Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

jonatanka
12. aug 2008

drahy prisiel, musim koncit

ka77ka
12. aug 2008

tak my sme sa zatial nepochytili, ale uz sa zbiera vo mne...uz len cakam, kedy vybuchnem.

didusa.risulo
13. aug 2008

kde ste ktooo?

jonatanka
13. aug 2008

dnes nemam cim prispiet,svokricka sa dnes odmlcala, tak mam celkom dobru naladu 😎

hilii
13. aug 2008

Didusa všetky svokri zjavne sa polepšili alebo nevesty sa rozhodli ich nenavštevovat. 😀 😀 😀 Ja som mala napísat ako dopadla rybačka tak bolo fajn.Na moje prekvapenie svokor komunikoval somnou až som sa divila či neochorel. 😀 Ale bolo to asi tým,že bol sám bez tej harpie. 😀

jonatanka
13. aug 2008

no ja som ju nevidela nieco vyse mesiaca-nemam zaujem pocuvat co vsetko neviem a co vsetko musim 🙄

hilii
13. aug 2008

Jonatanka a ona duša ti chce tak poradit no nie 😀 😀 😀

didusa.risulo
13. aug 2008

hilii ony sa nikdy nepolepsia

hilii
13. aug 2008

Ja viem to len tak nahlas uvažujem.Ale túžim úprimne po tom aby svokor javyl o nás alebo aspon o deti väčší záujem.Ale to asi až ked ovdovie.Potom uvydí,že tu sú jeho vnúčence.Dúfam,že nebude neskoro.

didusa.risulo
13. aug 2008

hilii a preco mu nepovies ze preco nejavi o svoje vnucence zaujem?

jonatanka
13. aug 2008

no hej ochotna je az to pekne nie je, len keby to na nervy neslo. vsak dam aj priklad. bola aj s niekym sa pozriet na volakeho maga. a ten mag mal zhypnotizovat cely dav. samozrejme ten dobrak vsetkych "otapil", len moja draha svokricka statocne odolala jeho kuzlam. poucenie:saman stoji za h...o, a ona sa predsa nenecha osalit ako ostatni

😔

hilii
13. aug 2008

Didusa ja som mu raz povedala,že deti nemajú babku a pomaly strácajú aj deda tak povedal,že hej.Vieš načo niečo znásilnovat ked sám nechce.On nepríde k nám kým ja sa nebudem slušne k jeho žene správat.Ale ja neviem čo som jej spravyla.Toto mi nikto do dnes nevysvetlil.A ked nechce príst ja ho na silu tahat nebudem.Ved teraz na rybách aj deti vydel a mala sa ho vôbec nebála tak ma to potešilo.

klaudinka21
17. aug 2008

no veru vidim ze tema svokry je popularna 😀 😀
leony - ani som sa velmi nesnazila o to aby ma ignorovali lebo oni to robili od zacaitku, skor si myslim, ze ani nechceli aby sme sa zobrali s muzom, lebo sme splu bolo nejaky rok a dva mesiace a za ten rok sme boli u nich dva tri krat... a ked im povedl ze sa bereme tak na to nic nepovedali....sprosty...ale mne je to jedno, len keby som molhla s cistym svedomim aj muzovi povedat ako ich neznasam anech si otvori oci aby videl ze ani oni mna nemaju v laske... skoda...akurat teraz mi ho zobrali na vykend prec ale zase je to jeho chyba, mali nejaku oslavu a ja som povedla ze nejdem a mozno ani mon nechcel ale jeho krepy otec zahlasil ze sa to nehodi aby tam nebol, tak siel,,, ale to ze ma doma tehotna ze nu krota moze kazdu chvilu porodit, na to jeho rodicia krepy povedali ze ved mam doma mamu a brata tak ti mi pomoze keby daco.... juuuj m a nasrali teda....

klaudinka21
17. aug 2008

leony na tvojom mieste by som si to s tou pipinou sla vyriesit osobne a porozpravat sa aj s priatelom, ked je jeho mama taka tak nech na nu kasle a ze tam zbytocne chodi ked ho aj tak vyhodi....a hlavne b y som mu pripomenula ze si ta ona nevazi a ze predsa to tak nejde aby ta ohovarala a takto sa spravala skus to a uvidis ako to pojde dalej... musis si vydupat respekt,lebo si jej nic zle nespravila aby sa k tebe spravala ako ku handre!

ma_se
17. aug 2008

leony,ked som citala tvoj prispevok,akokeby som to scasti pisala ja...presne ten isty problem som riesila ja a stale ten problem je...len som si povedala...je to druhova matka a nie svokra...mi nie sme zobraty tak kaslem na nu...ale presne
-tiez som ja ta ,co som ho zviedla/pritom on sa doma pohadal koli peniazom tusim....este skor,ani mna nepoznal a mal naplanovane,ze od nich odyde,a nepripusti si ze ja ze nic nemozem,ze oni si to musia vyrozpravat/
-som rozv.k.... s dietatom
-no a milion kopu veci proti mne,a kade chodi stale ma ohovara a trva to uz 12rokov pomaly13....
za vsetko co sa deje mozem ja....
preto ta chapem,ale ja si to uz nepripustam...ale mam niekedy chvile kedy mi to vadi a velmi...lebo som len clovek mam svojich starosti dost a este riesit take zbytocnosti....
kasli na nich,a zi si svoj zivot,viem je to tazke...ale ina moznost nie je...ja som napr.rozmyslala,ze ho necham koli matke,a bola by som zvedava na koho by zasa nadavala...koho by si zasa nasla ako terc
😀 😀 😀 😀
-ale viem,ze zasa by povedala,ze som ho len vyuzila....taky ludia vedia velmi zneprijemnit zivot 😢
ak to chces lepsie znasat po psych.stranke kup si B-KOMPLEX-FORTE budes odolnejsia voci stressu....vela stastia ti prajem.... 😉 🙂

ma_se
17. aug 2008

HLAVNE SA NETRAP....LEBO TRAPENIE MOZE PREJST AJ DO CHOROBY...VIEM TO....VER MI... 🙂 🙂 🙂

hilii
17. aug 2008

Ma_se tak to aj mna ohovárala dlhé roky a to ani moja svokra nieje len svokrová druhá žena.Ale teraz mám už od nej pokoj.Len ma žerie,že svokor ju tak strašne obhajuje.A to ti poviem to viedia riadne znepríjemnit život.A jaká je falošná a prefíkana.No ked sa len pozriem na nu tak ma napína z nej.Ale ved každý dostane to čo si zaslúži.Verím,že aj na nu dojde raz. 😉

ma_se
17. aug 2008

hilii,ked to raz ma v povahe tazko sa zmeni,jedine my ich musime ignorovat...nic ine nam neostava...len sa mi zda,ze su to zbytocne stressy... 😖

tilly
19. aug 2008

moja svokra vždy počúva piatky pre matky a potom ma poučuje 😀 ale zlaté to je, aspoň má záujem

ma_se
19. aug 2008

....ked je to len v dobrom...tak preco nie... 😉

ma_se
19. aug 2008

rada sa da povedat aj takym sposobom,ze toho druheho nemusime urazit... 😉 ale hned zhadzovat,ze to robi mizerne, alebo zle 😝

zuzna.z
19. aug 2008

moja svokra bola na zabitie.....dokonca zašla tak ďaleko,že chcela môjho syna dostať do výchovy,pretože svojho syna si neužila a vychovala ho teta. Musela som rýchlo zbaliť kufre a utiecť......proste som sa presťahovala. Najprv aj s manželom,ale ten sa po roku vrátil k svojej mamá a nás nechal tak.

junovka
19. aug 2008

zuzna, tak taky chlap u mna stoji za h..... 😠 😎

zuzna.z
19. aug 2008

kto to mal vedieť, že bez mamy nevydrží? už sa chcel aj vrátiť,ale mal smolu - odo mňa sa odchádza iba raz - mám svoju hrdosť

ma_se
19. aug 2008

zuzana no toto? 😀 😀 😀 😀 😀 😀-
junovka- aj u mna su to padavky..... 😝 mam tiez deti,ale....dufam,ze ja taka svokra nikdy nebudem a ked ano tak nech utekaju aspon 1000km odo mna.... 😢 ....

zuzna.z
19. aug 2008

xixixixixixixi, ja sa tak skoro dúfam svokrou nestanem a pri svojej povahe, budem mať iné starosti ako sa rýpať do vzťahu deťom.....ale kto vie aká budem v starobe,xixixixixixixi,

pensadorcallisto
19. aug 2008

Wow...

Tak, moja exsvokra, to bola riadne cislo... Nie, ze by sme sa nejak extra neznasali, ale proste stale mala nieco proti mne. Esteze s exsvokrom som mala dobry vztah...

Terajsia svokra a svokor... Tak to je uplne o niecom inom... Tiez som rozvedena s 1 dietatom, ale nikdy nezabudnem ako ma prijali, ked sme sa stretli prvy krat... Strasne mili, hned som si ich hrozne oblubila. Moju dceru tiez prijali vynikajuco, hoci je hyperaktivna, ale co uz... Nenavstevujeme sa sice casto (raz za 3 mesiace), byvaju 5 hod. cesty autom odtialto, ale vzdy som to ja, kto manzelovi navrhne ist ich navstivit...
Stale nam nabalia kopec veci, jedlo, nieco do domacnosti alebo len tak pre radost...
Naposledy ma jeho otec vynachvalil, ake perfektne ranajky som mu pripravila, pretoze ostal u nas na 1 noc.
takze mam teraz vsade pozitivnu reklamu...

Takze, terajsie manzelstvo a terajsie vztahy v rodine su naozaj to, co by som nikdy nemenila...

zuzna.z
19. aug 2008

To je skvelé,gratulujem. Mnohé ti tíško závidíme,ale nie v zlom.

ma_se
19. aug 2008

zuzna...sak ja tiez viem,ze sa tak skoro svokrou nestanem...lebo mi to sam syn povedal....ma 19....a ze vraj sa len tak skoro nemieni zenit...a dcera ma 11....ale ja tak,nevies ake budeme stareny mrzke 😀 😀 😀 😀

ma_se
19. aug 2008

pensa....tiez ti to zelam...ja ex svokra mrcha a- terajsie svokra-sice to nie je svokra/nie sme zobrany z druhom/este vacsia mrcha....
😀 😀 😀 😀 😀 /a to som si myslela,ze uz nikdy taku zensku nestretnem... 😢