Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

leony83
2. sep 2008

jankajs, presne! rovno tam môže aj zostať. ked odišiel mal super náladu a ked sa vrátil tak sa tváril, ako keby sme boli cudzí. vôbec sa so mnou nebavil. toto si nezaslúžim a nebudem žiť v takom strese...

ma_se
2. sep 2008

leony83...mne sa to tiez stavalo,ked ex isiel k rodicom,tak stale vznikla len hadka... a raz ho tak opili a nakecali somariny,ze som myslela,ze medzi nami je koniec...ale ked sa nam nemiesali do zivota zili sme si velmi dobre...mali sme svoju pracu kazdy byt....vsetko co trebalo...isli sme kde sme chceli...proste pohoda...a to sa mi stavalo i ked sme prisli k nasim/tiez ked ex nieco vyparadil tak mna zjazdili nasi/...ex uz potom si na to tak zvykol,ze zacal toho zneuzivat a vyuzival to proti mne/nasiel si inu,a zacal sa chovat inak a nezaujimalo ho uz nic.../neviem,ale ked clovek ma taku povahu...zena nema sancu 😢 ,len najhorsie,ze to zasa odskace ta zena...

ma_se
2. sep 2008

...a druhova matka je tiez taka mrcha...pisala som to na inej teme...cakala na neho kedy pride z prace domov a vyrozpralala mu aj to, co som neurobila...mozes si to precitat na inej teme...

bubatinko
2. sep 2008

babenky dnes ma nas maly narodeninky a moji drahí svokrovci nesu schopni ani len smsku poslat alebo tak.... no uzasny zaujem maju 😠 ale ved ako sa do hory vola tak sa z hory bude ozyvat nie?? no nastvali ma tymto poriadne teraz...

miami
2. sep 2008

bUBATINKO,my sme pre tento problem skoncili 😉
druhym ano,a nam nie,ako nejakemu odpadu,a teraz nam je supeer 😉

leony83
2. sep 2008

bubatinko nie si sama. my ešte baby nemáme, ale ho už dopredu ľutujem, že nebude mať normálnych starých rodičov, akých sme mali my.... oni nás len využívajú, priateľa citovo vydierajú, že aký je nevďačný. tá p.. by najradšej zobrala celé naše výplaty, lebo priateľ musí "splácať čo doňho investovali".... my sme od nich nikdy nič nedostali. a stará vykrikuje, že akí sme nevďační...

bubatinko
2. sep 2008

ja som s nimi skoncila len moj drahy to nechape ☹ on stale nevidi ze aky su oni stale si obhajuje ich spravanie nechce otvorit oci ale ja sa uz nemienim tvarit ze je vsetko v poriadku zatial som vzdy bola pred nimi ticho ale toto je uz vrchol aj na mna ... viete ja sa snazim s kazdym vychadzat ale ked s niektorimi ludmi sa to neda..... je mi luto manzela hadam si to raz aj on uvedomi.... nas drobec je zatial maly nevnima to zatial ale raz bude a potom co mu poviem preco si ho babka nevsima ..... ona je len taka pretvarka poriadna ..juj az mi je zle z nich....

livika
2. sep 2008

Boze baby,nezavidim!
Ja mam super svokrovcov,velmi nam pomahaju!
Malej vela kupuju,zniesli by jej aj modre z neba.
A nam tiez,vzdali sa svojho bytu a isli k svokrovej mame,ktoru velmi nemusia,len aby sme mohli byt sami a nemuseli zhanat byvanie!!!!

leony83
2. sep 2008

ani ten môj ma nechce pochopiť. tá krava mu stále vypráva, že ja som zlá, lebo k nim nechodím a rozbíjam ich rodinu. Falošná p....! predsa tam nebudem chodiť, aby ma ohovárala a nadávala mi, že som jej ukradla syna.
už som u nich nebola 3 mesiace a včera mi cez priateľa odkázala, že mám ísť sa ospravedlňovať 😀 😀 😀 😀 😀

bubatinko
2. sep 2008

och ano to poznam ja som momentalne tehotna a som na rizikovom a svokrovci byvaju cca 250km daleko a mala meniny a ze musime prijst na oslavu tak som jej ja odpisla ze neprideme ze mi to moj zdravotny stav nedovoluje cestovat ona urazena tyzden vypisovala manzelovi smsky a plakala a fnukala ze musime dojst a take sprostosti no chapes to??? ja nie ona je asi nechapava abo co ked jej clovek normalne poviem sa tvari ze si vymyslam abo co ....

leony83
2. sep 2008

ja som teraz v 5. mesiaci. prerábali sme byt, ani jej nenapadlo, že by nám bolo treba pomôcť... ani som nečakala. ale čo je vrchol, že cez víkend sme upratovali po robotníkoch a ona nám zavolala a oznámila, že jej dcéru (30 ročná stará dievka) máme zobrať niekam, lebo sa nudí doma.... priateľ povedal nie, tak ona začala plakať a zložila telefon... je normálna ?!
priateľ išiel domov včera, aby to urovnal, no a pekne mu vyčistili mozog, došiel domov a nebavil sa so mnou....

miami
2. sep 2008

Livika tak to ti uprimne zavidiiim,ale v dobrom samozrejme 😉 😅
boze,presne aj toto bolo u nas babule,az kym sa manzel nespamatal,a povedal aj on Dost!!
drzim palce,a bubatinko:nestoji ti to zato aby si sa nervovala,ked cakas baby,ja viem,neda sa to ale trosicku premoct!!moooc drzim palceky 🙂

simaha
6. sep 2008

Ja mam taku svokru ako keby ani nebola.Nikdy nam nepomohla dokonca este od nas pytala a ked sa mi narodil maly povedala ze ju nic nezaujima len jej byt.Maleho videla len jeden krat ked sme boli na prvej vychadzke. Teraz ma uz 8mesiacov. Velmi ma to trapy myslela som ze bude mat radost z maleho ked vyplakavala za vnucatkom.Moj manzel ma z prveho vztahu jedno dieta a tiez nepozna svoju starku.

ilduska14
6. sep 2008

Caujte baby.Tak odkedy odišla svokra z návštevy, po tom ako som jej povedala svoje, ako som to tu predtým písala tak sa so mnou vôbec nabaví.Už sú to dva týždne.Predtým stále vyvolávala a ona robí v Rakúsku, chodí na dvojtýždňovky, tak mi predtým stále zavolala rozlúčiť sa a teraz šla včera preč a nič.Chvala bohu, aj tak by som jej asi nezdvihla.Mužíček jej vyčistil žalúdok, že nech nás počúva a rešpektuje našu výchovu, ale škoda že som nepočula presne ich rozhovor.Určite na mňa stará nadávala a potom obvolala celú rodinu, že akú má "super" nevestu.Ale to ma moc neštve, skôr sa bojím aby nenatárala voľačo mužovi a nakoniec sa nepostavil na ich stranu.Vždy sa ma doteraz zastal, ale ona je beštia a chlapi sú niekedy slepí voči svojim mamičkám.Pýtala som sa ho o čom presne hovorili, ale povedal že sa o tom nechce už baviť.Tiež som sa pýtala či na mňa nadávala a povedal že to je nepodstatné.tiež sa s nimi týždeň nebavil, ale potom im nakoniec dvihol tel. ale nebavili sa spolu ako predtým.Povedala som mu že ak jeho mamička najbližšie dojde nebudem nepriateľská, ale nech nečaká žiadne priateľské rozhovory.Takže 2 týžde "pokoj" a potom ma čaká stiahnutý žaludok ako vždy keď je doma že čo zas bude ☹ .

janka5861
21. sep 2008

tak ja sa pridam k teme svokra. Ja mam ohromnu svokru. Ked si vzdy na nu spomeniem ,tak sa natlakujem ako hrom. Ale co ma spon tesi,ze som neni jedina na tomto svete kto ma svokru riadnu trubu ako ja. Aj dnes som si vysvetlila s manzelom temu svokra a tak som sa na nej vytocila,ze keby ju mam pri sebe asi by sme nedopadli dobre. Nas vztah je uz na urovni,ze o sebe vieme ze sa neznasame. Hlavne ma stve to ako sa snazi vnucovat mojmu synovi,ked o neho nejavila od maleho babatka ziadne zaujem ..... je to falosna zena. Jedna nevesta sa snou uz nebavi,druha ja kaslem na nu a ked u nich byval jej zat ,jej bajecnej dcerenky muz ,ten jedol tabletky aby to prezil .... och neznasam ju

ilduska14
22. sep 2008

janka, to ste na tom dobre, keď aj iný majú k nej taký postoj ako ty.Aspoň nie si v rodine sama kto ju neznáša.Ja to mám blbé som jej prvá nevesta tak čakám kedy sa švagor ožení a aj jej druhá nevesta zistí čo a ako 😅 Keď o sebe viete že sa neznášate aspoň sa ani jedna z vás nepretvaruje.Moja sa predomnou tvári ako ma má rada a po rodine na mňa nadáva.aspoň že môj mužíček vie aká je a stojí pri mne.ale je to predsa jeho mater a niekedy aj keby nemal jej veľa vecí prepočuje a nechá tak.ja by som si to od svojej mamy nenechla.no nevadí.akurát som s ňou v štádiu, že sa asi už spolu nebudeme baviť ako voľakedy, predtým som pre ňu bola dobrá poslucháčka, aj keď trepala bludy som ju počúvala, teraz končím.janka držím palce, aj keď to znie kruto, ale najlepšie by bolo keby definitívne vypadli a našich životov a vôbec nás nekontaktovali.no mne by sa uľavilo 😅

janka5861
23. sep 2008

idus urcite mate pravdu,keby ju uz vobec neuvidim. To ze nema rada mna mi neprekaza . Ved v podstate ani ja ju.To ze kasle na svojho syna a v podstate mi neprekaza . ale to, ze pokial som bola tehotna a bolo treba vela veci nakupovat malemu a mne pomoct s doktormi, tak vsade rozhlasovala ,ze to bude zase treti chlapec... absolutne ju netrapilo ci vsetko zvladame . teraz ked sa narodil nas syn sa zacala hrat na babku . ale to slovo jej vobec nesedi ,lebo nas drobcek to citi ako sa k nemu chovala a ked ju vidi , tak strasne place az ocervenie a nie a nie zastavit. a to ma uz rok. Pri nikom inom to nerobi. Vlastne v podstate sa zobudila az teraz ,ze je babka ale pre mna je neskoro. Pokial bude nas drobcek vacsi a bude ju chciet kontaktovat ja tomu nebudem branit ale dufam,ze pride na to sam aka je to falosna zena. Len priklad ,ked som prisla na navstevu tehotna v 5 mesiaci ani vodu mi nedala napit. Tak na poslednej navsteve som jej to vratila. hned sa stazovala muzovi ,ale ten si zastal mna a dal ju do smutku ... proste je to truba

ilduska14
24. sep 2008

janka, o tom to je, že sa stále hrajú na niekoho iného a tak ako im to práve vyhovuje.Keď ti ona urobí niečo a nič nepovieš a potom jej urobíš ty to isté tak si najhoršia.Pritom si neuvedomí že to isté ti urobila predtým.Presne ako moja.Keď nám ona robí zle tak sa nič nedeje, veď ona robí všetko dokonale a keď chcem aby to nerobila tak som najhoršia. 😠 Oni sú úplne mimo reality. 😖 Tak to ti malý krásne vycíti kto za to stojí a kto nie.Moja zatiaľ nemala na ňu čas takto reagovať, lebo stará jú videla dokopy 4 krát, ale keby tak reagovala určite by povedala, že malú proti nej huckám. 😠 Ale deti vycítia všetko.A keď má raz niekto negatívne vyžarovanie a negatívnu auru, tak ju má a to bábo ináč reagovať ani nemôže.Musí sa nejako brániť. 😕

jenn
24. sep 2008

ženy tak ja sa k vám pridám , som teraz akurát taká nabrúsená na moju svokru že až až , stále opisuje ako jej záleží na vnúčatách , má iba naše baby , až tak že im nevie ani len zavolať ako sa májú a prísť pozrieť? nehrozí , nevie zdvihnuť zadok z gauču ani keby čo bolo , ešte chodí do roboty , ale keď je doma , to ste ešte nevideli , tá že na hovorím sa raz k smrti prespí , buď je v robote alebo stále spí , ja som už naňu doslova alergická , mala v lete dva týždne dovolenku a to prespala , staršej dcére zakaždým toho naslubuje že pôjdu tam alebo tam a nikdy ju nikde nezobrala doteraz.Aj teraz sme tam už 3 týždne neboli , baby sú choré , vie o tom a zavolať alebo prísť? kdeže. Som jej jediná nevesta , vždy som jej upratovala lebo ona je prvotriedna bordelárka , pomohla jej navariť , išla do obchodu a nikdy som nič zato nečakala. Manžel má ešte dve staršie sestry - staré dievky ktoré mamička dodnes obskakuje , no už teraz majú priatelov a samozrejme ich svokra všetkých ospevuje pred celou rodinou , hlavnavec že nič neurobia a na nás si ani len nespomenie. Kašlať na nás , mne ide o tie deti , najviac sa smejem keď ide niekto okolo a my sme na dvore rýchlo berie jednu na ruky a tvári sa aká je dokonalá babka , zájdu a ide do vnútra spať , by ma vtedy rozpučilo 😠 tomu sa hovorí ideálna starká 😀

ilduska14
25. sep 2008

jenn, tak aj ty máš dobrú pretvarku svokričku 😉 Ale z časti máš šťastie, lebo keď spí aspoň neotravuje 😉 Predstav si že by bola stále pri tebe a večne ťa poúčala a do všetkého ti hovorila.Radšej nech pekne doma buvinká a budí sa len do práce, najesť sa a na vécko. 😀 Moja keď som bola tehotná vravela, že príde každé dva týždne pozrieť malú.Chodí na dvojtýdňovky do Rakúska.Je pravda že sme sa pohádali, ale ona sa vie zaliečať keď niečo chce a robí sa akoby sa nič nestalo.A malú videla skoro pred 2 mesiacmi.Včera volala že príde piatok, ale muž je celý deň preč tak jej povedal že nemôže.Ja som povedala že ak on nebude doma neželám si aby chodila.Tak povedla že potom nič, lebo inokedy už čas nemá.Tak je doma dva týždne a má čas len 1 deň.Totálna krava.Ale ja sa teším že nepríde, aspoň bude aký taký pokoj.Len to že ona oxiduje aj na dialku.Tak sa moja teš, že tá tvoja prespí celý deň.A to že priatelia jej dcérušiek sú tí naj naj, to je normálne.Nevesty sú stále tie najhoršie.Z toho si nič nerob.Tak ti držím palce a hlavne pevné nervy. 😀

depecko
25. sep 2008

tak baby to vám závidím,jedna svokra spí,ďalšia sa nezaujíma.Moja zase ani asi nespáva,stále dačo musí robiť a samozrejme vyžaduje to aj od ostatných.A chodí často a stará sa do všetkého.Býva blízko nás. 😝

mamutka
25. sep 2008

decepco, to je blbe, ja by so si kupila rotwailera 😀
ked ho slusne s laskou vychovate, bude vas aj deti lubit ako kon ale ked uvidi svokru......psi tomu rozumeju, neboj, teda aspon u nas pes vzdy vycitil kto je aky a veru falosni ludia k nam prestali chodit.
skoda ze s manzelom byvame v malom byte a psa mam u rodicov 😒
je to mimo temy, ale psovi vysvetlis 2-3 krat a chape, svokre 100+1 krat a vyssie a stale nedoteka...... cim to moze byt
😨

depecko
25. sep 2008

a keď vysvetlíš,tak spustí slzy,že akože jej ubližujeme. 😠 No skoro som slzy spustila aj ja ale od zlosti. 🤐 Napísala by som knihu o tom všetkom,ale to asi každá z nás.

depecko
25. sep 2008

mamutka pekne si mi skomolila meno, 😉

jane79
25. sep 2008

ahojte dievčatá, to je ale super téma!!!!! 😀 ja by som svoju svokru bez milosti a mrknutia oka dokázala zastreliť, tak ju maáám rada. Ked som začala chodiť so svojim manželom, on mal 17 a ja 19, načapala nas spolu v parku, on dostal bitku, mne vynadala a na druhý den prišla k nám a vynadala mojej mame, aby som jej ho nechala na pokoji! nepomohlo! manzel hned po vojne vystúpil z vlaku a nastahoval sa k nám. Dlho bolo zle, že som im ho ukradla, roky plynuli, mnžel k nim začal chodiť, predsa su to rodičia, bol ešte mladý. Mňa k nim zobral prvý krát po 3 rokoch, a to som od tial utekala s plačom, čo sa do mna znovu pustili. Potom po dalších dvoch rokoch, a od vtedy k nim chodím/ a strasne nerada/. Po 7 rokoch, čo sme boli spolu, som zostala tehotná, svokru skoro trafilo, že čo sme to len vyviedli??? 😲 Ja som mala 27, manžel 25! Celé tehotenstvo na mna len zazerala, ani raz sa neopýtala, či je všetko v poriadku, len stále lamentovala, že to bude chlapec, lebo ona má 3 synov, a teraz 3 vnukov, chcela vnučku. Malý má teraz dva roky, ani raz ho nepovozila v kočíku, ani raz ho nepovartovala, ani raz si ho nezobrala von. A u nás bola akurát na krstiny a ked mal malý prvé narodeniny. Ale najlepšie na tom je, že sa stále manželovi stažuje, že jej ho nedovediem ukázať, nechcem im ho požičať. A malý ju nenávidí z celého srdca ako ja! a budem hnusná a dúfať, že to tak aj zostane. 😎

mamutka
25. sep 2008

depecko, hanbim sa ☹
ale priznaky tehotenskej demencie pozorujem uz veelmi dlho, uz aby to skoncilo 😝
ale maly uz tak kope, akoby sa chcel odrazit od rebier a sup ho von, ved Dr.aj vravela ze budeme asi semptembrovi este.....uf
a potom pride moja zlata svokra na navstevu 😀 asi pozvem v ten isty den aj nasich aj so psom a psa a svokru dame na balkon, ibaze kazdeho z ineho dovodu
depecko, mne sa to smeje, ta moja byva cez 300 km od nas, vidim ju obcas, mas to horsie, aj ked ta moja zase lubi vylety - sadne vecer na bus a rano o siestej zvoni......

jane79, moja striga ked sme spolu chodili, tak som bola velmi nevhodna, tiez starsia od jej synka, do kostola nechodim, aj ked si myslim, ze sa drzim prikazani lepsie ako ona, a som hnusna materialistka - lebo nezijem duchovne, ale len na materiu hladim - skolu mam, v robote sa snazim, a naco, ved zene ma stacit ked zaraba 10 tis. , to kolko podnajom v BA stoji ona nevidi. A so psom sa rozpravam, no fuj!!!
Kolkokrat ta dosla do BA ako prekvapenie, rano o 6 v sobotu zavolala frajerovi z budky, ze dakde stoji, ulicu nepozna, nech ide po nu.........my sme mali naplanov.vikend, ale co uz, musela som sa zdekovat.....
raz sa dovalila takto v piatok vecer, daco mala synovi poslat busom, ale s balikom vystupila aj ona! 3 hod do mna v novembri hucala na stanici v tej zime, teda prvu pol hodku viedla monolog, ja so slusnosti sa snazila pocuvat, ale ona sa nevie vyjadrit, s tou jej ZS a tym, ze nikdy nic neprecitala, okrem katol.novin. Tak som hovorila ja, slusne, napr.som povedala, preco krici na syna, ze ju nepozyva na vikend do BA, ved on popri praci studuje a v sobotu je cely den v skole, ze by mohla byt hrda na to ako zvlada skolu popri robote... a ona na mna zvysila hlas, ze to ako rozpravam, to nie jeho zasluha, to jezisko mu dava! chapes? ten chlap sa nadrel, lebo ona ho nemienila nikdy ani korunou podporit, VS mohol urobit, nestalo to vtedy vela, lebo ani na intrak by nemusel, blizko mal k domu, ale ona take nepodporuje, mal ist za farara....
teraz sme manzelia, skolu skoncil, pozval ich na oslavu - veceru vonku a ona vsetko odstrkovala, ze to taketo plytvanie zbytocne - akoby to ona platila - tak mi bolo muzika luto ☹
od leta som ju videla dva krat, vzdy zacala bliakat na muzika koli debiline, on hlavu v dlaniach, radsej uz nic nevravi, ona ju hlucha v tomto...on hra mrtveho chrobaka aby ju snad od jedu nezabil, ale ja to nezvladnem....
ja jej po tej hube bezohladnej raz iste dam....muche by som neublizila, ale ona je taka klamarka podla, kruta, manipulatorska mrcha.......
myslis ze mna sa dakedy spytala ako sa citim v tehu?
raz mi zavolala - tento tyzden, uz som inde opisaovala ako sa neozvu, sme manzelmi rok a pol a len muzik im vola, lebo im vraj nevystane na telefonat........dobre vieme kolko maju prachov, ale nech...
nuz zavolala mi, lebo sa jej donieslo, ze sa mi nepaci, ze sa ani neozvu, hovor trval cca 30 sekund!!! spomenula, ktori vsetci svati ma maju ochranovat a mam povedat jej synkovi, ze mi volala - to pripomenula dva krat.
ja som jej skocila do reci, aby som jej povedala, ze az na obed vstavam, lebo som v noci nespala, chcela som sa bavit preco rozhoduje o tom kedy krstit a kto bude krsna, ale nenechala ma, dokoncila tych svatych a zlozila..........
potom povie muzikovi ako nas lubia......nenavidim falos, neznasam jej pohlad, jej masne neumyte ruky, jej spinave riady, vsetko.......ale raz bola aj mila, normalne hovorila daco asi pol hodku, mozno bol spln alebo co, ja neviem...
sorry, moc som sa rozohnila, stale to mam dobre, ze byva tak daleko......aj ked......ked sa nebude vediet o seba raz postarat, komu sa hodi na krk - synacikovi, dcery na nu seru, potom sa obesim,.........

jane79
25. sep 2008

to ja som zase na druhú stranu rada, že k nám nechodí. a to som zabudla napísať, že bývame od seba možno kilometer, ale pracuje tu vedľa nas v pohostinstve ako kuchárka. Stačilo by jej prejsť 10metrov cez cestu a za malým by mohla chodiť 10krat za deň. Tiež je to falošná histerka. Malý ju tak mláti, ked tam sme, nesmie sa k nemu ani priblížiť, a ja sa len v duchu smejem. Všetku tú nenávisť po mne podedil 🙂 🙂 🙂 Manžel ma ešte staršieho a mladšieho brata. Ten starší býva na kanaroch, utiekli odtialto kvoly nim, ten mladší je ešte slobodný, a kedže najmladší, tak ten može všetko, fraj rka u nich spáva od 16 rokov, a ta sa jej , neechápem prečo páči. Ale asi preto, že je tichá, neodvráva, strká sa jej, a jej otec chodí slopávať za svokrom, tak to bude asi dobrá partia.

depecko
25. sep 2008

uf mamutka,svokry sú už takééééééééééé.Ty však máš mať o chvíľu bábo,tak sa šetri.To je fakt na veľkú knihu s tymi svokrami.Vieš,ja som katolíčka,ale takéto prehnané správanie..že Ježiško dá,iste dá,ale aj ty sa musíš snažiť.Ono to nie je len o tom chodiť do kostola a spomínať všade svätých 😒 Ja mám tiež niekoľko príhod...Len komu by sa to chcelo čítať. 😀

depecko
25. sep 2008

moja je kombinácia opice a chameleónky 😀 😀 😀 😀