Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

gabii83
18. dec 2008

po skuske co mam sobotu vas budem citat, aby som si nazbierala z vas dostatok sil, aby som bola ako skala 😀 😀

gabii83
18. dec 2008

baby neuhadnete kto tu bol pred 5 minutami, no SVOKRA zase doniesla jeden list, je mi z toho uz do placu. 😢 😢 😢 😢 😢

preco to jednoducho nenecha v schranke, no toto sa musi koncit, lebo neviem co robim, esteze moj buduci manzel nie je prirasteny k mamke, a furt jej to povie ak sa nam mne jemu nieco nepaci. na zaciatku mi to bolo divne, preco je s nou taky, uz viem, lebo inak by tu bola cely den, kazdy den, jjuujj som taka nahnevana, ani uz neidem nic pisat.... 😠 😠 😠 😠

aj sa mi tazko vstava z postele, ale ona statocne pride kazdy den, minule aj 3 krat tu bola a zvoni a zzvoni. ja ju jednoducho nepustim dnuka a basta, ale ked uz len pocujem ze 3 krat zvonia uz mam z toho nervy. lebo z dola sa u nich zvoni 3 krat, a ked su v baraku pred dverami len raz............ jujujujjjj 😖 😢 😠 ☹

mamutka
18. dec 2008

joj, dlho som sem nekukla, spuntik ma nepusti 😵 no, moju svokru len dole schodami sotit, ved uznajte, boli ma v porodnici pozriet moji aj mangelovi rod.spolu, povedalo sa vopred, ze im ho len ukazeme, zatial ho len rodicia chytaju, ved nema nijaku imunitu a tak. Dohodnute. a ona, len co sme sa s muzom otocili za sestrickou, uz mu tou svojou tlapou robila krizik na tvaricke........je strasna naboz.fanaticka, to ona kazdemu, ale toto! ona, co vobec hygienu nedodrziava!!! ked sli do porodn., nasi cumeli ako vysla z hajzla, obula sa a sla!!! maly nemal ani 2 dni, boze moj....na sebe mala handry co den predtym v spinavom vlaku z vychodu dosla, kazdy vecer v spravach riesili ake epidemie tam vypukli, kde kto vo vlakoch roznasa spinu, v rukach maga svoju spinavu staru kabelu, prelezie nemocnicou a chyta mi dietatko po tvaricke. Keby mi nasi hned povedali ze ju pritom videli, vyrazim ju, potom do telefonu som jej povedala svoje, ale zdaleka nie dost. odvtedy sme nehovorili spolu, nevideli sa, nechyba mi, ale mam toho vela co by som jej povedala.....muz sa tiez nasral, ale on jej vsetko odpusti napokon.....
tu rozdavala rady, ze dieta sa nema nosit na rukach, pestovat, lebo si zvykne, treba nechat vyplakat - to o novorodencovi hovori, zabila by som ju, skoda, ze to mne nepovie, mozno by som jej tak vynadala za vsetko co tu dorobila a povedala, ze budem mat konecne klud. budem najhorsia pre ich rodinu, ale srat na to, ta rodina aj tak nie je ok, riadne poznacena tym jej fanatizmom...

gabii83
18. dec 2008

mamutka mangelovi to je supi som sa aspon zasmiala trosku 😉

gabii83
18. dec 2008

aj moji svokrovci su fanatici, ale co je najhorsie, ze mame ine vierovyznanie. pokrsteny nebude moja dcerka, ale o ich viere ani pocut nechcem. ale je tu taká tema, takze to tu nebudem rozoberat.

no ale aj mi budeme mat s nimi este par hadok co sa tyka viery, urcite, este ze sa s priatelom vedeli dohodnit ale svokrovci "za rohom" jaja nezelam nikomu, a to tu byvame len mesiac!!!!!!

a 24 chcu u nas byt celá jeho rodina, svokrovci surodenci a ja neviem kto este, lebo ze vraj nasa kuchyna je najvacsia a koho to zaujima ze ja v kazdej chvili sa mozem porodit??? asi nikoho. ze vraj nic nemusim varit, ani sa chystat na to no hej ale pohare taniere a ostatny bordel kto uprace?? lebo neznasam cudzích v mojej kuchyni, svokru tam nechcem uricte aby mi tam umyvala riady, to bude aj take umyvanie....

takze asi z toho nic nebude aj ked sa nahnevaju, budeme sami alebo ja mozno na porodnici, ale ak to tak pokracuju, tak uz zajtra tam budem, ak mi taketo nervy robia. som nevyspata, vsetko ma boli...atd
ako tehulky pred porodom, potrebujem klud pokoj.....

no tak vela pisem ak som nahnevana, a to ze tu dneska bola, to uz je 3 hodky....

ale horsie uz znasam vsetko co sa okolo mna deje, preco to nepochopia?? ..... 😒 😠 😠

alika54
18. dec 2008

baby,,,ako vas tak citam vsetkym prajem hlavne pevne nervy,,,viem totiz o com pisem,,,so svokrovcami sa skoro dva roky nestykam a lepsie sa stat nemohlo-a dufam ze to takto ostane navzdy,,,zazila som si s nimi peklo a to ako svokor,svokra statocne k tomu prispela svagrinna,,,ked sa moj drahy ohlasil tak jeho nazor nebrali-vsetko mal z mojej hlavy a podla nich sa moj muz spamata a vrati k nim lebo s takou sedliackou rodinou sa spriahol 😝 ,,,oni su totiz inteligencia 😠 ,,,ked vsak urazky zasli prilis daleko a povedali ze na mna poslu socialku ze tyram deti som povedala ze kludne nech udaju,ze na socialnom som bola uz vopred ja a su tam ocakavany -co je pravda, a ze este jedna jedina urazka a idem na policiu ich udat a kludne sa s nimi sudit budem-je pokoj,,,neviem sice dokedy su to nevyspytatelny ludia no uz sa viem branit a jednoznacne si nenecham nicit zivot,,,,

ilduska14
19. dec 2008

alika tak to je silná káva. ☹ Aspoň máš zaťiaľ kľud. 😉 Každý má doma toľko problémov a toľko vecí na riešenie,že nechápem kde majú ešte energiu nato aby vymýšľali ako ublížia.Nech sa každý zaoberá vlastnou rodinou a tú nech má naporiadku a nie stále intrigovať.Ja by som na takéto čosi nemala energiu ani žalúdok,aby som rozoberala iných a škodila im.Nechápem to a nikdy asi ani nepochopím. 🙄 My ideme bud. štvrtok na celý deň k svokrovcom,tak som veľmi zvedavá.Už ako som písala sa snažím banality odignorovať a teraz je relatívne kľud ak odrátam blbé reči a vymýšľanie,ale to ju môj mužíček stopne.Tak dúfam že som to nezariekla a nebude väčšia hádka.Držím vám všetkým palce. 😀

gabii83
19. dec 2008

no ilduska aj tebe pevne nervy, a ku mne zase príde cela rodinka mojej polovicky 24, a to svokra svokor 🙄 2 surodenci s polovičkami a detmi, este to mi chýbalo pred porodom asi idem si trosku umyt okna, alebo posuniem si par veci v byte, a sadnem si do vane, s teplou vodou, mozno to na mna pride, a nemusim to cele prezit. 😀

mojim sa neda teraz prist, vsetci chcu potom ako sa narodi moja dcerka, takze Vianoce bez mojej rodiny ale na to so svokrovcami, lepsie to ani nemoze byt, ale povedala som priatelovi, ze on ich obsluzi, a obskakuje, a on si potom aj poriadok spravi, a nie mamicka, ci sestra, nechcem nikoho v mojej kuchyni.... 😠 😠 😒

juj uz teraz je mi zle z toho

gabii83
19. dec 2008

neuhádnete baby, zase tu bola svokra s jedným listom, ale konecne jej to priatel riadne povedal, ze je to trapne ze kazdy den sem beha. dufam,ze to pochopila raz a navzdy....uz len ja musim mat silu ak sa ma opyta ci mi to vadi aby som jej to povedala, ze ano vadi.

uz to neidem vzdy pisat kedy donesie nieco, len teraz, bo som sa tak tesila.. 😠 😠

majacska
21. dec 2008

diecatka moje, ktore ste tu, poradte mi prosim vas! Slzy mi tecu tak ma to boli, ze nevesta moja mi v posledne dni vobec nechce mi dat maleho do ruky, som ta posledna, ktorej veri... maly dost vela place, nehovorila som jej vobec do vychovy, snazim sa im len a len pomoct, byvaju u nas, sama varim, perem, vsetko robim, ona ma na starosti len maleho, a ked ma nejaky problem vóla vlastnu matku, aj teraz je tu zavreta s nou v izbe, a ja placem lebo mi nedovolila zobrat maleho do nasej izby, ze je tam zima, i ked mame termostat, a ze nemame tam postielku, pritom cestovnu postielku, ktoru dostali od starxch rodicov, zobrala k svojej matke. Velmi ma vsetko boli, neviem co mam robit, je mi do placu. Manzel mi povedal, aby som sa starala o seba. Podla vas co mam robit? Som nestastna.. 😔

lefika
21. dec 2008

majacska, prepac, necitam celu temu, ale kolko ma vnuk? lebo ja som bola tiez strasne precitlivela, ked mala koliky a nezniesla som, aby s nou bol niekto iny. neber si to tak, predychaj to, ukludni sa, a ked bude maly spinkat, skus sa s nevestou porozpravat, v com je problem. mozno nakoniec vysvitne, ze ta nechce zatazovat s placucim prckom alebo nieco take...alebo proste pomoc nechce, chce svoje dieta zvladnut sama...
ake to bolo predtym? a preco sa to zlomilo?

tana012
21. dec 2008

tak toto nemas lahke.je mi ta luto.ja nemam ani dobry,ani zly vztah s mojou svokrou.lenze mi nebyvame spolu a ona na mna nevari,neperie...mala by respektovat aspon to ze si matka jeho manzela.pises ze posledne dni ti nedovoli pomojkat mimi,pohadali ste sa?

tana012
21. dec 2008

prepac,jej manzela 😲

dadulka19
21. dec 2008

majacska,to nech ťa netrápi,ja by som na mieste tvojej nevesty reagovala podobne 😉 .Myslím,že ona dobre vie,že keď bude potrebovať,pomôžeš,ale netlač na ňu.Stala sa maminkou,je veľmi citlivá na svoje dieťa.Je normálne,že to rieši so svojou mamou(aj ja bysom riešila,keby som ju mala,takže som si riešila všetko sama a od svokry som pomôcť nechcela).Momentálne nerob nič a hlavne sa netráp,ešte si vnúčatka užiješ.Ona si chce proste riešiť problémy podľa seba a nie ich prenášať na iného.Veľa robíš už len tým,že varíš a všetko okolo,tým pomáhaš veľmi.Takže neplač,bude dobre 😉

abetka
21. dec 2008

majacska- vydrz a keby si sa s nou skusila porozpravat??? Jemne , citlivo, ze jej chces pomoct, ze vies , ze mam svoju mamu rada, ale ze ty mas rada aj ju aj vnucika a chces si ho len popestovat alebo len ho mat pri sebe aj ked ona bude pri vas 😉 .
Skuste ist spolu na prechadyku alebo si len tak sadnut ku kavicke a porozpravat sa 😉

jankajs
21. dec 2008

majacska - Snaží sa ako matka osamostatniť, lebo ako manželke jej veľa priestoru nedávaš (myslím tým tie domáce práce, ktoré by normálne robila, keby bývali sami). Myslím, že čím viac za ňu robíš, tým viac sa cíti ohrozená. Akože je neschopná sa postarať o varenie, o pranie, žehlenie a to nielen pre malého... Všetko, čo jej povieš, ponúkneš pomoc, zakonči slovami, ktoré nechávajú priestor na vlastné rozhodnutie - v zmysle - ...rozhodnúť sa môžeš ako chceš, ako ti vyhovuje, samozrejme môžeš odmietnuť... Tlak vytvára protitlak. Aj ten dobre mienený... Nehovor - navarím ti... ale rada by som navarila aj pre vás, ak ti to nevadí... idem prať, ak chceš, operiem aj vaše... chce to veľa diplomacie - ste dve matky v jednej domácnosti (to nikde nerobí dobrotu), jedna sa podvedome porovnáva s druhou. Niekde si písala, že po podnájmu ste ich nechceli pustiť (niečo v tom zmysle, nehľadala som, ak je to nepresné, ospravedlňujem sa). Viem, že ste to mysleli dobre, ale pýtali ste sa ich, či im to naozaj takto vyhovuje??? Niekde bola myšlienka, že rodičia sú ako luky, ich deti ako šípy. Luk vystreľuje šíp, ktorý letí ďalej, no on ostáva stáť. Ich zmýšľanie nie je vaším zmýšľaním, ich radosti nie sú vašimi radosťami, ich život nie je vaším životom. Vy ostávate, oni pokračujú a kam idú, tam už vy nemôžete... Niečo na tom bude, hoci je to dosť filozofické... Držím palce. Aj v objatí musíme druhému nechať možnosť dýchať...

lefika
21. dec 2008

jankajs, velmi pekne napisane 🙂

ja som sa nad tym zamyslela, a veru, mojej mame by som mozno dovolila, aby za mna varila a prala, ale svokre??? len tazko a len ak by naozaj nebolo ineho vychodiska. proste by mi to vadilo, a velmi...
jej to tiez asi vadi a snazi sa branit 😒

labelka
21. dec 2008

jankajs skutocne si to velmi pekne, mudro a pravdivo napisala 🙂

moje babo sa sice narodi az v sobotu..ale popravde dost mi vadia reci od svokry ked som teraz tehotna..nerob toto, nerob tamto, neohynaj sa , nechod tak rychlo, nejedz toto, nemala by si soferovat atd. ...aj ked viem ze ona to urcite mysli dobre...ja mam fakt velmi dobru svokru..kazdej by som taku dopriala..dobrosrdecnu, milu..ak nemoze pomoct urcite neublizi...len niekedy to s tou iniciativou prehana...uz teraz sa mi nahlasila ze ked sa mala narodi mi pride pomahat...ale neopyta sa ci mam zaujem..uvidime..budem sice po sekcii ale chcela by som si svoju domacnost zvladnut sama...je mi proti srsti aby mi niekto iny zehlil moje veci alebo upratoval kupelne...
ale asi si treba vytycit svoje pravidla a potom uz neustupit...ale zas je pravda ze my nebyvame so svokrou v jednej domacnosti takze je to trocha ine...

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majacska
22. dec 2008

ahojte, a dakujem vam vsetkym za vase odpovede. Vo vsetkom co ste mi pisali Vam dam za pravdu sa snazit riadit podla toho. Asi prehanam s pomocou, som moc iniciativna, takze chcem sa v tom zmenit, a co sa tyka varenia, tak sa mozno budete cudovat, ale ked nie ja tak vari moj syn, a pritom nie je kuchar, je policajt, ale to robi rad. Dokonca aj pecie. S upratovanim je ten problem, ze spolocna je iba kuchyna, pridem vecer domov z prace, a neupratane, tak co mam robit? Ja robim poobede, ked odchadzam necham poriadok,vecer mozem zacat znova, moj manzel tiez nespravi, zostane vsetko zas na mne. Ale inac svoju nevestu zboznujem, ako by bola moja dcera. Je velmi mlada este ma len 19 rokov.
Dievcatka ja by som sa vas este chcela spytat, niektora to tu pisala o kolike. Mohli by ste mi napisat, co to znamena?
lefika vnucik ma len 3 tyzdne...
a este nieco ja som mala najhorsiu svokru na svete.... 😠

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika251
22. dec 2008

Ahojte. Majacska- necitala som cely vas problem len cast ze ty places a oni su v izbe. Vies, ja mam velmi dobru svokru, vychadzame spolu vynikajuco - ale. Ked sa maly narodil, mala som strasnu nechut davat im ho co i len na ruky. Pritom som vedela ze ho miluju az na zblbnutie. Ale proste boli vo mne zabrany. Nie preto ze som ju nezniesla, ale proste koli pocitu vlastnictva voci malemu. Ono chvilu potrva kym sa matka trosku nabazi dietata, zvykne si na to, ze nie je az take krehke ako sa zda. A nehnevaj sa, ak dobre vychadza s vlastnou matkou, tak dcera vzdy viac veri matke ktora vychovala aj JU- a podla sebahodnotenia dobra (prepac- to su moje vlastne pocity). Svokra vychovala len jej manzela- mozno dobre,ale matka je vzdy ta naj na svete. Takze ta dovera voci radam matky je vzdy vacsia ako voci radam svokry. A este nejaky cas potrva kym to u nej bude tak, ze synceka viac dopraje matke ako svokre aj ked spolu dobre vychadzate. Chce to cas. KEd zacne byt viac unavena, bude chciet cas aj pre seba, vtedy jej budes dobra aj ty. Len sa jej nevnucuj a snaz sa posobit vyrovnane, davaj najavo lasku k malemu- ale nie opiciu, jej davaj najavo tiez - ale neunavuj ju nou, nechaj jej trosku priestoru v starostlivosti o dietatko. Vies, ja som mala tiez casto dojem, ze svorka ma zatarale nazory a mame som lahsie vysvetlila dnesne nazory na vychovu dietala,svoje predstavy.
Ked mal maly asi 4 mesiace, zacala som jej ho davat kocikovat- dovtedy len pod mojim prisnym dohladom 😀 , neskor castejsie a castejsie a teraz si ho uz brava na nedelu cely den a aj pocas tyzdna- kedze cakame druhe a ja som ko.
Takze moja rada znie- obrnit sa trpezlivostou, nestazovat sa synovi, neveste. Spomenut si na cas ked si ty cakala deti. Ake si mala pocity ked ti chcel dieta vziat na ruky dakto iny ako ty. Drzim palce a dufam ze sa mi podarilo trosku priblizit pocity mladej matky.

abetka
22. dec 2008

majacska- moj maly mal 3 mesiace koliku a kakal raz za 10 dni 😉 . Chodili sme po lekaroch a vraj pokial je dieta kojene a prospieva, tak treba byt trpezlivy. Primar na detskej chirurgii mi povedal, ze sa nemam bat rektalnej rurky, vobec neni navykova a masirovat brusko pri kazdom prebalovani a aj cvicit. Ked mal koliku , tak som ho rozbalila a masirovala, mojkala , hojdala. Velmi nam pomohol Espumisan a Infacol kvapky.
Ak mamicka koji, tak je vyborna medovka a caj z nej. Treba to vydrzat.
Ja mam tiez svokru a ta vobec nema zaujem o nase deti, vlastne ma , ale len ked jej to vyhovuje a je sama doma 😠

henyneny
22. dec 2008

Caute baby, tak ani neviete aka som stastna ze citam vase prispevky o svokrovcoch.My byvame uz zaciname teda uz 4 rok u svokrovcov byvat rok sme manzelia.Ked som prvykrat vkrocila do ich domu skoro som odpadla vsetko zanedbane spinave proste doslovne humus a spina. Za tri roky som dala s manzelom domacnost ich domacnost do super stavu mojej svokre sa nezavdacim nicim!!!!! Pomozu nam tym ze nam daju peniaze aj to po 3 rokoch ako sa narodil maly predtym sme ich absolutne nezaujimali a vrazali sme do domu ako debili aby sme zili aspon ako ludia.Moj manzel nevedel pochopit ze mlady maju byt sami radsej by som sa tlacila v jednej izbicke ako v takomto obrovskom dome.Ked sa nam narodil syncek este sa to zhorsilo chodila mi nonstop zaritou a hovorila co ako a ze ona vychovala dvoch synou ked maly v noci reval hned k nam nabehla jedneho pekneho dna som to nevydrzala a pohadala som sa s manzelom ako vzdy hadky koli ich domacnosti a svokrovcom a spinavosti mojej svokri... tak im konecne uz aj on povedal...Jeden vecer ked dosla svokra z prace lebo prenu existuje len praca a nedelnajsi obed stala zase raz nadomnou ked maly plakal a mal uz spinkat.
Tak som uz vybuchla a povedala si svoje zacala mi vykrikovat ze co viac maju prenas robit a neviem co ci nestaci ako nam pomahaju ponaucenie nikdy v zivote to nechcem zazit ze niekto vam pomoze a ma kopec penazi a bude vam to este vykrikovat moji rodicia poctivo makaju cely zivot a daju nam aj z mala co maju a nikdy nam nic nevykrikovali milujem svojich rodicov ale s nimi by som tiez nebyvala.Konecne ideme snad na jar ak budu peniaze stavat domcek vytrpim si tu este aj rok a pol maximalne a potom budem taka stastna odchadzat a nech im to tu cele padne aj na hlavu a ta cistota a vona domova ktora tu je sa za par dni doslovne zmeni na spinave pochmurne miesto...Nikdy v zivote by som nesla byvat k svokrovcom nikdy....je to strasne nemat sukromie nemat pokoj....na nervy......

lefika
22. dec 2008

henyeny, ja som zazila to iste, co ty: uplna strata sukromia a ked som sa im to pokusila vycitat, tak tiez boli hlasky typu, ze co viac maju pre nas urobit. nastastie nas vyhodili, lebo ten moj chlap by sa asi sam od seba naspamatal nikdy a do smrti by odmietal odist 😠

majacska, mas este malilinkeho vnucika a mladucku nevestu. ja som tri tyzdne po porode bola total nepouzitelna a po citovej a rozumovej stranke: depka ako svi.na, revala som aj pri spravach, vycerpana som bola neskutocne, chodila som spavat o pol osmej....ja som byvala prve dva mesiace s mamou, tiez za mna varila a upratovala, zacalo sa to zlepsovat az po 4 tyzdnoch, ked som konecne pochopila, aka som bola krava, ked som v noci vstavala x-krat k postielke. odvtedy dcerka spavala so mnou, kojila som poleziacky v polospanku, odpadlo cca 3-4hodinove nocne vrieskanie a uspavanie, odoznelo vycerpanie a prestala som sa citit ako zombie.
skus jej nieco take navrhnut, ak chces, ale necuduj sa, ak ta posle kade lahsie: vsetko je este prilis cerstve a potrebuju si so syncekom na seba zvyknut. uvidis, ze casom bude vsetko lepsie 🙂

majacska
22. dec 2008

dnes sme sa rozpravali s nevestou, bola velmi mila, tie vase rady mi velmi pomohli, chudera fakt ma toho dost, maly vela place, hovori, ze ho pobolieva brusko, syn je v praci, tak cely den ma co robit, ja som sa ukludnila, nebudem stale chodit za nou, mate pravdu, ked bude maly trosku vacsi, bude vsetko inac. Este mam aj v tom stastie, ze mam velmi dobreho manzela, nikdy sa nehada, proste taky kludny typ. tak snad budeme mat pekne vianoce, aj Vam vsetkym tu prajem krasne vianoce, a este sa ozvem.. 🙂

abetka
22. dec 2008

majacska- tak to som rada, ze ste si to takto poriesili. Tesim sa s tebou a prajem ti a vsetkym maminkam tie najkrajsie vianoce 🙂

ilduska14
23. dec 2008

Henyneny,bohužiaľ sme to zažili,aj nám svokra vykrikovala,lepšie povedané mužovi,že v čom všetkom mu pomohli,pritom pomoc navrhli sami a ako ťažko ho vychovala a to len preto že jej neposlal sms-ku na meniny.Má 2 práce a niekedy je rád že si večer ľahne a jednoducho zabudol.Ale na ňu neplatilo ani ospravedlnenie a psychicky vydierala ďalej.Takže viem o čom píšeš a je to ozaj strašný pocit.
Majacska som rada že je to lepšie,neboj ono sa to časom úplne poddá,len ak ti môžem poradiť radšej počkaj nech ťa ona požiada o pomoc.Lebo aj dobrého veľa škodí. 😉 Ja mám síce oničom svokru ale mne niekedy až naskakuje husia koža keď drží malú,lebo jej láska je opičia a až mi sťahuje brucho keď niekedy počujem aké blbosti je schopná jej rozprávať.A neustále ju vláči aj keď sme jej 100 krát povedali že mi ju toľko na rukách nenaťahujeme a malá si niekedy až žiada ľahnúť alebo sadnúť aby sa ponaťahovala.Tak ju sem tam na 2 min.položí a zas ju naťahuje.To je už škoda rečí.Už nemám ani chuť ani náladu sa naťahovať tak som radšej už niekedy ticho. 😔 Držím majacska palce aby ste mali stále pekný vzťah a tak isto vám všetkým želám krásne a hlavne kľudné sviatky. 🙂

majacska
25. dec 2008

ahojte. Tak s nevestou je vsetko ok, ale ta moja svokra! prisli k nam vcera na veceru, a pozriet vnucika, manzel so svokrom isli do obyvacky, ona zostala so mnou v kuchyni, a stale mi hovorila aby som jej nalievala vino, vypila skoro liter, potom sme zacali vecerat, uplne bola ozrata, robila pri stole scenu, nakoniec vracala. svokor hovori, ze to ma od žlcnika, moj manzel vedel, ze asi od coho, no bolo to strasne... Vecer mi manzel hovori, ze z chladnicky chyba aj z domacej palenky, mozno aj z toho si naliala, ked som tam nebola. Takze krasny stedry vecer sme mali.., 😠 a ma 70 rokov, a je alkoholicka..., este dobre, ze nevesta so synom a s malym neboli doma..