• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké vianočné darčeky malým deťom?

20. decembra 2011 
neporadim, mna by muž na šálke asi nechcel :grinning: :grinning: skôr deti. :wink:
27. okt 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
až teraz čítam, že s jeho menom, sorry :wink:
27. okt 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubkaj - skúšala si popozerať aj niekde v obchodoch u vás? u nás v RK som tuším také niečo videla...
27. okt 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naša beťárka zrejme na vianoce dostane veľkú didaktickú kocku, tabuľu na písanie a hranie s magnetkami, určite knižky a ešte asi niečo vymyslím. pre našich rodičov kalendáre s našimi fotkami - to určite zabodujeme, našim by som chcela ešte hodiny do kuchyne a svokrovcom neviem, bo všetko majú... no a manželovi - to je moja večná dilema, ale zrejme nejakú peknú modernú košeľu, čo sa k nej nemusí kravata nosiť a možno niečo do auta, lebo veľa cestuje.
27. okt 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliam: Pozerala, ale nasla som len take, ako nechcem... Tu povodnu sme kupili kedysi davnejsie na nejakych trhoch, ale teraz taku neviem zohnat ani sa svet :unamused:.
Kazdy sme mali svoju so svojim menom, moja sa rozbila uz davnejsie a ta jeho nedavno.
27. okt 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliam, aku tabulu na pisanie ste vybrali, aj ja by som nieco take chcela pre maleho, tak zhanam nejake napady... diky
28. okt 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my mame zatim jen vymyslene...

malej-motorka na hrani, kostky, tabule, nejake auto
tchanovci-listky do divadla, nejaka kosmetika a asi neco na obleceni
nasi-mati poukaz na kosmetiku nejake obleceni kosmeticky balicek, tata- obleceni,kosmetika, krizovky
poritel-cinky, ledni brusle, nejake obleceni
prababi-hrnicek a kafe a nejake cd
neter-svetylko z ikea
to je tak vse:slight_smile:ted to jeste koupit a bude to dobry:slight_smile:

prectu vase prizpevky treba mne jeste neco napadne a pozmenim muj seznam:slight_smile:
28. okt 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubkaj u nas maju taketo salky v klenotnictve....no asi nie presne taketo

juliam-aj my mame uz taku tabulu kupenu :slight_smile:
alusha nam jezisko donesie tuto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2050309 :slight_smile:
28. okt 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte-vianoce a darceky,to je aj moj problem,co komu kupit,starsia ma velmi vela hraciek,neda sa v izbe pomaly pohnut a ta mala ma vsetko po nej,takze neviem co este kupit
starsej som zatial-tetovacie studio,takeho ponika rozpravacieho-sice je uz skolacka,ale veeelmi ho chce,parfem a sprchac HsM,deku a dotykovu lapmu Hanna Montana,sperkovnicu....ale co este???????????????
a mladsej len taky obrazkovy televizor a hudobny domcek so zvieratkami co vydavaju zvuky
tak hadam ma niecim inspirujete.....
28. okt 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co manzelovi?
toto je moj najvacsi problem. vsetko ma, nic vyslovene nepotrebuje, resp. co potrebuje si kupuje priebezne. takze nikdy neviem. malo by to byt, co jeho nenapadne si kupit a zaroven mu to urobi radost a bude to aj na nieco dobre, nielen aby to zavadzalo na policke...
28. okt 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozmýšľa niekto kúpiť prvákovi krokopero? prekladá do angličtin aj slovečiny,má ho niekto? ste s ním spokojn7?
28. okt 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alusha - no mne by sa páčilo bud niečo takéto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6208620 alebo taká, čo písala ankam.
bets - ja mám presne ten istý problém... :angry:
28. okt 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani moj muz nikdy nic nepotrebuje,tak to je najvacsi problem,stale mu chcem kupit elektr,holiaci strojcek,ale to nechce....tak musim rpzmyslat dalej
28. okt 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este mozno elekt. kefka na zuby, hodinky, usb kluc, strojcek na vlasy... sadu naradia? knihu? poukazku na masaz?
28. okt 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za tipy na tie tabulky, su krasne, asi prisporim na tu, co dala ankam :grinning:
29. okt 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alusha ved hej-manzelovi sa oci pprekrutili dookola....... :grinning:
29. okt 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
lubkaj a co takyto hrncek...s foto ...
http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/hrnceky/

ja mam pre nasich aj svokrovcov fotoalbum s nasimi spolocnymi foto...no a klasika nejaka kozmetika....
pre syna mame kupene kreslo ako mal Vladko vo vyvolenych...malej asi babika, kniha...a dalej neviem... :sweat_smile:
29. okt 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu13: Tie hrnceky vyzeraju celkom dobre, ked nezozeniem taky aky chcem, mozno objednam nieco odtial...
3. nov 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nasla som darcek pre svagrinku, mozno niekoho inspirujem - krepovacie klieste na vlasy, pravidelne si ich poziciava aj odo mna, tak som sa rozhodla, ze to dostane od nas (mna a draheho) pod stromcek, dufam sa potesi.

potrebujem nejake inspiracie na darceky pre draheho a svokrovcov... a svagra, ten ma 22 rokov a chodi na vysku
4. nov 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poradte mi prosím co pro rok a půl starého kluka, něco už mám ( kostky, plyšáky, vkladačku, labyrint, ) ale ještě něco bych chtěla, a už jsem bez nápadu, děkuji
4. nov 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co tak nejaku knizku obrazkovu, nejake hudobne cd z pesnickami
4. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tiez nevedela co kupit tomu mojmu, lebo vsetko ma a ked sa opytam, klasicky nic nechce, tak som dnes kupila playstation. a mam vystarane na roky dopredu, lebo ku kazdemu dalsiemu sviatku dostane novu hru :slight_smile: a mojmu rocnemu chlapcovi idem kupit nejake televizne kreslo, lebo stale chce sediet na gauci, ale vzdy z neho spadne. v ikei som videla take super detske kresielko v tvare vajicka so strieskou.
4. nov 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ankam, tak tu tabulu pre maleho som objednala a uz ju mame aj doma :slight_smile: je uzasna :grinning: asi sa s nou budem hravat aj ja :grinning: este raz vdaka za tip :grinning:
5. nov 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niebau, mame stejne stary ditka :slight_smile: my mame zatim obrazkovy kosticky, prstove barvy se sablonama a valeckem a budeme kupovat detsky vysavac, nejakou knizku se zviratkama, penove puzzle...
zalezi co ho bavi... :slight_smile:
5. nov 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cd s detskými pesničkami (trebárs Čanaky a Podhradská alebo starý Peter Nagy a deti) je naozaj dobrý darček pre detičky. a naša teraz každý deň chce púšťať dvd o tučniakovi pingu.
mne pre svokrovcov napadlo že nejaký luster do spálne, bo majú starý...
a manželovi možno predplatím nejaký motor.časopis, čo si sem-tam kupuje...
5. nov 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alusha uz si ju aj rozbalila?Lebo moja v krabici je az pod stromcek...som rada ze si spokojna :wink: dufam ze aj my budeme
5. nov 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojda, omlouvam se, ze jsem sem takhle vtrhla, chtela bych poprosit.. nasel by se tu nekdo, kdo dostal v porodnici b ruzovym kufriku do fotolabu a nevyuzije je????
Zakopupila bych je klidne... kdyby se nekdo nasel... IP.. dekuji moc moc
5. nov 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ankam, rozbalila som ju, ci je v poriadku, ale uz je schovana a pojde pod stromcek... ja radsej vsetko skontrolujem, lebo uz mi viackrat prisli poskodene veci a musela som reklamovat :slight_smile:
6. nov 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ako vidim nakupuje sa uz vo velkom :slight_smile: mno potrebovala by som poradit.. chceme kupit malemu ma 4 roky ten detsky notebook ale neviem ci ho vyuzije... chcela som vediet ci s tym nemate skusenosti??? :wink: dakujem
6. nov 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alusha-uz aj u mna rozbalene, skontrolovane a zabalene naspet :grinning: :grinning: :grinning:

monika22 vraj je dobry ten notebook-my ho nemame ale mozno kupim :wink:
6. nov 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok