Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

didusa.risulo
9. aug 2008

pardon junovka mas IP

miami
9. aug 2008

ta ja nevim,ked neodpovedas,ze ako a kym sme sledovane

junovka
9. aug 2008

didi, zatal ziadne IP 😖 😕 😕

didusa.risulo
9. aug 2008

junovka ok su to regiony

hilii
10. aug 2008

Jonatanka tak ja som na tom istom.Ani ja niesom výtaná u svokra kôli jeho žene.Ale môj muž tiež nchodí tam.Ked som mu povedala nech ide z detmi nech aspon vnúčatá vydí tak mi povedal načo ved vie kde bývame.Som rada,že stojí pri mne.

bublinkajasminka
10. aug 2008

no ja svokru nemám lebo zomrela ked mal mangel ročik ale svokor je super človek a má aj dcéru ktorá teraz príde po roku a konečne sa uvidíme ale nikdy som nemala pocit menejcennosti i napriek tomu že som nevesta.....skrátka svojho svokra by som nemenila nikdy v živote...

hilii
10. aug 2008

Bublinkajasminka tak to si váž takého svokra.Lebo môjmu svokrovy ani jeho deti nechýbajú.A ak sa môžem spýtat oženil sa niekedy od smrti svojej ženy?Lebo aj toto vela robí.Možno,že keby môj svokor nebol ovplyvnovaný tak by sa tiež ináč správal.Ale ked uprednostní cudziu ženskú tak to je čo povedat.Myslím pre nás cudzia.Lebo ja ju nikdy nebudem považovat za svokru.Muža mi neporodila ani nevychovala len ich oberá o všetko.

bublinkajasminka
10. aug 2008

hilii - nie svokor sa už neoženil, mal priateľku ktorú nám predstavil na našej svadbe a bola to fajn baba, niekedy mi je ľúto že sa rozišli.....ale to je už ich vec - do toho ma nič.....ale bola milá - takú svokričku by som prijala

vinka
10. aug 2008

Predpokladám,že tá jeho priatelka mala sama deti.Lebo svokrová druhá žena nikdy nemala stále žila sama a takto sa aj správa.Všetko hrabe ku sebe a vedomky vytvára problémy aby tam každý prestal chodit a ostala zo svokrom sama.Ved načo sa delit no nie? 😠 Len to stále robí tak aby svokor o tom nevedel a ona je tá ktorej všetci ublyžujú a ona je milá ku každému aspon si to ona myslí. 😠 Beštia jedna

jonatanka
10. aug 2008

vymenim svokru za zmiju Zn. rozdiel doplatim

siduska
10. aug 2008

jonatanka 😀
tak to sa asi nedoplatis....

jonatanka
10. aug 2008

za pokus to stoji 😅 , dnes ma stihla tak nasr..., a to som tam ani nebola, len mi stacilo v akom stave sa deti domov vratili. vzorna stara mama, asi ani savo mi na tie ich vecicky nebude stacit 😠

siduska
10. aug 2008

jonatanka
😀 😀 😀 😀 co k tomu dodat..... 😀 😀 😀
urcite ti to spravila umyselne... 😀 😀 😀 😀

moje mami ked strasi malu, tak to len spolu papaju a papaju.... 😀 ale ne aj pekne sa hraju.ale svokra? ta jej daval len same susenky a obed ...ked nechce tak nechce,,,na miesto toho aby jej dala obed a potom keksiky....

lienocka235
10. aug 2008

ponukam svokru... uz rok a pol neprejavila zaujem o nas.. ani o jedine vnuca.. a svojho syna..a to byva v tom istom meste...
kto chce mat svaty pokoj nech sa hlasi..
vymenim aj za tu co si vezme vnucata hocikam.. aj ked sa vratia ako prasiatka..

siduska
10. aug 2008

lienocka235
a to vebec ani sa neopyta ako sa mate adt...???? strasne.
no ja nevelmi rada davam malu k svokre, radsej mamce...ale aj ked je u svokry, tak sa o nu postara to o vnucku zase hej ale my ako my, spolu snazime sa ale nejak nam to nejde...si nemame ani co povedat...a hlavne je to uz ex svokra, ale stale babicka malej...

miami
10. aug 2008

baby,no vsetky na jedno kopyto 😲 😅

leony83
11. aug 2008

ahojte baby! píšem sem prvýkrát, ale už vás dlho čítam.... máme podobné problémy 😝 je to strašné. ja svokru ešte nemám, je to "len" priateľova mama, ktorá odmietne pochopiť, že jej syn sa od nej odsťahoval (vraj ja som ho ukradla) a nedá nám pokoj. baby je to horor, som v 5. mesiaci tehotenstva. našťastie ona o tom nevie, lebo ma už pol roka nevidela. za mojim chrbtom ma ohovára. oni sa doma stále hádajú. to je ich šport. a ja som odmietla tam chodiť, stále len tie cirkusy, každý plače... som si povedala, že ja chcem mať pokoj. samozrejme, že sa jej to nepáči, lebo sa mám prispôsobovať ich rodine a mám tam chodiť. včera už aj vlastného syna vyhodila, lebo sám tam nemá chodiť. chápete?! nie, že by sa tešila na syna. ona ho vyhodí, lebo ide bezo mňa a ona sa nemá s kým hádať 😀 😀 😀

jaaaaaaaaaaaaaaak, hned je mi lepšie, že som o tom písala....

klaudinka21
11. aug 2008

leony - no pekne, to budes mat teda svokru...len sa nenervuj teraz babtku to skodi a na nu sa mozes vytentovat...ja tiez nemam dobru svokru ani svokra vobec si s nimi nerozumiem, nemam si s nimi co povedat,maju take udne nazory, jedine stastie ze nebyvaju v tom meste kde my lebo by ma siblo, chodievame na zdvorilostne navstevy ale to straasne malo, moj muz vie ze si s nimi nerozumiem, ale zase nebudem mu hovorit o tom aky su hnusny a podobne , nebudem sa s mangelom kvoli nim hadat to mi nestoji za to....ja sa im vyhybam a radim aby to iste robili aj oni, ja uz budem pomaly ale isto rodit ale o malo nejaky zaujem nemaju...aj ked boli u nas na navsteve a mangel im ukazoval kocik a vlastne vsetku vybavu tak ziadny zajem, kaslem ja na nich a to iste urob aj ty....

leony83
11. aug 2008

klaudinka, závidím ti!!!!!!!!!!!!! ako si dosiahla aby ťa ignorovali? to by som chcela aj ja. oni tiež bývajú v inom meste, ale chcú aby sme boli nasáčkovaní u nich na celé víkendy a aby sme boli aktívni účastníci rodinných hádok 😝 ale čo som ja? predsa tam nebudem chodiť, aby som počúvala, že aká som sprostá. chcem mať pokoj od nich. ale asi chcem veľa....

leony83
11. aug 2008

k....... keby som nebola taká hypersenzitívna, by som sa na ňu.... ale ja som taká krava. už od rána revem na záchode ( som v robote). včera bol u nich priateľ asi 5 min., kým ho nevyhodila, ale už ma stihla ohovárať. že takú ako som ja si nájde na každom rohu.... a to povie ona, ktorá sedí doma na zadku, iq má max 5, čo jej stačí na telenovely. jej dcéra hnusná stará dievka, nikto ju nechce. a oni ma ohovárajú, že takú si nájde na každom rohu. kokso... hlavne, že som právnička a teraz robím druhú vš 😉

lienocka235
11. aug 2008

ako moja svorku som naposledy nahodou stretla na poste.. bola som tam aj s dcerkou... prechadzali sme pri sebe ja som sa pozdravila aj mala a ona ani neodzdravila.. ani malej otocila hlavu a nic... predtym som mala zakazane k nim ist.. aj mala.. a ona k nam prisla ked chcela prachy.. inak nie.. ako vianoce narodky nic ani mala ani muz...
ked sa stretne s mojou mamou.. byvaju kusok od seba.. tak sa jej na nas ani neopyta.. ci zijeme a tak..

kevama
11. aug 2008

ahojte..ja sice svokru este nemam, je to zatial len priatelova mama,ale mam s nou podobne problemy...tiez mal priatel vytknute preco sa tak skoro osamostatnil, preco hned nabral splatky na seba..akokeby som ja nezarabala..a ze co sa stane ked sa nahodou rozideme, ze potom urcite vsetko si vezmem ja a on chudacik ostatne bez koruny..a ked sme chceli kupovat nove auto, tak nas zacala presviedcat ze nam ho netreba, ze sa mame uskromnit a radsej si kupit byt..lebo ze mame velke naroky a to sa vsetko neda...
najhorsie je, ze moj priatel ma sestru ktora bude svoju ,,mamicku" vzdy nastartuje niecim a potom si to zlizneme..ona je vzdy ta dobra, aj ked ich mamu operovali v juni tak sme za nou chodili my dvaja s priatelom dcerka sa neukazala do teraz ale to nevadi..
ked sme davali jej na den matiek kyticu, tak nam povedala ze naco sme si robili vydaje ze kvety ma dost na zahrade,..som myslela ze sa otocim a odidem..ale priatel ma nastastie zdrzal..
inak tiez cele dni nezavola ze ako sa mame, ci nieco nepotrebujem,vola len ze priatel ma doma postu nech si po nu pride..a dokonca ked chodi k jeho byvalej na upravu vlasov(co od nas byva asi 7 bran dalej)tak ani nezazvoni ci zijeme..
ale nezaujimam sa, nie je to moja mama, takze ak to im tak vyhovuje..

kevama
11. aug 2008

a to este moja buduca svokricka nevie, ze sa ideme snazit o babetko a nasledne by sme chceli svadbu..asi ju porazi, kedze jej zboznovana dcerka ma 31 vztah k detom ziadny a jej priatel sa zenit nechce...oni celkovo cela rodina nemaju vobec vztah detom a k rodine..u nich je prvorade mat navarene a popratane..a nechapala ked som ja chcela aby priatel doma aspon umyl riad..normalne sa zhrozila..vraj muz ma zarabat a zena vsetko ostatne robit..

leony83
11. aug 2008

kevama, úúúúúúplne ako u nás 🙂 🙂 🙂 tá moja "švagrina" nebýva doma, chodí len na víkendy pre čisté veci a jedlo ako do hotela, dobre naštartuje mamičku proti mne a odíde. má ženatého milenca s 3 deťmi a doma sa správa ako panenka Mária a ešte mňa ohovára...
u nás to bolo s autom tak, že ja som mala, ale ona mala stále také reči, že aké je to ponižujúce pre môjho priateľa, že ja ho vozím všade a že si má kúpiť aj on. ešte aj prachy mu núkala. nakoniec sa rozhodol, že si auto kúpi. prachy mu dala, ale len ako pôžičku a teraz jej spláca s oveľa vyššími splátkami, ako keby platil leasingovku....

kevama
11. aug 2008

nam zas moj otec predaval auto, takze sa im to tiez nepacilo, ze urcite bude napisane na mna a co potom jej synacikovi chudatkovi ostatne lenbo urcite on bude splacat splatky...oo a teraz kupuje priatelova sestra auto aj so svojim drahym, ktory je mimochodom rakusan, cize ani spolu nebyvaju stretavaju sa len na viukendy a kedze je mladsi i 4 roky tak o svadbe nechce ani pocut ale to nikomu nevadi..ze oni budu mat auto a ako sa potom podelia.. 🙂

kevama
11. aug 2008

najradsej som uprimne ak tam ist nemusim...lebo kolkokrat tam dojdeme, tak priatel si sadne za tv ja vedla neho oni sa s na nami vobec nebavia, bud varia alebo piju ticho kavu a po pol hodinke maximalne po hodinke sa zdvihame a odchadzame.
a svokricka ma dozrala toto leto uz uplne, ked sa ma spytala ci mi ma zavarat alebo si budem sama...tak som jej povedala ze mi netreba nic, ze mi moja mama pozavara..najlepsie je ze maju plnu spajzu zavaranim ale nam nedaju ani jedno..iba ka si robia miesto pre nove tak potom tie co uz tam stoja 3 roky nam ponuknu...mam na nu take nervy ze by som jej niekedy tak rada od srdca povedala... 😠

leony83
11. aug 2008

my skoro každý deň dostaneme navarené od mojej babky. je 75 ročná na dôchodku a varí celej rodine, nikdy od nás nič nechce zato. nezobere od nás nič. Na rozdiel od tej kravy, ktorá nám nič nedáva, ale ani nechcem, lebo väčšinou má všetky zaváraniny pokazené.... sem-tam ked nám zabalila nejaký zákusok, tak vždy mala poznámky, že im už nezostane.... trápna je!!!!!

didusa.risulo
11. aug 2008

ahojte baby

ale ste sa rozpisali, no super, ked mi maly zaspi, tak vas precitam a budem reagovat,

kevama
11. aug 2008

no nam sice nevari nik okrem mna a aj to len obcas kedze priatel obeduje v robote..ale kebyze sa nam ponukla, tak tiez nezoberiem...ak uz nevie ako ma synceka prilakat tak mi zavola ze ako robim(kedze robim na smeny) a vola ho na obed...lebo si mysli ze jedlo je vsetko..kolkokrat sa mu ani nechce ist a tak radsej klame ze mame doma navarene...ozaj leony a ako to vyriesite s tehotenstvom..poviete jej ze cakate babo???lebo ja si ten den neviem predstavit..asi skolabuje na mieste 😀

didusa.risulo
11. aug 2008

baby ale ved to vam moze byt uplne jedno ako bude reagovat na spravu ze cakate babo,vobec by som sa nad tym nerozmyslala ze ako to zoberie, dieta je vase a nie jej

len vam poviem ze hned na zaciatku si razne vydiskutujte co si prajete a co nie ohladom babatka lebo potom budu problemy a velke a nestoji vam to za to aby ste stratili mlieko ked budete kojit lebo sa budete trapit, viem o com hovorim 🙂