Aké sú výhody a nevýhody narodenín na Vianoce?

helenkaaa
20. apr 2009

Ahojte, ak su tu nejake mamicky narodene na Vianoce, ale maju deti, ktore sa narodili presne na Vianoce, mohli by ste mi napisat, ci to vnimate skor ako vyhodu alebo ako nevyhodu?

fatimuska
21. nov 2009

a moj otec je tiež presne 24.12. tak sa aspon tešíl že aj vnuk sa mu narodil kedy on

blazka24
21. nov 2009

ahojte dievčence pridávam sa k tým ktorá je presne na vianoce narodená /síce o šiestej ráno čo robí problém, lebo naši mi vyvolávajú presne o šiestej ráno 24.12. a to vám poviem je riadny nervák/ 😀
myslím že pokiaľ sa zaužíva dávať darčeky aj na narodeniny a nie utláčať dieťa tým že dám ti jeden darček veď to máš aj narodeniny aj meniny tak by som prijala aby moje dieťatko bolo na vianoce /len ten pôrod by bol o hubu, neviem ako by som prežila že nemám rybu so šalátom 😀 /.

katuu
21. nov 2009

Ahojky,
František se nám narodil taky 24.12 bylo to ten nejkrásnější Vánoční dárek jaký jsme mohli dostat, narozeniny
budeme slavit ale až v lednu - počkáme až opadne ten Vánoční humbuk, vytráví cukroví - myslím si, že když uděláme Františkovi pěknou oslavu a nenecháme narozeniny splynout s Vánocena tak si nebude stěžovat a může se to spojit alespon s nějakým větším dárkem třeba na Vánoce dostane lyžáky a k narozeninám lyže.
A je pravda, že si každý pamatuje kdy se narodil a dobře se nám počítají měsíce :o)

ankam
21. nov 2009

nasa dcerka sa narodila 22.12---mne sa to nepaci-ale nemohla som si vybrat-islo o zivot.Tak som aj plakala od stastia ze vsetko dobre dopadlo a aj od zlosti...ze na vianoce 😀 😀 😀
pre mna je to nevyhoda..

ankam
21. nov 2009

Milujem Vianoce-ale narodeniny na vianoce-je to nevyhoda........

medvik
21. nov 2009

Má sestra se narodila 24.12., bohužel je Eva, vždycky to nesla úkorně, protože ji s dárky šidili. Tak slavíme narozky a svátek o něco dřív. Manžel se narodil taky 24.12., tomu to nevadí.

kotenko
21. nov 2009

ja mam meniny 28.12., sesternica meniny 3.1., 4.1. ma narodeniny moj ocko, 5.1. ma bratranec a 6.1. jedno dietatko v rodine... a moj kamarat je 10.01. vzdy sa po novom roku zidemecela rodina cez najblizsi vikend a gratulujeme si jeden cez druheho, je to super a pekne...
ale o darceky som ochudobnena stale, fnuk, fnuk 😀

libka1
22. nov 2009

ja mam evku dcerku a som rada ze som si precitala tuto temu 😉 aspon ste mi vnukli myslienku slavit jej meniny vzdy vikend vpred (povodny plan bol na vianoce doobeda), co teraz vychadza na 20 v nedelu, takze super, bude minitorticka aj darcek, tak dufam ze nebude mat dovod niekedy sa stazovat 😉 ked bude vacsia tak sa prisposobime tomu ako to ona bude chciet, zatial je to drobcek 😵

esssi
22. nov 2009

Můj brácha je narozenej na Štědrej den a ok, oslava a dárky jsou 23.12. a je to 🙂 můj mladší syn je Štěpán, tzn svátek dva dny po Ježíškovi, snad nám za to jednou nevynadá, jenže to jméno je tak krásný, nemohli jsme odoloat 🙂

ankam
22. nov 2009

libka my mame 22.12 a oslavujeme 26.12.vtedy ma kazdy volno tak moze prist 🙂

penny13
22. nov 2009

Ahojte. pridám sa k vám. Moja dcérka Gabika sa narodila 23.decembra. my vždy oslavujeme cez víkend, vtedy si môže pozvať aj kamarátky. Gabika je s tým spokojná, nepokladáme to za nevýhodu.

mirkas01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz