Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

ma_se
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sofik
26. mar 2009

baby ak sa tu plánujete hádat tak si otvorte inú tému 😀 😀 😀

ma_se
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ma_se
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ma_se
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
depecko
26. mar 2009

baby prestante veď tu je to o svokrách! 😉 😉 😉 😉 Nechajte si silu pre ne.Moja u nás týždeň nebola.Juchú!Ale včera som vyriadila,dala Veľkonočnú výzdobu tak dneska môže dokvitnúť 😀

bubba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienocka235
26. mar 2009

bubba a spol vrate sa do svojej temy
toto je tema svokry

depecko.. tak super ze si vyriadila... ja este nemam nic hotove na velku noc.. ani nechyrujem.. nastastie som svokru tiez uz dlho nevidela.. 😀

bubba
26. mar 2009

lienocka prepac nechcela som to tu narusat...mimochodom aj ja mam svokru takze sem patrim 😉

jenna7082
26. mar 2009

aj ja mam svokru.

moja svokra je dusevne chora a tiez je inac vela ludi proti nej, ktori ju vlastne v skutocnosti vobec neriesia, ona si sama vyraba mnohe problemy cisto len vo svojej hlave....aj by som tu mohla vypisovat co kedy porobila, ale nedovolim si. viem ze to vsetko robi jej choroba a beriem ju taku a mam ju rada. aj ked casto hovori z cesty, vazim si ju za to, ze porodila a vychovala pat deti, viem, ze ma dobre srdce.

napr jednu vec mozem popisat do vasich pribehov - nedavno mi varovala malé, boli doma,brali atb .. a ona ze nech jej ich dovediem, ze povaruje, ze si mozem ist do roboty. povedala som jej, nech je s nimi teda vnutri, ked su chore....jasne ze s nimi sla von .. podla nej im trochu cerstveho vzduchu urobi dobre.

a viete co? vobec som sa na nu nenahnevala. a nemyslim si ze tym automaticky robila nieco schvalne proti mne...tym nechcem spochybnovat ostatné, ktoré tu popísali na svoje svokry. len mozno ze ... keby sa na zlé odpovedalo nie zlým....je to potom totiz taky kolotoc. kto sa blysne vacsim zlom. ja som vzdy svokru vypocula, pokojne, bez urazok a urobila si aj tak po svojom. aj dnes si este povie kolkorazy, ale potom sa uz smeje, ze mi do toho brble a ja si aj tak urobim inac, ale viem, ze sa smeje s laskou. mam ju rada.

lienocka235
26. mar 2009

jena7082 aj moja svokra je dusevne chora ma na to plny invalidny... ja som tiez vela veci precahdzala.. hlavne kvoli muzovi... ale ked to uz zaslo az tak daleko ze ublizovala nasej dcere a ta si to uvedomovala.. tak som povedla dost.
prerusili sme kontatk.. a su to uz dva roky..
ja chapem ostatne kocky co si prechadzaju zlym obdobim.. aj ja som si tym presla.. a dufam ze aj oni si tym prejdu..

a v dobrom ti zavidim ze aspon ma o vas aky taky zaujem.. o nas mali zaujem len ked chceli peniaze vtedy sa ozvali inak nas ignorovali.. tiez som si to takto nepredstavovala... a ani moj manzel.. ale.. minule mi sam povedal ako je rad ze sa neozyvaju uz dva roky.. ze mame pokoj..

ja som si presla z ich strany skaredym terorom a aj nasa dcerka.. a to sme s nimi nebyvali a nedostali ani kyticu k svadbe od nich...
podotykam ze nudzou netrpeli a netrpia.. len musia mat kazdych par rokov nove auto, dom. kino TV a pod..

nechcem hovorit az ostante kocky tu ale sama za seba hovorim.. ze by som bola radsej keby som nemusela toto vobec riesit.. a mohla aspon raz za mesaic ist s malou a muzom k druhej babke /prva je moja mama/ a nevykopli by nas z dveri, nezlozila mi telefon alebo nerozpravala malej ako pojde robit stetku do nemecka..
a pod. veci..

krasuliak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emjee
26. mar 2009

klidek, lebo na vas poslem vsetky zle svokry 😀

lienocka235
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jenna7082
26. mar 2009

no lienocka to je sila ... moja svokra sa odmieta liecit,ona sa uz niekolko krat liecila, ale vzdy po nejakej dobe zas prestala brat lieky a tak sa to zo dna na den zhorsovalo a zhorsovalo....teraz uz je problem dat ju na liecenie, lebo ona nechce a zakon je taky, ze nasilu to nejde...chory musi suhlasit a ist dobrovolne - neviem ktory "mudry" clovek toto vymyslel a uzakonil.... 😔 ja len dufam, ze ju tam bud nejako dostanu, lebo uz to nevyzera s nou moc dobre, ale malym zatial neublizuje a dufam, ze ani nebude. vidim, ze ich mooooc lubi, len ona si neuvedomuje tie reci svoje niekedy. male to este nechapu a kym nechodia od nej nejak traumatizovane, tak to neriesim. ved ona je tak rada, ze je aspon s nimi, inac cele dni sama doma....

ja toto nechapem, ze niekto moze byt taky na svoje deti a vnucata, ako ty pises. ale mas stastie, ze manzel je na tvojej strane. su pripady, myslim, ze aj tu baby pisali, ale mala som aj kamosku, ze muz sa zastaval viac svojej mamy, nez manzelky....to fakt potom nejde. kamoska je uz rozvedena 😔

ma_se
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jenna7082
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jenna7082
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emjee
26. mar 2009

nebudem to pisat este raz - bud mate co povedat k teme svokra alebo sem nepiste, osobne veci si rieste v ip alebo mimo fora

lienocka235
26. mar 2009

jenna je to fakt na figu s tymi zakonmi.. nasa tiez tie lieky moc nebrala.. co mala.. a ona mala potom aj agresivne sklony.. takze tak..
ono je inak dopre ked je svokra len depsresivna ze ma kontakt s detmi aspon ju rozptylia...
moja ma tu schizofreniu ci take cosi... a ako niekedy sa dala.. /ako reci mala blbe ale nebola agresivna/ ale dost casto agresivna bola..
ale co narobime.. svojpravna je.. a ako si pisala.. donuti ju liecit sa a brat lieky. to nemozeme...

add ma_se skus poriesit svoje moznosti ake mas... zivot je prilis kratky na to aby sme si ho takto nicili..

jenna7082
26. mar 2009

moja je tiez schizofrenička...ale tych schizofrenii je vela druhov. a najhorsie je, ked sa to nelieči, moze sa to zhorsovat a nikdy si nemozes byt ista, co takeho cloveka potom napadne. preto sa o nu vsetci bojime. ale fakt, ako ju tam dostanes? uz len ked spomenu liecenie, vtedy sa hrozne rozculi...dohodnut sa neda. je mi jej hrozne luto. ked je na liekoch, tak sice nerozprava z cesty, ale zasa je hrozne unavena, utlmená, celé dni prespí a zas z toho nic nema.... 😔

a co tvoj svokor na to? on s vami tiez nekomunikuje?

lenka1108
26. mar 2009

moja svokra je alkoholicka.co je lepsie?ze vam vyvolava napita ako bomba a pyta sa ako sa vola mala a ked jej sto krat poviete ze nechodi do skolky ona sa 1000 krat opyta aka tam bola.ma 2x zvacsenu pecen uz ju aj hospitalizovali no ani vyhrazky ani donutenia od svokra nic nepomoze.proste ona vobec nepije a nam sa to vsetkym len zda...
ked mala moja mala 2 mesiace,vlastne prvy krat ked som snou dosla na sk a prvy krat co ju videla tak jej spadla bo ju hodilo od chlastu a malu neudraza.diky bohu stala nad gaucom a chybal vlasok mala by bola na zemi.
svaginej syn skoro skoncil pod autom na bicykli ked ho ako 3 rocneho nechala sameho vonku pred obchodom kym sla na pivo.no takze asi tak...inak ked neni ozata je celkom v pohode aj ked stoho chlastu jej to uz prepina...

lucaska
26. mar 2009

lenka1108, tak to musii byt hrozne.......a na liecenie by nesla???

lenka1108
26. mar 2009

no to nesla...uz jej to svokor vybavoval ale podla nejakeho zakona vraj ona musi sama chciet,co ona nechce...

lucaska
26. mar 2009

booze tak to nepochopim...............ani kvoli vnuucatkam?

lenka1108
26. mar 2009

ha...normalne som sa zasmiala.sak ani nevie kolko ich ma.svagrinej sa vzdy pyta iba na jedno a ma 2 a o mojej ani nevie kolko ma.minule asi mesiac do zadu sa ma pytala ze ,mala mala teraz oslavu 2 rokou ze?co dostala?ja sa divam ze tu mala pred pol rokom a to snou vtedy volala.no proste je na tom strasne zle.svokor neni nejaky moc velky dobrak ale aj tomu uz snej zasibava.radsej spava v dielni akoby bol doma a videl ju...ona si neda povedat...

lucaska
26. mar 2009

lenka1108,tak to je smutne..........ale zasa na druhej strane , clovek ked spadne do alkoholu uz sa z neho tazko dostava......... 😖