Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

jonatanka
9. mar 2009

stanusa dokazov mam kopec smsky maily je toho kopec, a navyse jeho mama ho tiez hucka, nikdy som nebola u nich velmi vitana

stanusa
9. mar 2009

fíha ty máš dvojičky 🙂 priznal sa?

jonatanka
9. mar 2009

stanusa este sa nepriznal ,mam pocit ze je zbabely ale do kedy ma chce takto tahat za nos netusim

sofik
9. mar 2009

jonatanka ak máš kam íst alebo máš svoj byt tak od neho odíd, stojí ti za to? Ja by som ho hned nechala a odišla preč aj s detmi, takéto veci ti robit poza chrbát. 😠

jonatanka
9. mar 2009

nemam kam ist, ale je to otazka casu kedy odidem, hned ako najdem nieco na byvanie utekam, pocula som ho telefonovat s jeho vyvolenou, ze nechce nechat deti na ulici kolka velkorysost 😠

sofik
9. mar 2009

to fakt, tak to je k...t, neboj možno si časom nájdeš vhodného otca pre tvoje deti a nie záletníka 😒

jonatanka
9. mar 2009

sofik najblizsi chlap, ktory sa ku mne priblizi utrpi zranenie, je to sviniar podporovany svojou mamou, ked si predstavim ako sa jej stazuje ze ja som ta zla a on chudak pri mne trpi a ona mu pritakava, podvedome rozmyslam kde je sekera..., je to hnusne ale nemozem si pomoct

jankajs
9. mar 2009

... a u prokurátorky by som navrhla najvyššie výživné... keď je taký veľkorysý... 😠

jonatanka
9. mar 2009

no byt ktory vlastnil, radsej daroval otcovi ako detom, nejdem vytahovat spinavostiale on "nema" peniaze na zvys, vyzivne by nebola asi velka vyhra

jerry
9. mar 2009

chcela som reagovať......ale nemám slov...... 😕 😕 😕
teda tých slušnejších učite

tiež moju svokru nemusím, a jej synáčik ma už pár mesiacov riadne nas---a 😠

Adam a Eva boli najšťastnejší pár, nemali svokru...

sofik
9. mar 2009

jonatanka a ty bývaš u svokry? ja by som pri nich nevydržala 😠 nemám síce najlepšiu svokru ale aspon priatel je na mojej strane 😉

jonatanka
9. mar 2009

nie byvame sami, bol to priatelov byt, teraz ho darovacou zmluvou previedol na otca

sofik
9. mar 2009

na otca? 😕 ved má deti nie 😠 to je poriadny blbec, ked je taký velkorysý tak to mal prepísat na nich 😖

jankajs
9. mar 2009

fúha, tak to je blbé /ten byt/, sama ťažko čosi zoženieš, deti sú malé, peňazí tiež nemáš nazvyš a do práce... no neviem... skôr to vidím na návrat k rodičom.... svojim... svokrovci sú o ničom, najlepšou vizitkou je ich podarený syn. Len či tá "nádejná" nevesta myslí na to, že sa jej ľahko môže stať to, čo tebe 🙄

jonatanka
9. mar 2009

jeho mama a otec su pre neho viac ako ktokolvek , bola som blba ked som si myslela, ze miluje mna, nedajboz deti, nesuhlasim s jeho mamou tak nie som dobra, treba ma vymenit, tak nejako mi to pripada

boze kolko urazok od nej som ja uz vytrpela, kolko velavravnych pohladou typu si blba nechaj to na mna, vzdy mala sposob ako ma urazit ale ja sa viac nenecham urazat vsak som jej kvoli tomu doktorovi pekne od srdca povedala, tak sa mi ulavilo

sofik
9. mar 2009

presne tak - v dnešnej dobe sama na 2 malé deti, to bude poriadne tažké zo začiatku ☹

jonatanka
9. mar 2009

som blba ja ho stale velmi lubim, len keby uz prestrihol pupocnu snuru bola by som ochotna odpusti ale nie zabudnut, nie som za riesenie nevera za neveru ale toto velmi boli

sofik
9. mar 2009

chápem ta ale vidíš aké je to z jeho strany, chceš sa s o neho delit s inými? A s matkou to on riešit nebude asi nikdy 😒

jonatanka
9. mar 2009

uvidim ked nam obom vychladnu hlavy riadne sme sa posekali a nejaky rozhovor neprichadza teraz do uvahy navyse je teraz v praci, rano je mudrejsie vecera

sofik
9. mar 2009

jonatanka radšej sa porozprávajte ako dalej a potom uvidíš - nech ti vysvetlí ako si to predstavuje dalej 😉

jonatanka
9. mar 2009

len sa musim ukludnit ja som akasi podrazdena, hned vybuchnem, sofik dakujem, ze si popisala aspon sa mi ulavilo, deti sa budia tak idem zajtra sa ozvem

sofik
9. mar 2009

ok, len klud lebo deti to cítia a držím palce 🙂 Dobrú noc 😵

mikike
9. mar 2009

ahojte kocky, vzdy som si myslela ze som asi jedina, ktora ma najhorsiu svokru na svete, ale vidim nie som sama..
nenavidela ma, stale mi ublizovala az kym neprisla druha nevesta, ktora byva s nou dodnes v ich dome. Mozno je to az neuveritelne, ale sa uz aj pobili. a teraz chodi ku mne plakat a stazovat sa, dokonca som od nej dostala na narodeniny zlaty prsten, fuj ani nenosim...

jankajs
9. mar 2009

mikike - tomu sa hovorí "prišiel na psa mráz" 😀 Teraz ťa vie oceniť. Dokonca ťa vyvažuje zlatom 😀 😀 😀
keď dostala jednu poza uši, asi jej svitlo... že je riadna hviezda, keď s ňou nemôže vyjsť ani druhá nevesta. Mala by sa nad sebou zamyslieť, ale takí ľudia si myslia, že oni sú OK, len druhí im ubližujú. Čo už... 😖

ilduska14
10. mar 2009

mikke,voľačo podobné sme zažili v rodine.otcov brat sa oženil a jeho manželka raz povedala mojej mame aj mojej tete,že prečo sa tak chladno k svokre správajú /ako k mojej babke/.ze by sa mali zamyslieť a zmeniť k nej prístup.to jej ešte strážila dieťa,tak jej bola asi dobrá. 😀 potom začali spolu bývať a teraz je kôli svojej svokre na práškoch. 😉 boli tam brutálne hádky denno denne.je to trošku opačný prípad ako váš,ale ponaučnie je asi to isté.a moja babka je asi typ,že ja som najlepšia,všetko viem najlepšie a keď je u nás tak diriguje ako vojačka.no niekedy ozaj na nevydržanie bola.ja už doma nebývam,ale dobre sa pamätám na tie časy. 😀
jonatanka,držím ti palce aby si to vyriešila.ale z toho čo píšeš tak mám pocit že pokiaľ on mamu bude mať dovtedy to bude jeho ikona a nikto jeho názor nevyvráti.ani ty ani žiadna iná žena.človek má proste svojich rodičov rád / teda poväčšine/ ale aby bol niekto takto k mame prirastený to je už choré.skús sa ozaj s ním porozprávať tak poriadne a uvidíš na čom si.

bora8
10. mar 2009

no kočky ja som zvedavá na reakciu mojej svokry, lebo ja nastupujem do práce na budúci týždeň - ale len na dva dni a potrebujem jedno poobedie postražiť malú - tak som porosila svoju skoro švagrinú (ona žije s mojou svokrou v jednej domácnosti) a nie svoju svokru .... som fakt zvedavá, určite jej to bude vadiť, ale od vtedy čo je pohodlná sa mi postarať o syna tak jej deti neponúkam, tak či tak sa mi o ne stará poväčšinou moja mamina, ale zrovna tento deň nemôže...... moja svokra totižto už teraz malej, kt. má 5 mesiacov vykladá ako si ju bude brať na prazdniny..... 😠 ale že nezoberie syna a stále mu to slubuje ma už štve 😒

mikike
10. mar 2009

bora necitala so tvoje prispevky, tak neviem áky dovod mas nedat jej malu. Ja by som sa na jej mieste urazila, mozno aj tvojmu manzelovi to bude boliet. Skus jej raz dat, a potom uvidis. 🙂

bora8
11. mar 2009

mikke ja by som jej ju dala, ja s tým problém nemám, ale ona nechce vnuka, lebo je pohodlná tak neviem prečo by som jej mala núkať malú

mikike
11. mar 2009

bora tak ju nedaj, no ja by som skusila potom tie prazdniny, a potom uvidis. Preto ti to pisem, lebo aj tebe dobre padne niekedy vyjst s manzelom na kavicku, a pod. a mozno sa bude aj svokra tesit, len nech nie je pohodlna!

bora8
11. mar 2009

mikke ja by som jej syna dala veľmi rada, on tam chodí strašne rád ale keď si ona nepovie, aj keď sme jej s manželom hovorili..... a on doma plače že chce ísť k babke a s ňou to ani nehne.... alebo idú od nás a on sa im zatvorí v aute a odmieta odtiaľ odísť, lebo chce ísť s nimi.... a zasa nič.... ☹ je mi ho ľúto, a ona stále slubuje, neboj zoberieme si ťa.... ale nabudúce..... a takto napríklad slubuje od začiatku decembra že si ho zoberie na víkend.... 🙂 tak som sa rozhodla že už sa nevnucujem - seba a ani deti.... kebyže to deťom neslubuje a stále o tom nehovorí, ale scény z toho robiť nebudem, len ma to mrzí..... on nie je zlá, ak fakt nemám toho malého kam dať tak si ho zoberie (naposledy v lete na 3 dni) ale proste jej to nevyhovuje, ona má iný životný rytmus a nevyhovuje jej že malý vstáva skoro ráno a ona až o 9 hod. tak je z neho unavená....