Aké sú vaše svokry?

ajap78
20. aug 2006

caute baby, co takto nacat velmi vdacnu temu svokry? tak sem sa s prispevkami, verim, ze ich bude kopec, lebo svokry nech robia co robia, nikdy s nimi nebudeme spokojne 😀

cat
27. nov 2006

ale teraz drží s tebou a to je podstatné. Ja mám 1 tetu ktorá je totálna Ježibaba, to ešte urážam ježibaby, no a tá tak nenávidí ženu mojho bratranca že..nedokážeš si predstaviť..a jediná cesta pre nich bola odísť od nej na 2.koniec Bratislavy a stopnúť všetku komunikáciu. Ona nenávidela ešte aj ich malú dcérku lebo sa podobala na mamu...

snilko7
27. nov 2006

babenky a mne prišla pozvánka do Soňa talkshow na tému Svokry...ale keby som šla to by bol horor, asi by som už v potravinách nenakúpila ☹

zuzu13
27. nov 2006

😀 snilko tak to je problém "ísť, či neísť" 😎
pošli nejakého hovorcu...

zuz11
27. nov 2006

ja mam tiez taku pozvanku 😵 ale to by som musela byt inkognito 🤐 ved by ma cela rodina v zuboch rozniesla aj ked by som hovorila iba pravdu 🤐 ale aj tak asi uz budem mat ine spestrenie dni 😵

snilko7
27. nov 2006

zuz presne aj ja by som musela byť inkognito, lebo mňa by celá dedina rozniesla a nedostali by sme tu ani rohlíky 😝

cat
27. nov 2006

snilko, ja by som do toho nešla, predsa, to sú súkromné veci a v konečnom dôsledku by si len ty bola za zlú..a tvoji rodičia s ňou ako vlastne vychádzajú?

ikke
27. nov 2006

baby, esteze tie svokry nevedia internetovat, co? 😀
(aj ked ja sa stazovat nemozem, moja svokra je jednou z mojich mam 😉 )

snilko7
27. nov 2006

no cat tak to neviem...teraz furt obraňuje mamina svokru keď sa sťažuje že barunka nechodí...ale podľa mňa aj naši ich už majú dosť...naši sa na nich "nasrali" už pri plánovaní našej svadby a to bolo pred tromi rokmi, potom sa to ustálo a pri barunkinej svadbe zasa problémy...

briluxina
27. nov 2006

ja by som isla. aspon by konecne doslo mojej svokre aka je hlupa.. 😀 a co si o nej myslim 😀

snilko7
27. nov 2006

moja svokra ani nevie čo je internet, takže toho sa netreba báť, ale možno by bolo fajn, keby si čosi o sebe prečítala, možno by sa uvedomila aká je vtieravá a násilná

zuz11
27. nov 2006

ja tiez neplanujem prat spinave pradlo na verejnosti.. mojej to nikdy nedojde.... hold aj taky su medzi nami... 🤐

cat
27. nov 2006

heh, aj moji sa už pýtali čo to všade znamená to "www.."; som sa smiala

snilko7
27. nov 2006

cat takže môžem dúfať, že za dva roky sa aj naše vzťahy urovnajú...to budeme tiež spolu 5 rokov ale manželmi....no ale už teraz sa celkovo s manželom poznáme 9 rokov....takže neviem

andrea.m
27. nov 2006

no normalne svokry existuju....jednej celkomfajn osobe som nevestou a nie veľmi ideálnou,ale bola som prijatá taká aká som aj so vštkými mojími chybami a vrtochmi tak sa snažím zo všetkých síl toleranciu oplácať.no ale to asi patrí do inej témy

barunka
28. nov 2006

snilko neurovnajú... to by tá naša svokra musela začať uvažovať aj inak ako sebecky... ju ostatní nezaujímajú, len aby ona mala všetko tak ako chce...
včera mi došiel domov Roli a tak na ňu nadával, viem si predstaviť, čo tam dnes večer vyrobí... Aby som rýchlo išla teraz do obchodu, lebo v stredu mi už nič nepredajú, lebo určite bude všade rozprávať, že jej milovaného chlapčeka štvem proti nej...
a cat, čo sa týka vzťahu našich rodičov k svokrovcom, tak oni sú nepoučiteľní... Mama tá si stále myslí, že my so snilkom sme zlé, lebo tam nechcem chodiť každý týždeň, že si na nich vymýšľame a podobné veci...NO neviem čo by povedali, keby počuli, čo o nich v dedine stará bosorka rozpráva... Ona im závidí ešte aj nos medzi očami...
Snilka s mužom pri ich svadbe ošklbali o peniaze a v konečnom dôsledku aj mojich rodičov. U nás najprv svadbu nechcela, ale v tom, koľko objednáme za naše peniaze zákuskov a komu ich dáme, tak v tom rozhodovať chcela...
Ešte nám kecá aj do starostlivosti o deti a keď som si teraz čítala doma mužovu kartotéku, tak je to tá posledná osoba, od ktorej by som si nechala radiť...

mirko06
28. nov 2006

viete coho sa hrozim ja? aby raz moja nevesta nepisala do tejto rubriky 🙂 tak rozmyslam, co ked raz budeme ako tie nase svokry, o ktorych tu pisete? 🙂

snilko7
28. nov 2006

mirko06 to napadlo už aj mňa, ale zasa ja mám závazok nikdy nebyť takou hnusnou svokrou, radšej kamarátkou..poznám zopár báb, ktorá majú práve takýto pekný kamarátsky vzťah so svojou svokrou..žial môj prípad to nie je

mirko06
28. nov 2006

snilko7: ja som uz predtym pisala, ze svokru uz nemam, bola to skvela zena, dokonca sme boli narodene v ten isty den aj mesiac, akurat rok nie 🙂 , maly mal mesiac, ked zomrela a ani ho nestihla vidiet, lebo uz lezala v nemocnici... velmi ma to mrzi, ale co uz, neda sa to vratit ☹
a ruku na srdce, mozeme si davat zavazky, ale mozno raz pride den ked si povieme, jeej, tak uz som ako ona 🙂

papula
28. nov 2006

Ahojte kocky
Ked to tak citam tak si hovorim,ze sa pridam.Ta moja svokra to je zly sen ako sma zo zaciatku zacali s priatelom chodit bola v pohode a pripadala mi ako celkom mila no to urcite casom sa z nej stala taka bestia,ze to nebolo mozne snazila sa nas s priatelom rozostvat a tak ma ohovarala aj moju maminu,ze to nebolo mozne 😠 tak som sa s nou raz poriadne pohadala a ona sa potom tvarila a chodila vysmiata vtierala sa mi ako keby sa nic nestalo 😖 od vtedy ked ju vidim tak ma certi beru 😠 mohla aspon povedat slovko prepac a to aj ked sme sa spolu stahovali nedala nam do bytu ani sadu lyziciek nejde mi o tie lyzicky,ale o ten charakter co moji rodicia nam zariadili skoro cely byt.No a ako som ostala tehu tak nic ine nepocujem ako sa tesi aka je stastna,ze bude stale kocikovat,jej by som nezverila ani mojho hafana a nie este babo.Ked bola tehotna ona tak v pocas celeho tehu chlastala a teraz ma postihnutu dceru este by mi opila moje mimi.No tak som vam toho popisala je to proste hrozna svokra 😖

briluxina
28. nov 2006

papula to je fakt blbe s tvojou svokrou. Ja by som tiez svojej nenechala svojho maleho, lebo ona stale krici a nadava mu do lotrov.Nic nepocujem iba ty lotor, ty lotor.Mozno to nemysli v zlom ale ja nikdy svojmu malemu nenadavam.A este ked ho ma na rukach tak sa bojim ze jej vypadne lebo ona pri tom fuci a ledva dycha lebo ho nevladze drzat.

zuz26
28. nov 2006

ach najhorsie je, ze ja s mojimi svokrovcami budem musiet travit vianoce, uz teraz mam z toho stresy.... nieze by boli zakerni,ale proste su iní a ich temou je len frflať na všetko a sťažovať sa... manžel hovorí,že si mam zvyknut,že su to jeho rodičia.... ale ja som tam 5 minut a už mam taaaake nervy.....

veronika13
28. nov 2006

to keby mi môj muž povedal, že si mám zvyknúť tak mu asi niečo poviem, čo by sa mu veľmi nepáčilo, aj keď sú to jeho rodičia. Ja si mám dosť na čo zvykať, keď bývame u nich a nie ešte na nich, nikdy si nechcem na nich zvyknúť, ja chcem len zaujať taký postoj, že ich nebudem brať vážne a budem tu môct pokojne prežiť, kým nevypadneme, zatiaľ to ešte neviem.

papula
28. nov 2006

Je to hrozne s tymi svokrami,ale najhorsie je na tom ze co jej poviem,ked bude babenko chciet kocikovat,ze jej ho nedam ako si to riesila ty?A najviac mi je luto Michali jej dcery ona neni tak postihnuta ako moc len nieco jej je ja neviem co,ale kebyze ju vidis tak ....no neviem a ona sa uz tiez tesi a tiez chce kocikovat,ale to sa nebude dat raz mala na prechadzke nasho hafana a celu dobu ako sa s nim prechadzala tak ho mala na rukach lebo nevedela ako sa naraba s voditkom to mi hovoril kamarat ze ju stretol a daj jej dieta 😖

veronika13
28. nov 2006

to vari pochopia aj tvoji svokrovci, že postihnutej nemôžeš dať dieťa, nie? iba ak ty pôjdeš s ňou a svokre tiež. Ani nebudeš vedieť kde s ním pôjde, k nejakým klebetniciam a tam ho budú obzerať zo všetkých strán a konštatovať že na koho sa podobá a nepodobá. Kamoškina svokra naposledy zahlásila, že dieťa sa nepodobá na jej synáčika 😲

zuz26
28. nov 2006

fuuuha papula, to je dost sila.... sa necudujem,ze sa bojis, a byva v tom istom meste ako vy?

katyd
28. nov 2006

zuz26, sa som mala podobné pocity ako Ty, kým sme ešte nebývali s manželom vo vlastnom byte. My sme síce u nich nebývali, ale zvykla som tam chodiť spávať, vtedy ešte k môjmu priateľovi. Ale som videla, akí sú radi, keď som tam bola 🙂.

briluxina
28. nov 2006

papula ja som to riesila aj riesim tak ze ked ju nechcem vidiet, tak jej nedvihnem telefon alebo jej neotvorim dvere. A ked ma poznamky ze by som jej mohla zverit hoci na chvilu(ked som v obchode) maleho, tak jej poviem ze ja chcem aby moj maly bol stale so mnou aby videl ako sa nakupuje a ze ja nemam problem zobrat ho so mnou hocikam.Proste sa jej vyhybam ako mozem.A ked mi muz povie ze mi volala jeho mama tak mu odpoviem ze som mala vypnuty telefon, lebo maly spinkal.. 😉

katyd
28. nov 2006

papula, ja by som tiež išla so svokrou na prechádzku na Tvojom mieste, keď ho už tak veľmi chce kočíkovať. Aj ja som to tak robila 🙂, ale ja nie preto, že by som jej nedôverovala.

papula
28. nov 2006

prave ze byva a my mame take male mesto,ze aj ked byvame na druhom konci tak je to blizko normalne mi to je smiesne a najhorsie je na tom,ze bola alkoholicka a teraz chodi na psychynu tak uz len koli tomu mam strach,lebo este vyzera ako keby pila a bojim sa ze si drobca zobere a zabudne ho niekde v krcme 😒
Veroniks13 len problem je aj v tom,ze ona tu svoju dceru bere ako uplne zdrave dieta a vobec si to neuvedomuje ze ma nejaky problem.

veronika13
28. nov 2006

tak to potom nie je tvoj problém. Jednoducho jej malé nadáš keď pôjde sama a hotovo, predsa nebudeš v strachu celý čas, len preto že svokrička si myslí, že je zdravá, jasné že si to myslí, nechce si priznať, že kvôli nej je taká aká je.