Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

sofik
28. jan 2009

majacska to je moja reč - mladý by mali bývať sami pokiaľ to ich finančná situácia dovoľuje. Dve ženy v jednej domácnosti je hotová katastrofa 😒 ja som tiež so svojou asi rok vychádzalo ale potom sme si začali vadiť a dopadlo to tak že už si neviem príjsť ani na meno 😠

alon111
28. jan 2009

mozno to bude zvlastne ale podla toho clanku maja svokra je idealna.pre moju mamu tam musia urobit zvlast kategoriu "zakerak"

ilduska14
28. jan 2009

majacska,som rada že si sa ohlásila,už som bola zvedavá ako sa ti darí. 😉 tak sa to teda trošku znormalizovalo,to je dobre.máš pravdu že byty sú drahé,aj my sa chystáme na kúpu domčeka,ale neviem či sa nám to podarí zrealizovať tento rok,alebo až budúci.to je jasné že aj ty sa musíš prispôsobovať.ale vieš ozaj to bude možno omnoho lepšie ak budú zvlášť a možno bude aj váš vzťah omnoho lepší.vieš to je o tom pocite že sa musíš o domov s niekym deliť a nemáš to tam všetko ako si predstavuješ ty.je to určitý druh slobody.ale som rada že sa máš dobre a neboj čím bude bábo väčšie tým viac voľnosti mu nechá aj tvoja nevesta.teraz je naňho najviac viazaná,lebo je malinký. 😉

veronkaj
28. jan 2009

tak aj k vám prispejem,

moja dnes už bývalá svokra bola fajn, až do tej miery že sa nestarala do ničoho absolutne a ked tak len trochu ale takým spôsobom že som vždy mala pocit, že ja aj naša dcéra sme jej lahostajné a svojho syna veľmi v láske nemala, skôr uprednostňovala svoju dcéru

teraz ked sme už roky rozvedený zavoláme si a občas sa stretneme a vychádzame spolu dobre.

v živote asi dva krát varovala vnučku.

moja mama to je iný prípad, ja s ňou nedokážem žiť pod jednou strechou aj ked sme to s manželom skúšali a radšej sme ušli do podnájmu.
a nezmenila sa ani ked som sa rozviedla a chodila k nej s vnučkou je ako sa vraví katastrofa slušne povedané.
ani keby jej neviem čo bolo radšej budem hladovať ale zaplatím jej opatrovateľku ako by som mala s ňou bývať.

moja dcéra sa ma často pýta ako som s ňou mohla vdržať žiť ked som bola malá a poviem vám že mám ju ako výstrahu a dúfam že ja nebudem raz taká.

abetka
28. jan 2009

majacska/ ak su chcu byt kupit, tak nech si ho kupia. Nech skusia zit sami. JA som len za to, aby si to kazdy vyskusal sam a potom sa zobudi. Ja viem , ze chces aby sa mali lepsie, aby neplatili velku hypoteku, ale aj tak by to bez nej neslo
Ja si myslim, ze ked budu potrebovat pomoc , tak pridu.

luciauk
29. jan 2009

majacska, máš pravdu, že byty sú hrozne drahé. ale ja by som so svokrou nemohla bývať. moje nervy by to nevydržali. ona by určite neprišla domov a nedala pokoj. hneď by skočila po malom a vytrhla mu hrkálku, lebo ju dáva do úst 🙄 myslím, že ty sa správaš ok 😉 a keď budete jedného dňa osobitne, tak budeš úplne super svokra 🙂

luciauk
29. jan 2009

ešte som chcela dodať, tak ako ti predtým radili, nevnucuj sa, len vezmi vnúčatko na prechádzku vtedy, keď to najviac pomôže neveste a bude fajn. sama za tebou veľmi chodiť nebude asi nikdy, ale poviem ti, že keby bývala aj s najlepšou kamarátkou, tak by za ňou tiež vkuse neliezla. každý potrebuje svoj priestor. 🙂

mufo24
29. jan 2009

Ktosi sa tu pýtal či existuje aj dobrá svokra. Existuje! S jednou takou bývam. Pomáha keď ju o to požiadam, rešpektuje moje výchovné metódy, zbytočne sa nestará a keď máme na niečo rozdielny názor tak si to vieme rozumne bez urážania sa vydiskutovať. Asi sme sa našli. 😀 O vzťahu ja a moja mama sa to nedá povedať 😝 Ale aj tak sa nájdu veci - detaily ktoré mi lezú na nervy a mať také možnosti bývala by som sama, lebo podľa mňa, každá rodina by mala byť samostatnou jednotkou. Moju svokru mám naozaj rada a som jej za veľa vďačná.

amaretta
29. jan 2009

mufo, ked prehliadnem detaily tak mam tiez super svokru 🙂 a ved ani ja nie som stelesnena dokonalost

majacska
30. jan 2009

ahojte baby, predstavte si, ze deti mozno budu mat byt! len dvojizbovy, ale ta radost v ich ociach, cakali ma domov, uz s nakreslenymi planmi, ako si prerobia byt, no to by ste mali vidiet! Tak nam drzte palce, aby sa podarilo. syn ma dostat z roboty nejaku bezurocnu pozicku, ktora ale nestaci, treba k tomu este dalsiu, ale ked to dostanu, tak im radsej nejako pomozeme. Byt je od nas asi na 5 minut peso, takze super, a predsa by boli vo svojom. velmi vam dakujem za odpovede, ze mi radite a pisete, velmi mi to dobre padne.. vsetkych vas zdravim, a potom sa ozvem co noveho... 🙂

abetka
31. jan 2009

majacaska..................superrrrrrrrrrrrrrrrr. Drzime vam palce 😉

dadulka19
31. jan 2009

majacska,supeeer,teším sa s tebou 😉 🙂 😵

luciauk
31. jan 2009

jasné, že sú aj dobré svokry. kamarátka má takú a trávi s ňou strašne vela času, každú volnú chvíľu sú spolu na chate. ja som už na chatu ani nechodila, lebo tam bola blbá atmosféra. ☹ a pritom také krásne miesto.

majacska, držím palce. to je super sprááááááááááva 😲 😲 😲 🙂

stanusa
1. feb 2009

moja svokra nie je zlá až na červíčka v paradajkovej polievke... ako sa tam dostal, boli v nej aj také nokerle z múky - tak neviem či mi jej fantastické koláče ešte budú chutiť 😒

deborah1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanka7
8. feb 2009

Deborah švagrinka toleruje milencovu ženu?Uf divné....

deborah1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jenn
8. feb 2009

baby nezaložíme novu tému - švagrinne? 😀 myslím že by sa uchytila 😀

lucinda251
8. feb 2009

Ja sa pridavam.. 🙂
JA som mala super svokru do mojej svadby.. 🙂 Potom spravila take kiksy, ze som jej povedala, ze ju nikdy viac nechcem vidiet, a nikdy jej neukazem maleho.. Ale to som uz aj olutovala, lebo nech si vidi vnuka nie?
Naposledy ked prisla, pozrela na maleho /prvykrat ho videla/, sadla pred televizor, a viac ju nezaujimalo.. Vlastne zaujimalo.. Ci uz fajcim po tehu, a ci jej natajnasa nemozem dat cigaretu..
V noci sme sa povadili s muzom /bol geroy, lebo mal mamicku za sebou/, a mamicka zavolala bratovi, a zbalila sa a odisla, ze jaka som ja xantypa, a ona berie synacika so sebou, lebo ja som nikdy nemala na neho dobre slovo..
Krava!!! A cela jeho rodina teraz na mna pozera cez prsty, ze chudacik moj muz...

jankajs
8. feb 2009

jenn.... zišla by sa... tiež jednu takú mám. V robote rieši mňa, naše auto, psy, dieťa, kamarátky, rodičov, moje manželstvo... že ako by sa mal jej brat dobre, keby som nebola "taká", až jej jedna slobodná kolegyňa (robíme v jednej práci) povedala, že prečo rieši ako by malo vyzerať manželstvo iných, keď jej vlastné do dvoch rokov stroskotalo (odišiel od nej). V ten deň bol kľud. Ale čo som mohla čakať, že, keď je to doslova svokrina kópia. 😠

luciauk
8. feb 2009

deborah1 😲 😲 😲

bodka13
9. feb 2009

😲 deborah1....a aký dôvod uviedla,aby ste jej dali heslo na IB,mňa by neprinútila nijako

lucinda251...a zobrala ho zo sebou? 😀

deborah1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinda251
9. feb 2009

bodka13:
Dala som mu na vyber, a zatial vyhravame.. 😀

ined
10. feb 2009

moja svokra prepiskla vianoce, ked nam nasej dcere dala pod stromcek obnosene veci po vnuckach svojej dceri... tak ma nastvala. dozvedela som sa to az vtedy, ked som nahodou nasla video, ako to maju oblecene... samozrejme tym dvom vnuckam pokupovala nove veci 😠
Tak som to potom bola u nej aj patricne riesit

ined
10. feb 2009

povedala mi len "ved ked ma decko z toho radost, tak preco ti to vadi?" no infarkt 😒

ined
10. feb 2009

rada by som vztahy zlepsit, ale niekedy mam pocit, ze to nepojde... 😖

alon111
10. feb 2009

tak to je sila toto by nepreslo ani mojej svokre aj ked je to zlaty clovek.

ma_se
11. feb 2009

ihned,viem velmi dobre ako ti moze byt,ale kasli na to,len jej daj najavo,ze to fakt prepiskla a ze ty od nej nic nepotrebujes...mne sa stalo pri teraz uz ex svokre,ze ked bol maly syn tak mu priniesla jablka.Bolo to tak,ze ja som si chcela jablka na zimu kupit od jednych ludi,ale ona,ze naco budeme kupovat,ze ona ma...
no,ale dala nam jablka,tak,ze priniesla tasku jablk,na spodok kde nebolo vidno,dala zhnite,nadhnite jablka a na vrch krasne,aby bolo vidno,ake mi dava krasne jablka.Takze ked som ich pretriedila viac ako polovicku som vyhadzala a nakoniec sme nemali ziadne jablka....
-myslela som,ze ma porazi,aj jej som chcela nieco povedat,ale zastavil ma moj manzel,tak som to nechala tak,a dnes sa tomu smejem,ale vtedy mi jedno nebolo....a poviem ti tolko,ze to bolo zenska,ktora mala 2vysoke skoly vysoko postavena,ale chovanie mala na .....,takze,myslim,ze sa neoplati koli takym ludom trapit,tiez som sa snazila vychadzat,ale neslo to,su to taky ludia,ktory o to ani nestoja 😝 ,a ja som zasa clovek,ktory sa necpe,kde ho nechcu....
zelam vela stastia pri boji so svokrou.... 🙂