Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

amadora
10. jún 2009

No idem sa vám "pochváliť" aký som mala predvčerom zase zážitok 😝 Naši kmotrovci nás pozvali k sebe tak sme sa poobede pohrali na dvore a potom sme išli dnu že sa prezlečieme a ideme k nim. Vôbec ma nenapadlo za tú minútu sa zamknúť. Takže som sa prezliekala, bola som len v nohavičkách a akurát som si išla obliecť podprsenku a zrazu sa zjavil v kuchyni svokor. Ako vždy prišiel bez ohlásenia a bez zaklopania 😠 Som vyskočila 3 metre a stiahla sa do rohu izby a muž rýchlo bežal svokra vytlačiť von na dvor. Normálny človek by sa ospravedlnil že vošiel nevhod. Jemu to bolo ešte hrozne vtipné 😖 Keď som obliekla malého aj seba a vyšla som von, pýtam sa muža či ideme. A na to môj svokor že kľudne, že však on nie je vyzlečený. Ha ha ha 😠

depecko
10. jún 2009

fíha amadora,mňa by piclo. 😠 Nemá hanby v sebe....Dajte si gulu na dvere!či má aj kľúče??? 😔

amadora
10. jún 2009

Depecko to veru nemá 😒 A nad tou guľou už premýšľame, len muž má strach že sa zabuchne, lebo bývame v RD a stále beháme hore-dole na dvor, takže neviem.

depecko
10. jún 2009

náhradný kľúčik sa dá predsa aj niekde schovať na dvore-pre prípad.My u ocina v RD to tiež tak máme /aj keď sa dá vojsť aj cez garáž/a už sme ho párkrát využili 😉

depecko
10. jún 2009

a svokričky poslúchajú???-aby sme boli v téme 😀

amadora
10. jún 2009

Len sa bojím že potom si aj svokor otvorí a keby zase necháme kľúč zvnútra aby nemohol, tak je ten náhradný kľúč zbytočný. No uvidíme, zatiaľ sa aspoň zamykáme, už si dám pozor aby som ani minútku nenechala otvorené 😅

ninka.b1
10. jún 2009

amadora ved mu nemusite povedať, kde si ten kľúč skovate. 🤐

amadora
10. jún 2009

Ninka museli by sme vymeniť aj zámku lebo on kľúče má. A schovať ich niekam kde by o nich nevedel lebo miesto kam teraz odkladáme kľúč pozná. A to neviem či by rozchodil 😅

sofik
10. jún 2009

amadora tak to by ma asi porazilo - svokor je bez hanby a kúska slušnosti 😠 asi musíte vymenit aj zámok ked má klúče ☹

ninka.b1
10. jún 2009

no jasne vymente to, ved on je arogantny a neberie ohlad na vaše súkromie 😒 . Možno sa urazi, ale isto ho to prejde rýchlo, ked ma taku povahu...

amadora
10. jún 2009

Problém je že aj keď tu nebýva, je to papierovo jeho dom... a ja sa bojím či máme na to právo 😒

jankajs
11. jún 2009

On sa ti ešte posmieval? Tak treba zosmiešniť jeho! Vraj, či mu treba dokúpiť erotický program do TV, keď sa chodí pozerať na svoju peknú nevestu alebo prispieť finančne na návštevu verejného domu a pod. Nech ON vyjde z toho ako lump bez "chochmesu". 🙄

sofik
11. jún 2009

svokry asi dali pokoj a teraz pre zmenu svokrom šibe 😠

amadora tak to máš dost komplikované ked dom je na neho, vy ste tam len ako podnájomníci ☹

amadora
11. jún 2009

Sofik mám pocit že aj podnájomníci majú väčšie právo, veď aj v podnájme ti majiteľ bytu nelozí dnu len za to že on je majiteľ a má aj kľúče. Čo právo na súkromie?! 😒

Jankajs presne niečo na ten štýl som mala na jazyku 😠 Ale radšej som si doň zahryzla 🙄

sofik
11. jún 2009

amadora s tými podnájomníkmi máš pravdu - ked majitel odovzdá klúče do bytu už nelezie 😉

asi ako vravela jankajs musíš ho zosmiešnit nejako ty 😉

amadora
11. jún 2009

Sofik 😉

ninka.b1
11. jún 2009

no hej baby ale ked ho zosmiešni aby im nerobil ešte viac naprotiveň, aby sa to amadora neobratilo proti vám. Vieš on to nemusi pochopiť, aby sa vám nevyhražal, že dom je jeho a vy.....

amadora
11. jún 2009

Ninka ja si už dlho hryziem do jazyka a snažím sa mu nič nehovoriť. Ale neručím za seba že to tak bude stále lebo na moju povahu (čo na srdci to na jazyku) sa už dlho krotím 😒 On stále hovorí že to je naše a podobne ale vôbec sa tak nespráva. Keď chceme aby nám dom predal tak má plno výhovoriek typu že on si to do hrobu nevezme a že aj tak nemáme peniaze a rýchlo zmení tému 😖

annus
11. jún 2009

ahojte baby, sem som ešte nepísala, lebo moja svokra už nežije...ale žijeme spolu zo svokrom.

Amadora čítala som ten tvoj prípad so svokrom, no ďakujem pekne 😖 možno, že je mu to smiešne, ale na teba nepomyslel? Aspoň pardon, alebo niečo...

Môj svokor je niekedy v pohode, ale aj ja som počula také otázky, že poslucha ťa mama?, a keď mu dám malú postrážit na päť min. a idem niečo robiť, hned počujem, že to nemôžeš, lebo mama nás oboch zbije...no predstavte si, keby že to niekto počuje... 😖

zas svokor má už 72 rokov a ako taký originál sedlák, nekúpe sa iba raz do týždňa...a ešte je na to aj hrdý 😅
Manžel je na to strašne alergický, a min. týžden v stredu sa ho spýtal, či nechce ísť sprchovať, odpoveď bola, na čo,veď v nedelu som sa sprchoval!!! 🙄 🙄 🙄

inač malú miluje a keď chcem rýchlo poupratať, tak mu dovolím ísť kočíkovať, ale iba pred domom... inač niekedy neviem čo si mám myslieť, lebo vyzerá veľmi dobrosrdečný a milý, ale za chrbtom furt na každého nadáva...kto vie, že na nás nie???

ale aspoň sa snažím snim dobre vychádzať...veď spolu bývame...

ninka.b1
11. jún 2009

amadora ja som nemyslela, že nič nepovedať, iba nie ho uraziť, lebo môže zle zareagovať a pourážať vas. Ale ved ty ho poznaš. Dohováranim asi aj tak nič nedosiahneš, je to fakt sila, že sa vôbec nezahanbi. Ja fakt neviem či by som sa v tej chvíli udržala 😒 On musi byť fakt natura, na jednej strane vam hovori, že je to vaše a na druhej je tam doma on.....Možno by fakt bolo rozumné vymeniť zámky (ved ked je to vaše) 😉 Tak či onak držim palce nech sa to vyrieši rýchlo a hlavne vo vaš prospech.

jankajs
11. jún 2009

ninka, samozrejme, ona ho pozná lepšie ako my. Ale v podobných prípadoch sa mi osvedčilo len jedno - použiť rovnaký kaliber ako protivník. On ich v podstate stále zastrašuje a ukazuje, že ich má stále v hrsti a môže hocičo, oni to musia zhltnúť. Prečo? Treba sa brániť. Takého chlapa by som sfúkla pred publikom a riadne nahlas, žeby sa hanbil vyjsť na ulicu. Čím je človek hlúpejší, tým má väčšie sebavedomie. Slušnou formou nič nezmôžeš, musíš sa skloniť na jeho úroveň, hoci by ti to bolo proti srsti. Ak mi niekto vulgárne nadáva a hreší, použijem rovnaký slovník a zrazu je dotyčný ticho ako myška. Prečo sa slušný človek má hanbiť a kadejaký pobehaj chodiť s vypnutou hruďou. Toto už treba zastaviť a zraziť podobným typom hrebienok. Mojej kamoške v obchode plnom ľudí /na dedine, kde sa poznajú aj potkany/, povedal raz švagor, že on by si to s ňu veru rozdal /a manželku mal vedľa seba/. Vieš, čo mu povedala? Keby bol mladší a panic, tak by uvažovala, ale takto nie je o čom.Že ona použitý tovar neberie a navyše jedného štyridsiatnika už doma má, na čo by jej bol druhý.
Dostal košom a všetci sa na ňom zabávali. 😀

amadora
11. jún 2009

Kočky priznám sa vám že ja už neviem ako na neho 😒 Skúsila som už všetko možné. Najprv som si vždy hubu otvorila a bolo zle nedobre. Potom som čušala a dotlačila som muža nech to rieši. Tiež nič. Proste on mi niekedy pripadá akoby si rozum nechal doma v poháriku a nechápal nič, alebo nechcel chápať. Veľakrát ho aj ja podrypnem, ale bez výsledku. Muž vraví že aj keď tento dom kúpime tak sa nič nevyrieši. Ale zase to už by som nemala strach byť drzá keby to bolo naše, raz dva by som mu vysvetlila ako sa veci majú 😀 Som povedala mužovi že potom vymením ešte aj bránu aby bola na kľúč a kúpim si veľkého besného psa 😀

janetina
12. jún 2009

amadora je to blbe ale pokoj asi budete az ked...vsak vies co...ak je alkoholik tak mu to kape na karbit ..zvysuje sa mu sebavedomie pri pohariku este viac a k tomu ma aj sex. chutky...a robi si z Vas velku srandu ako ma Vas v hrsti. Ja by som si ho nevsimala a bavila sa len najnutnejsie a chodila von a volala si kamosky k Vam a takto mu ukazala ze mas svoj zivot a ze Ta musi akceptovat.
Uprimne Ta lutujem musite to nejako vydrzat....alebo spravit samostatny vchod...to sa neda? A tam nic nie je vo Vasom vlastnictve? ☹

amadora
12. jún 2009

Janetina on v tomto dome vôbec nebýva už skoro tri roky. Býva v susednej dedine. Takže on chodí akože na návštevu, ale príde si sem kedy chce a stará sa do všetkého čo robíme a ako to robíme. Niekedy mám pocit že si neuvedomuje že sme dospelí ľudia a chová sa ku nám ako ku deťom čo nič nevedia sami. O tom že potrebujeme ako dospelí ľudia aj súkromie ani nehovorím. Ja sa s ním ani poriadne nebavím, lebo mám celý čas čo sme spolu zaťaté zuby a fakt sa obmedzujem na najnutnejšiu komunikáciu. A myslím že aj malý to nejako cíti že to nie je dobrý človek, lebo ani on ho veľmi nemusí, na rukách mu byť nechce vôbec. Zatiaľ čo môjho ocina doslova miluje a vždy sa mu pýta na ruky len čo ho vidí.

annus
12. jún 2009

amamdora, podľa mňa by bolo najlepšie ten dom kúpiť, aby ste ho mali vo vlastníctve...veď v ňom bývaťe, dávaťe do poriadku atď. tak prečo nie??? aspoň by ste mali konečne pokoj, a keď vymeníš zámky, tak aspoň aj súkromie...
aj my sme od svokra kúpili jeho čiastku...a teraz je to predsa naše a môžeme si ho dať do poriadku...

amadora
12. jún 2009

Annus my by sme chceli, len neviem či on na to pristúpi. Ale dúfam že áno, som povedala že ak nebude súhlasiť tak viac nepozná ani mňa ani môjho syna 😠 Tak uvidíme, pokúsime sa vybaviť si hypo a potom ho postavíme pred hotovú vec...

darina77
12. jún 2009

Amadora, pokiaľ si pamätám z predchádzajúcich príspevkov, tak on má aj malé dieťa s priateľkou. To by asi fakt najlepšie bolo kúpiť od neho čo najskôr, keby sa mu niečo stalo, tak dedí po ňom aj jeho ďalšie dieťa, čiže zase by to nebolo len Vaše.

annus
12. jún 2009

správne...keď si vybavíťe hypo, tak budete mať financie, a keď nesúhlasí, tak pôjdete inde alebo niečo a jemu zbohom...

škoda že existujú takíto ľudia...viem, že aj mi budeme niekedy svokry, ale neviem si predstaviť, že by som sa takto správala k vlastným deťom... ☹ Jasné, že im budem chcieť to naj, ale keď už budú dospelí a hlavne keď budú mať rodinu, tak nech idú po svojom, a keby niečo budem v pozadí...

ja lutujem, že moja svokra už nežije...ona bola fajn ženská. Nikdy sa od nás ani raz nepítala, kam ideme, prečo, s kým alebo podobné...vedeli sme sa poriadne porozprávať, nestarala sa do našich vecí, hovorila, že keď som zvedavá na jej mienku, nech sa spýtam, dohodli sme sa kedy kto bude variť, jej chutilo čo som pripravila a nestála za mojim chrbtom, že to nie tak, ale inak...bola jednoducho faj. A hlavne, starala sa len do svojich vecí a neklebetila o iných...jednoducho nemala záujem. Furt mi hovorila, že rada by išla do kostola, ale nechce sa jej, lebo sú tam straré babky, ktoré vedia len klebetiť o každej do sa vstúpi do kostola a ju to jednoducho nezaujíma... bolo nám spolu super, len škoda že zomrela 😢

amadora
12. jún 2009

Darinka dobre si pamätáš, a aj preto to chcem na nás. On tvrdí že s priateľkou sú dohodnutí že dom bude len náš, ale čo nie je na papieri, tomu neverím... Ak chce tak nech dá malej peniaze čo mu dáme za dom, alebo nech s nimi robí čo chce, to už je jeho vec...

Annus presne aj u nás je to tak... svokra mi hrozne chýba, bola úžasný človek a mali sme krásny vzťah ☹

annus
12. jún 2009

amadora presne tak, čo nie je na papieri to neplatí, môže svokor hocičo povedať...

ja so svokrom som skoro rok ani normálne nehovorila, len to najnutnejšie, lebo ked svokra zomrela, ani nie pár mesiacov na to nám začal klamať o tom kam chodí, a raz z ničoho nič sme dozvedeli, že má priateľku...a práve tá najhoršia z dediny, ktorá má najškaredšiu papulu v okolí...(napr. keď som pred 2 rokmi potratila, hovorila o mne v dedine, že určite som si zobrala nijaké tabletky, aby som potratila, a o sesternici hovorila, že ju videla nadrogovanú...hlavne, že vtedy bola v záhraničí...)takže sme boli šokovaný. Manžel zbožňoval svoju mamu, ja tiež a nechápali sme, že po skoro 45 rokov manželstva len tak našiel novú...To bolo najhoršie, že nám furt klamal.
Vrch bol, keď raz sme išli do cintorína, a svokor stál tam, kde sme svokru pochovali a frajerka utierala hrob..a rehotali. Chudák manžel skoro infarkt dostal, poriadne im vynadal a večer aj plakal. A samozrejme svokor bol urazený. Ešte spravil aj to, že keď jeho najmladší vnuk mal narodeniny, zobral zo sebou aj frajerku a hovoril im, že keď ju nepozvú do vnútra neide ani on...