Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

dasena
7. nov 2008

ziaden chlast ale pekne nech maka. 😉 idem pa

livi
7. nov 2008

keďže sme trošku odbočili od témy, tak IP

kikusa100
7. nov 2008

no baby pozeram ze ste z popradu...ja som zo SNV... 🙂 inak svokra nam dnes schvalila svadbu tak som rada, lebo budeme mat v januari..no vytesujem sa ez to preslo bez reci..caute. pekny vikend..bez nervov.. 🙂

livi
10. nov 2008

ahoj kikusa, ja som pôvodom zo snv 😉 dúfam, že tiež nemáš takú svokru, o akých sa v tejto téme píše 🙂

kikusa100
11. nov 2008

no nie je az taka zla..ale ma svoje muchy..

dasena
26. nov 2008

Kikuska aj ja som so SNV len byvame v PP ale vlastne uz iba Livi,JA UZ MAM RAJ NA ZEMI. 😉 KONECNE SME SAMIIIIIIIII 😀 Som rada ze uz svokru nemusim vidiet a hlavne pocuvat. 😅

zuzna.z
26. nov 2008

gratulujem, mne sa podarilo odsťahovať od svokri po 13 rokoch a po roku, čo sme žili sami sa muž vrátil k mamičke.....len nech tam už zostane

dasena
26. nov 2008

Tak to mi je luto ze to takto dopadlo.U nas to nehrozi zatial.Zatial je manzelik na mojej strane takze toho sa neobavam 😅

livi
26. nov 2008

my so svokrou nie sme často, aj keď bývame v jej byte - ona je tak 2x do roka doma. ale aj tak manžel vravel, že je lepšie, keď sme sami..

jankajs
26. nov 2008

Tak dnes sa dovalila svokra - a aby akože neprišla s prázdnymi rukami, doniesla pol chleba.... ale starého.... a potom tak natriasala malého, až sa pozvrackal. Pritom videla, že keď prišla, tak práve jedol. Ťapa pripečená. 😠 😠 😠

ilduska14
27. nov 2008

jankajs to nevysvetlíš. 😖 My ideme k svokre 2 deň Vianočný ale ja som pristúpila iba kôli mužovej starkej,lebo ona malú nemá šancu vidieť iba ak mi dojdeme.Som zvedavá na čom sa budem musieť jedovať.Ja sa snažím už väčšinu vecí prepočuť ale nie všetko sa dá.Majú doma psa,čo je svokrin miláčik všade im po byte behá.Ja s tým nemám problém lebo ho pohladkám a idem si umyť ruky.Ale keďže mám alergiu na psie chlpy tak sa bojím o malú.Ona všetko berie do úst,tak som hovorila mužovi nech psa niekam dajú alebo nech sa k nej potom nedostane.To že tam budú všade chlpy je jedna vec ale nech ho malá náhodou nepohladká.Potom by ruka putovala do pusy a už by bol problém.Ja som si raz dala psa k tvári,bolo to šteniatko a tak som sa vyhádzala že pol roka som sa toho nevedela zbaviť.Tak preto sa bojím o malú.Jankajs to aby neprišla s prázdnymi rukami povedala aj moja svokra minule a doniesla nám kávu a dezert a boli to tie isté čo som poslala týžde ń predtým svokrovi lebo bol v nemocnici.Tak sme sa smiali že sme si to kúpili akoby pre seba. 😉 Dasena uvidíš aký bude ten život iný.Bude dobre neboj. 🙂

jankajs
27. nov 2008

Mne na meno kúpila bonboniéru za 45,- - nejakú poľskú. Ale mne to nevadilo, hneď som to šupla jej dcére, keď mala meniny 😀 😀 😀
Aké požičaj, také vráť... no nie?

lulu19
27. nov 2008

baby nestraste ja iidem ku svokre byvat je to az take zle ona je povahovo aspom myslim dobra

livi
28. nov 2008

lulu19 - keď chceš mať dobré vzťahy so svokrou, nechoď ku nej bývať 😉

mikalove
28. nov 2008

ahojte,mi sme byvali u svokrovcov 3 roky,bolo to strašné,potom sme si kupili dom a odsťahovali sme sa ,tak sa to trochu upokojilo.kym som bola tehotná tak svokra často chodila,nosila nam navarené,ovocie...ale teraz ked mame malú je to hrozné,už sem vôbec nechodí,chodíme tam len mi ked mame cestu okolo nich a je nam hlupe sa nezastaviť,vtedy malú vlači na rukach a stíska ju odušu,ona sa vždy rozplače,potom ju chce silou mocou upokojiť,chcela minule do nej napchať lyžicu medu,kôrku z chleba do ruky,ale ja jej to vždy zakážem,tvari sa že nepočuje,potom musí zakročiť muž a je hádka.potom na mna zazerá že jej nič nechcem dovoliť,ale takéto kraviny malej nedavam.keby sme tam teraz byvali tak sa asi pobijeme 😀 .

livi
28. nov 2008

mikalove - to je dobré, že si nenecháš od svokry kecať do výchovy dieťaťa. ja som si povedala, že jediný, kto môže rozprávať do výchovy detí je môj manžel. ak by to skúšal niekto iný, budem tvrdá 😠 😀

dasena
28. nov 2008

mna ta moja zase vytocila, krava.Prisli sme si k nim po veci a na gauci lezala moja plysova ovecka ktora tak lezi a vegeti si.Ked ju stisnes za nohu taak si zyvne a zacne chrapat,no ta tava ma taha za ruku do izby a ukazuje na nu a ze aha vstekym hovorim ze to je nasa Dasa. 😠 Hned si ju aj zoberiem.Nebude kazdemu hovorit take veci a robit si zo mna kozy.

livi
28. nov 2008

ty kokso 😲 tá tvoja svokra..nemám slov..

dasena
28. nov 2008

Asi je uz dlho doma krava 😖

livi
28. nov 2008

daši - ip

mikalove
28. nov 2008

moja svokra chcela kupiť malej bežku pod stromček aj napriek tomu že som povedala,že ju do bežky nechcem dávať.vôbec to nebrala na vedomie,bola ich pozerať po obchodoch,potom bol zase mm dohovarať tak nam je...a 1000 sk,aby sme kupili čo chceme.samé nervy.

ilduska14
28. nov 2008

lulu ak máte inú možnosť radšej nechoď. 😝 Tá moja bola tiež v pohode a to skoro 3 roky.Až potom sa ozaj vyfarbila.A ko pozerám bábo ešte nemáte,tak to sa ešte len potom ukáže 😀 je tam malá šanca že bude v pohode,ale vieš,ty máš nejaké zvyky aj ona a tie nemáte rovnaké a už je problém.Mi bývame v podnájme aj za takú cenu že máme menej peňazí.Aj tak je niekedy hádka a cirkus,ale keby sme spoly bývaly tak........ 😔 domysli si. 😒 😉 Mikalove,med by sa vraj nemal dávať deťom do 2 rokov,lebo je silno alergénny.Tak na 7 mes. je to už akurát 😲 🤐 😵 Ja už vážne nechápem.A tak by sa kľudne dalo žiť.Ja nehovorím aby svokry robili len to čo im kážeme,ale aby nás aspoň trošku rešpektovali a keď im povieme že niečo si neželáme tak aby to brali bez ďalších ale prečo a bez presviečacých debát,ktoré sa väčšinou končia hádkou.U nás je to hlavne o tom.Keď povieme 10 krát pekne aby niečo nerobila tak je slepá,hluchá a potom sa čuduje že je hádka. 😠 Ale ja to už neriešim.Viem že sa nezmení,moje názory sú pre ňu nič,tak pokiaľ nerobí totálne blbosti na čo sa ozvať musím,tak väčšinu ignorujem. ☹ 😖 Hádam bude aký,taký mier. 😔

janka5861
29. nov 2008

Ahojte, tak dnes ma moja svokra opat uzasne nastvala . Ja a ona sa uz nestretavame a moj manzel to akceptuje. Ja nechodium k nim a ona k nam. Ani na 50 som jej nebola gratulovat iba manzel . ... ale dnes opat dala o sebe pocut. Urobila v mojom mene nejaku ankeu ,kde pouzila moje osobne udaje a dnes mi prisli papiere,ze mam ohodnotit anketara. Tak mam pocit ,ze anketar uz dorobil ankety. Ani nechcite vediet ako som penila. Tak ja som ju nevidela od synovych narodenin od septembra a teraz sa musela truba takouto formou ozvat. ..... 😠 😠

mikalove
29. nov 2008

že ti nedá pokoj.. 😝

jenn
30. nov 2008

baby ukludnite sa 😉 , ja som k tej mojej prestala chodiť a poviem Vám úplny pokoj , ona nechodí sem my tam akurát manžel a je nám fajin , ani nezavolá , ja tobôž akurát pred 3 týždňami u nás boli keď mala dcéra narodeniny aj to prišli zato aby to nevyznelo blbo najprv som počula kopu výhovoriek cez muža a povedala som iba toľko nech urobia čo uznajú za vhodné , ale keď prišli som si ich skoro ani nevšímala , jasne som im dala najavo že u mňa skončili , falošných ľudí neznášam. 😠 ....a je kľud 😉 a nechystám sa to ani zmeniť , mne to vyhovuje tak ako to je 🙂

majacska
1. dec 2008

ahojte dievcata. Ked dovolite pridavam sa k vam. citam vase pribehy, a viem si predstavit, co prezivate! ta bonboniera 😠 ja som taketo veci prezila, raz som dostala jednu bluzku na narodky od svokry, a ked som isla prec tak mi svagrina hovori. jeeeej to je ta bluzka, ktoru som jej hodila naspat, som ju nechcela. Bola som zmrazena, isla som domov, vyberem bluzku, a citim ze je od potu, smrdi, tak som ju vyprala. Na druhy den, ze ju vyzehlim, otocim golier a druha strana goliera derava, obrovska diera, od zehlicky! viete co som si vtedy myslela o nej? bluzka putovala do smetneho kosa. Ked som to manzelovi povedala nechcel verit, povedal, ze to mama si asi nevsimla. Co, tu dieru? ze to spravila asi svagrina. Stalo sa to uz davno, ale nikdy nezabudnem....radsej by nemala dat nic, ako to robi teraz uz asi desat rokov, odkedy je na dochodku.
Tak sa kocky drzte!

dasena
1. dec 2008

S bombonierou si mi pripomenula ako raz zapotila draha svokricka.V robote ako podakovanie mi poniektory pacienti donesu cokoladku,kavicku alebo hoc co ine.V barovej skrinke som mala toho az pozehnane.A hadajte co urobila.Ano furt chodila a vyzierala a aby nebolo malo tak pootvarala viacero.A koza,ked ju manzel za to hresil tak zapotila ze ona si myslela ze ich dostavam a nie ze si ich kupujem. 😠

dasena
1. dec 2008

Nebodaj ste vsetky zakopali vojnovu sekeru s "mamickami"? 🙂

livi
1. dec 2008

jeeeeeej, aká nová foto daši 🙂

jankajs
1. dec 2008

Dasi, to akože si sama brala zo skrinky u teba doma? 😕 Sila... 🙄 Nezabudni jej pripomenúť popri reči, že ich pacienti dali tebe, nie jej. Mala sa lepšie učiť, bola by dostala tiež 😀