Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

nelika666
27. sep 2006

ja mam svokru celkom ok ale ked nieco obcas "zapoti" tak to stoji za to

napriklad ze jej mam doniest spinave pradlo a ona mi (nam) operie a ked sa nahodou nieco potrha a bude treba zasit tiez mam jej doniest a ona mi zasije a ked budeme hladni tak sa mame prist najest tam - nevravela by som keby som nevedela ako to spravit alebo nieco take ale kedze byvame u nasich a mamka uz 4roky pracuje v zahranici a nie je doma vzdy som sa o celu domacnost a ich clenov starala ja a v dnesnej dobe je najmensi problem zapnut pracku 😕

jana20
27. sep 2006

ja si nechcem predstavit ake to bude ked si budeme zariadovat byt...ale zase mozno sa zmeni a nebude taka...som naivna...ona sa nezmeni...ked boli unas naposledy na navsteve tak mi povedala,ze ked ma obtazuje prat a zelit manzelovi tak ze ona moze,ze jej to nevadi...som myslela ze ma porazi..tak ja vas opustam zatial...ideme s muzom do mesta kupit este neake veci pre drobceka....tak zatial pa... 😉

danii
27. sep 2006

svokra?! mi hovorte ..... 😝 😠

tilly
27. sep 2006

sveva, to akože došla niekomu ukázať váš byt? alebo ťa išla kontrolovať?

tá moja milovaná minule robila obhliadku našeho domu (mali sme oslavu a bola tu moja babka prvý krát) so slovami "a tu MÁME to a to..." no ja som len zírala, ona s nami vôbec nebýva, všetko sme si zariaďovali sami, to by dopadlo, keby mi mala pomáhať, fuj, ble, kak 😝 😀 no a ešte prinútila moju 82 ročnú babku vyzuť sa pri vchode do domu... my sa teda vyzúvame vždy pred dverami, ale babku som nechala, nech ide a popozerá si dom v topánkach, jej sa zle zohýba a tak... a ona jej nakázala vyzuť sa... 😲

ale stále spomíname na to, keď sme mali strašné hádky kvôli svadbe, my sme chceli malilinkú svadbu, len my a dvaja svedkovia a kvôli nej sme robili svadbu pre 50 ľudí a keĎ sme jej rátali, koľko to bude stáť, tak zapotila, že načo nám je DJ alebo živá hudba, že si môžeme púšťať gramofón 😀 😀 😀

slavomira
27. sep 2006

Ahojte baby je neskutočne ako sa tie svokry na seba podobaju tá moja je v podstate taká istá . Najviac ma na nej štve keď robí tajnosti. Má troch synov a každý jedno dieťa. Najstaršej vnučke zatajuje že tým dvom mladším niečo kúpila a potom keď sa to dozvie tak je z toho hotová dráma je veľmi falošná a neúprimná. Na jednej strane ma za niečo poíchváli a potom pred švagrinou ma za to dobre poohovára. Keď sme s manželom začali spolu chodiť tak som si ju nevedela vynachváliť ale taraz by som ju najradšej ani nevidela. No hrôza.

sveva
27. sep 2006

Áno bola ukázať byt svojmu bratovi z čiech. On videl, že som spala a tak ani nevošiel poriadne a ona "veľká pani" vošla až do obývačky a vyzula sa až pred obývačkou.
A čo bolo so svadbou ani nehovorím. Manžel si musel celú svadbu platiť sám a ona mu ešte prikazovala koho má pozvať. A každému hovorila akú svadbu synovi pripravila. Ani prstom nepohla ani sa nestarala a moji rodičia mu pomáhali a radili čo a ako. 🙂
Asi preto ich má radšej ako vlastnú mamu a radšej pôjde aj každý deň k našimi ako k vlastnej mame. Keď nemusí tak k nej ani nejde a to je jeho vlastná mama.

danii
27. sep 2006

tilly - 😝 takze je to ako keby aj jej dom ze?! 😕 asi to tak berie.....

ale na taketo svokry treba jedno - nestretavat sa s nimi, nevsimat si ich, obchadzat. stretnut sa len ked je to vyslovene nutne! a aj to len na veeeelmi kratku dobu

cukrikk
27. sep 2006

eh asi by som sa mala pridat aj ja ale zajtra si to precitam v novom case 😀 heh no u nas to bolo od prveho dna asi takto .... co nie je od srdca nie je k srecu.. a bola som odpisana 😉

danii
27. sep 2006

cukrik, blbe. a zrejma sa mozes snazit ako chces..... 😀

tilly
27. sep 2006

danii, tak to nech tak neberie, ten dom je náš, ona sa tu bola pozrieť až keď ten dom stál, ona ani nechcela, aby staval, také hysáky robila... a keď mi kupoval auto, kokso, to ste mali počuť, mne vyvolávala, nech mi ho nekupuje, že sa zabijem a tak... a keď som nás viezla, lebo muž si vypil, tak zapotila "juj, len aby sme v zdraví domov došli" jeeee, no roztrhnúť ma išlo

sveva, no to je iná drzofka... tá moja má doma sterilne a k nám chodí robiť bordel...

maj06
27. sep 2006

zienky a mate niektora aj svokru ktora je brutalne ale brutalne pobozna???bez boha a kostola ani na krok. aj ja som veriaca ale ako clovek.pred svadbou ked sme isli ku svokrovcom tak sme museli spat kazdy v inej izbe aj ked sme spolu zili uz 3 roky v jednej domacnosti. Svokra najprv k nam ani nechcela prist, lebo sme byvali spolu a to je proti bohu, to je hriech atd. Svokra chodi kazdy den do kostola, je v kostolnom spolku a neviem co este. keby si to nechala pre seba je mi to fuk ale tlaci ti do hlavy aky si ty zly clovek ked nechodis na spoved a pod. a aky chriech mal jej syn ked so mnou zacal chodit lebo ja som nebola ani pokrstena,na svadbu nechcela ist ak nebude v kostole a tak.

mate aj vy taky problem???

palma
27. sep 2006

maj06,tak to nie,toto by som nevydržala,dole klobúk pred tebou. 😝 😨

cmulinko
27. sep 2006

Maj06.Nemame nahodou tu istu svokru? 😀 Ja som mala ten isty problem.

bianca
28. sep 2006

Ahojte.Tak to ja mam este lepsiu svokru.Pred svadbou sme u nich nikdy nespali a po svadbe spime na oddelenych postreliach.Vyhovorka?Vraj spat na gauci v obyvacke je nedostojne,tak nas zakazdym ulozi na valendy do detskej.Este ze to podstupujeme priemerne iba raz za mesiac 😖

jana20
28. sep 2006

Ahojte...tak som sa prave dozvedela.za svokra nam zajednala okna,ale len zajednala...pritom my sme boli uz rozhodnuty pre inu firmu,ktora by nam tie okna urobila...mna rozhodi...som ju uz dlhsie nevidela,ale ani potom netuzim..ked ju zbadam ju roznosim v zuboch...

alexandra
28. sep 2006

jana tak to ignoruj a roieste si po svojom..

barunka
28. sep 2006

jana, kašli na ňu. objednaj si okná, aké chcete vy a svokričke povedz, že ona si svoj dom / byt už zariadiť mohla tak teraz nech nechá vás, aby ste si to urobili ako chcete vy....

zuz11
28. sep 2006

ja neviem preco sa vlastne zo svokrou zatazujete 🤐 su to kapitoli sami o sebe a ja si myslim ze ak im nieco nepatri a neplatia to tak maju drzat huby a krok.... 🤐 moja este ani netusi ze sme vlastne kupili byt 😵

barunka
28. sep 2006

zuz, len škoda, že oni tieto veci nevedia a montujú sa do všetkého možného. a keď (tej mojej) niečo povieš, tak sa tvári urazene a rozpráva to kadekomu... katastrofa...
len ja doteraz nechápem, prečo sa vždy písali vtipy o chlapoch a ich svokrách, keď väčšinou sa na svokry sťažujú ženy.... 😖 😲

melory
28. sep 2006

v dobrom robia zle!!!

mracik
28. sep 2006

No, ja mám celkom fajn svokru, len je stráášne pedantná a prísna, nikdy svoje deti za nič nepochváli, aby ich náhodou nerozmaznala a to robí aj s mojimi chalanmi...
Minule som bola v robote len doobeda, za ten čas som musela urobiť všetky príjmy, prepúšťáky, lebo to za mňa nemá kto spraviť, utekala som behom za synom do školy, lebo sme mali ísť k zubárovi, potom som ho musela ísť hľadať po lese, lebo som prišla do školy neskoro, zase sme utekali nazad do nemocnice, tam sme u zubára ťažko bojovali, kým mu vytrhli stoličku a ešte som s ním zbehla nazad do roboty spraviť ešte vizitu... Totál unavená som došla domov, naša svokra bola akurát u nás a prvé, čo mi povedala: Kedy si naposledy umývala okná? Keď sa tak pekne spýtala, tak som jej odpovedala - pred tromi mesiacmi...
Potom sa môjmu mužíčkovi sťažovala, že neviem ani poďakovať za umytie okien, ale ja som si to fakt ani nevšimla...

zuz11
28. sep 2006

barun, tak to si ju zle vychovala 😀 moja si ani necekne 😵 by si opovazila 😀

melory
28. sep 2006

svokra ti umyla okna??? to by som nezniesla - ale byvame sami.

mracik
28. sep 2006

melory, my tiež bývame sami, len mi malá strážila malého, lebo opatrovateľka bola chorá...

Občas mi tak pekne povie, mali by ste si povinnosti v domácnosti rozdeliť, Peťko vyzerá nejaký unavený...

melory
28. sep 2006

mne moj nespravy nic a svokra uz vobec nic, len zavaruje ked jej huga donesiem domov

snilko7
28. sep 2006

babinky tak tá moja ma včera zasa riadne vytočila. Paťko bol včera obzvlášť neposlušný, takže som sa ledva vedela dočkať večera, že si oddýchnem, keď dôjde manžel z roboty. A o siedmej večer zvoní telefón a svokrička nám oznamuje že k nám idú na návštevu: O 7 večer, keď dobre vie, že vtedy zvykneme kupať malého a chystať ho už na spánok. 😠 No a kým sa dovalili bolo pol ôsmej a zotrvali skoro do deviatej. Normálne som išla puknúť od zlosti. No veď som aj mužovi potom povedala, že nech narobí poriadky. Keď chce prísť na návštevu, nech sa páči/len nie moc často, stačilo by aj raz do roka 😉 / ale nech chodí cez deň jak normálni ľudia, veď aj ja si potrebujem trocha odpočinúť....a nie pred spánkom počúvať jej reči /potom mám nočné mory 😀 /

danii
28. sep 2006

jeeej mracik, posli ju aj k nam, aj my potrebujeme umyt okna 😉 😀

barunka
28. sep 2006

snilko zvykaj si. aspoň chápeš, čo som na ňu frflala doteraz... k nám prišla aj o pol deviatej, keď ja som vybiehala skoro nahá s umytým vlasmi z kúpeľne... 🙂 🙂
my máme konečne s Rolim relax, po roku si našli nový objekt a teraz buzerujú vás. 😀 😀 😀 (jaaaaaaaj tá škodoradosť...)

snilko7
28. sep 2006

no barun veď včera už jak som bola zúrivá, mala som sto chutí jej o ôsmej už povedať, že nech vás ide tiež potešiť svojou prítomnosťou. Ale nie som taká sviňuša, stačí že vytočí jednu za deň, nemôže obidve. A to dnes tam máme ísť, lebo vraj máme poštu a ona nám ju včera samozrejme "zabudla" priniesť. Hlavne že doniesla mužove staré roztrhané rifle, ktoré sme jej už asi trikrát kázali vyhodiť do koša.

danii
28. sep 2006

snilko a najma zle sny ....... 😀
ale je to fakt neprijemne. v taku dobu chce mat clovek klud a pokoj a nie mat svokru na navsteve! cez tyzden, ked musi ist clovek na dalsi den do roboty..... 😝 by ma asi rozhodilo