• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké vianočné darčeky malým deťom?

20. decembra 2011 
ja som pozerala dnes vysavace....ale tak bli zabalene ze az poskodene a poskriabane........tak som nebrala
25. okt 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, jeste zehlicku a prkno dostane
25. okt 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz mame o darcekoch pre malu tiez rozhodnute: od nas dostane hraci domcek, najprv bude v izbe a potom ho dame na dvor, od jednej babky lego - farma, od druhej babky kuchynku :wink: a vela vela kniziek, lebo tie su top :dizzy_face: chceli sme aj kresliacu tabulku, ale tu sme kupili pred 2 tyzdnami a uz veselo na nu kresli :sweat_smile:
s manzelom to bude tento rok len symbolicke pod stromcekom, nejaka velmi malinka drobnost, aby tam nieco bolo :wink: , ale kupili sme si auto, takze vlastne uz ani nic nepotrebujeme a aj keby sme, tak nie su uz euri :grinning:
no a rodicom, hm, to je komplikovane, vsetko maju a mam pocit ze sa z nicoho az tak netesia, nejake tipy mame (masazna vana na nohy, elektronicky fotoramik - toto myslim je vynikajuci darcek pre niekoho komu uz fakt nic nechyba :wink: ), uz sme ho raz darovali k svadbe kamaratke a bola nadsena :wink:
25. okt 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my o darekoch pre malu nemame rozhodnute.. absolutne entusime co jej kupime.. a to ma par tyzdnov po vianociach aj narodeniny..
a s partnerom si ziadny darcek nedavame jedine ked nejaku malu blbost... pred mesiacom sme sikupili nove auto tak by velke darceky uz nezvladol nas rozpocet..
25. okt 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nechce sa mi tu citat 22 stran dozadu ale snad to este neskor preluskam :sweat_smile: ale chcela by som poradit, co k vianociam pre 6-7 rocne dievcatka? Su to nase pribuzne a vzdy od nas na vianoce dostanu nejaku malickost. Ale vobec netusime co by potesilo dievcatka v tomto veku. Prosim poradte mi.
26. okt 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciapocka vecsina dievcat v takom veku teraz leti na Hanu Montanu (ci ako sa to pise)..a s takym motivom sada najst cokolvek:wink:
26. okt 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cervena ciapocka, u nás letelo vlani Leittle pet shop, malé zvieratká :wink:
26. okt 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cervena ciapocka,suhlas s luciou,urcite hanah montana,v akejkolvek forme :wink: :grinning:
26. okt 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia, to hej :slight_smile: lenze neviem ze ci aj oni na nu letia :grinning:
babula90, aj nad tymi zvieratkami som rozmyslala :slight_smile: ono je vela veci len ja neviem, ze ci sa to bude aj 6-7 rocnym pacit tak preto sa tu pytam
26. okt 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciapocka mala navsteva a mas zistene:slight_smile: :wink:

ja som to tak spravila pri navsteve partnerovej netere:grinning: :sweat_smile:
26. okt 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my byvame daleko od seba a ak sa nahodou vidime tak je to u nas doma :sweat_smile: alebo niekde vonku
a co este take "neutralne" by sa im mohlo pacit?
26. okt 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cervena ciapocka, praveze je to pre 6-7 ročné deti :wink: , my ich máme asi 1000 :confused: ale už ju nebavia :angry:
inak som chcela napisat Little pet shop :slight_smile: napr. moja dcera Hanah Montana doslova neznáša, tak treba od rodičov vyzistiť
26. okt 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobula90, vdaka :slight_smile: oni maju zvieratka radi :slight_smile:
a s cim sa este tak hravaju take deti?
26. okt 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokémon karty, to tiež u nás v škole letí, vymieňajajú si :grinning: aj tie zvieratká si vymieňajú.
26. okt 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ej ha :slight_smile: asi vsadim na nejake zvieratka alebo nieco do vlaskov, lebo to su take paradnice :grinning:
a co bavi take 4 rocne deti? mame aj takeho chlapceka
26. okt 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, tak to Ti neporadím, ale určite autá :grinning:
26. okt 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dali minuly rok porobit celej rodine fotoknihy a kalendare a to ste mali vidiet to nadsenie....uplne boli hotovi z toho, stokrat lepsie jak cokolvek ine
26. okt 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
libka1- hod sem link na ten elektronický fotoramik, docela mě to zaujalo. Dík! :sunglasses:
26. okt 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten rámik majú v akcii v Nay za 100€ aj s tlačiarnou, oplatí sa.
26. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mám pre našich fotoknihy na Vianoce, mali akciu za smiešne 2€, parádna cena, v lete som dala porobiť :slight_smile:
26. okt 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cervena-ciapocka pre 4r nič nepokazíš knihou, pre chlapčeka - Bob staviteľ, Mašinka Tomáš, dinosaury, autá typu bager, buldozer, traktor s vlečkou.... Pre dievčatká korálky na navliekanie, pastelky a farby na maľovanie, omaľovánky, knižky s nálepkami.....bábiky.
27. okt 2009 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vcera mi prisli dvd pre dcerku, rozpravky Hlada sa Nemo a Horton :slight_smile: jupii
27. okt 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zatial tak zbezne rozmyslala co detom. uz nechcem kupovat hracky typu stavebnice a ostatne drobnosti-hracky, lebo mame toho plnu izbu a deti to rozhadzuju...
nahodou som narazila na hru Bol raz jeden zivot. tak som ju objednala, ale neotvorila, dufam, ze bude dobra, deti ten serial miluju. a este k tomu celu seriu DVD Bol raz jeden clovek.
a este konkretne kazdemu - synovi asi mikroskop (videla som v katalogu Dracik) - to by ho mohlo uz bavit, lebo riesi ako vyzeraju bunky a tak... a dcere asi nejake kresliace veci (este neviem presne)...

a este budu mat aj narodeniny... nejako to musim domysliet a rozdelit, co vianoce, co narodeniny....

knihy kupujem priebezne, mesacne asi 1-3 knihy (od naucnych po rozpravkove), takze u nas to nie je celkom ako darcek... Teraz som kupila Opice z nasej police a deti sa pekne na nej zabavaju..
27. okt 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bets, kde si tú hru objavila?
27. okt 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.comtes.sk/eshop/

dufam, ze to pojde otvorit, v case ked som objednavala, tak nejak zle bezala ich stranka. na tej hre sa mi paci (aspon ako je v pravidlach), ze vsetci hraju spolu (nie proti sebe). my radi hrame spoloc. hry ale syn v poslednej dobe odmieta hrat, lebo sa boji, ze prehra. a takto by to mohlo byt kolektivne vitazstvo alebo prehra a este sa aj mozno nieco zaujimave naucime...
27. okt 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bets aj moja starsia dcerka ma v novembri narodky tak tiez rozdelujem co na narodky a co na vianoce.
na narodky sme zajednali toto a dnes nam to maju priviest http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath/278_370/products_id/4285?osCsid=s06smlmqaof36flqi6shee7nb3

a tiez dostane bicykel..http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath/374/products_id/4006
27. okt 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babula90 - ja tiez rozmyslam nad fotoknihou pre nasich aj svokrovcov. aj si ju priebezne robim. len som nevedela aku temu zvolit a tento rok sa nam podarilo vela cestovat, tak to budu fotky z ciest tohto roka, este cakam na posledny vylet, mali by sme ist na jesenne prazdniny do Holandska+Belgicka...
este som tu fotoknihu nazivo nevidela, dufam, ze ma nesklame a rodicia budu mat pekny darcek....
a napr. manzelovi sme na narodeniny darovali mikinu s fotkou deti +text. je to mile, ked ju ma oblecenu...
27. okt 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj-já sem koupila fotoalba a rodičům a tchánovcům dělám sama album malé,od jejího narození až do těch Vánoc,myslím,že je to pěkne dárek,hlavně nebude čas nikde lítat a něco shánět
27. okt 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bets, ja som dala mix fotiek našich babuliek a kniha mala názov Naše vnučky, budú mať ohromnú radosť a ukazovať od susedky ku kaderníčke :grinning: :grinning: , vnučky miluju.
Tie fotoknihy su velmi pekne.
27. okt 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Ja by som chcela na Vianoce kupit pre manzela okrem ineho salku s jeho menom. Nedavno sa mi rozbila a velmi by chcel novu. Neviete niekde, kde by sa dala zohnat? Trebars niekde na internete. Vsade maju len taketo: http://www.darcekyplus.sk/files/200/IMGP2370.JPG ale ja by som chcela skor nieco taketo: http://img.mimibazar.sk/2/2/061112/21/b642406.jpg
Poradite?
27. okt 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok