Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

lefika
25. dec 2008

no, majacska, mas to ty teda "radost" 😒
moja svokra nic: ani sms manzelovi neposlala, uplne nas ignoruje. ale ja som tomu rada, lebo keby dokvitla, mala by som vianoce pokazene mozno este viec ako ty 😠

emily333
25. dec 2008

ahojte no my sme dnes boli u svokry pre darceky no nic moc ja som dostala sampon a svojmu synovy dala sprchovaci gel je mu tazko ze moja mama mu poslala skoro cele oblecenie a jeho nic a tak sóm to odniesla ja s mojim fajcenim ale su sviatky tak som nechcela robit vojnu medzi nami pre jeho mamicku ☹

abetka
25. dec 2008

tak my sme dorazili od svokry a presne to dopadlo ako u emily333 ☹
ja som dostala silonkove pancusky a MM papuce a deti obisli velmi skromne. A moji rodicia nam dali co sme cheli a potrebovali a maju nas 3 dcery a 4 vnucata a prijem primerny a svokrovci maju jedineho syna 2 vnucata a su podnikatelia. Ja toto neviem pochopit a snazim sa o to uz 6 rokov. 😠 😠 😠 😠 😠 😠

martinano
25. dec 2008

Caute baby, tak tuto temu som objavila nahodou.no super prispevky nie som sama,ale to co mam ja za svokru to je fakt na pohladanie.nas maly ma rok bol tu uz dvoje Vianoce, kedze nas minuly rok putili tesne pred Vianovami domov, nedostal od nej vobec nic.ale to by mi tak nevadilo, ako to co stale vykrikuje, naposledy to bolo, ze ona mu nie je babka a to nehovorim,ze som kvoli nej o maleho skoro prisla, ked som bola v piatom mesiaci.baby drzte sa!!!!!

bubatinko
25. dec 2008

martinano to ti nezavidim ja sa uz k mojej svokre radsej ani nevyjadrujem lebo len co si na nu pomyslim mi je zle....

skusme na ne aspon cez sviatky nemysliet ak sa to da..... 😉

martinano
25. dec 2008

dakujem bubatinko, no a to co som napisala je malinke zrnko toho vsetkeho.momentalne zijeme striedavo v zahranici,tak sa snazim na to zabudat,ale pod chvilou sa ozve svagrina, tak sa to vybavuje.chystame sa na slovensko, tak sa to vo mne asi zas prebudza, ale tento krat tam fakt nepojdem, poviem to vzdy aj tak idem, no ale teraz fakt nie.

bubatinko
25. dec 2008

hmm to poznam ze nepojdem tam ja si tiez poviem ze ku svokre uz nepojdem ale pre pokoj v rodine koli manzelovi idem ale uz tyzden predtym mam zaludocnu nervozitu a je mi neskutocne zle len s pomyslenia na to..... na mna to zdravotne velmi zle vplyva.... mala by som si to dat potvrdit lekarkou ako diagnozu abysom sa s nou nemusela stretavat vobec 😀 😎 😉

martinano
25. dec 2008

no to je super napad, aj ja som to robila kvoli manzelovi, ale chvalabohu mozno to uz pochopil a dohodli sme sa, ze uz nebudem chodit, este bude boj s tym,ze tam zatial nepustim maleho, aspon kym nebude papat uz naozaj vsetko, ja mu stale nesolim, necukrujem a pod. a ona by mu urcite dala vyvar s bujonu,aj tak onho nema zaujem.zaludocnu neurozum pred navstevou velmi dobre poznam

libka1
26. dec 2008

Oblubena veta mojej svokry: Daj, ja ju prebalim/nakrmim/popestujem, ja to viem najlepsie, ved som uz vychovala 3 deti... a potom ju má mať človek rád 😝

libka1
26. dec 2008

Milujem túto tému, vždy keď ma naštve si ju prečítam a poviem si, že je fajn, aj keď k nám lieta na metle bosorka... 😝 môže to byť aj horšie... poniektoré príspevky tu čítam s otvorenou hubou 😕

majacska
26. dec 2008

ahojte, martinano neviem pochopit, ako moze niekto spravit, ze nekupi nic pre svoje deti, alebo vnuca na Vianoce? vsak uz dochodky su skoro tolko ako moj ucitelsky plat! Potom nech ani necakaju nic od nas, nie? 😠

nanyka
26. dec 2008

no,ja mám kapitolu so svojou svokrou uzavretú 😎
som zvedavá, čo bude, keď prídu deti.. 😒 😀

sysa5
26. dec 2008

tuto stranku som nasla vcera nahodou a moc zaujimave temy su tu a tato je tusim najzaumavejsia. moja svokra byva takych 100 kilakov od nas,ale ked zavita sice len na den-dva mam co robit tyzden aby som predychala jej falosnost. brrr...

martinano
28. dec 2008

no to neviem ani ja pochopit,ale da sa prezit, ked nic nekupi,ale nedaju sa prezit reci typu, ze ona nie je jeho babka a babku nema, to vykrikovala naposledy, ked zas nebolo, tak ako ona chcela.nikdy mi ho nezobrala z ruk, ze ho popestuje,alebo prebali, to vobec.Maly ma rok aj kusok a drzala ho asi dva krat.a niekedy by dobre padlo, keby ho zobrala aby som si aspon na wc odskocila,ale viem, ze na nu sa nemozem spolahnut, takze vydrzime aj bez wc.dospeli sme tiez k tomu, ze neznesiem aby sa k malemu len priblizila.

ilduska14
28. dec 2008

martinano,to nech ho radšej ani nedrží ak ja takáto.Predstav si že by ti ho chcela stále brať a robila s nim veci ktoré nechcete a lebo mu rozprávala bludy ako moja.To by si mala ešte väčšie nervy. 😉 😝
Sysa veď práve aj moja je taká že je milá,ale nič milé si o mne nemyslí,takže tiež mám čo robiť s falošnosťou. 😠 A to je najhoršie že už ani neviem čo myslí úprimne,alebo čo hovorí vážne,lebo už sa v nej ani trošku nevyznám.Po pár incidentoch mám pocit že čo povie mne,myslím nejakú lichôtku tak hovorí len s povinnosti.Ale ja na výmysli nie som zvedavá. 😔 Nanyka možno keď prídu deti,tak sa bude hrať na najlepšiu babku na svete a máš ju zas na krku 😀 Ako som z tvojho príspevku pochopila bola by si radšej ak by nejavila záujem. 😅

bobatko
28. dec 2008

sysa5 a predstav si co mame robit mi ked s nimi byvame!!!!

luciauk
28. dec 2008

ahojte ľudkovia
bobatko, bývate??? ja by som sa obesila, ale ju. my sme boli s nimi dva dni teraz na vianoce a mám chuť vraždiť. ešte, že má dlhoročný tréning naučil vychladnúť.
moje deti sa cez tieto vianoce dozvedeli, že čokoláda na lačno o 7 ráno je dobrá proti kašlu 😠 😠 😠 ja ked sa rozpíšem, tak tu budem nocovať, tak radšej mizím 😉

abetka
28. dec 2008

luciauk 😀 😀 😀 😀 - ta cokolada je dobra. To som netusila. Ta tvoja svokra ale vie zaujimave veci 😀

luciauk
28. dec 2008

abetka, všetko naj Tomáškovi k narodkám 🙂

ona vie a robí tooooooooooooooľko zaujímavých vecí....len keby do nich neťahala moje deti 😠 našťastie ju teraz vidím tak 2x do roka 😀

majacska
29. dec 2008

ahojte. tak som spravila asi velku chybu! Dnes rano vstanem, a nevesta stoji v kuchyni s malym, a zevraj boli na pohotovosti v noci, ze maly mal horucku , a ze idu hned rano k dr. A este hovori, ze nedovoli navstevy, kym je maly chory. A vedela som, ze dnes chcela ist k svojej matke, tak som sa pytala, ze ci teda ide ked je maly chory a ma horucku? A ona ze ano. Nevedela som na to odpovedat, a nahodou som povedala no koment. Ona mi nepovedala nic, len syn sa so mnou strasne pohadal, aby som uz skoncila so vsetkym, a ze povie mojmu manz,aby ma zastavil.....
Teraz som si uvedomila jednu vec, ze vobec ale vobec nemozem nic povedat. Tak toto je kocky druha strana mince. Poradte mi, ako nic nepovedat, nema byt maly doma, ked je chory a ma horucku, a ma len styri tyzdne? A uz som ajtak vsetko pokazila! poradte mi prosim Vas, mam s nou este o niecom vobec rozpravat?

zajo79
29. dec 2008

ahoj majacska,

ked tak jej povedz ze si to tak nemyslela, ze si chcela len poradit, ze chore deti byvaju obvykle doma....

a naozaj sa to komentovat neda ked je chory a idu s nim prec..kolko mal maly horucku?

zajo79
29. dec 2008

ja chvalabohu zo svokrou nebyvam, byva v tej istej dedine, v podstate si vychadzame, ak by sme spolu byvali bolo by to asi horsie, takto vela veci pustam jednym uchom dnu, druhym von, tak sa to da.

Neviem ake to bude,ked sa narodi maly, ale dufam ze jej to "trkne" ze nemusi u nas sediet cely den pri postielke.

Ak sa tam neukazeme dva dni, uz volaju ze ci sme urazeny ked ich nejdeme pozriet... nieje niekedy zle ze byvaju tak blizko,no niekedy si pomyslim,zeby sme mohli byvat aj dalej 😅

majacska
29. dec 2008

zajo horucku mal 38,3 ale zevraj uz nema, syn volal, ze dr. rano nic nenasla, vsetko bolo ok., tak je u svojej matky, a tiez som citala ine vase nazory, ze nemam sa vsetko furt pytat, atd., tak skusim... ajtak teraz odchadzam za druhym synom do Londyna, aspon budu trosku samy...

lefika
29. dec 2008

majacska, ja keby som mala chore dieta, tiez idem asi ku svojej mame, kedze tak ci tak nie som doma, vzdy len "u niekoho", bud u svokry alebo u mamy 😒 a ak budem potrebovat pomoc, budem ju urcite radsej hladat u mamy...neber to osobne, ja len pisem o svojom pripade....
ono, toto je velmi citlive obdobie, najma pre tvoju nevestu, ale aj pre vas ostatnych, tak si treba veeelmi davat pozor, co hovoris a ako to moze vyzniet. a zaroven nehladat skryte utoky za tym, co hovori ona.
nechcem strasit, ale podla mna vztahy budu stale vyostrovat, pokial budu byvat s vami: moze to skoncit katastrofou napriek tomu, ze keby ste nebyvali spolu, mohli by z vas byt vyborne kamaratky

dalli
29. dec 2008

majacska, ja bývam so svokrovcami, máme spoločný len vchod , ináč všetko samostatne...nedá mi nenapísať, moja svokra niei je zlá, ale vidieť ju každý boží deň, je naprd, furt ju mať za zadkom , počúvať rôzne reči a komentáre, aj ked možno dobre myslené, ver, že lezie na nervy...tvoj syn a nevesta si založili novú rodinu a učia sa v nej žiť, tak ich nechaj dýchať a bude všetko oki...ži svoj život a ich nechaj žiť ten ich 😉

dalli
29. dec 2008

majacska, vždy budeš "len" svokra a mama bude vždy jej mama, je to úplne iný vzťah a nemá zmysel sa tým trápiť a porovnávať...ak aj má teplotu, nevesta sa určite cíti istejšie pri svojej mame 🙂 a preto tam ide aj s malým bábom.

bubatinko
29. dec 2008

majacska, hnm neviem co by som robila na tvojom mieste ale ja som povaha taka ze nechcem pomoc od nikoho a ani ked je dieta chore by som nesla za mamou tiez sa mi zda divne ze isla s nim prec ved prirodzene je ostat doma s nim ... a chapem ze ti je luto ze povedala ze zakazuje navstevy ked je chory a uteka s nim za mamou.... citis sa odstrcena ale co uz mas tazku rolu byt svokrou a aj nevesta sa potrebuje zžit so situaciou po svojom... vela trpezlivosti prajem ....

womenne
29. dec 2008

majacska hmmm maš to tažke ked si ta predstavim stat vtej kuchyni,to by nasralo ajmna 🙄 Tak si snimi znova sadni a povedz im čo ta trapi nech povedia oni čo im vadi a spolu to vyriešiete neboj ak teda maju zaujem,tvoja nevesta bysi mala prečitat nejaku diskusiu o svokrach a byt rada že ma teba,že sa snažiš a nie ti robit ešte napriek. 😨

belanka
29. dec 2008

ja síce svokru nemám,len svokra,ale stačí mi.je pravda,že keď sa pletú do života-žiadna sláva.ten môj akoby neexistoval.aj som potrebovala pomoc.samozrejme povedal,že so synom prehovorí a ozaj bol vážny dôvod,ale nič.nedožila som sa.tvári sa stále,že nič.keď sme boli vytrasení z peňazí po kúpe bytu,nemala som takmer na plienky,zasa smola.chudák podnikateľ.tie dovolenky a výlety s frajerkou predsa niečo stoja.ešteže mám rodičov.inak by sme asi bývali v jeho pivnici(doslova) a platili aj jeho účty...Vianoce 😀 .malá dostala sveter,my sme prišli s darmi pre neho a jeho milú.ani sa nepozreli,čo tam je,my zasa nič.ale aspoň na malú si spomenuli.aj keď vnúčatá jeho milej sú pre neho viac...

majacska
29. dec 2008

ahojte, dakujem Vam za uprimne slova. Ano, svokra nikdy nebude ako vlastna matka. Mne len to vadi, ze by som s nou chcela byt ako kamaratka, nie som este taka stara, ale to sa mi asi nepodari. Totiz ja mam tu blbu povahu, ze by som stale chcela vsetko vyriesit, a nedari sa mi zatial presadit nic, ale vazne nic. Dokonca sa aj to pytam ci mozem maleho zdvihnut, a parkrat mi povedala nie, a isla som prec. No nejako uz bude, len keby som nebola taka citliva!!
Musim sa starat o seba, ale ma to niekedy boli, ze nemozem vidiet cely den vnuka, teraz som mala dovolenku, potom ked pojdem do roboty, uz budem menej....