Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

danii
28. sep 2006

hlavne ze mas pokoj 😉
jejda, to mi pripomina, ze mne ta moja vola a pise sms, lebo manzelik ma v nedelu narodky a chce odo mna nejaky tip na darcek.... uplne som zabudla!

barunka
28. sep 2006

danii, no aspoň na niečo je tá svokra dobrá. pripomenie narodky 🙂

zuz11
28. sep 2006

danii, mne moja moze akurat tak sos vzduch posielat, iba a iba koli nej som zmenila tel. cislo a dala si ho utajit a samozrejme ona ho nedostala a vsetci co ho maju maju zakaz ho komukolvek dat 😀

danii
28. sep 2006

tak to musi byt riadne tvrde!
barunka, ja o nich viem uz davno, vsak aj poctivo pripravujem darceky. ale asi by som jej mala napisat.... 😖

kavicka33
28. sep 2006

Ahojte,
pridavam sa do debaty.
My byvame so svokrovcami. Sdielame spolocne vsetko. Ja v podstate mam moju svokru rada len jej vadi uz aj to akym nozom krajam cibulu na kocky. 😒
Ona mava taku naladu ze do mna rype asi 2 tyzdne a potom je chvilu pokoj. Ako keby ma chcela naucit ako sa mam postarat o jej syna. 😒

danii
28. sep 2006

kavicka, no to nie je dobra vizia do buducnosti 😖

kavicka33
28. sep 2006

Ahoj Danii
moja utecha je to ze hrubu stavbu domceka uz mame postavenu a po zime urobime vsetko preto aby sme sa co najskor stahovali.
Stale si hovorime ze nepojdeme do domu ked nebude dokonceni ale ked ma svokra prinuti idem. 😒

danii
28. sep 2006

kavicka, hoci aj do nedokonceneho, ale do svojho! a bez nej.... 😀 aby ta niekto buzeroval, akym nozom krajas cibulu?! 😕 😕
ako sa inak mas? ako sa citis?

kavicka33
28. sep 2006

Citim sa dobre, ziadne nevolnosti. Len som sa strasne rozozrala. 😀
Jedine co ma trapi ze som velmi unavena a ked vyjdem par schodov fucim ako lokomotiva. Ale inak ani neviem ze som tehu. 😀

kavicka33
28. sep 2006

Ja si stale hovorim ze to su malickosti ale niekedy uz nevladzem ked jej vadi ako dlho zehlim alebo ze lezim v nedelu doobeda.

danii
28. sep 2006

neboj, unava prejde 😉 ja som na zaciatku cele dni len spala, ked sa teda dalo.... 😀 a teraz ma len sem-tam pochyti 😉
poviem ti, mas teda krty zivot. to ste teda spolu stale?!!! doslova - zakopavate o seba..... 😕

kavicka33
28. sep 2006

Tak to je pravda. Tam nemam kam ujst. A byt zavreta stale v nasej izbe nic moc. ALe su aj svelte okamihy (sem-tam). 😅

danii
28. sep 2006

kavicka, postavte si rychlo ten dom 😉

kavicka33
28. sep 2006

Ale najviac sa tesim, ked sa nam narodi babatko ako mi bude do vsetkeho kafrat. 😢

zuz11
28. sep 2006

kavicka, nezavidim..... ani minutu by som ja tam nebola 😵 preto sme to riesili podnajmom 😉

kavicka33
28. sep 2006

Pre dnesok prcham z prace.
Majte sa krasne papa 😀

danii
28. sep 2006

ahoj! a svokru si nevsimaj 😉 ak sa to teda da...... 😀

kili
28. sep 2006

zaújmavá téma, niekedy si ju preštudujem, keď sa budem doma nudiť. Ja mám svokru úúúplne super, zato môj manžel, chudáčik, ten to vyhral 😅

kili
28. sep 2006

mne do ničoho nikdo kafrať nebude, moja mama vie, že by som ju poslala do čerta, tak už teraz je ticho 😀

biancarv
30. sep 2006

ahojte baby, pridám sa k tejto vďačnej téme aj ja. Spočiatku som si myslela, že moja svokra je ešte lepšia žena ako moja vlastná mama. Ale po polroku som prišla na to, že som sa mýlila. Neuveriteľne strasne sa do nas stará, ona absolutne musí vedieť o všetkom a najhoršie bolo ked mi volala uplne kazdy den presne o siedmej večer a vždy začala vetou: čo máš nové? no chápete to, čo už len človek môže mať nové keď prešlo ledva 24hodín od jej predchádzajúceho telefonátu. Kvôli tomu som si zmenila číslo a manželovi som vysvetlila, že nemám záujem o jeho matku,ale o neho. Pochopil to a teraz je konečne náš vzťah len medzi nami dvoma 😀 😀 😀

susane01
30. sep 2006

tak to ti nezavidim. ja mam svokru aj svokra uplne super. ked mozu pomozu a vobec sa nestaraju a nevrtaju do nas. dufam ze to tak bude aj nadalej. 😀

snilko7
30. sep 2006

susane to máš super, mnoho báb ti môže len závidieť 😉 Inak tá moja sa k nám dotrepala aj včera...odsťahovali sme sa od nich pred dvoma týždňami a to u nás bola už asi 6 krát a nás doslova terorizovaním donútila prísť k nim 2 krát...ale už aj manžel z nich začína byť na nervy

dorotka
30. sep 2006

bianca nebolo by lepsie sa s nou porozpravat a vysvetlit jej ako hned menit cislo

susane01
30. sep 2006

snilko no to ja chvalabohu nepoznam. ale tiez mam vela kamaratok co to maju ako ty. bud jej to poviete alebo budete trpiet dalej. asi by bolo vhodne povedat jej to priamo a bez okolkov.

snilko7
30. sep 2006

joj však sme im už hovorili, že nevisíme na klinci, že máme ešte kopec roboty aj s domom kým ho úplne dokončíme, aj okolo domu a že manžel chodí neskoro z roboty a je unavený, ich to nezaujíma, vraj aj oni chodia do roboty a že na návšteve si oddýchne. Minule som sa normálne urazila, keď zavolala mužovi a normálne na drzovku mu povedala že: nejedz doma, ja mám lepšie držkovú polievku...no odkiaľ mohla vedieť že je to lepšie jak čo som ja navarila

susane01
30. sep 2006

tak to by som nezvladla, hoci znesiem vela. toto iste mi vravela moja mama ze mala s mojou babkou. teda otcovov mamou. nezavidim ti. mal by jej to vysvetlit tvoj manzel ako jej syn. mozno to od neho zoberie a pochopi. a ked nie tak potom uz ozaj povedat to natvrdo a do oci nech sa zobudi.

biancarv
30. sep 2006

ahoj dorotka 😀 , no možno máš pravdu, ale ja som už na to fakt nervy nemala. A keby si ju poznala, tak by si vedela,že ona by to nepochopila, teraz volá len manželovi a ja mám svätý pokoj. 😉 zatiaľ 😒

tonicka
1. okt 2006

Ahojte babulky, dobre som sa pobavila. A pridám aj svoje. 😉
Ja mám svokry dve!!! 🙄 Teraz je už dobre a každým dňom sa to zlepšuje. 😉
S jednou sme sa nerozprávali, nenavštevovali cca 3 roky, teraz je to v rámci návštevy a občas dá dobré rady, keď sa spýtam. 😉
A tá druhá, je úplne super, tiež už teraz, zistila že viem povedať dosť. Pred rokom sme ju mali doma asi 4 t. lebo bola chorá. Dosť terorizovala, a keď začala, že na televízore je prach a aj na zemi... , tak som jej doniesla handru a pronto, že keď nemá čo robiť... 😉 A potom som na ňu strášne nakričala, lebo ja som so o ňu v noci starala a nosila lieky a len čo som odišla do spálne už šla na balkon fajčiť. za noc stiahla krabičku. 😠 Po tom kriku som odišla preč za manželom do roboty a rozrevala som sa, že nevládzem...a manžel mi povedal, že to je úžasné že som na ňu nakričala lebo by to urobil on 😀 A potom sa všetko zlepšilo 😀

barunka
2. okt 2006

hej a včera sme museli ísť zasa k svokrovcom, pravda snilko... či je niekto chorý alebo nie, či má chuť alebo nie, tak to je jedno. a jedna kraksňa z ich rodiny mi zasa rozplakala Simi. svokra si ju vzala na ruky a zas plakala a stále len trepala dookola, že čo jej má dať jesť, či stehienko, ryžu alebo podobné... a keď sa sem dnes dotrepú, tak sa obesím....

kaciatko81
2. okt 2006

barunka, nevesaj sa! svokra za to nestoji 😉