Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

tilly
21. aug 2006

ja som sa zas musela vydávať v evanjelickom kostole, lebo "v katolickom by muža o všetko luteránske pripravili " 😀 😀 😀 no aspoň by nebol tak lakomý 😀 ale nie, nie je, len sme sa smiali, lebo môj muž chodí do kostola akurát na vianoce... ale horšie bolo, že som musela tajtrlíkovať proti svojej vôli, inak by mi ten evanjelický kostol nevadil, len keby sme tam boli len my, ale ona robila také hysterické výstupy, že som jej ustúpila, dodnes to ľutujem a odvtedy ju nemôžem ani cítiť...

mamus
21. aug 2006

Tak a dávam hádanku. Viťaz berie všetko. 😀 Dievčatá, viete ktorá svokra je najlepšia? Čakám správnu odpoveď. Výherca získava bobríka trpezlivosti.

jablko
21. aug 2006

odpoveď pre mamus:
...studená?... 😅

ukana
21. aug 2006

mamus...svokra tvojej nevesty??? 😝

ajap78
autor
21. aug 2006

ta ktora spi 🙂

kaciatko81
21. aug 2006

alebo mozno taka, ktora nezabudla, ze aj ona bola nevesta tej svojej svokry 😉 a mozno si s nou tiez uzila svoje 😅

ajap78
autor
21. aug 2006

no mamus nenapinaj nas 🙂

mamus
21. aug 2006

Mala by som byť ješitná a povedať že vyhráva ukana, 😀 ale bohužiaľ, bobríka získava -jablko 🙂 Gratulujem.
ajap - pamätaj aj spiaca svokra môže byť netvor - čo vieš čo ju v tom spánku napadne? 😀

ajap78
autor
21. aug 2006

preboha, to som jej nemala davat tie rohypnoly ??? 😀

alexandra
21. aug 2006

ajap ked si jej ich dala dost, vyhravas aj Ty 😀

ajap78
autor
21. aug 2006

😀 to sa neda takto naraz, musim zvysovat davky postupne 😀

alexandra
21. aug 2006

ajap sokova terapia 😀

kaciatko81
21. aug 2006

ajap, ale daj pozor, aby sa nestala odolnou 😀

ajap78
autor
21. aug 2006

vidite? to ma nenapadlo 😀 budem to musiet nejako premysliet 😀

jablko
21. aug 2006

😀 😀 😀 😀 😀 vdaka, mamuuus 😉

rabiva
21. aug 2006

ahojte zienky... zaujimava tema 😀 Moja svokra byva hned vo vedlajsom vchode 😖 no co dodat... 🤐 chodi na kavu v papuckach, prip. dojde skontrolovat co som varila 😠

ajap78
autor
21. aug 2006

tak toto ma rozosmialo rabiva 😀 keby sa tak chcela vymknut a ty by si sa pozerala cez kukatko, ako tam v tych papuckach preslapuje 😀

rabiva
21. aug 2006

😀 😀 najhrosie na tom je ze ani nemusi volat "ci sme doma" staci ked vykukne a vidi auto... 😠 mame sice bezpecnostne dvere lenze nanich nie je gula... a ma ide porazit ked vidim ako macka klucku hned ako zazvoni 😠

cmulinko
21. aug 2006

Mojej mamine to moja starka presne robila.Kontrola varenia.Raz sa moja mamina nastvala a jedneho dna dorazila ku starkej-zacala sa kukat do hrniec.Moja starka sa spytala,ze co robi a ona jej len odpovedala,ze Co by som robila,kontrolujem co ste varila svokrovi.Od tej chvile je medzi nimi ticha vojna,ale u nas uz nebola starka asi 7 rokov 😀

ajap78
autor
21. aug 2006

toto neviem, ci by som v zdravi predychala 😀

kaciatko81
21. aug 2006

moja mamina mala tiez taky problem-svokra v hrncoch, v skriniach, proste vsade... kam pozries, odtial vyskoci 😀

ajap78
autor
21. aug 2006

radsej nech nechodi, ako by mala nacuhovat divizna jedna 😀

alexandra
21. aug 2006

rabiva a nemozes jej pri dverach povedat ze prepac svokricka, ale teraz nemam cas a zamknut jej dvere pred nosom? To je sila co uz si ti ludia dovoluju!

rabiva
21. aug 2006

No my o vlkovi a vlk na telefone 😀 (muz spi po nocnej, no volala aby im siel pomoct stahovat nabytok a zacat robit plav.podlahu)...
Alex ☹ asi nie, ja som taky "nekonfliktny" typ, ani sa neozvem, zato potom to muzovi "vytmavim" 😒 Ibaze by som sa spoza dveri "tvarila" ze neviem najst kluce 😀 😀

rabiva
21. aug 2006

ok nevesty idem mala sa zobudila tak ideme vonku, zatial paaa 🙂

kaciatko81
21. aug 2006

ja som pisala o mojej buducej svokre uz na ms (mamus, svokra, vdaka za vsetky rady). ono asi nie je dobry ani jeden extrem-ked je u vas casto alebo ked ju volate a ona nepride ani za nic... ale asi vzdy treba jednat s chladnou hlavou, aby sa nevyvolavali negativne emocie (ani z jednej strany) lebo potom to ide systemom akcia-reakcia... a asi je potrebny vzajomny respekt a nejake pravidla, aj ked to je asi casto tazko dosiahnutelne...

bellezza
21. aug 2006

alex, svokra sa k neveste tak bude správať ako nevesta dovolí.

bellezza
21. aug 2006

rabiva, radšej si nechať po hlave skákať ako sa ozvať? trošku guráže ti posielam.

alexandra
21. aug 2006

rabiva alebo jej otvor s handrou v ruke ze jej, mamicka, ste mi prisli pomoct? A strc jej ju do ruky aj s okenou 😀

bell suhlasim..

rebeka
21. aug 2006

Pridavam sa k tym stastne vydatym s dobrymi svokrami. Moja svokra je ticha, do nicoho sa nestara,.. ked moze poradi, ale nevnucuje svoje.

BTW: bude sranda stretnut sa takto o 30-40 rokov na teme: Nepodarene nevesty 😅 ... ktovie, ci si uvedomime, ake trapenia, alebo stastie sme mali my ako novomanzelky v rodine 😉