Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

terezicka
3. okt 2006

Tak mi ešte prosím ťa povedz že keď ste aj švagriné, tak to ste si vzali bratov?ináč asi máte fajn zaujímavú svokru...

terezicka
3. okt 2006

Snilko, Barunka tak už to konečne chápem 😀 prajem vám veľa pevných nervov so svokrou

carmen32
3. okt 2006

a aby toho nebolo malo nie je dna co by nezavolala manzelovy s ktorym mame krasny vztah.. vola mu co jedol co sam varila a aby sa prisiel najest domov ..domov tam kde ma svoju rodinu ako mamu a otca... aj ked sa jej nepodarilo nas rozdelit a ziskat moje dietatko teda jej vnucika stale tvrdi mojmu manzelovi ze nie som pre neho ale Evka od susedov by bola lepsia nevesta. Vzdy som chcela mat krasny vztah aj so svokrovcami ale vobec by mi nevadilo keby ich nemam teda pre mna ani nie su..... na navstevu zajdeme ale v ten den je pre mna utrpenie....

natalya
3. okt 2006

carmen32 uprmine ti vobec nezavidim 😒 ja mam nastastie takych dobry svokrovcov(teda buducich)ze nanich nemozem povedat ani F...mala som obrovske stastie ze su taky skvely...ked sa s priatelom pohadame vzdy stoja na mojej strane a to vo vsetkom mi pomahaju a podporuju ma este viac ako moji vlastny rodicia 🙂 oni su strasne zlaty

juliasisa
3. okt 2006

ahoj carmen,presne viem o com hovoris,ja ale nemam problem zo svokrovcami,ti su milionovy,mam ich rada ako vlastnych rodicov,ale ja mam problem s draheho babkou.Je to strasna jezibaba a nebavime sa uz tusim 2 roky ked nie viac,stale nam robila zle,teda mne, a ked tam on pride,tak mu stale hovori,ze jeho byvala ho ma stale rada,ze nanho spomina,...je to strasna zmija 😠

atam
10. okt 2006

Mamus,zájdeš sem ešte niekedy?
Najlepšia svokra je tá,ktorá je vzdialená aspoň na 200km.To však nie je môj prípad.Svojej svokre vďačím za veľa,ale niekedy si poriadne lezieme na nervy.Ale aj to patrí k životu.
Baby,nebuďte vzťahovačné,lebo sa z toho zbláznite.Viem,čo vám leží na srdci,ale veď ste si nevzali svokru?!Tak sa už nejedujte.Ja si tiež denne hryziem do jazyka.,ale inak v poho(11,5 ročné spolunažívanie so svokrou).
Aj my budeme raz svokry!!! 😀

sylvasik
10. okt 2006

Ahojte aj ja milujem svoju svokru hlavne ked mi nieco vycita ked tam nie je manzel a ked mu to poviem, povie ze on to nepocul,chvali sa s vecami ktore vobec nerobi,vymysla si a rozprava to kazdemu koho stretne.Nevie sa zmierit ani s tym ze jej synacik uz nebyva doma a ze od kedy je so mnou tak pribral.Toho by este bolo ale skoda nicit si nervy.

melory
11. okt 2006

toto je klasicky viac generacny problem, ze mami nemozu prezit, ze stratili syna, kvoli inej zene a zena nemoze prezit, ze syn miluje svoju mamu. 😀

bellasandra
12. okt 2006

Taak ako som to cítala...som rada ze ziadnu svokru nemam 😀

zuzanat
12. okt 2006

No to bud rada 😀 Lebo ta moja byva oproti mne v bytovke a vidi vsetko!Ked ideme domov, ked odchadzame, ked ideme z nakupu, ked nie sme doma a pod. Tak len pocuvame otazky typu - kde ste boli, co ste kupili, kam idete, kde ste boli vecer ked ste nesvietili a pod. Na porazenie!!A manzelovi to pride uplne normalne!!Ale pride ku nam mozno tak raz do roka.Raz sa vyjadrila tak, ze nemoze ku nam chodit, lebo ked vojde do obyvacky, tak sa jej chce vracat.Mame totiz taku obyv. stenu ako mala ona v byte s byvalym manzelom (mojim svokrom).
No a moj svokor, to je tiez samostatna kapitola, nevidela som ho od svadby a to uz su dva roky!No co k tomu dodat!
Len tolko, ze nikdy im nepoviem mama, tato, pretoze moji rodicia sa tak nikdy nechovali a myslim, ze to oslovenie si odomna nezasluzia.Proste pre mna nie su mama a tato, ale len rodicia mojho manzela. Je to smutne, ale je to tak!

melory
12. okt 2006

ja mam moju svokru rada ale mama jej nepoviem

veronika13
12. okt 2006

fuuu, a to som si myslela, že s oslovením mám problém len ja 😀 Mne to tiež príde neprirodzené "niekomu" hovoriť mama/oco zo dňa na deň, "len" preto že som si zobrala za muža jej/jeho syna.

melory
12. okt 2006

ja som sa uz aj po 7rokoch manzelstva odhodlala ze dobre ze budem hovorit mama ale ona chcela maminka! to nie - vlastnu volam mami.

dea
12. okt 2006

ja svoju svokru alebo svokra tiez nevolam mama, oco, my sme mali svadbu v maji a ten polrok som sa ich osloveniu vyhybala, no a za chvilku budu babka a dedko,takze to mam vyriesene 😀

zuzanat
12. okt 2006

ja mam spoluziacku, ktora svojej svokre nikdy nepovedala mama.A ak sa moja svokra bude stale chovat tak, ako sa chova, odomna to asi tiez nebude pocut.

snilko7
12. okt 2006

dea presne ako vravíš, ja som ich tiež nevedela ako osloviť, mama otec to neprichádzalo do úvahy, nakoľko nemáme veľmi srdečné vzťahy, takže po narodení malého sa automaticky stali babi a dedo.

melory
12. okt 2006

odkial vobec pochadza tento zvyk? je to nelogicke ved sme nie ich deti ale ich deti zeny.

veronika13
12. okt 2006

to bude ešte asi z čias naších predkov, keď ženy poslušne poslúchali a mužov im vyberali rodičia 😖

melory
12. okt 2006

ano a potom sa zena nastahovala k muzovi, cize zastupila dceru v pracach, lebo ona bola tiez u muza v inom dome hihihi aky kolotoc. a kedze museli spat 3 generacie v jednej izbe tak spali spolu ako brat a sestra a tak rodicia boli otec + mama

zuzanat
12. okt 2006

No veru je to najlepsie, proste bude len babka a hotovo.Aj ked to bude pre nu asi tazke, ked jej ak budem hovorit.Lebo ona tvrdi, ze na babku je este velmi mlada, aj ked na druhej strane stale rype, kedy bude vnuca.No nech si nemysli, ze tu bude potom nasackovana kazdy den, lebo to sa stahujem!Raz sa vyjadrila, ze jej bude vnuca hovorit DADA(vola sa Darina).Aby sa nezblaznila - kocica mlada!

veronika13
12. okt 2006

nooo a máme to tu a keďže mi teraz nespávame v jednej izbe, tak žiadna druhá mama a oco nebude 😝

snilko7
12. okt 2006

no zuzanat to si musíte nechať tú obývačku 😉 možno nebude chodiť, lebo tá naša odkedy sme sa odsťahovali od nich otravuje furt

zuzanat
12. okt 2006

😀

melory
12. okt 2006

😀 😝 baby ale sme...co?

veronika13
12. okt 2006

baby, ja neviem, prečo sú furt problémy s našími svokrami? To sa ozaj tak boja, že im tých synáčkov otrávime? Prečo naše mamy nebombardujú stále naších mužov? 😅

snilko7
12. okt 2006

melory, ale vieš jak sa my uľaví, keď sa tu môžem posťažovať ☹ a najlepšie by bolo keby som jej to mohla do očí, ale ja na to nemám povahu, ja sa radšej tvárim že je to OK a vo vnútri idem explodovať

melory
12. okt 2006

jaj tak ty nemas moje stastie lebo mne ja vypravam ako my huba narastla ale tiez to nieje dobre ale so svokrou ano. nedam sa a to sa vobec nehadame lebo vie ze keby ma nasrala tak tam nejdem a nejde tam ani syn a kolotoc

snilko7
12. okt 2006

no však aj moja sestra je taký tvoj typ a niekedy jej aj závidím, že ona tak všetko na ňu vyklopí ale je fakt že ich už neotravuje svokra, teraz si zasadla na nás.

dea
12. okt 2006

no ja k mojim svokrovcom tiez casto nechodim a to byvaju cez ulicu, no ale teraz mame prerabat byt a mame ist k nim na 2 tyzdne, takze sa tomu nevyhnem a dufam ze to prezijem 😀

dea
12. okt 2006

no ale zase mna moji svokrovci obskakuju, takze sa nemam velmi na co stazovat, su ok, len svokra je taka trosku este stara skola 🙄 a niektore nazory su strasneeee