Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

amadora
12. jún 2009

Akurát je tu svokor... mám chuť mu na hlavu vyliať malým práve naplnený nočník 😅

janetina
12. jún 2009

😅 😅 😅

ninka.b1
12. jún 2009

amadora, mala si ho vyliať, možno by sa trošku prebral 😀 Ono je to zle, pretože keby vam ho aj predal, asi sa aj tak nič nezmení, lebo to bude brať, že je to furt jeho(to je v povahe). Teraz ho nemôžeš ani vyhodíť, lebo je to tvoj svokor a nie iba vlastník domu. On bude asi taky typ, že ked mu zavrieš dvere vlezie ti dnu oknom......Sama si neviem predstaviť ako by som to riešila, ako pišeš skúsila si už všetko a nič nepomohlo ☹

amadora
12. jún 2009

Ninka to mi vraví aj môj muž že sa tým nič nezmení, že on ho ani potom nevyženie z domu len zato že je to naše. Ale ja sa zase poznám že potom sa nebudem báť mu povedať čo sa mi nepáči a čo si neželám a určiť si pravidlá.

ninka.b1
14. jún 2009

ved ano, ked je to tvoje je to tvoje 😉

annus
18. jún 2009

ajojte baby...no asi svokry poslúchajú 🙂

depecko
18. jún 2009

áno,moja sa už dávno u nás neukázala. 🙂 len esemeskuje s manželom.Že zastavíš sa?????????????aSi by zomrela keby ho aspoň raz za týždeň nevidela/niekedy aj častejšie/No,ktovie aká budem ja matka....

amadora
18. jún 2009

Depecko o takých 20 rokov založíme tému "Aká som svokra..." 😀 a potom si to pripomenieme čo sme tu písali my 😀

annus
20. jún 2009

pravdu povediac by som ani nechcela vediet, aká budem svokra...ale dúfam nie taká, o akých tu debatujeme 😀

amadora
20. jún 2009

Annus ja myslím že nie 😉

sofik
21. jún 2009

baby ja budem robit všetko preto aby som nebola ako tá moja 😀

majacska
21. jún 2009

depecko, amadora, sofik budete dobre svokry...pretoze ja som sa riadila presne tak, ze nechcem byt taka, aka bola moja..

a zatial sa mi dari, tykame si s nevestou, a vsetko ok.. 🙂

sofik
23. jún 2009

majacska to dúfam že budeme 🙂

amadora
23. jún 2009

Ľudia ja som tak nahnevaná 😠 😠 😠 Tak svokor dnes zase hviezdil... muž bol na pracovnom pohovore a cestou domov sa zastavil u svokra povedať mu ako dopadol. A svokor len dookola že to je zlá firma a bla bla bla a to je zle a tamto je zle a ešte na muža nahúkal že mu len do prieku hovorí keď mu povedal svoj názor, že ten jeho nerešpektuje 😖 A potom ešte mu muž hovoril že sme sa informovali na hypo a že by nám ju schálili (to bolo ešte predtým ako sme vedeli že bude musieť meniť robotu) a zase bolo zle že čo vymýšľame, že ten dom je dobrý taký aký je a že robotu nemá nikdy istú a kríže má boľavé a kde si chce brať hypotéku a podobné blbosti.... sa chystám na neho, len nech niečo také povie predo mnou, mu rýchlo vysvetlím že nepotrebujeme povolenie od neho na naše rozhodnutia a nikto sa mu o radu neprosil. Čo si to dovoľuje myslieť si že môže za nás rozhodovať?!

johnie
24. jún 2009

ahojte
vidim ze svokry a svokrovia sa nikdy nepolepsia...
amadora len mu daj dobre, ja som dhlo bola ticho a nepovedala ani slovo mojej svokre ktora zije(zila) s nami pod jednou strechou ale jedneho dna sa hrniec naplnil a bum a vedela vsetko co si o nej myslim
buduci tyzden v stredu nastupuje do domova soc. sluzieb a dufaam ze ju tak skoro neuvidim 😉

sofik
25. jún 2009

johnie tak to budeš mat klud 😀 keby sa tak všetky neposlušné svokry dali šupnút do domovov sociálnych služieb tak by sme nemali o čom písat 🙂

amadora
25. jún 2009

Sofík aj na chrbte by som ho tam odniesla ako čert Káču do pekla 😀 😀 😀

johnie
25. jún 2009

veru hned by bol zivot krajsi...
drzte sa a nedajte sa... 😝

amadora
27. jún 2009

No my máme vydarený tento týždeň... svokor robieva na turnusy, 5 dní v robote, 5 dní doma... a týchto 5 dní čo je doma je non stop v liehu 😒 A každý deň mi ničí nervy 😔 Dnes len čo sme s malým vstali sa dotrepal a že či si môže môjho muža na chvíľu požičať. Vravím že ešte spí. A on že nech ho zobudím lebo on je už od 4:00 hore a už popíjal a potrebuje ísť do mesta a treba ho zaviezť 😠 😠 😠 Kočky ja už mám pocit že to nezvládnem s nervami. Od rána mám žalúdočnú neurózu lebo je tu furt vtrepaný. Už fakt nevládzem ☹

sofik
27. jún 2009

Amadora tak to je fakt otrava 😠 on sa nudí tak vás otravuje, ja by som sa asi odstahovala lebo takto klud a súkromie u vás nehrozia 😉

jajka968
27. jún 2009

ahojte,

jáj o mojej svokre, to by bol román na strany, ona ma musí stále poučovať, lebo všetko čo robím ja, robím podľa nej zle 😠 😠 . jediné šťastie je, že máme vlastné bývanie a vídam ju sporadicky, lebo by ma o nervy pripravila, za 10 rokov mi toľko poubližovala 😔 . no na poslednej návšteve začala znova do mňa, ako čo mám robiť, tak to bude lepšie. i keď si ju vážim, predsa sama bez muža vyhcovala 3 deti, ale už som sa nezdržala, riadne som jej povedala od srdca, dúfam, že jej stačilo.

dievčatá, pevne nervy a veľa síl 😉

amadora
27. jún 2009

Jaj Sofik moja, ja by som tak rada 😔 Včera som mužovi povedala že mám taký sen, že raz sa nám ten domček podarí kúpiť a on ma potom vyzdvyhne na psychiatrickej klinike (kde budem dovtedy lebo mi šibne zo svokra) a presťahujeme sa 😀 😀 😀 Ono sa ľahko povie, presťahovať sa, ale na to treba peniaze... ale dúfam že dostaneme časom dáku hypo a podarí sa 🙂

ninka.b1
29. jún 2009

Ahojte kočky,
moja budúca svokruška mení normalne taktiku na priateľa. Doteraz bol darebák, ktorému sa nechce robiť a to jej pokládol plávajúcu podlahu, dlažbu...a to už ma mamička naplánované prerábať dvor a milión iných veci, no odvčera je najlepší syn...Včera došiel priateľ s tým, že mamička potrebuje zaviesť(ako vždy) a keď jej povedal, že nemá čas, že nech ide s druhým synom, povedala mu že nie, že ona pôjde iba s nim. Ja jej mysleniu naozaj nerozumiem. 🙂 Ja ju už istý čas neriešim a ani nekomentujem jej názory a postoje. No niekedy fakt žasnem, nad jej „úžasnou “ povahou....

sofik
2. júl 2009

takisto to robí aj moja, ak niečo potrebuje tiež je pre nu jej syn ten najlepší ale občas zabúda ako bol aj on pre nu darebák a lenoch 😠 Nemám rada pretvárky a tá moja je v nich majster 😀

amadora
2. júl 2009

No u nás je to podobne, až na to že svokor berie ako samozrejmosť že môj muž je jeho otrok a keď niečo potrebuje tak je to automatika že to manžel spraví, žiadne prosím či ďakujem 😒

ninka.b1
2. júl 2009

amadora, presne tak. To je samozrejmosť.....
sofik, moja buduca svokruška v pretvarkach isto nezaostava. Ona je neskutočna herečka....

amadora
2. júl 2009

A vaše polovičky ako reagujú na vaše pocity ku svokrám?

sofik
2. júl 2009

moj povedal že je to moj názor a nebude ma presviedčat o opaku, ale nie je naviazaný na matke. Chvalabohu 😢 Sám vie čo to je za žena tak to nekomentuje - ale je to jeho matka. Dúfam že nám dá pokoj ked si kúpime domček a nebude sa do ničoho starat aj ked ona je taká že chce mat o všetkom prehlad 😠 aby ohovárala 😒

amadora
2. júl 2009

U nás je to také aj - aj... Keďže muž už nemá maminku tak otcovi veľa prepáči a toleruje, že už má len jeho. Ale on je celkovo taká povaha že on chce s každým dobre vychádzať a nechá po sebe skákať len aby bol pokoj v rodine.Niekedy vybuchne aj on (pravdaže iba doma, nie pred svokrom, aby neranil jeho city 😝 ) ale inak to berie ako nutné zlo a nejako sa tým netrápi ako sa jeho otec chová. Trápi ho že ja s ním nevychádzam, aj keď to viac - menej toleruje. Ale niekedy ho to dokáže vytočiť keď už sa veľmi na neho sťažujem a nechápe že mám právo sa na svokra hnevať...

sofik
2. júl 2009

amadora ty musíš mat pevné nervy 😉 ja by som to nevydržala 😒 ja som pri prvom zistení čo o mne moja svokra natárala odišla od nich preč a odvtedy som u našich, neviem o nej nič už od decembra a mám pokoj a som štastná aj takto 🙂 vobec si na nu nespomeniem a ani netúžim ju vidiet a ani sa na nu nepýtam 😉