Aké vianočné darčeky malým deťom?

miriam17
27. nov 2006

ahojte chcem sa vas opytat co podla vas by sa hodilo kupit maly detom ako napr.moje dcerke pod stormcek...moji znamy vravia ze to este neje potrebne pretoze la bude mat na vianoce iba 3 mesace tak to nebud vnimat.....tak teda ja aj tk kupim..ale coooo??

zuzana76
27. okt 2007

lucia vidis? k tym papierovymm by sa hodili pernicky, no ale naposledy ked som ich piekla, teda prvy a posledny krat, tak mi zhoreli 2 plechy, takze odvtedy nepeciem 😀 , ale take pekne pernicky zvonceky ozdobene nabielo by sa k tomu hodili

luciask
27. okt 2007

jejha a ozaj darceky uz zacinate kupovat ci uz mate kupene? a co peciete ake kolace?

zuzana76
27. okt 2007

lucia, ja ziadne, sladke velmi nemusim a pecie svokra a mamina.

darceky uz vyberame hlavne pre nasho 3 mesacneho synceka, pre ktoreho to budu prve vianoce 🙂

zatial hlavne rozmyslam nad ozdobami na stromcek a vianocnymi dekoraciami v byte, to ma bavi, vyzdobyt byt

maca793
27. okt 2007

perníčky si pečiem sama začínam začiatkom novembra, do vianoc zmäknú, mám vyskúšaný recept z knižky Recepty zo Života, nedám na ne dopustiť, už teraz sa teším, ako idem piecť. hlavne na ten stres okolo toho všetkého. to mám rada,.

penelope2066
27. okt 2007

ty sa vyzivas v strese? 😀

luciask
27. okt 2007

no zuzana, tak to je presne to, prve vianoce s dietatkom, nieco neopakovatelne. A taky zvlastny pocit, ze my sme ti rodicia a nie moji, ze sme uz rodinka. Ja moc nezdobim, lebo ked ozdobim deti odzdobia, takze bude iba mini stromcek.

maca793
27. okt 2007

to je moje, vianočný stres 😝

maca793
27. okt 2007

ja mám stromček do oranžova také guličky a doplnky kúpil otec, ale nájdu sa tam aj červené a zelené stužky, keramičké coca-cola figúrky. dávate aj čokoládu a salónky?

luciask
27. okt 2007

ja salonky a kolekcie nedavam, davam stuzky a tiez gule, mam strieborne a cervene.

penelope2066
27. okt 2007

my davame aj cokoladu a salonky ale v poslednych rokoch uz pomenej lebo sme to so segrou vsetko pozrali a mama potom zurila 😀 😀 😀 😀 😀 som strasna

maca793
27. okt 2007

ja keby som chcela dať salonky a čokoládu, tak by som musela vykradnúť obchod 😀
samozrejme, niečo dávam, hlavne z balíčkou od mikuláša ak tam niečo nájdem

luciask
27. okt 2007

inak ja medovniky mam tiez taky fajn recept ze su makke a nemusia sa dopredu robit tak 2 dni pred spravim, lebo inak by sme ich pojedli aj keby som tvrde robila, ku kave aj take su fajn nie?

maca793
27. okt 2007

tak mi pošli recept vyskúšam tie tvoje

luciask
27. okt 2007

no poslem len musim najst ja mam v receptoch co mam tak pozbierane taky mis mas a casto musim pred vianocami zavolat kamoske nech mi ho posle znovu.

maca793
27. okt 2007

😀 😀 😀
ja som tiež taká mám milión receptov, a nikdy neviem nájsť ten pravý čo chcem

luciask
27. okt 2007

no musim prekutrat, ja ich mam pozakladane v kucharkach, v zositkoch a potom hladam asi by som si do Noveho roku mala dat predsavzatie dat si to dokopy aby som nemusela hladat.

maca793
27. okt 2007

zuzana 76
kde sa dajú zohrať také ozdoby?

dadulik75
28. okt 2007

aj ja y prosila recept na medovnicky luciask......dakujem 🙂

zuzana76
28. okt 2007

maca, tie papierove?

http://www.mujweb.cz/obchod/elpa/

tu je stranka, kde sa daju objednat, ceny sa pohybuju od 55 sk - 75 sk za kus, tam si to najdes , ked kliknes na tej stranke dole na ceny

maca793
28. okt 2007

díky pozriem 😵

zuzana76
28. okt 2007

ja sa chcem spytat akym sposobom susite ovocie na vianoce? pomarance, citrony, jablcka, ked ich chcem pouzit ako dekoraciu do adventneho venca a na stromcek?

lindda
28. okt 2007

ja sa strasne tesim na vianoce velmi to prezivam 🙂 budu aj smutne aj vesele mame Ninka ,ale zomrela nam babicka a pes ☹ velmi nam chybaju a este ktomu mam dobreho kamarat av kome na kramaroch ☹

Myslite ,ze 9,5 mes dieta uz sa bude tesit na stromcek a vsetko okolo toho??
Zuzana ja som tiez robila raz pernicky a boli ako beron 🙂

vesi
28. okt 2007

lindda, bude, to vnímať, hlavne večer, ked budú na ňom svietiť svetielka 😀

baby, poradte, doteraz sme mali červené ozdoby, ale tento rok by som chcela zmenu, všetko nové si nemôžem dovoliť, tak čo by ste poradili, ako skombinovať tú červenú? rozmýšľala som nad červeno-zlatou, prípadne k tomu ešte nejaké farebné ozdoby... ak má niekto nápad, tak sem s ním...dakujem 😉

glorita
28. okt 2007

baby tak mne vlani svokra uhackovala krasne ozdoby na stromcek.anjelikov,zvonceky a este jednu postavicku...mala som len bielu vyzdobu a bolo to krasne fakt. 😵

wighy
28. okt 2007

ja som roky mala na stromceku cervene ozdoby a minuly rok som sa rozhodla vratit k farebnemu stromceku ako to byvalo kedysi ked som bola mala,takze na nom mame vseeetky farby sveta a hned to vyzera inak 😉

glorita
28. okt 2007

teraz som pozrela fotecky-boli tam aj zlate masle,takze zlato-biela kombinacia,taka prijemna... 😉

vesi
28. okt 2007

wighy, aj ja rozmýšľam nad takým farebným, presne ako píšeš, ako v mojom detstve 😀 😀

luculka
28. okt 2007

jeeej glor krááásny stromcek...ja milujem Vianoce....vsetku tu vônu...sviecky...papanie.....a tento rok budu najkrajsie 😵 😵

zuzana76
28. okt 2007

glorita, ake krasne 😵 , lenze mne nema kto uhackovat ozdoby na stromcek

ja asi skusim to susene ovocie

nikto ho nesusi? som sa pytala ako to robite vy