Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

miami
9. aug 2008

Mayap,nic si z toho nerob,viem,neda sa to,ale najlepsie je vykecat sa,a trosicku sa ti na dusi ulavi.
odstrel? 😀 😀 😀 aleee hadam nebude

mayap
9. aug 2008

didusa.risulo , no mne sa už nepodarilo otehotnieť. a to sme okrem umelého oplodnenia vyskúšali všetko 😔
potom som si povedala, že už stačilo a okrem toho mne adopcia vôbec nevadila. veď nezáleží na tom kto dieťatko porodí ale kto ho vychová. nechcem nikoho uraziť ... 😅

miami, aby sa mne uľavilo, tak to by som písala toľko, že vy ostatné by ste si ani neškrtli... 😀 😀 😀 😀 😀

ale toto je fakt dobrá stránka. mám pocit, že mnohým sa uľaví, keď zistia, že nielen ich svokra je beštia. 😎

miami
9. aug 2008

tak to urcite MAYAP,ze sa ti neulavi tak,ako by si si predstavovala,to mas pravdu,aj ja som rada,ze nie len moja je bestia 😅 😀 😀

didusa.risulo
9. aug 2008

jej ahoj miami, dala si mi dobry tip na stranku, chodim sem ale svokry som zatial nenasla, tak vdaka tebe som zas spoznavam ine baby

no mne uz maly hajinka, aj som zaspala s nim, ale som sa zobudila a manzel isiel na ryby, dnes sme dostali spravu ktora nas trosku sokovala a sme aj smutny z nej, ale riesime to, dokonca jeden cas sme mali dnes problem s tatrami z tou dovcou, ale to som uz vybavila a uspesne tak sa predsa ide a aj super partia, nasi stari dobri kamarati, co sa snimi pozname uz dlho a aj nase deticky idu

maya presne ako pises podstatne je ako si deti vychovas a ked je v srdiecku vela lasky tak samozrejme ze sa dostava detickam,

miami
9. aug 2008

didusa,aj moj je na rybach, a moc zla sprava? 🤐
som rada,ze sa ti paci,ale uz budem 🤐 aby som nenarusila nasu temu Svokry 😅

kazda z nas si nieco vytrpi,,

didusa.risulo
9. aug 2008

peco budes 🤐 ved pohodicka

miami
9. aug 2008

vsak lebo to je tema svokry,vies..
a ta tvoja?

didusa.risulo
9. aug 2008

idem si ja spravit asi nie kapucinko ako som mala v plane ale kakao, mam chyt neak, a inak ja si budem musiet ist spravit teh.test pre odochodom do tatier, pretoze chcem pokracovat v baleni lebo mi vychadzaju na tatry a to som nerada ale citim sa zle, mam ranne a vecerne nevolnosti a dnes nastupila aj kyselina, to som mala aj s riskom , a aj rano tak zle mi bolo, som myslela ze sablu hodim a len by som spala,no hruza, takze spravim testik aby som mala istotu lebo keby som bola tehu a pokracovala by som v antikoncepcii tak to by nebolo dobre vobec, mavala som falosne poplacho ale taketo nie, a je tu moznost aj ze mi nezabrala antikoncapcia ako mala, ja to totiz beriem ako sa mi chce 3 mesiace beriem potom 5 mesiacov neberiem a potom zas si nasadim a z tohoto moze byt akurat babo

didusa.risulo
9. aug 2008

moja? nocna mora, do slova a do pismena ale aj svagrinne a spol.ja som sa totiz rozhodla nezucastnovat rodinnych akcii a tak ale to aj moj syn tam nebude chodit lebo do neho potom tlacia vselico mozne len jedlu sa to nepodoba a tak radsej bude dom so mnou ako keby som mala doma bit na ihlach ze co to tento krat mojmu synovi davaju jest

miami
9. aug 2008

noo,aj k mojej bestii patri svagrina,druha je v pohode 😉

didusa.risulo
9. aug 2008

u nas neni nikto v pohode
teda u mna

miami
9. aug 2008

hmm,u nas aspon niekto,celkom 😒

junovka
9. aug 2008

ahojte 😉 🙂 Tak, vidim, ze ste uz zacali 😀 😉

miami
9. aug 2008

ahoj junovka,noo zacali 😝 😅
co uz s nimi narobime,ked su take popularne hvezdy 😝 😀 😀

hilii
9. aug 2008

Ja nemám svokru a je mi to velmi lúto.Môj svokor sa druhý krát oženil a zobral si beštiu.Aj to je slabé slovo.Mohla by som o nej písat aj do rána a neulavý sa mi ešte.Nikdy deti nemala je to stará dievka(bola)a tak to aj vyzerá.Ja sama ja sama.

miami
9. aug 2008

hilii,bestia ako bestia 😀
nema

didusa.risulo
9. aug 2008

ahoj hili tak ty mas len jeden prispevok?si tu nova?tak napis aspon v skratke,

inak sa tu pekne rozrastame az na...co uz , keby sa aspon pisalo k veci 🙄

miami
9. aug 2008

dida,coo? to o kom?o com?

hilii
9. aug 2008

Miami nerozumela som tomu.Hej som nová.O sebe nenapíšem vela lebo moja švagriná tu chodí a môže si to prečítat kedže sa to nedá zmazat dodatočne.A môj svokor už ma neznáša dost to mi stačí.Ved ani svoje vnúčatá nepozná čo k tomu dodat. 😠

junovka
9. aug 2008

didusa, chcela som reagovat na to, ako si pisala osvokre, ze sa bojis, aby ti do maleho nentrepali hocico....presne aj ja mam tento problem u svokry.Som povedala, ze Nely nenecham u nej na minutu samu, pokial nebude mat 3 roky, lebo viem, ze tiez by mi do nej natrepala kadeco a ani mi to urcite by nepovedala.Ja neviem, ja stale hovorim, ze dnesne svokry prespali dobu, CO SA TYKA PRIKRMOV a preto ich volam "STARE SKOLY" 😒

didusa.risulo
9. aug 2008

inak baby sme smirovane, len neak sa boja ist hlbsie do temy 😀

ahoj junovka, som myslela ze pocas dna prides a ty nic

inak baby aky ste mali dnes den?
uprsany ako tu u nas?
my sme boli v meste pokupit este neake veci, kupila som si navlecky vysnivane, botasky s manzelom,sebe podprdy,nech som kocica v tatrach 😉 vystihla som akcie na avivaze, super som sa potesila,potom sme isli na obedik, manzelik pozval, tak sme napapali, prisli domov, maly spat hned, ja upratala,potom vybehli na ryby pozriet s malym...a tak dalej az kym nezazvonil zvonec a rozpravky bolo koniec a mly uz chrapkal v postielke 😔

jonatanka
9. aug 2008

no idem si aj ja ulavit, draha svokricka dnes volala, aby drahy prisiel s detmi - samozrejme bezo mna. ja nie som vitana. a hnevam sa uz aj na svokra ma dvoch synov, ten jeden byva dokonca na tej istej ulici ako oni, ale on len toho mojho zvolava ak potrebuje nieco.

miami
9. aug 2008

didusa,nereagujes na mna?
hilli ako ze nechapes? vsak bestia ako svokra a bestia ako si napisala,druha zena tvojho svokra

jonatanka
9. aug 2008

zabudla som povedat ze on potrebuje pomoct 3 krat denne 7 dni v tyzdni,ale starsiemu synovi nikdy nepovie zato ten moj lieta hore dolu ako Ratafak Plachta 😠

didusa.risulo
9. aug 2008

junovka moj syn aj ked bude mat 3 roky tak mu spravi hranolky take ze mast po papuly stekat, a to akoze cholesterol nikomu nic nehovori tam ale hlavne ze sa nan liecia, najradsej by som bola, keby moj manzel sa snimi vobec nestykal, viete aka by som stastna?a vam poviem ze teraz som ja bestia ale ked sa nahodou vadia manzel s nimi ich rodinou ja az tak vyskam od radosti,mrcha som, ze?ako ma niektore nazvali

junovka
9. aug 2008

jonatanka, presne aj moj svokor je taky, ze ked daco potrebuje, tak len moj manzel a , a ze ma druheho aj syna, tak ten nikdy nic.A co sa taky toho, ze nie si vitana...to ako vies??,to ti povedali??? 😖 😕

didusa.risulo
9. aug 2008

miami reagujem neboj moja

jonatanka
9. aug 2008

stala som pri nom ked volal a o mne ani slovo, mna nepozvala volala len jeho a deti

didusa.risulo
9. aug 2008

ja svokra nemam ale za to moja svokra ked nieco potrebuje tak len moj muz, a pri tom ma este svagra co tam je cely vykend,potom este dvoch

didusa.risulo
9. aug 2008

jonatanka IP