Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

alika54
14. máj 2009

iduska dik,,,,len problem je v tom ze kde oni chodia ku dcere ,tak tam ideme byvat aj mi 😖 ,,,tak sa toho dost obavam,,,,inac svokra sa preriekla ze ved keby sme byvali inde tak o deti ani nestoji no ked ich vidi na ceste tak ich predsa musim poslat k nim 😝 😠 ,,,no na nervy s nimi,,,to tvoje motto som si uz davno odpisla a je suprisne 🙂 -som si ho dala na pokeci 😅

karin81
14. máj 2009

zase ja to svokrine vyhrazanie zo sudom neberem tak vazne ona neni schopna ist do obchodu sama a ne este aby isla niekde na socialku si vyzadovat svoje prava na vnucata alebo nedajboze na sud nema na to peniaze 😀 .Ale keby tak spravila ta som rozhodnuta sa odstahovat poriadne daleko a potom mi moze prd pochybujem ze by sla s Kosic do blavy ma hladat

karin81
14. máj 2009

alika mas svetu pravdu ludska hlupost nema hranic a moji svokrovci su toho prikladom

amadora
15. máj 2009

Kočky zajtra plánujem spraviť mierne radikálne riešenie 😅 Chcem kúpiť kľučku - guľu na vchodové dvere aby svokor nemohol vojsť kým mu sami neotvoríme. Len keďže je to oficiálne jeho dom tak sa trochu obávam reakcie ale chcem to risknúť. Držte mi palce! 😉

ilduska14
16. máj 2009

amadora dobrý nápad skúste 😉 .veď keby niečo povedzte že ste zalomili kľúč a museli ste to celé vymeniť. 😉

amadora
16. máj 2009

Ilduska myslím že sa dovtípi prečo sme to spravili ale kašlem na to, už hrozne potrebujem svoj kľud a nie sa báť aj prezliecť či mi nevpáli dnu svokor. Dnes som chcela kúpiť to kovanie ale malý bol nervózny v obchode tak to musí počkať do pondelku 🙂

ilduska14
17. máj 2009

No nech si myslí čo chce,keď je takýto netaktný tak mu treba 🙂 .To aby si sa ozaj bála pomaly aj prezliecť.to je sila.

kveta
17. máj 2009

Ale ak je to jeho dom, tak o tom kedy tam vojde alebo nevojde má právo rozhodovať iba on.

gergi7
17. máj 2009

Karin, ja mam tiez podobny problem so svokrou 😔 . zatial byvame u nich 😖 , ale je to jednoducho katastrofa. Od narodenia malej je to este horsie. Kazdy den ratala, kolko a kedy Karinka plakala a ako dlho.len co sa mala prebudila,hned mi stala nad postelou a cumakovala na nas ako prijeb.na 😠 . nepoznala som ziadne sukromie, do izieb nam vpalili hocikedy.boli uz aj take situacie, ze pri kojeni stala nadomnou a cumelaa. bolo mi z nej na grc.
tiez vie spievat jednu a tu istu pesnicku do kola. doslova ma kontroluje kam a kedy idem. Ked sme isli do mesta a malu sme zobrali so sebou, tak sa s nami aj 3 dni nerozpravala, ze co to chuda dieta vlacime autom. je toho strasne vela.
Dnes sme na tom tak, ze sa len pozdravime a nerozpravame. kazdu chvilu dolieza ku mne do kuchyne. natahuje malu ako maca, pcha jej do ruk hluposti a tiez sa mudruje, ze ona dava pozor. aj minule dala! 7 mesacnej dala do ruky paradajku. mala si samozrejme odvalila paradny kus. a vysledok bol taky, ze sa dusila kozkou,ostla jej prilepena v hrdielku. zacala modriet a vygrckala hadam stravu aj spred 3 tyzdnov.
Som stastna, ze som od nej NIKDY nepotrebovala ziadnu pomoc pri starostlivosti o malu.
A tento mesiac sme jej pripravili prekvapenie 😀 . kupili sme dom 😵 . dozvedela sa to nahodou od jednej jej znamej. mne nepovedala ani slovo 😀 . ale mraucala pri manzelovi a svokrovi mame oznamit mi, ze co sme spravili 😀 😀 😀 😀 .

jankajs
17. máj 2009

gergi, no uznaj, ako ste jej to mohli urobiť... takej dobrej duši 😀 😎
Teraz vám začne normálny život. Tak si to užite 😉

amadora
18. máj 2009

Kveta myslím že nemáš pravdu, aj keď bývaš v podnájme tak majiteľ ti tam nemôže vojsť hocikedy len preto že papierovo je to jeho 😒 On tu nebýva, nájom si platíme my a keď nič iné tak aspoň slušnosť káže zaklopať keď niekam idem, alebo sa ohlásiť že prídem. Ja som s rodičmi bývala 20 rokov, vždy tam budem doma, ale už tam nebývam tak sa podľa toho aj správam keď tam prídem, som návšteva a hotovo.

gergi7
18. máj 2009

jankajs, dakujeme a aj poriadne uzijeme 😀 . Hned mi je lepsie na srdci, ked viem, ze za chvilu vypadneme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Toho kontrolovania uz mam dost. A nebude mi chybat ani jej kazdodenna veta: " Karinôčka, starinká si ťa prišla trošičku povarovat." 🙄

amadora
18. máj 2009

Gergi gratulujeme, ty si to z nás zvládla, si za vodou 😀 Pevne verím že raz ťa budem nasledovať 😀

gergi7
18. máj 2009

Kocky, vsetkym Vam drzim palce, aby ste sa raz z tych trnov vymotali 🙂 . Dom sme vydrazili 20.4.z manzelovej familie sme o tom ani nemukli. bolo to nase tajomstvo 😵.
Vecerom sme dosli domov a svokry nikdy 😕 , mala pohotovost barany jej pozrali na kompletku celu zeleninu 😀 ,
A samozrejme, ze si to odnesie MM, lebo on ich dotrepal 😀 , sa tesim na rano 😀 😀 😀 😀

karin81
19. máj 2009

gergi gratulujem a drzim palce . My sme vcera boli s detmi na ihrisku a doliezol tam svokor a zacal hucat do muza zase hluposti ze to ja som vsetkemu na vine ze ci mu daavam daco do jedla ze on pri mne tak drzi ze som mu porobila...... 😲 . On mu nato jasne povedal ze keby matka robila a nesedela doma tak by nemala casu kazdeho ohovarat a miesat sa donas ,ze ci ich to bavy si stale otierat o mna usta.....A svokrova reakcia bola taka ze na ihrisku pred kopu detami a mamickami vylepil muzovi cez usta a dodal ze preco by mama mala ist do roboty postavil sa a odisiel. Svokra uz neroby asi 17rokov a ani sa nechysta a ani nic nepobera ja nechapem aky ona bude mat dochodok a to ma donho este dost daleko ale ich vec mne je to fuk len najviac ma trapi ze byvame dost blizko seba tak ma stale mozu stretnut ked som vonku s detmi a ja nemam nervi stale na tie cirkusi 😒 .A viem ze pokial ich budem stretavat nikdy nebudeme mat od nich pokoj.

knedlik544
19. máj 2009

karin tak to ti nezavidim. to su take trapne situacie. a nechcete to riesit odstahovanim?ja nastastie svokru nemam tak blizko.moja byva v brne a ja v ba tak to je celkom ok ale aj tak diriguje vsetko co moze.

marianka1122
19. máj 2009

ahojte ja vam chcem povedat co sa stalo mne nomalne sa s toho divym.Moja mozno buduca svokra ma neznasala nadavala na mna kade chodila, a v poslednej dobe je ako vymenena to je same cukrú cukrú.som s toho mimo a vobec jej neverim ktovie co ma za lubom

terezka044
19. máj 2009

marianka bud radsej obozretna zenske su mrchy a potvory
najma tie co maju synov a pripletie sa im do zivota ina zena 😀
snad to bude v poriadku, uvidis sama. 🙂

amadora
19. máj 2009

Karin 😕 Normálne si ma šokovala 😕

Marianka vieš ako sa hovorí, priateľov maj blízko ale nepriateľov ešte bližšie 😉 A o svokrách to platí dvojnásobne, nikdy nevieš čo majú za ľubom 😀

gergi7
19. máj 2009

Karin,ani ta moja nerobi nikde 😠 . tiez sa miesa do vsetkoho a vie vsetky klebety, co sa nesu po dediny. Nema ani jednu kamaratku, vsetky sa jej totiz to otocili chrbtom 😀 . Prisli na to,ze aka je. do roboty ju nikam nechcu. Tam,kde robila pred tym, ju vyhodili s tym, ze staru K.... tam nepotrebuju . no a od vtedy mi pije krv 24 hodin 🙄
Karin, ja som ku..a povaha a iste by som sa nezdrzala. svokor - nesvokor, fasol by aj odomna 😠

Marinka, ty sa na to tutuli- mutuli nespoliehaj, je to iba docasne. nepripust si ju blizsie 🙄

murinka
19. máj 2009

heeeeeeeeeeeeeeeeej!!!!!never jej!!!!!!!ešte svokra nebola sladká a dobrá! 😖 ignoruj!ignoruj!ignoruj!

gergi7
19. máj 2009

murinka, presne tak. Ja som bola z prvu tiez najivna 😔 . Ale teraz sa uz nedam 😉

karin81
19. máj 2009

knedlik ja vazne o tom uvazujem ale stahovalo by sa mi tazko mam tu aj mamu deti tu maju kamaratou ,skolka lekarka ..... vsetko opustit koli dvom blbcom sa mi velmi nechce.Najradsej by som bola keby oni isli dakde do teplych krajin 😀

karin81
19. máj 2009

murinka mala som fakt sto chuti sa postavit s piesku a povedat mu ze ci sa za pravdu bije ale nechala som to tak ja pred cudzimi nebudem robit cirkus a oni to vyuzivaju stale dolezu vtedy ked niesme sami a knam sa neopovazia prist lebo vedia ze by som ich tak do pi.. poslala ale aj to bude raz pridu 😀

amadora
19. máj 2009

Gergi tak to máš takú povahu ako ja, ja sa tiež nezdržím v takýchto chvíľach a narobím cirkus. Preto sa so svokrom tak "ľúbime" 😀 On od malička žil v tom že boh chráň povedať niečo proti nemu. Jeho mamička to tak robí doteraz. Keď má vypité, len mu dať za pravdu aby nebol hriech. To isté robila svokra aj môj muž. Len ja jediná mu vždy poviem čo mám na srdci a hotovo. Preto som tá najhoršia na svete 😅

evii
19. máj 2009

Boooze amadora,to hovoris o mojom svokrovi? 😀 u nas je to presne tak isto,ze radsej dat za pravdu,aby nebol hriech...a to este na druhy den sa svokor nebavi s nikym,lebo je urazeny.

tinus20
19. máj 2009

caute baby,no sice nestiham citat,ale tema svokry je pre mna...
Ja to uz proste viac nevydrzim...uplne by som jej dokazala dakedy ublizit.wrrrrrrrr 🙄 😔 🙄
som osoba z extremne nizkym tlakom ale od kedy byvame s nou tak mam pocit ze mi kazdu chvilku zlyha srdce a slak ma trafi 😠

jankajs
19. máj 2009

tinus, chápem... ja som bola flegmatik, a po siedmych rokoch som cholerička, vrčím už aj po manželovi a drobcovi a namiesto nízkeho tlaku mám srdcovú arytmiu. Asi začnem brať nejaké lieky na nervy, lebo to tu nezvládnem. Mužík síce pristúpil na odchod z domu, ale minim. rok ešte potrvá, kým sa to bude dať zrealizovať 😝

gergi7
19. máj 2009

Amadora,tak sme 2 😉 . niekedy mam co robit, aby som jazyk udrzala za zubami, ale nie vzdy sa to da 😅 .
Pokial je moj svokor pri triezvosti,tak sa s nim da. Ale ako nahle okusi chlast, tak koniec 🙄 . tiez ako vasi svokrovia ma vzdy pravdu. svokra ho obskakuje, predklada vsetko pred nos 🙄 . Ja sa mu vtedy vyhybam 😀 .

Tinus, len dakedy??? 😕 ja by som tej mojej vedela ublizovat stale 😠

Mali by vyrobit nejaku voodoo babiku. ta by iste isla na odbyt 😀

tinus20
19. máj 2009

jezis ked ona je taka KRAVA blbaaaa...ale teraz to myslim vazne,ona podla mna nema IQ ani 80 a to sa hra na pani Ing.
S malym mam ist na CT cize anesteza je ista a ona povedala ze tam nemam ist,prehovara ma ze je blbost tam ist,ze neveri lekarom ,tak nech ich nepovcuvam,alebo priatel si vyhodil z kopytka a bol na policii ,ona o tom nevedela ,ja som jej nic nepovedala ale na posteli som nechala papiere z fizlice ona mala taku drzost ze si to zobrala a citala...vsetko mi v izbe prenuchala vie kde mam vsetko....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zabijem ju dnes v noci asi