Aké vianočné darčeky malým deťom?

miriam17
27. nov 2006

ahojte chcem sa vas opytat co podla vas by sa hodilo kupit maly detom ako napr.moje dcerke pod stormcek...moji znamy vravia ze to este neje potrebne pretoze la bude mat na vianoce iba 3 mesace tak to nebud vnimat.....tak teda ja aj tk kupim..ale coooo??

ankam
25. okt 2009

ja som pozerala dnes vysavace....ale tak bli zabalene ze az poskodene a poskriabane........tak som nebrala

kristi
25. okt 2009

jo, jeste zehlicku a prkno dostane

libka1
25. okt 2009

my uz mame o darcekoch pre malu tiez rozhodnute: od nas dostane hraci domcek, najprv bude v izbe a potom ho dame na dvor, od jednej babky lego - farma, od druhej babky kuchynku 😉 a vela vela kniziek, lebo tie su top 😵 chceli sme aj kresliacu tabulku, ale tu sme kupili pred 2 tyzdnami a uz veselo na nu kresli 😅
s manzelom to bude tento rok len symbolicke pod stromcekom, nejaka velmi malinka drobnost, aby tam nieco bolo 😉 , ale kupili sme si auto, takze vlastne uz ani nic nepotrebujeme a aj keby sme, tak nie su uz euri 😀
no a rodicom, hm, to je komplikovane, vsetko maju a mam pocit ze sa z nicoho az tak netesia, nejake tipy mame (masazna vana na nohy, elektronicky fotoramik - toto myslim je vynikajuci darcek pre niekoho komu uz fakt nic nechyba 😉 ), uz sme ho raz darovali k svadbe kamaratke a bola nadsena 😉

lucia.
25. okt 2009

my o darekoch pre malu nemame rozhodnute.. absolutne entusime co jej kupime.. a to ma par tyzdnov po vianociach aj narodeniny..
a s partnerom si ziadny darcek nedavame jedine ked nejaku malu blbost... pred mesiacom sme sikupili nove auto tak by velke darceky uz nezvladol nas rozpocet..

cervena_ciapocka
26. okt 2009

Ahojte, nechce sa mi tu citat 22 stran dozadu ale snad to este neskor preluskam 😅 ale chcela by som poradit, co k vianociam pre 6-7 rocne dievcatka? Su to nase pribuzne a vzdy od nas na vianoce dostanu nejaku malickost. Ale vobec netusime co by potesilo dievcatka v tomto veku. Prosim poradte mi.

lucia.
26. okt 2009

ciapocka vecsina dievcat v takom veku teraz leti na Hanu Montanu (ci ako sa to pise)..a s takym motivom sada najst cokolvek😉

babula90
26. okt 2009

cervena ciapocka, u nás letelo vlani Leittle pet shop, malé zvieratká 😉

roasha
26. okt 2009

cervena ciapocka,suhlas s luciou,urcite hanah montana,v akejkolvek forme 😉 😀

cervena_ciapocka
26. okt 2009

lucia, to hej 🙂 lenze neviem ze ci aj oni na nu letia 😀
babula90, aj nad tymi zvieratkami som rozmyslala 🙂 ono je vela veci len ja neviem, ze ci sa to bude aj 6-7 rocnym pacit tak preto sa tu pytam

lucia.
26. okt 2009

ciapocka mala navsteva a mas zistene🙂 😉

ja som to tak spravila pri navsteve partnerovej netere😀 😅

cervena_ciapocka
26. okt 2009

my byvame daleko od seba a ak sa nahodou vidime tak je to u nas doma 😅 alebo niekde vonku
a co este take "neutralne" by sa im mohlo pacit?

babula90
26. okt 2009

cervena ciapocka, praveze je to pre 6-7 ročné deti 😉 , my ich máme asi 1000 😕 ale už ju nebavia 😠
inak som chcela napisat Little pet shop 🙂 napr. moja dcera Hanah Montana doslova neznáša, tak treba od rodičov vyzistiť

cervena_ciapocka
26. okt 2009

bobula90, vdaka 🙂 oni maju zvieratka radi 🙂
a s cim sa este tak hravaju take deti?

babula90
26. okt 2009

pokémon karty, to tiež u nás v škole letí, vymieňajajú si 😀 aj tie zvieratká si vymieňajú.

cervena_ciapocka
26. okt 2009

ej ha 🙂 asi vsadim na nejake zvieratka alebo nieco do vlaskov, lebo to su take paradnice 😀
a co bavi take 4 rocne deti? mame aj takeho chlapceka

babula90
26. okt 2009

juj, tak to Ti neporadím, ale určite autá 😀

kacenqa
26. okt 2009

my sme dali minuly rok porobit celej rodine fotoknihy a kalendare a to ste mali vidiet to nadsenie....uplne boli hotovi z toho, stokrat lepsie jak cokolvek ine

power700
26. okt 2009

libka1- hod sem link na ten elektronický fotoramik, docela mě to zaujalo. Dík! 😎

babula90
26. okt 2009

ten rámik majú v akcii v Nay za 100€ aj s tlačiarnou, oplatí sa.

babula90
26. okt 2009

aj ja mám pre našich fotoknihy na Vianoce, mali akciu za smiešne 2€, parádna cena, v lete som dala porobiť 🙂

musko
27. okt 2009

cervena-ciapocka pre 4r nič nepokazíš knihou, pre chlapčeka - Bob staviteľ, Mašinka Tomáš, dinosaury, autá typu bager, buldozer, traktor s vlečkou.... Pre dievčatká korálky na navliekanie, pastelky a farby na maľovanie, omaľovánky, knižky s nálepkami.....bábiky.

marse
27. okt 2009

Vcera mi prisli dvd pre dcerku, rozpravky Hlada sa Nemo a Horton 🙂 jupii

bets
27. okt 2009

ja som zatial tak zbezne rozmyslala co detom. uz nechcem kupovat hracky typu stavebnice a ostatne drobnosti-hracky, lebo mame toho plnu izbu a deti to rozhadzuju...
nahodou som narazila na hru Bol raz jeden zivot. tak som ju objednala, ale neotvorila, dufam, ze bude dobra, deti ten serial miluju. a este k tomu celu seriu DVD Bol raz jeden clovek.
a este konkretne kazdemu - synovi asi mikroskop (videla som v katalogu Dracik) - to by ho mohlo uz bavit, lebo riesi ako vyzeraju bunky a tak... a dcere asi nejake kresliace veci (este neviem presne)...

a este budu mat aj narodeniny... nejako to musim domysliet a rozdelit, co vianoce, co narodeniny....

knihy kupujem priebezne, mesacne asi 1-3 knihy (od naucnych po rozpravkove), takze u nas to nie je celkom ako darcek... Teraz som kupila Opice z nasej police a deti sa pekne na nej zabavaju..

tilly
27. okt 2009

bets, kde si tú hru objavila?

bets
27. okt 2009

http://www.comtes.sk/eshop/

dufam, ze to pojde otvorit, v case ked som objednavala, tak nejak zle bezala ich stranka. na tej hre sa mi paci (aspon ako je v pravidlach), ze vsetci hraju spolu (nie proti sebe). my radi hrame spoloc. hry ale syn v poslednej dobe odmieta hrat, lebo sa boji, ze prehra. a takto by to mohlo byt kolektivne vitazstvo alebo prehra a este sa aj mozno nieco zaujimave naucime...

marse
27. okt 2009

bets aj moja starsia dcerka ma v novembri narodky tak tiez rozdelujem co na narodky a co na vianoce.
na narodky sme zajednali toto a dnes nam to maju priviest http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath...

a tiez dostane bicykel..http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath...

bets
27. okt 2009

babula90 - ja tiez rozmyslam nad fotoknihou pre nasich aj svokrovcov. aj si ju priebezne robim. len som nevedela aku temu zvolit a tento rok sa nam podarilo vela cestovat, tak to budu fotky z ciest tohto roka, este cakam na posledny vylet, mali by sme ist na jesenne prazdniny do Holandska+Belgicka...
este som tu fotoknihu nazivo nevidela, dufam, ze ma nesklame a rodicia budu mat pekny darcek....
a napr. manzelovi sme na narodeniny darovali mikinu s fotkou deti +text. je to mile, ked ju ma oblecenu...

reni7
27. okt 2009

ahoj-já sem koupila fotoalba a rodičům a tchánovcům dělám sama album malé,od jejího narození až do těch Vánoc,myslím,že je to pěkne dárek,hlavně nebude čas nikde lítat a něco shánět

babula90
27. okt 2009

bets, ja som dala mix fotiek našich babuliek a kniha mala názov Naše vnučky, budú mať ohromnú radosť a ukazovať od susedky ku kaderníčke 😀 😀 , vnučky miluju.
Tie fotoknihy su velmi pekne.

lubkaj
27. okt 2009

Ahojte,
Ja by som chcela na Vianoce kupit pre manzela okrem ineho salku s jeho menom. Nedavno sa mi rozbila a velmi by chcel novu. Neviete niekde, kde by sa dala zohnat? Trebars niekde na internete. Vsade maju len taketo: http://www.darcekyplus.sk/files/200/IMGP2370.JPG ale ja by som chcela skor nieco taketo: http://img.mimibazar.sk/2/2/061112/21/b642406.jpg
Poradite?