj ma nejaky "dobry napad" ohladne nasej rodiny, hned sa s tym zverim muzovi a on to decentne zariadi vetou typu "mami, nechaj to tak, to je nasa vec." 😉a mam pokoj...

snilko7
28. sep 2006

to má nové ponožky, chce sa pochváliť. Aj svokrovi včera strčil a povedal, že voní ponotička. Ale ona fakt vonia mentolom a dokonca aj po dvoch vypratiach. 😀

zuz11
28. sep 2006

tundika, nie vsade to tak funguje 🤐 tej nasej moj drahy nieco povie tisic krat tak ako by hrach na stenu hadzal ja jej poviem raz a je to 😀 🤐 teda uz ani nehovorim, pochopila ze u mna skoncila na celej ciare 😵

barunka
28. sep 2006

tundika, tak toto u nás nezaberá. manžel jej už raz tak vynadal, že po tom by som si to už aj ja rozmyslela a to ja si z neho nič nerobím a nemalo to žiadny efekt...
ba vlastne malo, už nevodila návštevy cez deň, ale o 19,30 a rovno k nám do spálne... (podotýkam, nebývame u svokrovcov...)

snilko a viem si predstaviť ako sa starý tváril... určite sa len zhrozene pozeral, že čo to robí...

kaciatko81
28. sep 2006

no holt, nie je svokra ako svokra 😀

snilko7
28. sep 2006

tundika tak u nás to tiež nezaberalo. A to fakt keď sa mi niečo nepáčilo tak som len muža na ňu posielala, veď je to jeho mama nech ju brzdí. Ale ona sa iba odula a hneď že to ja si vymýšľam...takže vždy som z toho vyšla ja ako tá zlá. A to sme bývali pod jednou strechou tri roky. Chválabohu sme preč.

zuz11
28. sep 2006

barun, tak sa zamknite a budu stat za dverami 😅 a neotvoris a neotvoris 😵

snilko7
28. sep 2006

ani nekukal zhrozene skôr si držal ústa od bolesti, bo Paťulko mu skoro vykopol aj posledný zub čo ešte má. Ledva som potlačila škodoradostný úsmev. 😅

snilko7
28. sep 2006

zuz barun má presklené dvere, to by možno ohnivá svokrička aj cez sklo prešla.

barunka
28. sep 2006

snilko, som sa zasmiala...
zuz, aj to už bolo a potom len klopali a klopali a klopali a Simi vrešťala a vrešťala a vrešťala, lebo ju zobudili....

ivankaaa
28. sep 2006

Tak sa pridavam aj ja, my byvame v nadstavbe nad buducou svokrou a nemozem sa stazovat byvame tam uz 9 mesiacov a zatial ani jeden problem este u nas dlhsie ako 5 minut ani nebola. Ja s nou vychadzam velmi dobre a dufam ze sa to ani nezmeni. Zuz a mozem vediet ak ti to nebude prekazat pisat o tom co mas za problem so svojou svokrou?

danii
28. sep 2006

ty zuz, to ta musela teda riadne nastvat..... 😀 alebo nieco povedat...

snilko7
28. sep 2006

barun aj manželík to okomentoval slovami: tá ale sadla. Tváril sa pri tom vážne ale som si všimla jak mu trhalo kútikmi 😉

snilko7
28. sep 2006

ivankaaa závidím ti, ale fakt je že pred svadbou sa aj tá moja správala veľmi milo. Ale len do času čo začali svadobné prípravy. Tam to už "vybuchovalo"

zuz11
28. sep 2006

ivankaaa no to je na dlhsie rozpravanie 🤐 ale nebolo to nic pekne co povedala 🤐
danii, ja som ju nenastvala to najskor ona mna a potom to neako islo samo 😀 akoze sa mi uz rok chce ospravedlnit ale podla mna netusi ani za co.... ale je to jej problem a mne nechyba takze mi to zily netrha 😵

tundika
28. sep 2006

u nas to funguje aj opacne, cize ked moja mama dostane "dobry napad" tak vzdy ja robim "sito" a k manzelovi sa to takmer vzdy dostane v takej forme, ze sme vsetci spokojni 😉 ... a moja mama bola proti mojmu manzelovi v zaciatkoch, ale casom to nejako povolilo ... takze mozno aj tie vase svokry to casom prestane bavit 😎 ...

barunka
28. sep 2006

snilko ale uznaj, že divokejšie svadobné prípravy sme mali my 🙂 hneď na druhý deň hádka ako hrom 🙂 🙂

danii
28. sep 2006

vsak hovorim, ze ta musela riadne nastvat 😉

zuz11
28. sep 2006

hej stacilo raz 😀 teda no druhy krat to dokorenila na sviatky pokoja co som uz nestravila 😵