• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké vianočné darčeky malým deťom?

20. decembra 2011 
lucia vidis? k tym papierovymm by sa hodili pernicky, no ale naposledy ked som ich piekla, teda prvy a posledny krat, tak mi zhoreli 2 plechy, takze odvtedy nepeciem :grinning: , ale take pekne pernicky zvonceky ozdobene nabielo by sa k tomu hodili
27. okt 2007 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejha a ozaj darceky uz zacinate kupovat ci uz mate kupene? a co peciete ake kolace?
27. okt 2007 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia, ja ziadne, sladke velmi nemusim a pecie svokra a mamina.

darceky uz vyberame hlavne pre nasho 3 mesacneho synceka, pre ktoreho to budu prve vianoce :slight_smile:

zatial hlavne rozmyslam nad ozdobami na stromcek a vianocnymi dekoraciami v byte, to ma bavi, vyzdobyt byt
27. okt 2007 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perníčky si pečiem sama začínam začiatkom novembra, do vianoc zmäknú, mám vyskúšaný recept z knižky Recepty zo Života, nedám na ne dopustiť, už teraz sa teším, ako idem piecť. hlavne na ten stres okolo toho všetkého. to mám rada,.
27. okt 2007 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty sa vyzivas v strese? :grinning:
27. okt 2007 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuzana, tak to je presne to, prve vianoce s dietatkom, nieco neopakovatelne. A taky zvlastny pocit, ze my sme ti rodicia a nie moji, ze sme uz rodinka. Ja moc nezdobim, lebo ked ozdobim deti odzdobia, takze bude iba mini stromcek.
27. okt 2007 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je moje, vianočný stres :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2007 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám stromček do oranžova také guličky a doplnky kúpil otec, ale nájdu sa tam aj červené a zelené stužky, keramičké coca-cola figúrky. dávate aj čokoládu a salónky?
27. okt 2007 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja salonky a kolekcie nedavam, davam stuzky a tiez gule, mam strieborne a cervene.
27. okt 2007 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my davame aj cokoladu a salonky ale v poslednych rokoch uz pomenej lebo sme to so segrou vsetko pozrali a mama potom zurila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som strasna
27. okt 2007 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja keby som chcela dať salonky a čokoládu, tak by som musela vykradnúť obchod :grinning:
samozrejme, niečo dávam, hlavne z balíčkou od mikuláša ak tam niečo nájdem
27. okt 2007 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja medovniky mam tiez taky fajn recept ze su makke a nemusia sa dopredu robit tak 2 dni pred spravim, lebo inak by sme ich pojedli aj keby som tvrde robila, ku kave aj take su fajn nie?
27. okt 2007 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mi pošli recept vyskúšam tie tvoje
27. okt 2007 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no poslem len musim najst ja mam v receptoch co mam tak pozbierane taky mis mas a casto musim pred vianocami zavolat kamoske nech mi ho posle znovu.
27. okt 2007 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
ja som tiež taká mám milión receptov, a nikdy neviem nájsť ten pravý čo chcem
27. okt 2007 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musim prekutrat, ja ich mam pozakladane v kucharkach, v zositkoch a potom hladam asi by som si do Noveho roku mala dat predsavzatie dat si to dokopy aby som nemusela hladat.
28. okt 2007 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana 76
kde sa dajú zohrať také ozdoby?
28. okt 2007 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja y prosila recept na medovnicky luciask......dakujem :slight_smile:
28. okt 2007 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maca, tie papierove?

http://www.mujweb.cz/obchod/elpa/

tu je stranka, kde sa daju objednat, ceny sa pohybuju od 55 sk - 75 sk za kus, tam si to najdes , ked kliknes na tej stranke dole na ceny
28. okt 2007 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky pozriem :dizzy_face:
28. okt 2007 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa chcem spytat akym sposobom susite ovocie na vianoce? pomarance, citrony, jablcka, ked ich chcem pouzit ako dekoraciu do adventneho venca a na stromcek?
28. okt 2007 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa strasne tesim na vianoce velmi to prezivam :slight_smile: budu aj smutne aj vesele mame Ninka ,ale zomrela nam babicka a pes :frowning2: velmi nam chybaju a este ktomu mam dobreho kamarat av kome na kramaroch :frowning2:

Myslite ,ze 9,5 mes dieta uz sa bude tesit na stromcek a vsetko okolo toho??
Zuzana ja som tiez robila raz pernicky a boli ako beron :slight_smile:
28. okt 2007 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lindda, bude, to vnímať, hlavne večer, ked budú na ňom svietiť svetielka :grinning:

baby, poradte, doteraz sme mali červené ozdoby, ale tento rok by som chcela zmenu, všetko nové si nemôžem dovoliť, tak čo by ste poradili, ako skombinovať tú červenú? rozmýšľala som nad červeno-zlatou, prípadne k tomu ešte nejaké farebné ozdoby... ak má niekto nápad, tak sem s ním...dakujem :wink:
28. okt 2007 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak mne vlani svokra uhackovala krasne ozdoby na stromcek.anjelikov,zvonceky a este jednu postavicku...mala som len bielu vyzdobu a bolo to krasne fakt. :dizzy_face:
28. okt 2007 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som roky mala na stromceku cervene ozdoby a minuly rok som sa rozhodla vratit k farebnemu stromceku ako to byvalo kedysi ked som bola mala,takze na nom mame vseeetky farby sveta a hned to vyzera inak :wink:
28. okt 2007 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som pozrela fotecky-boli tam aj zlate masle,takze zlato-biela kombinacia,taka prijemna... :wink:
28. okt 2007 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wighy, aj ja rozmýšľam nad takým farebným, presne ako píšeš, ako v mojom detstve :grinning: :grinning:
28. okt 2007 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej glor krááásny stromcek...ja milujem Vianoce....vsetku tu vônu...sviecky...papanie.....a tento rok budu najkrajsie :dizzy_face: :dizzy_face:
28. okt 2007 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
glorita, ake krasne :dizzy_face: , lenze mne nema kto uhackovat ozdoby na stromcek

ja asi skusim to susene ovocie

nikto ho nesusi? som sa pytala ako to robite vy
28. okt 2007 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok