Aké vianočné darčeky malým deťom?

miriam17
27. nov 2006

ahojte chcem sa vas opytat co podla vas by sa hodilo kupit maly detom ako napr.moje dcerke pod stormcek...moji znamy vravia ze to este neje potrebne pretoze la bude mat na vianoce iba 3 mesace tak to nebud vnimat.....tak teda ja aj tk kupim..ale coooo??

babula90
17. nov 2009

my ideme kupit trampolínu 🙂 , do konca novembra maju postovne zdarma. To bude radosti 😀

jasminet
18. nov 2009

ja som babam v nasej rodine kupila (okrem ineho) take tie ekologicke nakupne tasky, envirosax, nech nemusia stale igelitky z obchodu brat. (sebe som ich samozrejme zobrala tiez 😀 )
bles - moj otec ma najnovsie oblubenu vonu versace - versace-eau-fraiche

rimmel
18. nov 2009

ja svokre mam uz kupeny fen lebo ten jej je stary a tazky..muzovi asi fujaru po kt.tuzi...a synovi nejaku malickost je predsa maly a hraciek ma aj tak kopu..mame a babke kalendar s fotkami Johnnyho a este neviem co k tomu mame kupim,..a dalej neviem 😀 😝

danu
18. nov 2009

luciaj • 1d • Včera o 18:35
ahoj, čo budete kupovať svojim detičkám na Vianoce? dáte mi tip na darček pre 2,5 ročné dievčatko? vďaka 😉

vefi89 • 2d, 27tt • Dnes o 08:34
Lucka, tazko je davat takto tipi, ze co niekomu kupit, ked nepozname tvoju bambulku 😀 Riad sa hlavne tym, co ju zaujima, co ju bavi. 😉
ja idem kupovat:

Neteri (1,5r) lego-to ju strasne bavi a knizku-velmi rada v tom listuje a papaju pri knizkach

Synovcom: (4r) knizky-hmyz a ryby -ma v tom neveritelnu zabav, velmi ho bavi poznavat zvieratka, hriby a auta
(10r) pocitacovu hru, ale to si asi este premyslim, aby som ho v tom nepodporovala (chlapca nebavi niec, len tie blbe pocitace)

Manzelovim detom: baba (7r) take male zvieratka-velka zaluba a poriadnu skolsku tasku

chlapec (10r) rozmyslam, ze mikroskop,alebo teleskop, lebo minuli rok dostal dalekohlad, na svoje zelanie a vsade s nim chodi, velmi ho to zaujima, a kupila som detske boxeristicke vrece aj s rukavicami, nech si ma kde vybit zlost.
Povodne chceli obaja bicykle, ale bohuzial nemozem si dovolit dva naraz, a keby dostal len jeden, druhy by bol urazeny. Tiez som chcela chlapcovi kupit mobil, ale mam strach, lebo si zvykne podplacat kamaratov, takze sa bojim, ze keby som mu dobila kredit, preflakali by ho kamarati a nie on.

ale napriklad minuli rok som kupila neteri odrazadlo a velmi ju to bavi. Skus mozno detsky bicyklik, alebo ak ju bavia babiky, tak kocik, alebo kolisku. Nellynka ma zaluubu aj v kriedach, a mama jej kupila tabulu s kriedami, aby si mohla aj doma carbat. 😉

csicsike • 4d • Dnes o 09:02
Ahoj,aj ja sa pridám.Synovy ročnému kupil manžel karavan s byciklom,motorkov,a vela príslušenstvamy.Ja som o tom nevedela iba včera večer som sa dozvedela lebo malí začal rozprávať že chce mc queen kamion a vdedy mi to povedal.
Malá 4 ročná chce lezucu bábiku ale manžel vyhlásil že darčeky bude kupovať on.

3ročná chce toho ponika čo sa može česať,dať mu piť.

Najmenšiemu som mislela že kupim toho hrocha od fisher price čo zbiera kocky,ale už mi vynadal lebo je to drahé.

Aj ja by som kupila nejaku babiku,kočík alebo postielku s babikov,ale to ti musíš vedieť čo ju zaujíma.Ani tá tabila nie je zlá.

csicsike • 4d • Dnes o 09:03
Ahoj,aj ja sa pridám.Synovy ročnému kupil manžel karavan s byciklom,motorkov,a vela príslušenstvamy.Ja som o tom nevedela iba včera večer som sa dozvedela lebo malí začal rozprávať že chce mc queen kamion a vdedy mi to povedal.
Malá 4 ročná chce lezucu bábiku ale manžel vyhlásil že darčeky bude kupovať on.

3ročná chce toho ponika čo sa može česať,dať mu piť.

Najmenšiemu som mislela že kupim toho hrocha od fisher price čo zbiera kocky,ale už mi vynadal lebo je to drahé.

Aj ja by som kupila nejaku babiku,kočík alebo postielku s babikov,ale to ti musíš vedieť čo ju zaujíma.Ani tá tabula nie je zlá.

csicsike • 4d • Dnes o 09:04
Prepáčte neide mi klavesnica ,,6 ročnému kupil karavan.

penny13
18. nov 2009

Ahojte. Prosím vás poraďte mi, čo kúpiť môjmu ročnéhu synčekovi. Oblečenia máme dosť.

bambusko
18. nov 2009

penny, nieco s kolieskami 😉 brmbrm 😀

kotenko
19. nov 2009

ahojte, ako ste pokrocili z darcekmi? ja som dnes kupila dalsi darcek pre nasu druhu babku a zas to bude popradska kava+sialka, v tescu maju nato super akciu 🙂 drahemu som vcera kupila tri tricka, tomu sa on vzdy potesi a navyse si ich sam aj vyberal 🙂 a pravdepodobne mu kupim 16 gigovy USB kluc a externu zvukovku, no to si bude musiet sam vybrat asi. nejake male prekvapenie by to chcelo ale ☹

miracle
20. nov 2009

Ja som svojmu 17 mesacnemu kupila Aquadraw, manzelovi a sebe este nic, dedkovcom este niecoi dokupim....

a co cert nechcel, dostala som dalsiu podlozku Aquadraw od brata...nechce niekto...je neodbalena, len vonkajsia krabica z nej chyba. Ziskane zdroje pouzijem na duplo, alebo vymenim za duplo

wrtulka
20. nov 2009

Ahojky poradí mi někdo dobrou knížku pro manžela..
chtěl by nějaký sci-fi román.. může být katastrofický...přiznám se že tohle moc nečtu tak nevím.. předem díky za rady..

lussy23
20. nov 2009

Ja som kúpila sestričke neterke Gabike plyšáka a takú princezničkovskú čelenku

druhej sestričke sošku a šál
švagrovi kozmetiku
a bračekovi- synovcovi- detskú knižku.
A sestre Vianočný darček. 🙂 Aký, nemôžem prezradiť, lebo ona sem chodí tiež.

jasminet
20. nov 2009

co tak niekomu poukazku napr. do sushi baru? to mi vcera napadlo...hm? 😉

bramburka
20. nov 2009

lístky do divadla, to je každoročné a nějakou spol. hru, letos jdu kupovat Bang!

miska002
20. nov 2009

pre malych lyžiarov ........ 😉
http://www.eski.sk/zjazdove-lyze/nordica/nordy-...

miracle
21. nov 2009

wrtulka, skus nejake knizky od Isaaca Asimova alebo Philipa Dicka...

kotenko
23. nov 2009

ahoj, mate nieco nove kupene???

aponchie
23. nov 2009

jsem happy mam vsecko pro dite a babicku a nasi si rekli o novou konvici rychlovarnou takze to je super nemusim tapat.ja si koupila digitalni vahu na dietku pro sebe a uz mi zbejva jen manzel 😀 vlastne to nejtezsi na konec 😅

juliam
24. nov 2009

ja som dnes natrafila na toto: http://www.profitrade.sk/info/farby/
vyzerá to byť fajn...

kotenko
24. nov 2009

juliam, no to vyzera byt super a urcite to potesi aj ako darcek. ja by som take nieco velmi rada uvitala

nikollette
24. nov 2009

Ahojte...
super téma...
ja mám zatial len pre nášho 9mesačného drobca:
velký nákladiak s bágrom, pieskovisko s krytom, detský notebook, knižku pre najmeších so zvieratkami, dielničku so stolíkom, nejaké vecičky do izbičky, ako úložné boxy, ci kapsár macko pooh na stenu, a ešte chcme nový kočík, autosedačku väčšiu, lego duplo a uvidíme ešte čo padne do ruky... 🙂

juliam
24. nov 2009

fúúúúha baby, to dáko veľa kupujete pre jedno dieťa, či?

nikollette
24. nov 2009

Juliam, myslíš 😅

a ešte ma napadlo zabudla som že už máme kúpený aj detský magneták s nahravaním, šerblík, hračky do vody... 😅

miluska.h
24. nov 2009

nikollette: ja viem, ty si maniacka 😅
ja mam kupene uz pre vsetkych okrem mojej mamy. jedno popoludnie som stravila v avione a pokupila som vsetko... vacsinou oblecenie a hracky... mamu urcite potesi kabelka...

nikollette
24. nov 2009

milushka 😉 🙂

miluska.h
24. nov 2009

nikol, to pieskovisko, co si kupila, to je ozajstne do zahrady? kde si to kupila?
kocik sme kupily aj my, uz ma omrzel ten prvy, aj ked je uplne super... ked sme boli v rakusku na nakupoch, zbadali sme tam s muzom mutsy 4rider a neodolali sme 😉

miluska.h
24. nov 2009

ja som chcela od muza pod stromcek nove obocie 😉 uz som si aj nasla kozmeticku, ktora by mi ho urobila, ale on mi povedal, ze nie, ze on ma chce prekvapit... podla mna sa toho desi 😀

nikollette
24. nov 2009

Miluska hej normálne aj do záhrady. Je to taká velká lienka, aj s krytom 🙂 Kúpili sme to v Tescu na kamennom námestí.

Obočie... ako vytetovať??? 😕 sa ti to páči?
Ako nič v zlom každý má nejaký názor, ale posobí to strašne umelo a šakredo podla mna 😒 😔

juliam
24. nov 2009

nikollette - a máte potom kde tie hračky spratať? 😉
pozerám, že potom bude mať tvoj synček vo februári narodky - t.z. ďalšie hračky... + meniny a ešte neviem čo všetko... budete zahltení hračkami a aj tak ho to nebude všetko dlho baviť.
my radšej kupujeme menej, ved aj od našich a svokrovcov a od našich kamarátov dostane... no a ked dostane nové hračky, staré odložím a ked ju nové zase omrzia, vyhrabem tie staré a vyhrá sa...
ináč tiež som chcela pieskovisko + 3-kolku, ale počkáme na marec - vtedy má naša narodky, takže to bude mať tak akurát na jar, ked pôjdeme von 😵

nikollette
24. nov 2009

Juliam, tak máme zatial..
no my sme už hračkami zavalený 😅

miluska.h
24. nov 2009

nikol, ja inak obocko mam svoje 😀 len by som chcela urobit do nho taku jemnu konturu kvoli tvaru. v dnesnej dobe sa to robi specialnou metodou, ktora neposobi umelo 😉 neboj, nesla by som do toho, keby som nemala istotu... 🙂
napriklad Studenkova ma tak spravene obocie...